Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2017!


Hope!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια οσες μου στέλνετε μήνυμα για το γκρουπακι στο fb να μου λετε και τι εχετε στην φωτο προφίλ σας. Δε φαντάζεστε πόσες Παπαδοπούλου Μαρια υπάρχουν... Χαχαχαχαχαχα


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε! Το είχα κάνει παλιά και τώρα έχουν αλλάξει την διάταξη στο parents cafe και έχω μπερδευτεί. Αρχικά κάνε διπλό κλικ σε ένα παλιό τικεράκι, για να επιλέξεις τα στοιχεία που θες εσύ να εμφανίζονται και όταν ολοκληρώσεις την διαδικασία, σου βγάζει ένα σύνδεσμο να κάνεις copy και μετά paste κάπου στο προφίλ σου αλλά δεν θυμάμαι που!


hv6Vp2.png
bMrM.png
Link to comment
Share on other sites

Τώρα πχ @mommy to be! δεν φαίνεται...μόνο ο σύνδεσμος..κάτι έκανες χαχαχα..θα το ψάξω μετα απο το λαπ τοπ γιατί είμαι απο το κινητό τωρα κ παράλληλα μαγειρεύω...

@daip σου ξαναέστειλα προσωπικό μήνυμα...χαχαχα ελπίζω να με βρεις..


3r9yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@mommy to be! @Κατερίνα90 Παραθέτω οδηγίες που είχε δώσει η διδάξασα @jane.austen και ακολούθησα για να βάλω το δικό μου

" αααα για τικερακι το βρηκα...πατα πανω στο δικο μου, διαλεξε αυτο που θες εσυ απ τη σελιδα, μετα πηγαινε "ρυθμισεις λογαριασμου" και θα δεις αριστερα "υπογραφη. Εκει θα κανεις επικολληση τον κωδικο του τικερ που σου βγαζει στο τελευταιο βημα(για φορουμ)! "

  • Μου αρέσει 1

lqUsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Σας διαβάζω εδώ και ένα μήνα :) και τώρα είμαστε 11w2d... είμαι 28 και είναι το προτο μας Μωρακι πητ 24/9 αλλά μεθαύριο έχουμε αυχενική ελπίζω να μάθουμε και το φύλο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, daip είπε:

Άσε. Εγώ είχα τον μικρό με ιωση το ΠΣΚ. Πυρετο 39.5 ακατεβατο. Περάσαμε δύσκολα. Απέκτησα άλλη αντίληψη του τι σημαίνει "κολλάει πάνω σου σα βεντουζα". Αγκαλιά όλη μέρα. Αν έκανα να τον ακουμπήσω λίγο κάτω έκλαιγε με μαυρο δακρυ ο καψερος. Αυτός έγινε καλά αλλα εμένα με πεθαίνουν τα κοκαλα μου τις τελευταίες ωρες. Άντε να το περασω και αυτο πριν φύγει όμως ο άντρας μου την Κυριακή. Θα απελπιστω αν είμαι με ίωση, έγκυος και μόνη με το παιδί σπίτι. Με βλέπω να προσλαμβανω baby sitter για τις ωρες που θα ειναι ξύπνιος μήπως και επιβιώσω.

Τωρα που το θυμήθηκα...

Ενδιαφέρεστε να φτιάξουμε κανα γκρουπακι στο fb κλειστό να τα λεμε πιο άνετα χωρις να ειναι φατσα φορά στον οποιοδήποτε και να γνωριστούμε; το είχαμε κανει με τις Μανουλες Μαρτιου 2015 και είμαστε ακομα πολύ ενεργό γκρουπ εκει και εχουν δημιουργηθεί και καλες φιλίες... Και αντιπάθειες βέβαια. Ολα μεσα στο παιχνίδι είναι. Αν ναι. Στείλτε μου σε προσωπικό μήνυμα το ονομα σας για να στείλω προσκληση μιας και θα ειναι κλειστό και δε θα μπορει κανεις να το βρει.

Περαστικά σου βρε κορίτσι!! Εύχομαι να ειναι η τελευταία ταλαιπωρία.. Σου έστειλα ήδη μήνυμα!! Πολυ ωραια ιδέα.. 

Αυτο θα πει γίναμε πολλές!! Καλώς μας ήρθατε κορίτσια! Γερά παιδακια σε όλες εύχομαι.. 

αχ κι εγω γενικά ζορίζομαι, λέτε επειδή ειμαι 10η εβδομάδα λόγω πλακούντα;; σημερα παλι όλη μερα στο γραφειο υπέφερα. Παλι με πατάτα βραστή με βλέπω 


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα ζορίζομαι περισσότερο..Νιώθω πολυ αδύναμη..και κουρασμένη..έφαγα ενα πιάτο φουλ και πάλι δεν μου φτάνει..

Κορίτσια δεν με βλέπω καλά...1 κιλό το μήνα λεει ο γιατρός αλλα δεν το βλέπω..πεινάω πάρα πολυ κάποιες μέρες ειδικά..


3r9yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 hours ago, Κατερίνα90 είπε:

Εγώ σήμερα ζορίζομαι περισσότερο..Νιώθω πολυ αδύναμη..και κουρασμένη..έφαγα ενα πιάτο φουλ και πάλι δεν μου φτάνει..

Κορίτσια δεν με βλέπω καλά...1 κιλό το μήνα λεει ο γιατρός αλλα δεν το βλέπω..πεινάω πάρα πολυ κάποιες μέρες ειδικά..

Όταν το ακούω αυτό μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι! Πες του γιατρού να μείνει έγκυος, να βάζει ενα κιλό τον μήνα και μετά τα ξαναλέμε.. Κι εγω έχω φοβερή όρεξη γενικά.. Ηδη έφτιαξα λίστα στην μαμά μου με τα φαγητά που θέλω για το Πάσχα. Βέβαια τα πιο πολλα ήταν με σπανάκι (;;;!!). Αυτό το άγχος το θεωρώ πολυ καταπιεστικό. Βέβαια να τρώμε σωστά όσο γινεται. 

Αχ άντε να περάσει το πρώτο τρίμηνο να ηρεμήσουμε βρε κορίτσια.


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα σιγα μην σκασω....εγω δεν μπορω..αμα πειναω θα φαω..!!!! Ευτυχως εχουμε πολυ καλη σχεση με τον γιατρο μου γιατι ειχαμε συνεργαστει κ επαγγελματικα..και του τα εχω εξηγησει οσο κ αν λεει αυτος για τα κιλα..χαχαχα 

Σκεψου οτι την προηγουμενη φορα του ειπα οτι για να ζυγιζομαι θα ζυγιζεται κ αυτος καθε φορα αλλιως δεν ανεβαινω...χαχαχα

Και ακομη δεν εχω θεμα..θεωρω οτι ειμαι κανονικη στο σωμα..!! Εκεινος το λεει για προεκλαμψια κ διαβητη κλπ..


3r9yp2.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Κατερίνα90 είπε:

Ναι καλα σιγα μην σκασω....εγω δεν μπορω..αμα πειναω θα φαω..!!!! Ευτυχως εχουμε πολυ καλη σχεση με τον γιατρο μου γιατι ειχαμε συνεργαστει κ επαγγελματικα..και του τα εχω εξηγησει οσο κ αν λεει αυτος για τα κιλα..χαχαχα 

Σκεψου οτι την προηγουμενη φορα του ειπα οτι για να ζυγιζομαι θα ζυγιζεται κ αυτος καθε φορα αλλιως δεν ανεβαινω...χαχαχα

Και ακομη δεν εχω θεμα..θεωρω οτι ειμαι κανονικη στο σωμα..!! Εκεινος το λεει για προεκλαμψια κ διαβητη κλπ..

Εμένα ο γιατρός μου στην Ελλάδα δεν με ειχε ζυγίσει ποτέ! Θεός!! Αυτός εδω στην Γερμανία με το που με βλέπει :oops:


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary_M είπε:

Εμένα ο γιατρός μου στην Ελλάδα δεν με ειχε ζυγίσει ποτέ! Θεός!! Αυτός εδω στην Γερμανία με το που με βλέπει :oops:

Ααα ναι είναι πιο τυπικοί !!!! Σε όλα τους..θα δεις!!! 

Δεν πειραζει..δεν κανει κακο!!! Μην πολυδινεις σημασια..Η αληθεια ειναι πως το να παρουμε πχ πανω απο 20 κιλα δεν θα μας βοηθησει σε κατι...ομως εγω σε αυτην τη φαση αμα πειναω δεν με κανω καλα..

Και δεν χορταινω ευκολα.....απορω πως θα παει το 2ο τριμηνο.....

Να ρωτησω..εχετε φουσκωσει καθολου;?; γιατι εγω νιωθω μονο πρηξιμο προς το παρον..


3r9yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι. Σας έχασα λόγω ταλαιπωρίας και δουλειάς. Καλως ήρθαν τα καινούρια κορίτσια.

Κατερίνα σε καταλαβαίνω. Εγώ πεινάω και ανακατεύομαι συγχρόνως. Καλέ παιδιά γίνεται να έχω περισσότερες ανακατωσούρες τώρα (13 και 3) απ' ότι στην αρχή; Κάθε μέρα μου φαίνεται οτι η κατάσταση χειροτερεύει αντί να βελτιώνεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...