Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κορίτσια είμαι καινούργια και εγώ στην παρέα ξεκινάω την πρώτη μου προσπάθεια αρχές Σεπτέμβρη και εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλες σας..σε ποιό κέντρο θα ξεκινήσετε εσείς??? εγώ μετά από αρκετά brief κατέληξα στον λ@ινα

Γεια σου και καλώς όρισες στην παρέα μας. Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να πετύχεις με την πρώτη προσπάθεια. Εγώ θα την κάνω στον Δημητρόπουλο στο μητέρα. Είναι και για μένα η πρώτη προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

  1. nickat .............. 2
  2. mema ...............2
  3. elena74 ............3
  4. Δομνινα .......
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .................2
  8. ivy z
  9. elafaki ..............2
  10. ladida
  11. fani2006
  12. ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2
  13. papaki* ...........2
  14. eya1980
  15. Constantina77


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  1. nickat .............. 2
  2. mema ...............2
  3. elena74 ............3
  4. Δομνινα .......
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .................2
  8. ivy z
  9. elafaki ..............2
  10. ladida
  11. fani2006
  12. ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2
  13. papaki* ...........2
  14. κουκου ..............1
  15. eya1980
  16. Constantina77

ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΑ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τελικά θα κατεβάσουμε 11αδα ποδοσφαίρου μαζί με αναπληρωματικούς! χαμός θα γίνει τον Σεπτέμβρη... κάθε μέρα θα έχουμε και κάποιο νέο ... Άντε να περάσει ο καιρός! Δομνίνα είμαι σίγουρη ότι θα κάνεις καλή αρχή!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ηρθα και απο δω να χαιρετισω.φευγω Παρασκευη.......κ οταν πια θα γυρισω ολα θα ειναι θεμα χρονου ! Ελπιζω στα καλυτερα κ ευχομαι να ερθουν............

Δομνινακι μου καλη αρχη, κ γω σημερα αδιαθετησα κ εφτιαξα ηδη το τικερακι μου που μετραει αντιστροφα για την πρωτη ενεσουλα !!!!

Δεν εχω παει να τις παρω ακομα....γιατι πολυ απλα η ελπιδα για την φυσιολογικη συλληψη πεθαινει παντα τελευταια...οποτε ειπα μιας κ παω διακοπες....μηπως φανω τυχερη !! Ποτε δεν ξερεις !!! Αλλωστε κανεις δεν απεκλεισε το ενδεχομενο....

Σας φιλω να ειστε ολες καλα κ μην ξεχναμε !!!!

Ο Σεπτεμβρης εεεεεεεεεεεεεεεεεεεερχεται !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  1. nickat .............. 2
  2. mema ...............2
  3. elena74 ............3
  4. Δομνινα .......
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .................2
  8. elafaki ..............2
  9. ladida
  10. fani2006
  11. ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2
  12. papaki* ...........2
  13. κουκου ..............1
  14. eya1980

Μία διόρθωση ακόμη...Πάω για του Οκτωβρίου!! Καλή επιτυχία σε όλες σας!!! Μη δω καμία στου Οκτωβρίου!


[sIGPIC][/sIGPIC] Ανοίγει ένας παράδεισος η κόλαση όταν κλείνει, αυτόματη είναι αυτή η στιγμή σε πιάνει και σ' αφήνει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  1. nickat .............. 2
  2. mema ...............2
  3. elena74 ............3
  4. Δομνινα ............2
  5. krok
  6. Chemin .............2
  7. virgi .................2
  8. ivy z
  9. elafaki ..............2
  10. ladida
  11. fani2006
  12. ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2
  13. papaki* ...........2
  14. κουκου ..............1
  15. eya1980
  16. Constantina77
  17. Ζυμαρούλης

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας.. Πρώτα για σας κι ύστερα για μένα εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας..

Βιργινάκι κορίτσι μου μη σκέφτεσαι τίποτε τώρα.. Όλα θα γίνουν στην ώρα τους.. Καλές διακοπές, καλά να περάσεις!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα!!

Πωπω η λιστα οσο παει και μεγαλωνει!!!Εγω κοριτσια ειμαι διακοπουλες γι αυτο δεν μπαινω συχνα να γραψω!!ειπα να ξεχαστω αυτες τις μερες αλλα εχω αγχωθει λιγο γιατι θα μαθω αν θα ξεκινησω την προσπαθεια αυτη την ιδια μερα που πρεπει να κανω την πρωτη ενεση !!Στις 23/08 πρεπει να κανω την πρωτη ενεση και στισ 23 ανοιγει και το κεντρο που παω και μου παν οτι πρεπει να ενημερωσουν πρωτα τον γιατρο αυτη την μερα και μετα να μου πουν αν θα ξεκινησω!!ουφ βλακεια τωρα να μην ξερω τι θα κανω και να σας πω δεν θελω να παει ποιο αργα θελω να ξεκινησω τωρααααααααααααααα!!!αχ αυτα απο μενα !!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια θελώ και κατι αλλο να σας ρωτησω!!

Καμια απο εσας θα κανει και ενεσεις ηπαρινης ταυτοχρονα με τις ενεσεις της εξωσωματικης γιατι να σας πω την αληθεια με στεναχωρει λιγο αυτο γιατι αυτες οι ενεσεις πρεπει να συνεχιστουν καθ ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης αν προκυψει, ε και δεν ξερω τι περενεργιες εχουν και αν ειναι ασφαλες για το μωρακι !!Εσεις τι λετε??φιλακια!!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mema μου μην αγχώνεσαι κοριτσάκι.. είμαι σίγουρη ότι όλα θα γίνουν όπως πρέπει, στην ώρα τους και σωστά..

Κι εγώ θα κάνω ενέσεις ηπαρίνης από την μέρα της εμβρυομεταφοράς και για το α' τρίμηνο σίγουρα. Μετά αναλόγως των αποτελεσμάτων κάποιων αιματολογικών που θα χρειαστεί να ξανακάνω θα αποφασίσει ο γιατρός μου..

Ας μείνω εγώ έγκυος και ας πάνε όλα καλά και δεν με νοιάζει τίποτε... Και να φανταστείς ότι έχω φοβία με τις βελόνες γενικότερα αλλά μπρος στο μπεμπέ δεν βάζω τίποτε..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mema μου μην αγχώνεσαι κοριτσάκι.. είμαι σίγουρη ότι όλα θα γίνουν όπως πρέπει, στην ώρα τους και σωστά..

Κι εγώ θα κάνω ενέσεις ηπαρίνης από την μέρα της εμβρυομεταφοράς και για το α' τρίμηνο σίγουρα. Μετά αναλόγως των αποτελεσμάτων κάποιων αιματολογικών που θα χρειαστεί να ξανακάνω θα αποφασίσει ο γιατρός μου..

Ας μείνω εγώ έγκυος και ας πάνε όλα καλά και δεν με νοιάζει τίποτε... Και να φανταστείς ότι έχω φοβία με τις βελόνες γενικότερα αλλά μπρος στο μπεμπέ δεν βάζω τίποτε..

Πραγματικα Δομνινα μου ετσι ειναι ας ερθει το μωρακι και καθολου δεν με νοιαζει και μενα!!και μενα μου πε ο αιματολογος οτι θα κανω εξετασεις αιματος και θα δουμε πως θα προχωραμε.Βλεπουμε !!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...