Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΙΟΘΕΣΙΑ


Recommended Posts

πρίν από 50 λεπτά , Thalia85 είπε:

Καλησπέρα θα μπορούσατε να στείλετε ναι σε εμένα πληροφορίες;

Εγω 2 κοριτσια που εκαναν εξωσωματική  ειπα να κανουν ταμα και επιασαν μεσα σε ενα μηνα με φυσικο τροπο!!! Ταμα και παιδι!! Η μια γέννησε πριν μερικους μηνες!!!  η αλλη ειναι 5μηνων τωρα!!!  Θαυματα κανει η Παναγια!!!

Θαυμα υγειας καταδικασμενο εκανε και στην οικογενεια μου ο Αγιος-Ραφαηλ εν Λεσβω!!

Πιστεψτε το και ας σας καθοδηγησει ενας πνευματικος... 

Υγ: και εγω στο κοντινο μου περιβαλλον (συμμαθήτριά  στο μεταπτυχιακο) γνωρισα μια κοπελα που πηρε μεσω πνευματικόυ 12 ημερων κοριτσακι... πριν 2 χρονια... και θα εκαναν κανα 2 δικαστήρια  μου ειπε το πρωτο στο 6μηνο... 

Μήπως οντως πολλες κοπελες καταφευγουν στο πνευματικο για να δωσουν τα παιδακια τους ψαξτε το και αυτο...

Ευχομαι ο Θεος να κανει  κ σε σας το θαυμα του!! 

Και οσες κανουμε κομποσχοινι στο φορουμ ας κανουμε ενα 100αστρι τουλαχιστον  καθε μερα για αυτα τα κοριτσια κανει θαυματα... 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 1/6/2015 at 6:50 ΠΜ, valsamoula είπε:

Καλημέρα. Εμένα μια γνωστή μου υιοθέτησε πέρυσι ένα κοριτσάκι 4 ημερών , ένα κουκλί ζωγραφιστό, μέσω δικηγόρου. Υπάρχουν δικηγόροι για αυτές τις υποθέσεις για να είναι και όλα εντάξει με τα χαρτιά. Η γνωστή μου παρόλο που ήταν όλα οκ, έγιναν 2 δικαστήρια μέχρι να είναι οριστικό ότι το παιδί είναι δικό της. Θα την ρωτήσω περισσότερες λεπτομερείες και θα σου ξαναγράψω. Εύχομαι ολόψυχα να αποκτήσεις και ΕΣΥ ένα μωράκι σύντομα.

Θα μπορούσες μηπως να μας δώσει η γνωστή σου πληροφορίες ως προς το σε ποιον δικηγόρο να απευθυνθούμε;

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
On 30/5/2015 at 10:43 ΠΜ, lenalife είπε:

Καλημέρα κορίτσια.3 1/2 χρόνια παλεύω με εξωσωματικες και δεν έχω καταφέρει να κρατήσω ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.Σκέφτομαι έντονα την υιοθεσία τελευταία αλλά όσον αφορά στην κρατική θα γερασω να περιμένω.

Ψάχνομαι λοιπόν για ιδιωτική αφού είναι καθ όλα νόμιμη.

Δεν ξέρω όμως πως να ξεκινήσω.Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει οτιδήποτε σχετικό,έχει την εμπειρία,ακόμη και αν ξέρει κάποια κοπέλα που δεν μπορεί να μεγαλώσει το μωρο της,παρακαλώ με π.μ. να με ενημερώσει.

Ενδιαφέρομαι μόνο για νόμιμες διαδικασίες.

Ευχαριστώ πολύ

 

On 30/5/2015 at 10:43 ΠΜ, lenalife είπε:

Καλημέρα κορίτσια.3 1/2 χρόνια παλεύω με εξωσωματικες και δεν έχω καταφέρει να κρατήσω ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.Σκέφτομαι έντονα την υιοθεσία τελευταία αλλά όσον αφορά στην κρατική θα γερασω να περιμένω.

Ψάχνομαι λοιπόν για ιδιωτική αφού είναι καθ όλα νόμιμη.

Δεν ξέρω όμως πως να ξεκινήσω.Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει οτιδήποτε σχετικό,έχει την εμπειρία,ακόμη και αν ξέρει κάποια κοπέλα που δεν μπορεί να μεγαλώσει το μωρο της,παρακαλώ με π.μ. να με ενημερώσει.

Ενδιαφέρομαι μόνο για νόμιμες διαδικασίες.

Ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα τι κάνατε τελικά

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολύ δυνατές ψυχές!! Μπράβο. Υπάρχουν τόσα παιδάκια άτυχα εκεί έξω και ίσως είστε η τύχη τους! 
 

Δεν ήξερα ότι γίνονται και ιδιωτικά διαδικασίες υιοθεσίας. Δυστυχώς είναι θέμα ταμπού στη χώρα μας ακόμη και τώρα στα πρόθυρα του 2022. Θεάρεστη πράξη φυσικά και αξίζει σε εσάς και στους συζύγους σας ένα τεράστιο μπράβο και ευχαριστώ από όλους μας.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
On 27/12/2020 at 3:44 ΜΜ, Thalia85 είπε:

Καλησπέρα θα μπορούσατε να στείλετε ναι σε εμένα πληροφορίες;

 

Καλημέρα κορίτσια!! Είμαι καινούργια και σας γράφω πρώτη φορά.
Μετά από 10 εξωσωματικές, 7 εμβρυομεταφορές, 2 αποξεσεις δυστυχώς δεν έχω καταφέρει ακόμα το πολυπόθητο αποτέλεσμα..να αποκτήσω ένα παιδάκι!
Σκέφτομαι πλέον την ιδιωτική υιοθεσία! Βέβαια σε ένα λογικό οικονομικό πλαίσιο, γιατί έχω διαβάσει για διάφορες 'αποζημιώσεις' και δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα μετά από τόσες εξωσωματικές!
Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να μου δώσετε.

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και μακάρι να μπορείτε να με βοηθήσετε!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...