Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Εγώ θα πάω 25 στον γιατρό τέλικα γιατι η άδεια μου τελειώνει 26 και θα πάω 25 για να μου γράψει και άλλη να την συνεχίσουμε!!!ουφφφ γλίτωσα 4 μερούλες γιούπι χαχαχα


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κι από μένα! Περιμένω να γίνουν οι σαρδελίτσες στο φούρνο και σας διάβασα. Ο γιατρός μου δεν με αφήνει να πιω καθόλου καφέ, (για το πρώτο τρίμηνο), βέβαια είμαι ευχαριστημένη, που δεν μου έκοψε και τη σοκολάτα :D

Summer, και εγώ από όσο έχω ακούσει τα συμπτώματα δεν είναι σταθερά, εναλλάσσονται. Θα είναι όλα τέλεια αύριο :)

Πάντως, τί είναι αυτό το σύνδρομο στέρησης, με το που τελειώνει η μία επίσκεψη, μετράς αντίστροφα για την επόμενη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάω 25 στον γιατρό τέλικα γιατι η άδεια μου τελειώνει 26 και θα πάω 25 για να μου γράψει και άλλη να την συνεχίσουμε!!!ουφφφ γλίτωσα 4 μερούλες γιούπι χαχαχα

Έλα! Μια χαρά! Σου έφεξε! ;)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Χθες δε μπήκα! Θέλαμε να το γιορτάσουμε!!!!!!!!!!!! Ακούσαμε καρδούλα!!!!!!!!! Ντουκ ντουκ ντουκ!!!! Ειδαμε και το μωράκι μας! Μεγαλώνει!!!!!!!!! Ο γιατρός είπε ότι πάνε εξαιρετικά και το ίδιο εξαιρετικές είναι και οι εξετάσεις μου. μόνο ο σίδηρός μου ήταν λίγο χαμηλός και ξεκίνησα σίδηρο μαζί με φυλλικό. Κατα τα άλλα τέλεια. ΠΗΤ 2/5!!! Δεύτερη μέρα Πάσχα:P. Έκλεισα και ραντεβού για αυχενική γιατι μου ειπε μετα δε θα βρίσκω..και ξανα σε 2 εβδομάδες να το ξαναδούμε!!! Άντε τώρα πως περνάν οι 2 βδομάδες! Κορίτσια όταν το είδα κόντεψα να βάλω τα κλάματα:cry::cry::cry:.... αλλά δεν έκλαψα όοοοοχχιιιιιι!!! όταν γεννηθεί τι θα κάνω:P:p:p:p???? Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!


kATBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα! Χθες δε μπήκα! Θέλαμε να το γιορτάσουμε!!!!!!!!!!!! Ακούσαμε καρδούλα!!!!!!!!! Ντουκ ντουκ ντουκ!!!! Ειδαμε και το μωράκι μας! Μεγαλώνει!!!!!!!!! Ο γιατρός είπε ότι πάνε εξαιρετικά και το ίδιο εξαιρετικές είναι και οι εξετάσεις μου. μόνο ο σίδηρός μου ήταν λίγο χαμηλός και ξεκίνησα σίδηρο μαζί με φυλλικό. Κατα τα άλλα τέλεια. ΠΗΤ 2/5!!! Δεύτερη μέρα Πάσχα:P. Έκλεισα και ραντεβού για αυχενική γιατι μου ειπε μετα δε θα βρίσκω..και ξανα σε 2 εβδομάδες να το ξαναδούμε!!! Άντε τώρα πως περνάν οι 2 βδομάδες! Κορίτσια όταν το είδα κόντεψα να βάλω τα κλάματα:cry::cry::cry:.... αλλά δεν έκλαψα όοοοοχχιιιιιι!!! όταν γεννηθεί τι θα κάνω:P:p:p:p???? Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!

Αθανασία μου, έφτιαξα τις μανούλες του Μαΐου, αν θέλεις μπες να τα λέμε κι εκεί :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπράβο αθανασία μου!!όλα καλά λοιπόν. ..είναι φοβερο συναίσθημα να ακούς την καρδούλα....και ακόμα πιο τέλειο ότσν αρχίζεις να τον νιώθεις μέσα σου...θα το δεις...Καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να τον πάρεις στην αγκαλίτσα σου!!!!

Εχθες κοιτυσα ποτε πεφτει το πασχα και ειδα πεφτει Πρωτομαγιά..και πρώτη Μαΐου έχει και γενέθλια ο άντρας μου...και εμένα με πήτ 30 απρηλιου πέφτει μεγάλο Σάββατο χαχαχα

πήγα τον μικρό σχολειο και ξάπλωσα λίγο ακόμα...τα βράδία όλο ξυπνάω και δεν μπορώ να ξανακοιμηθω μετά! !


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Αθανασία γλυκιά μανούλα μπράβο σας!!!

Τελειότερα δεν γίνεται!

Υπομονή τώρα και να είσαι πιστή στο επόμενο ραντεβουδάκι σας σε δυο εβδομάδες να δεις πόσο θα έχει μεγαλώσει! ;)

Όταν γεννηθεί τι θα κάνεις ??? Μα θα τρελαθείς φυσικά και από πάνω σου θα σκάνε καρδούλες!!!!

large.gif

Αλλά μας την έσκασε το σποράκι! :tongue:! Μαγιάτικο! :tongue::tongue::tongue:

Με το καλό σου εύχομαι και όλα καλά θα πηγαίνουν εγκυμοσύνη εξετάσεις ως τα γεννητούρια! Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε! :D


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Σήμερα περιμένουμε το Summeraki μας να πάει στον γιατρό, να της φύγει η ανησυχία... Εκεί θα είναι τώρα.

Χριστινάκι το καλύτερο δώρο θα κάνεις στον αντρούλη σου για τα γενέθλια του!

Ναι κι εμένα μεγαλοβδομαδιάτικα πέφτει αλλά δεν πειράζει! Γερό να βγει και ας βγει όποτε θέλει!

Εγώ γεννήθηκα 8μηνών και ήμουν θερμοκοιτίδα ένα μήνα γιατί η τρελλόγκα η μανούλα μου ανέβηκε με την κοιλίτσα τούρλα στη μηχανή του πατέρα μου!!!

Πόσο γκάπα γκούπα να άντεχα κι εγώ! :tongue:

Χριστινάκι ξυπνάς τα βράδια? Μάλλον η ξεκούραση η ξαφνική έχει χαλαρώσει τον οργανισμό σου και δεν ζητάει άλλο ύπνο... τι να πω. Χορταίνει πιο εύκολα.

Δεν ξέρω... λέω αυτό που μου ήρθε. Έχεις έννοιες όμως?

Εμένα συνήθως οι έννοιες με κρατάνε ξύπνια, αλλά πριν κοιμηθώ και δυσκολεύομαι να με πάρει ο ύπνος.

Τα βράδια ξυπνάω 2 φορές για τουαλέτα... (αρχίσαμε από τώρα και δεν μου αρέσουν αυτά!)

Σήμερα δουλεύω 5-7, έχω έτοιμο φαγητό (γιουβαρελάκια μαμάς) μασουλαώ κεκάκι με ταχίνι και σκέφτομαι τι να κάνω για να περάσει η μέρα...

Λείπει κι ο καλός μου σε εξωτερική δουλειά κι έχει το αυτοκίνητο... Δουλειές δεν με αφήνει να κάνω... τηλεόραση δεν βλέπω... βιβλίο δεν μπορώ να συγκεντρωθώ... οι φίλες μου δουλεύουνε... Πως θα περάσει η μέρα?:confused:

Πφ! Βαριέμαι!

i-m-bored-o.gif

πάω να φτιάξω κανα ζελεδάκι κι επανέρχομαι...


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ξυπνάω χωρίς λόγο ίσως να είναι αυτό που λες...Πάντως εύκολα κοιμάμαι. ..και για τουαλέτα σηκώνομαι φυσικά!!!!

Άντε σήμερα περιμενουμε την summer μας άντε να μπει να μας πει τα νέα !!

Εγώ έχω φαγητό από εχθές...Οπότε δεν μαγειρεύω. .

Εγώ ημερομηνία για αυχενική δεν εγώ κλείσει ακόμα μόλις κλείσω θα σας πω βέβαια !


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Αθανασια μου συγχαρητήρια το μωρακι σου εχει μια δυνατή καρδούλα !!!! Μπράβο σου .κοροτσακια μου εγω όλα καλα τελικα τσάμπα το άγχος πια !!!τωρα θα παω σε 2 βδομάδες δηλαδή στος 11 . Τι καλα !!!!


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α και είμαστε 25 χίλιοστα πλέον . Α εγω δεν την ξέρω την ημερομηνία για αυχενικη ακομα αφού είπε ο γιατρος σε 2 βδομάδες θα με δει κ θα κλείσουμε επιτόπου καθώς ο γιατρος που κάνει την αυχενικγ βρίσκεται μέσα στο Ιατρειο του κ ειναι πιστοποιημένος τον βρήκα στη λίστα .


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ααααα ωραία και εγώ στο ιατρείο του θα την κάνω αλλά με μια γυναίκα που φέρνει εκεί για τέτοιους υπέρηχους και τους κάνει πολύ οικονομικά από ρεα!!

Προσπάθησα από κινητό να ανεβάσω τον υπέρηχο μου εικόνα αλλά μου λέει πολύ μεγάλο αρχείο :evil:


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...