Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!

Πως πάτε? Διάβασα για πονάκια και τέτοια... Είσαστε καλύτερα?

Εγώ πέρασα μια Πέμπτη χάλια...

Σερνόμουν από καναπέ σε κρεβάτι,δεν έκανα τίποτα, κοιμήθηκα πολλέέέέες ώρες και την Παρασκευή άλλες τόσες και ευτυχώς δεν δούλευα και ξεκουράστηκα ρε παιδάκι μου! Τι ήταν κι αυτό?

Ήμουν ευτυχώς καλύτερα από το μεσημέρι κι έτσι το βραδάκι πήγα και συναυλία με μια φίλη μου στον κήπο του μεγάρου μουσικής και ήταν υπέέέροχη βραδιά! Ακριβώς ότι χρειαζόμουν!

Σήμερα λίγες δουλίτσες και χαλαρά...

Εσείς τι λέτε να κάνετε?

Χριστινιό εγώ έχω σήμερα κοκκινιστό :tongue: αλλά με μακαρόνια!

Αγαπώ πολύ τον πουρέ και τον κάνω τέλειο , αλλά ο καλός μου μόνο σε συνδυασμό με συκώτι τον θέλει... και ο γιατρός συκώτι και λουκάνικο είπε να τα ξεχάσω στην εγκυμοσύνη...!:rolleyes:


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

69612388ce13ac45992e416c2a0d45d33fc28ebb60163b96d7bda9f4907e948a925f3c1c.jpg

Θέλουμε κι άλλες Απριλιάτικες μανούλες!!! Μα που είστε καλέ;;; :D


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν είχαμε σχολείο σήμερα και κοιμήθηκαμε παραπάνω! !!!

Εγώ πόνους δεν έχω μόνο που ξυπνάω πολύ πιασμενη έχει και το κακό συνήθειο ο μικρός μου να έρχετε στο κρεβάτι μας το βράδυ οπότε καταλαβαινετε...

Μπράβο που πέρασες ωραία μέλι χρειάζεται! !

Μπήκα στην 9η εβδομάδα σήμερα !!!!γιούπι! !!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο χριστινακι 9!!!!!!!!!!ποπο πάντως κορίτσια εχουμε ακομα ε?? θα περάσει γλυκά ο καιρος όμως . Εμεις σε ένα μήνα θα κάνουμε κ μετακόμιση καινούριο σπιτι οπότε θα έχω και αυτό . Το περιμένω πως κ πως .......


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα μελακι τωρα ειδα το μήνυμα σου κοιτά πονακια έχω κ πολυ πόνο στο στομάχι εμετό κ δυσπεψία απο το μεσημέρι μέχρι να κοιμηθώ !!! Αλλα φαντάζομαι τα μωράκια νας μια χαρα να πλατσουρίζουν στην κοιλιτσα . Έχω γιατρο οχι αυτή τηβ επόμενη Τρίτη ανυπομονώ μετα πάμε για αυχενικη άμεσα .


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τώρα σου φαίνεται πως δεν περνάει ο καιρός αλλά θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει τελικά!!!

Αααα τέλεια με το καλό να μετακομίσετε και καλό κουράγιο!!εκεί Βύρωνα θα πάτε παλι;


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατρό πάω την παρασκευη και ανυπομονώ τόσο πολύ !!!!

Εγώ πίνω πολύ νερό με αποτέλεσμα να είμαι συνέχεια τουαλέτα και να ξυπνάω και τα βραδια για τουαλέτα και τα βράδία επειδή κρατιέμαι ασυνεσθητα πονάει η κοιλιά μου!!!

Καλώς την summer και εγώ ανυπομονώ να κάνω αυχενική και να τελείωσε το πρώτο τρίμηνο επιτέλους! !!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στην ίδια περιοχή ναι κηφισσια μένουνε . Αχχχχ αυτή η αυχενικη άντε να δούμε τι θα δούμε . Αλήθεια κορίτσια για πείτε τις εμπειρίες σας απο αυχενικη ??


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι τελεια εξέταση το μωράκι είναι πλήρως σχηματισμενο και βλέπεις λεπτομερος χεράκια δαχτυλακια ποδαράκια κλπ!!!στον άγγελο στο αυχενική δεν είχαμε δει φύλλο γιατί δεν καθόταν καλά !!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...