Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Αχ οχι δεν το ειδα να κουνιέται αλλα ο γιατρος τα είδε όλα καλα . Η αλήθεια ειναι οτι κάποια στίγμα σκέφτηκα οτι δρν κουνιέται αλλα μου έφυγε κ το ξέχασα .ωχ γιατι δ κουνιόταν !?? πωπω ολο τρελές σκέφτομαι !!


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Summeraki!!!! Μπράβο σας! Είδες που το άγχος δεν χρειαζόταν? Δεν έχεις λόγο να ανησυχείς τόσο πολύ κοριτσάκι μου!

Μεγαλώσατε κι όλας! Μια χαρά!

Θα είναι κάπως έτσι τα σποράκια μας κορίτσια!

Και εννοείτε οτι κοιμούνται σχεδόν συνέχεια! Αφού στην αυχενική πρέπει να φας κάτι γλυκό ή να πιείς χυμό για να καταφέρεις να είναι ξύπνιο!

tumblr_md1coxcfhZ1rgszodo1_500.gif


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ τώρα κοιμούνται τις περισσότερες ώρες γιαυτό !!!Εγώ τελικά γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογ

ραφία από το κινητό ;;;;χαχα

Εγώ έχω ένα application στο κινητό και μου δείχνει πως είναι το μωράκι σε κάθε εβδομάδα και διάφορες πληροφορίες για την αναπτυξη αλλά είναι μέχρι την 11ή εβδομάδα δωρεάν μετά πρέπει να το αγοράσεις


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ τώρα κοιμούνται τις περισσότερες ώρες γιαυτό !!!Εγώ τελικά γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογ

ραφία από το κινητό ;;;;χαχα

Εγώ έχω ένα application στο κινητό και μου δείχνει πως είναι το μωράκι σε κάθε εβδομάδα και διάφορες πληροφορίες για την αναπτυξη αλλά είναι μέχρι την 11ή εβδομάδα δωρεάν μετά πρέπει να το αγοράσεις

Προσπάθησες να την ανεβάσεις σαν συνημμένο αρχείο και δεν στην δέχεται?


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Summer τέλεια τα νέα σου!

Titina πολύ μεγάλο το μωρό σου, το δικό μου ακόμα είναι μια κουκιδίτσα.

Κορίτσια, μέχρι τώρα νόμιζα ότι ήμουν η μόνη χαζομαμά που χαζεύει τον υπέρηχο :) Χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...