Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

rose μου τελικα με φαγητο και των γονιων ειναι η τιμη?

να σου πω κατι , εγω πηγα τις προαλλες σε ενα παρτυ και ειχε μονο φαγητο για τα παιδια .Δεν ξερω μου κακοφανηκε λιγο .Ισως γιατι πηγα και πεινασμενη:tongue: .Εν το μεταξυ τα μπαλονια σου χαν παει 50 ευρω απο τα τζαμπο? ή στα εφεραν? εμενα παντως μου ειχαν στοιχισει μονο 15 ευρω απ εξω.

Σπιτι θα το κανω τελικα , εν το μεταξυ η μερα συμπιπτει με τα γεννεθλια του Ηρακλη γιατι πεφτει μεσα στο σκ .Ευτυχως τα μιλησαμε με την μπουμπου και τα βρηκαμε για το πως θα γινουν.

εχω τρομερη διαθεση γιατι καλοκαιριαζει .Επισης εχω τρελο διαβασμα λογω εξετασεων και απορω και εγω η ιδια πως τα καταφερνω:?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερουδιαααααα

γιατι της Ανδριαννας ποτε ειναι κανονικα τα γενεθλια???

χαχχαχαχαχα ετσι ειναι ρε Ποπακι...πειναμε και μεις και οι μανουλεςςς ....:P:oops::tongue::tongue::tongue::P;)

φανταζομαι θα τα μαζεψεις ολα ...γιατι τα πιτσιρικια ειναι ταλιμπανννν μη σου βομβαρδισουν το σπιτι και μετα ψαχνεσαι εεε???

Μαρακι Χρονια Πολλα και απο εδωω...να σε χαιρομαστε βρε!!!Με το καλο το μπεμπε σου!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

ε τι θα κανουν μωρε μωρα ειναι ακομα . θα παιξουν με τα παιχνιδια , ε θα ριξουν φαγητα κατω , θα βαλω μετα τους γονεις να καθαριζουν χαχαχαχα

στις 16 ειναι της Ανδριανουλας μου

εσενα ποτε ειναι Βανιλιτσα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ρε κοριτσια για γενεθλια διαβαζω και κοιτα να δεις που και εμενα αν και με εναν χρονο διαφορα την ιδια περιοδο με τα δικα σας πεφτουνε..οπως θα επεφτε και με το πρωτο μου...λοιπον εμενα πεφτουνε καθημερινη και δεν θελω να του αλλαξω την ημερα...τα πρωτα του ειναι ,και εγω μαλλον σπιτι θα τα κανω ..αλλα θα ερθετε?;) θα μαγειρεψω και ινδικο!!!

Link to comment
Share on other sites

fairy ναι η τιμή περιλαμβάνει φαγητό και για τους μεγάλους 6 πιάτα μην φανταστείς τίποτα το ιδιαίτερο κατι σαντουιτσάκια , τάκο κτλ και για τα παιδιά club και pizza απεριόριστα αναψυκτικά και χυμό για τα παιδιά καθώς και καφέ για τους μεγάλους.

Θα εχει μπαλόνια , προσκλήσεις και ένα άτομο που θα φέρει την τούρτα και αν είχε παιδιά θα οργάνωνε το σβήσιμο των κεριών. Σύνολο κανένα 100 θα μου βγει αλλά τουλάχιστον θα παίξει το παιδί και εμείς θα πιούμε καφέ με την ησυχία μας.

Θα έχει και φωτογράφο που θα κάνει αναμνηστικά με τις φωτό φυσικά τα πληρώνεις.

Μαγνητάκια, καθρεφτάκια μπρελόκ και ότι μπορείς να φανταστείς με τις φωτό.

Πέρυσι αγόρασα τόσα μπαλόνια από τα τζάμπο που μου βγήκαν 50 ευρώ. Είχε γίνει το σπίτι ένα μπαλόνι. Δεν είχε μέρος να περπατήσεις.

Φέτος είπα να τα κάνω έξω θα δούμε πώς θα γίνει αν και θα είμαστε μόνο ενήλικες.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!καλη ψηφο να εχουμε σημερα!χαχαχα!για παρτυ ακουω ε?αχ μωλε τα δευτερα γενεθλιακια τους εχουν τα παιδακια μας!εμας η κωνσταντινα στις 21 εχει και γιορτη και γενεθλια μαζι..(ενω ειχαμε αποφασισει το ονομα λογω πεθερας και μπαμπα μου..γεννηθηκε πανω στου αγιου κωνσταντινου!).θα κανουμε λοιπον γιορτη γενεθλια κανονικα δευτερα οπως πεφτει..και λογω δουλειας και λογω οτι επαρχια δεν εχουμε και παρα πολες επιλογες θα ειμαστε σπιτι οπως και περυσι..μπαλονια τουρτα και οι συγγενεις..ποιο παιδακι εχει εδω στο φορουμ πρωτο γενεθλια???φιλακια σε ολες σας....:P:p:p


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΑΝΤΩΝΗΗΗΗΗ............ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ....ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ......ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣΣΣΣ.....ΠΟΛΥ!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!

Σ' ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ VANILITSA -BEBIS


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΠΗΝΕΛΟΠΑΚΙ ΜΑΣ...........ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.....VANILITSA-BEBIS


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ και ανταποδίδουμε τα φιλιά και τις ευχές αλλά και άλλα τόοοοοσα στην Πηνελόπη μας.

Εμείς μόλις γυρίσαμε περάσαμε τέλεια ο Αντώνης το ευχαριστήθηκε αφάνταστα.

Άρχισε να εξοικειώνεται πλέον γιατί στην αρχή φοβόταν και ειδικά τα άλλα παιδάκια.

Τώρα έπεσε ξερός το πουλάκι μου.

Φιλιά πολλά ποιο φατσουλίνι έχει σειρά ?


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βανιλιτσα-Χρηστο και Ροζακι σας ευχαριστουμε πολυ!

Εμεις μεταξυ μας καναμε τα γενεθλεια χτες,οι παππουδογιαγιαδες,θειοι και η νταντα μας..στο σπιτι!Ο μπαμπας μεσω Skype ειδε την Πηνελοπη να σβηνει τα κερακια της..:|Της τραγουδησαμε το τραγουδακι,αυτη ειχε σκυμμενο το κεφαλι ντροπαλη σαν να ηταν ετοιμη να κλαψει ενα πραγμα και φφφφφφφφφ...πανε 2 χρονια ζωης και εγινε μεαααααλη που λεει κι η ιδια!

Και του χρονου να ειμαστε καλα,να κανουμε πιο πολλα και πιο καλα ακομη για τα μικρα μας..θα πηγαινουν και παιδικο,θα εχουν και φιλους...αλλιως θα τα χαρουνε κι εκεινα κι εμεις!!

Σε γενικες γραμμες,ελπιζω να περνατε ολες πολυ καλα..εχω ψιλοχαθει αλλα δεν τα προλαβαινω ολα,κουραζομαι,εκει στο φατσιβιβλιο σας παρακολουθω περισσοτερο γιατι οποτε μπαινω εδω μεσα σχεδον ποτε δεν σας πετυχαινω!!

Τελοσπαντων...σας φιλω και τωρα αν θυμαμαι καλα...

συνεχιζουμε μεσα στον Μαιο με

Ανδριανα

Ελινα

Κωνσταντινα

Ηρακλη

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΓΙΟΠΑΙΔΑ!!!!!!!!!!

να τα δειτε κουκλες οπως επιθυμειτε και θελησετε.

αχ τι συγκινηση ειναι αυτη

2 χρονια απο τοτε

αχχχχχ θυμαστε?? κραταει χρονια αυτη η φιλια τελικα με μας εεε??

αντε να κανονισουμε και μια ομαδικη συναντηση ολα μαζι

μαρσολαν , ροζ ποτε θα τα φερετε προς τα δω

εμεις μαθαινουμε να φυσαμε

της ειπα οτι θα ερθει και η μινι στο σπιτι και εχει χαρει πολυ

μονο που επειδη διαβαζω την εχω παραμελημενη βρε κοριτσια , και ποσο πολυ στεναχωριεμαι

αφηστε που δεν θελει να λειπω απο διπλα της

με φωναζει Ποπηηηηηηη ποπηηηηηη


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

popaki moy!!!χρονια πολλα για το ανδριανακι σας!!!ηθελα να μπω χτες να σας γραψω αλλα δεν προλαβα!να την χαιρεστε !να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!φιλακια πολλα!!!τι τουρταρα πηρατε?εμεις χτες πηγαμε και παραγγειλαμε μινι μαους..για την δευτερα.,σας φιλω ολες!!!


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...