Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  1. nickat .............. 2
  2. mema ...............2
  3. elena74 ............3
  4. Δομνινα .......
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .................2
  8. ivy z
  9. elafaki ..............1
  10. ladida
  11. fani2006
  12. ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2
  13. papaki* ...........2

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ. Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΛΗΘΑΙΝΟΥΜΕ. ΑΛΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.

ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΑΚΟΜΑ, ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

__________________

elafaki_ .....................2

Link to comment
Share on other sites

Παπακι μου κ γω θα σου πω υπομονη μεχρι την επομενη να δουμε τι θα γινει !Ο θεος ειναι μεγαλος κ εδω στο φορουμ υπαρχει κοπελα που ξεκινησε χαμηλα την πεδεψε το νινι αρκετα αλλα τωρα πλησιαζει ο καιρος να το κρατησει αγκαλιτσα ! Δεν θελω να σου δινω ελπιδες οτι σιγουρα θα πανε καλα τα πραγματα αλλα εστω λιγο μπορεις να πιστευεις σε αυτο !!!!

Οτι ειναι να γινει θα γινει για καλο !!!

Νικατ καλη επιτυχια για αυριο περιμενουμε νεακια σου !!!

φιλια κ καλο βραδακι !!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΚΙ ΕΔΩ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΕΔΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ.

ΒΙΡΤΖΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΧΑ ΣΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΥΡΕΛΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 11 ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.... ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΝΑ ΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΤΕΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΜΟΥ. ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΤΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩΩΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΖΩΗΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ....


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πετας νικατακι μου λεεεεεεεεεεεεεμεεεεεε !!!!!!!!!!!!!

Τα νεα σου ειναι παρα πολυ καλα !!!

Γιατι σε εβαλε να κανεις υστεροσκοπηση ομως? Εμενα μου το ανεφερε αλλα μου λεει μιας κ μπηκες στη διαδικασια κανε παλι εξωσωματικη !

γκκκκρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Θα πετας νικατακι μου λεεεεεεεεεεεεεμεεεεεε !!!!!!!!!!!!!

Τα νεα σου ειναι παρα πολυ καλα !!!

Γιατι σε εβαλε να κανεις υστεροσκοπηση ομως? Εμενα μου το ανεφερε αλλα μου λεει μιας κ μπηκες στη διαδικασια κανε παλι εξωσωματικη !

γκκκκρρρρρ

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΜΦΥΤΕΥΤΗΚΑΝ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΖΟ ΜΟΥ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ .... ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΠΟΤΕ.... ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ... :roll:

ΟΝΕΙΡΑΑΑΑΑΑ.... ΠΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙΑΡΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις πρωταθλήτριες του Σεπτεμβρίου! Θα σαρώσουμε λέμε!

Εγώ κορίτσια είμαι για τέλος Σεπτεμβρίου εμβρυομεταφορά αφού η περίοδος του Αυγούστου θα είναι κοντά στις 16 οπότε θα πάμε με του Σεπτεμβρίου που την περιμένουμε 14 με πρωτόκολλο ανταγωνιστή (μα και αυτοί οι γιατροί θέλουν και διακοπές! δεν ντρέπονται να μας έχουν στην αναμονή)

Και στις τελίτσες βάλτε μου 1, είναι η πρώτη μου φορά!

Link to comment
Share on other sites

nickat .............. 2

mema ...............2

elena74 ............3

Δομνινα ............2 Αδιαθέτησα σήμερα και έτσι στις 23.8 κάνω την πρώτη ένεση καταστολής.. Γιούπι!!!!

krok.................

Chemin..............2

virgi .................2

ivy z

elafaki ..............1

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* ...........2

Δυναμικά και με τσαμπουκά θα το πιάσουμε το μπεμπέ.. Δεν μας σκιάζει φοβέρα καμιά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

nickat .............. 2

mema ...............2

elena74 ............3

Δομνινα ............2 Αδιαθέτησα σήμερα και έτσι στις 23.8 κάνω την πρώτη ένεση καταστολής.. Γιούπι!!!!

krok.................

Chemin..............2

virgi .................2

ivy z

elafaki ..............1

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* ...........2

Δυναμικά και με τσαμπουκά θα το πιάσουμε το μπεμπέ.. Δεν μας σκιάζει φοβέρα καμιά!

Άντε καλή αρχή! Εχω ένα προαίσθημα ότι θα είσαι πολύ γουρλού για την ομάδα!

Επίσης ξεχάσαμε τον άσσο οπότε μικρή διόρθωση:

nickat .............. 2

mema ...............2

elena74 ............3

Δομνινα ............2 Αδιαθέτησα σήμερα και έτσι στις 23.8 κάνω την πρώτη ένεση καταστολής.. Γιούπι!!!!

krok.................1

Chemin..............2

virgi .................2

ivy z

elafaki ..............1

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* ...........2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μελουσσες μανουλες! Λοιπόν ειμαι και εγώ μια μανουλα σπερματεγχυσης. 2 στα 2. Ειμαι έγκυος στο 2ο. Εχω κάποια φαρμακακια τα οποια ισως κάποια τα χρειαζετε! Εκανα τη βλακεια και έδωσα 1100 ευρώ άδικα. Εχω πενα puregon με πολλές μυτουλες, 1 νταροντα και 2 φυσιγγια puregon των 900. Αν κάποια κοπέλα δεν μπορεί να τις τα γράψει το ταμειο της ευχαριστως να τα δώσω. Μονο από Αθηνα γιατι θέλουν ψυγειο. Μενω Καλλιθεα. Τα εχω πληρώσει αλλα εννοειται οτι τα χαρίζω. Καλή επιτυχια σε όλες! Στειλτε μου μηνυμα γιατί δεν μπαινω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΕΣ! ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ. ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. 13 ΩΣ ΤΩΡΑ Ε? ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΡΕ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΟΥΡΣΟΥΖΙΚΟ?:D


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες ηρθα κι εγω!!!

τι κανετε?

Krok μαζι ειμαστε τελη σεπτεμβρη!!:wink:

nikcat ετσι δυναμη με θετικη σκεψη και αισιοδοξιαααα! οσι για το 13....στο γρουσουζικο επεσα??? μπαααα δεν νομιζω!!!

δομνινα καλη αρχηηη!!!

mema virgi και υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

εγω σημερα εκανα παλι χοριακη...επεσε στο 7 εχω ακομη λιγα ροζ, παρασκευη θα ξανακανω για να πεσει τελειως....

τι να κανουμε:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ?!...??!....

ο σεπτεμβρης ερχεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Papaki μου ξεκιναω με σενα για να σου πω οτι σε βλεπω πολυ αισιοδοξη κ αυτο θα σε ανταμειψει το Σεπτεμβρη ! Ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα !!!

Νικατ μου, (να δω ποτε θα σου τηλ...αλλα τεσπα) !!! μακαρι να βγει το προαισθημα σου αληθινο,αλλα ελπιζω να αθλεισαι κιολας γιατι ο Σεπτεμβρης ειναι τοοοοοοοοσο κοντα !!!

Στελλιτσα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου να πανε ολα αψογα σου ευχομαι !

Εγω δεν θα χρησιμοποιησω αυτα τα φαρμακα οποτε καποια αλλη κοπελα ισως τα χρειαστει !!!

Δομνινακι αισθητη η απουσια σου κ η παρουσιαα σου !!!! Χαχαχαχ!!!!

Πως εισαι? Ηθικο???

Λοιπον κ γω περιμενω περιοδο γυρω στις 10 του Μηνα κ αρχιζω να μετραω αντιστροφα για την επομενη προσπαθεια μου !!!

Εχω ενα προαισθημα οτι μπορει να ειμαι...... ........ (στ'ονειρο μου αυτο)

και στο ξυπνιο μου εχω την εντυπωση οτι μπορει να εχω κ ενδομητριωση !

Απ το πουθενα ομως τα σκεφτομαι ολα αυτα ! Μη νομιζετε!

Τι θα κανω με την περιπτωση μου?????

Κ τελος παντων αν εχει καποια ενδομητριωση ποσες πιθανοτητες εχει να συλλαβει εστω κ με εξωσωματικη??

Ω ρε αποριες βραδυατικα!!! Η πιτσα που φτιαχνω φταιει !!!χμμμ...

Link to comment
Share on other sites

Papaki μου ξεκιναω με σενα για να σου πω οτι σε βλεπω πολυ αισιοδοξη κ αυτο θα σε ανταμειψει το Σεπτεμβρη ! Ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα !!!

Νικατ μου, (να δω ποτε θα σου τηλ...αλλα τεσπα) !!! μακαρι να βγει το προαισθημα σου αληθινο,αλλα ελπιζω να αθλεισαι κιολας γιατι ο Σεπτεμβρης ειναι τοοοοοοοοσο κοντα !!!

Στελλιτσα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου να πανε ολα αψογα σου ευχομαι !

Εγω δεν θα χρησιμοποιησω αυτα τα φαρμακα οποτε καποια αλλη κοπελα ισως τα χρειαστει !!!

Δομνινακι αισθητη η απουσια σου κ η παρουσιαα σου !!!! Χαχαχαχ!!!!

Πως εισαι? Ηθικο???

Λοιπον κ γω περιμενω περιοδο γυρω στις 10 του Μηνα κ αρχιζω να μετραω αντιστροφα για την επομενη προσπαθεια μου !!!

Εχω ενα προαισθημα οτι μπορει να ειμαι...... ........ (στ'ονειρο μου αυτο)

και στο ξυπνιο μου εχω την εντυπωση οτι μπορει να εχω κ ενδομητριωση !

Απ το πουθενα ομως τα σκεφτομαι ολα αυτα ! Μη νομιζετε!

Τι θα κανω με την περιπτωση μου?????

Κ τελος παντων αν εχει καποια ενδομητριωση ποσες πιθανοτητες εχει να συλλαβει εστω κ με εξωσωματικη??

Ω ρε αποριες βραδυατικα!!! Η πιτσα που φτιαχνω φταιει !!!χμμμ...

καλα καλε,τι ειναι αυτα που σκεφτεσαι??

χαζεψες?

ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ δεν ειπαμε??

και γιατι θα πρεπει να εχεις κατι??δεν καταλαβα!! αιντε,βραδιατικα.....

πανε φαει την πιτσα σου και να σκεφτεσαι μονο οτι τον σεπτεμβριο θα εχουμε σπαρακια στην κοιλιτσα μας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...