Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

γεια σας...γεια σας και απο μας!!!

τι κανετε...κοριτσουδια μου???????τα μπεμπονια σας ολα καλαααααααα?????

ηρθαν και τα δευτερα γενεθλια εεεε???

εμεις αργουμε ακομη...ειμαστε του Ιουνιου παιδιααα χαχαχχαχαχχα!!!!!

Ζωζακι νομιζω πως η Ανδριανουλα αυριο εχει γενεθλια αν δεν κανω λαθος ....γιατι τελευταια τα χω παιξειιι...χαχαχχαχαχαχχα!!!!

ευτυχως που υπαρχει φιλη Ποπη και με διορθωνει εεε Φιλεναδα:oops::P:D:rolleyes:χιχιχιχιιχι!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζωζα μου σ ευχαριστω αλλα αυριο ειναι της Ανδριανουλας

βεβαια σαν σημερα μπηκα στο μαιευτηριο και γεννησα στις 16 ε 16 ωριτσες ηταν αυτες ...αλλα και παλι εεε οπως ειδατε δεν γκρινιαξα!! γκρινιαξα?

και μεις θεματακι με την Μινι θα εχουμε

της μοιαζει κιολας γι αυτο χαχαχα

αχ αντε κοριτσια να βλεπω τουρτες με κερακια δυο ετων

πεθαινωωωωωωω

αληθεια τι βιβλιο να διαβασω για να βοηθησω το μεγαλωμα της ? ξερετε καποιο?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΙ!!!ΑΧ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ..ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ!ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΡΤΑΡΕΣ !ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ...ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΑΧ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

Φαίρυ μου χρόνια πολλά και από εδώ πάντα γερή και εσείς δίπλα της να την καμαρώνετε.

Μετά ποιο πιτσιρίκι έχει σειρά ?

Ο Ηρακλής δεν είναι κάπου εδώ ?

Εμείς αρχίσαμε να πλένουμε και τα δόντια μας πλέον βέβαια μην φανταστείτε σωστό πλύσιμο αλλά παίρνει την βούρτσα και κάνει πως πλένεται.

Μετά με αφήνει να του δείξω πώς τα πλένουν. φοβερό γέλιο , με σκέτο νερό φυσικά γιατί δεν ξέρει να ξεπλένεται μετά με την οδοντόκρεμα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιορταζει παλι σημερα το τοπικ μας.....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ.........ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ!!!ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ...ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!

Σειρα εχει ο Ηρακλης και μετα η Κωνσταντινα....μετα το χανω λιγο...χαχαχχαχα....μετα πρεπει να ειναι το Ελινακι........:rolleyes:...

Του Ιουνιου ειμαστε πιο λιγοι:tongue:....


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΔΡΙΑΝΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΗΡΑΚΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ . ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ..ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΛΕΜΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙΙΙΙΙ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα στην ομορφη Κωνσταντινα .... για την γιορτη της και τα γενεθλια!!!

Να την χαιρεστε Zwza μου.....να την δειτε οπως επιθυμειτε!!!!

Δωστης φιλακια απο μας......;););)

Χθες περασαμε πολυ ομορφα στο παρτι της Ανδριανας....ηταν μια σεξυ οικοδεσπινα εχω να πω...Υποδεχτηκε στην πορτα τον Χρηστο και τον πηρε μια μεγαλη αγκαλια....σαν να ηταν 10 χρονων παιδακι:tongue:!!!Πραγματικα ειναι πολυ χαρισματικο πλασμα....να την χαιρεστε φιλεναδα!!!

Γνωρισα και την mammy ....σουπερ και καλο παιδι!!!!Η κορη σου μου χτυπησε τον γιο μου....αλλα δεν πειραζει....:P:pεμεις αγαπαμε τις γυναικες και απλα την χαιδεψαμε στο μαγουλο...χαχαχαχχαχχαχαχαχχα!!!!!!!!!

Η Μαρια τα ειχε βαλει γενικα εχθες με τα αγορακια....ενα το τραβηξε απο τα μαλια...τον Χρηστο του δωσε μια με μια κατσαρολα και σε ενα πιο μεγλο(της Ελενας Ποπη) του πεταξε μια σφουγγαριστρα....χαχχαχα μωρε καλα τους κανει γιατι αμα τους δωσεις αερααα απο τωρα το χασε το παιχνιδι...:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::D

Ολγααα πως ειναι ο παιδαρος σημερα????????τελικα ειχε πυρετο??


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι κάνετε κούκλες ?

χρόνια πολλά στην γλυκιά Κωνσταντίνα για την γιορτή της και τα γενέθλια της.

τι άλλα νέα ?

Εγώ σκέφτομαι να προσπαθήσω να του κόψω την πάνα εσείς τι λέτε ?

Με αφορμή τον ερχομό της μικρής λέω να το τολμήσω.

Γιατί μετά ξανά το άλλο καλοκαίρι και θα είναι μεγάλος δεν θα είναι ?


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι κάνετε κούκλες ?

χρόνια πολλά στην γλυκιά Κωνσταντίνα για την γιορτή της και τα γενέθλια της.

τι άλλα νέα ?

Εγώ σκέφτομαι να προσπαθήσω να του κόψω την πάνα εσείς τι λέτε ?

Με αφορμή τον ερχομό της μικρής λέω να το τολμήσω.

Γιατί μετά ξανά το άλλο καλοκαίρι και θα είναι μεγάλος δεν θα είναι ?[/quote

εγω Γωγω του πηρα γιο-γιο με πλατουλα, μια χαρα καθεται ...εχουμε στανταρ ωρα το πρωι λιγο μετα το γαλα και μου το λεει ..του τα κατεβαζω και καθεται.

το προβλημα ειναι οτι του το βαλα στο μπανιο αλλα αυτος παει το φερνει και καθεται στο σαλονι:rolleyes::shock:.....θα δειξει αν τα καταφερουμε και για το υπολοιπο της μερας!!τουλαχιστον για "κακα" στην αρχη και βλεπουμε ...


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμένα ρε συ δεν μιλάει, αν και καταλαβαίνω τις περισσότερες φορές ότι θα κάνει γιατί μαρμαρώνει όταν τον ρωτάω αν θα κάνει ή αν έκανε μουγκαμάρα

τι να κάνω να προσπαθήσω?

έχω γιογιό αλλά μήπως να πάρω από τα τζάμπο την βάσει για την λεκάνη ?

όταν πάω εγώ τουαλέτα λέει μαμά πιπί και μπαίνει μέσα οπότε ξέρει τι κάνουμε εκεί αλλά θα κάνει ο ίδιος ?


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!κι εγω της εχω παρει γιογιο αλλα τιποτα ακομα!παντως το εχω σκοπο να την μαθω..για τα κακα ξερει ποτε θα κανει αλλα οταν της ειπα προχτες να την βαλω στο γιογιο μου λεει(οχι μαμα ..μπελινο..ειμαι μικουλα ακομα)!και τις λεω και ποτε ρε κοριτσια...κατα τα αλλα ολα μια χαρα!χτες οικογενειακα κοψαμε την τουρταρα αλλα η μικρη χοροπηδαγε σαν τρελη!το καταχαρηκε...:P:p:p:D:D:D


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε τέλεια στο πάρτι της Fairoulas!!!!!Τα είχε όλα κανονισμένα υπέροχα, φαγητά, μπαλόνια, στολίδια, τη μίνι όλα!!! Και όπως πάντα κουκλάρα!!!

Γνώρισα πρώτη φορά και τη Βανιλίτσα που είναι ένα καταπληκτικό κορίτσι!!!!!Και συγγνώμη βανιλίτσα μου για τις μπούφλες της Μαρίας, αλλά είχε πάθει κάτι το παιδί εκείνη την ημέρα... ίσως ήταν κουρασμένη δεν ξέρω... Σε γενικές γραμμές δε χτυπάει και μου έκανε εντύπωση η αντίδρασή της. Μάλλον είχε φρικάρει με τον κοσμο... Γιατί ο μικρός βανιλίτσος μπέμπης ήταν ένα γλυκύτατο παιδάκι!

Το μικρό φαιράκι εντάξει χορευταρού τρομερή σαν τη μαμά, μια μικρή κουκλίτσα! Υπέροχη!!!

Και του χρόνου να είμαστε καλά!

Τελικά η δική μου είναι η πιο μικρή, του Ιουλίου... Εμείς έχουμε αρχίσει εκμάθηση γιογιό. Έχει κάνει 2 φορές κακά και αρκετές φορές τσίσα, αλλά θέλει πολλή δουλειά ακόμη και υπομονή. Προσπαθεί πάντως η κακομοίρα έχει διάθεση...

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααα

τι κανετε????

αχ γλυκια μου mammy σ΄ευχαριστω για τα καλα σου λογια ........ανταποδιδουμε!!

καλε μη ζητας συγνωμη ετσι ειναι τα παιδακια....:tongue::P

ροζ μου καλητερα να του παρεις γιο-γιο γιατι το αλλο για την λεκανη νομιζω ειναι για λιγο μετα το γιογιο, που εχουν εξικιωθει με το θεμα...νομιζω κιολας δεν ειμαι συγουρη:rolleyes::oops:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε τέλεια στο πάρτι της Fairoulas!!!!!Τα είχε όλα κανονισμένα υπέροχα, φαγητά, μπαλόνια, στολίδια, τη μίνι όλα!!! Και όπως πάντα κουκλάρα!!!

Γνώρισα πρώτη φορά και τη Βανιλίτσα που είναι ένα καταπληκτικό κορίτσι!!!!!Και συγγνώμη βανιλίτσα μου για τις μπούφλες της Μαρίας, αλλά είχε πάθει κάτι το παιδί εκείνη την ημέρα... ίσως ήταν κουρασμένη δεν ξέρω... Σε γενικές γραμμές δε χτυπάει και μου έκανε εντύπωση η αντίδρασή της. Μάλλον είχε φρικάρει με τον κοσμο... Γιατί ο μικρός βανιλίτσος μπέμπης ήταν ένα γλυκύτατο παιδάκι!

Το μικρό φαιράκι εντάξει χορευταρού τρομερή σαν τη μαμά, μια μικρή κουκλίτσα! Υπέροχη!!!

Και του χρόνου να είμαστε καλά!

Τελικά η δική μου είναι η πιο μικρή, του Ιουλίου... Εμείς έχουμε αρχίσει εκμάθηση γιογιό. Έχει κάνει 2 φορές κακά και αρκετές φορές τσίσα, αλλά θέλει πολλή δουλειά ακόμη και υπομονή. Προσπαθεί πάντως η κακομοίρα έχει διάθεση...

βανιλιτσος μπεμπης......χαχαχχαχαχαχαχαχχαχχαχαχα πολυ καλο:tongue::P:D:tongue::P:tongue:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια, να χαίρεστε ολες τα μωρακια σας

εγω στην φαιρουλα δεν καταφερα να ερθω, γιατι ειχαμε μια βαφτιση την ιδια μερα το μεσημερι και μας τραβηξε μεχρι αργά και ηταν και μακριά, ετσι δεν τα καταφεραμε

ειμαι σιγουρη οτι η φαιρουλα θα τα ειχε ετοιμασει τελεια

λοιπον, σαν πιο παλια και εμπειρη να σας πω τη γνωμη μου για το θεμα της πανας (η αληθεια ειναι οτι θα σας πω τη γνωμη των δασκαλων του παιδικου, γιατι αυτες το κανανε ολο το εγχειρημα)

Καταρχήν το παιδί πρεπει να μιλαει καλά.

επίσης, πρεπει να το πηγαινετε εσεις τουαλετα καθε μια ωρα λεγοντας του οτι πατε εκεί, σιγα σιγα θα καταλαβει τι πρεπει να κανει.

Εννοειται πως δεν μαλωνουμε ποτε σε οτι αφορα στην πανα, αν δεν τα πηγαινει καλά

Τελος, θα προτεινα κατευθειαν το στεφανι της τουαλετας, γιατί στο γιογιό ενα παιδι μπορει να δει τα κακα του και να σιχαθεί, φοβηθεί κλπ και μετα να μην αφηνεται. Επίσης αργότερα θα πρεπει να περασετε και τη φαση της μεταβασης απο το γιογιο στη λεκάνη.

Αυτάαααα.

Κατα τ αλλα ειστε ολες καλά?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...