Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χρονια πολλα κοριτσια , και του χρονου με υγεια !!

ελπιζω να περασατε ολες καλα

εμεις ηρεμα , οβελια δεν σουβλισαμε αρχισαμε τις περικοπες χιχιχιιχ

καλα ζωζα η κορη σου ειναι μια κουκλιτσα , φτου φτου.

η δικια μου ξεκινησε το μπλα μπλα

ιδιως οταν της δινω το κινητο που εχει ενα προγραμμα με εναν γατο που επαναλαμβανει τι λεει η ιδια , τι γελιο που εχει .


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια Χριστός Ανέστη και του χρόνου με υγεία.

Τι κάνετε ? γιατί εξαφανίζεστε ?

Εμείς είμαστε μια χαρά και η μέσα και ο έξω χιχι ο έξω πια σκέτο τρελοκομείο.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολες για τα καλα σας λογια..ποπη μου τζαμπα αγχωνοσουν η ανδριανουλα ειναι ξεφτερι οπως ολα τα μικρουλια ..μονο πανες εμεινε να κοψουν νομιζω..εγω μεσα στο καλοκαιρι πρεπει να την μαθω..smoutsaki πες καμια ιδεα πως να ξεκινησουμε???αχ ωραιο καιρο εχει σημερα!φιλακια σε ολες και κυριως στην κοιλιτσα της ροζουλας μας!το μαρακι ειναι εγκυος ε?η ελινα θα εχει αδερφακι?εχετε κανα νεο της!αντε μαρακιιιιι γραψε μας τιποτα!σας χασαμε...μαλλον δεν εχεις αγχος τωρα?αν κλοτσαει!στο πρωτο ημασταν τρελαμενες ολες χαχαχα!


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσουδια μου τι κανετε??????

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να χαιρομαστε τις οικογενειες μας!!Με το καλο τα μπεμπονια που περιμενουμε......;)

και μεις μεγαλωνουμε ανταρτευουμε...και διεκδικουμε...χαχαχχαχαχα!!!!

κατα τ΄αλλα ησυχα ηρεμα και ομορφα!

Αντε να κανονισουμε καμια συναντηση...να πιουμε κανα καφε!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα καλημέρα, ναι Ζωή μου όπως τα λες ερημιά και πάλι ερημιά.

δεν ξέρω μάλλον μας έφαγε η καθημερινότητα γιατί κάποτε γεμίζαμε σελίδες και σελίδες κάθε μέρα. Καλά που έχουμε και facebook και δεν χανόμαστε.

Εμείς σήμερα έχουμε γιατρό θα πάω επιτέλους μετά από 2 μήνες γιατί μεσολάβησε η β' επιπέδου και δεν υπήρχε λόγος να πάω ξανά.

Οπότε έχω μια μικρή αγωνία τι να κάνει το σκατούλι που με έχει τρελάνει στις κλοτσιές.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να και μια πεταλουδίτσα χιχι φαίρυ 30/7 με 3/8 μου έδωσε ημερομηνίες τώρα θα δούμε.

Πλησιάζουν και τα 2 γενέθλια μας έχετε δει κάτι εσείς ? εγώ λέω φέτος να τα κάνω σε παιδότοπο πάμε σε έναν που του αρέσει βέβαια δεν θα έχει άλλα παιδάκια θα είμαστε πάλι εμείς και εμείς αλλά τουλάχιστον θα διασκεδάσει ο μικρός.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω σκεφτομαι τα γεννεθλια πως θα τα κανω γιατι εχω και διαβασμα και πρεπει να οργανωθω απο τωρα

ποσο σου ειπαν για παιδοτοπο? εγω που ειδα ειναι γυρω στα 300 ευρω

για δεκα παιδακια περιπου

μαλλον σπιτι θα το κανω , ελεγα να φέρω και κλοουν αλλα ειναι μικρα τα περισσοτερα σιγα μην καταλαβουν και πολλα ακομα γιατι δεν ειναι για ομαδικα παιχνιδια .


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

300? πλάκα κάνεις εμένα μου είπε 8 ευρώ το άτομο είτε μεγάλος είτε παιδί και περιλαμβάνει ένα άτομο για την ψυχαγωγία και την οργάνωση την ώρα που σβήνει τα κεράκια συντονιζει τα παιδιά δηλαδή , στολισμό με μπαλόνια. τώρα για φαγητό δεν ρώτησα αν έχει και τι θα πάω να ρωτήσω. Εμείς θα είμαστε καμιά 10 άτομα οπότε στο 100 υπολογίζω.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας, ειχα μερες να μπω πραγματι

Ροζ μου, αν το σκεφτεις αναλογικα τα ιδια λεφτα ειναι. Η ποπη θα εχει 10 παιδακια αρα περιπου και 20 γονείς αρα 30 ατομα= 300 ευρω

Εσυ υπολογιζεις για 10 ατομα 100 ευρω.

Τα ίδια μου ακουγονται να πω την αληθεις.

Λοιπές κόρες τι κάνετε?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι έτσι όπως το θέτεις σίγουρα βγαίνει ίδιο γιατί εγώ δεν υπολόγιζα τους γονείς χαχα

εμείς θα είμαστε 10 άτομα όλοι σύνολο οπότε με παίρνει γιατί πέρσι αν το σκεφτώ έδωσα 50 ευρώ μόνο για τον στολισμό και τα μπαλόνια ε θα δώσω κάτι παραπάνω και θα βγούμε. 80 θα μου βγει.

Σήμερα πήγαμε πάλι εκεί και έκανα ρολόι επιτραπέζιο , μπρελόκ και δυο φωτό εκτύπωση τον Αντώνη να παίζει στην τσουλήθρα. Όλα 20 ευρώ βγήκαν σαν πακέτο. Αλλά είναι τέλεια.

Είχε τόσες επιλογές δεν ήξερα τι να διαλέξω με βλέπω κάθε φορά να βγάζω και από κάτι. Τα μπρελόκ ήταν πολλά σχέδια και τα μαγνητάκια ψυγείου.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...