Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 1
      • Ευχή 2

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

ρουλα μου περαστικα σας..αυτες οι κωλοιωσεις...αμαν πια..οπως λεει η ποπη απο τον αερα κολανε..εμενα γαλα ακομα στο μπουκαλι και τα υπολοιπαμε καλαμακι..τρωει κανονικα μονη της και ολη την ωρα ρωταει..που ειναι ο εναςπου ειναι ο αλλος(μαμα ι κανεις?)καιι τα συναφη..τι τρωω τι θα φορεσω..εχει γνωμη για ολα το σκατο..ξερετε κοριτσια κανα on-line καταστημα με παιδικα ρουχα σε καλες τιμες?απο zara baby της πηρα προχτες 2 συνολακια ανοιξιατικα γιατι τα χειμωνιατικα τωρα με την λιακαδα δεν πανε..θελω να ριξω μια ματια..εντωμεταξυ εγω παιδικο δωματιο δεν εχω φτιαξει γιατι μεχρι τωρα κοιμαται μαζι μας..εσεις πηρατε κρεβατακια?ποσο εκαναν..?


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε κορίτσια ? εμείς μια χαρά

κάναμε και την β επιπέδου χθες όλα καλά, και είναι κορίτσι στα σίγουρα.

όσο για τις ιώσεις τι να πεις, μπορεί να είμαστε και εμείς οι ιδιοι φορείς καμιά φορά χωρίς να εκδηλωθεί και να μεταδίδουμε.

οπότε όσο και να προσπαθείς να προστατευτείς αυτό είναι αναπόφευκτο.

κοιτάω να πλένω τα χεράκια του κάθε φορά που γυρνάμε από βόλτα και να τα σκουπίζω τακτικά με ντετόλ πανάκια βρεφικά όσο είμαστε έξω και παρακαλάω να μην κολλήσει.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φαιρούλα χρόνια πολλά και από εδώ, να είσαι πάντα χαμογελαστή και να ζήσεις μέχρι τα βαθειά γεράματα καμαρώνοντας την Ανδριανούλα.

εγώ ρε κορίτσια βαρέθηκα να μπαίνω και να μην βλέπω καμία, τι στο καλό κάνετε ?

με αφήσατε να φουσκώνω μόνη χιχι 24 εβδομάδα τι μήνας είναι ? έχασα το μέτρημα.

Κάπου 5,5 μηνών ?

Η μικρή κλωτσάει σαν ποδοσφαιριστής αφού λέω θα μου βγει περισσότερο φασαριόζα απο τον Αντώνη έτσι που ρίχνει γερές.

Ο δε Αντώνης δεν βάζει γλώσσα μέσα και έχει σκοτώσει όλες τις λέξεις. Σήμερα λέγαμε για τα κοπότουλα ( κοτόπουλα ) χαχα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ροζακι μου σ ευχαριστω πολυ , με το καλο και εσενα το παιδακι σου και να χαιρεσαι τον Αντωνακι σου .

ξεκινησες ετοιμασιες?

εεεεεε παλικαρια που ειστε??


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

hello girlssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετεεεεεεεεεεεε???

φουκωνεται οι εγγυουλες?????????????????:P:p:p

εμεις Δοξα τον Θεο καλα ειμαστε , σταματησαμε και την αντιβιωση χθες!

ετοιμαζομαστε για να παμε Ναυπλιο στο βαφτηστηρακι μας το σκ!

εκανα και την ασφαλεια ζωης στο αντρακι μου, ολο το αμελουσαμε.....ηρθε η ωρα λοιπον.Του την εκανα στην Εθνικη....αχρειαστη να ειναι αλλα ελα που την χρειαζεσαι.....την ατιμη!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

φαιρούλα χρόνια πολλά και από εδώ, να είσαι πάντα χαμογελαστή και να ζήσεις μέχρι τα βαθειά γεράματα καμαρώνοντας την Ανδριανούλα.

εγώ ρε κορίτσια βαρέθηκα να μπαίνω και να μην βλέπω καμία, τι στο καλό κάνετε ?

με αφήσατε να φουσκώνω μόνη χιχι 24 εβδομάδα τι μήνας είναι ? έχασα το μέτρημα.

Κάπου 5,5 μηνών ?

Η μικρή κλωτσάει σαν ποδοσφαιριστής αφού λέω θα μου βγει περισσότερο φασαριόζα απο τον Αντώνη έτσι που ρίχνει γερές.

Ο δε Αντώνης δεν βάζει γλώσσα μέσα και έχει σκοτώσει όλες τις λέξεις. Σήμερα λέγαμε για τα κοπότουλα ( κοτόπουλα ) χαχα.

χαχαχχαχαχχαα...δεν ειναι γλυκεςςςς οταν μιλανε ετσι???

την κυριακη ειχα μουσακα...και του λεω ελα Χρηστακο να φαμεε...και μου λεει: μαμα.....μαμ μουσακι.....χαχχαχαχχα


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

έλα ρε παιδιά τι έγινε μπήκε κόσμος ?

φαίρυ μου ετοιμασίες δεν άρχισα ακόμα, σιγά σιγά προσπαθώ να πάρω λίγα λίγα τα πράγματα γιατί δεν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα για μαζεμένα.

Οπότε θα ξεκινήσω με φορμάκια νεογέννητου.

Μετά βλέπουμε. Θα βγάλω και του Αντώνη να δω τι μπορώ να χρησιμοποιήσω και τι όχι.

Κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά εδώ και καιρό πρέπει να κάνουμε ένα εμβόλιο και το αμελώ συνέχεια. Εσείς τα έχετε κάνει όλα στην ώρα τους ?

Βασικά αυτό το είχα ξεχάσει και όταν πήγα στην παιδίατρο για άλλο μου είπε είχες ακόμα ένα στον 18 μήνα.

Αμάν λέω και από τότε ακόμα το κάνουμε.

Το βασικό μου πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να του κόψω τα νύχια.

Δεν κάθεται ρε σεις και έχει κάνει κάτι τσάπες να

τι θα κάνω ούτε στον ύπνο δεν κάθεται τραβιέται φαντάσου.

Η μικρή όπως είπα ξανά ρίχνει τρελές κλωτσιές και σε εποχής προ υπερήχου θα μιλούσανε για ποδοσφαιριστή χαχα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


vanilitsa καλα εκανες και την εκανες , ασε να υπαρχει , ειναι μωρα χρειαζεται να υπαρχει ακομα και για το πιο απλο , εδω στην αθηνα στα δημοσια γινεται χαμος .

ροζ μου αντε με το καλο , σε καλαθουνα θα την εχεις εεε στην αρχη ? οντως δεν υπαρχει λογος για να τρεξεις για τα πολλα αλλωστε ειναι μωρα , τι να θελουν και αυτα στην αρχη ? γαλα μαμ κακα και νανι , ρουχαλακια εχεις να της αγορασεις πολλα αργοτερα , τα κοριτσια ολο θελουν ...δεν σταματανε ποτε χαχαχα.

εγω οταν της κοβω τα νυχια την απασχολω με αλλα πραγματα και της μιλαω .

Σημερα παμε και εμεις για εμβολιο


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερααααα

ροζ τι κανει η φασαριόζα κόρη?

εγω οταν της κοβω τα νύχια, τη βαζω και με βοηθάει, παίρνει τα κομμένα νύχια και τα βάζει στην άκρη. το περιμενει πως και πως


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

φαιρυ έχω δει στα πρεναταλ και μου άρεσαν τύπου λίκνο αλλά χαμηλό πάρα πολύ ωραία και ευκολοκίνητα.

Αν τα λεφτά μου πάνε καλά θα πάρω γιατι και η καλαθούνα είναι σπαστική.

Η κόρη όπως είπα δίνει ρεσιτάλ κάθε μέρα.

Όσο για τον Αντώνη δεν με αφήνει να του πιάσω το χέρι μόλις δει ψαλίδι ή νυχοκόπτη το τραβάει με δύναμη.

Και δεν μπορώ να τον ακινητοποιήσω γιατι τα νύχια είναι λεπτοδουλειά μην του φάω κανέναν κεφτέ.

Μεγάλο πρόβλημα λέμε.

Δεν θέλει με τίποτα για ένα διάστημα είχε αφεθεί και μου τα έδινε και πάλι τώρα δεν θέλει.

έχει ένα πείσμα γαιδουρινό ρε παιδί μου.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε? Χαθηκαμε ,εγω δηλαδη, αλλα πολυ πυξιμο λεμε..δεν σας κρυβω οτι αρχιζω και μετραω μερες για να γυρισω να δω λιγο το φως..και το ανεκδοτο...προσπαθω να οργανωσω βαφτισια και ισως και γαμο μαζι εαν τα καταφερω...πολυ γελιο μιλαμε...με δυο τρελες (μαμα και αδελφη) στην Αθηνα για συντονισμο και την κουμπαρα να τρεχει με δουλειες ...θελω να σας τα πω απο κοντα για να γελασετε..Κατα τα αλλα το παιδι μου μεγαλωνει και εχει αρχισει να εχει πολυ πλακα...ροζακι εχεις πολυ ομορφο ταξιδι μπροστα σου για αλλη μια φορα και πολυ χαιρομαι ,για μενα ειναι πολυ προσφατη ακομη η εγκυμοσυνη και η κοιλιτσα και δεν σας κρυφω οτι μου λειπει ηδη...(αλλα εαν το ξαναπροσπαθησω θα ειναι τουλααααχιστον μετα τον καινουργιο χρονο)

Οσο για το θεμα νυχια εμενα προς το παρον μια χαρα καθεται και παρακολουθει αλλα αυτο με το πεισμα αμα τα πιανει ρε παιδι μου ...

Και επισης θελω να σας πω οτι εκει που με βαλατε να γραφτω χιχι ..στο αλλο ξερετε εσεις :D..βλεπω τις φωτο σας σιγα σιγα και ειστε ολες τελειες και τα παιδακια σας κουκλακια και αντε επιτελους να γυρισω να παμε ολες μαζι με τα καροτσια καπουυυυυ( και χωρις τα καροτσια εεε???)

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΕΕΕΕΣΣΣΣ???ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΧΡΙΣΤΟΣΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣΜΑΣ..ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΣΧΑ..ΗΡΘΕ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ!ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ Η ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ..ΕΠΑΙΞΕ ΜΑΖΕΥΕ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΕΒΛΕΠΕ ΤΑ ΑΡΝΑΚΙΑ ΝΑ ΨΗΝΟΝΤΑΙ ΚΙ ΟΛΟ ΕΛΕΓΕ..ΕΛΕΓΕ..ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ..ROSEBABY ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΣ ΤΑ ΚΟΒΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΕΤΑΙ!ΑΝΤΕ ΜΠΗΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΑΘΗΚΑΜΕ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩ


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...