Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται:mrgreen::mrgreen:

Έκανα μια βόλτα στο parents και είπα να ρίξω μια ματιά κι από δω:tongue:

Για λέγε μικρούλι αντέχεις?

Βασικά έχεις διαίσθηση?


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κουνελάκι μου βασταω βασταω....

η αληθεια ειναι οτι νομιζω οτι θα μου ερθει η κυρία...δεν ξερω αλλα με ποναει η κοιλια μου και η μεση μου ειναι ετοιμη λες και θα κοπει....

αλλα ετσι και αλλιως δεν λεν 14 μερες μετα την ωορηξια ερχεται η ρουφιανα..αρα θα επερεπε την Τριτη...

Μιλαμε τετοιους δυνατους πονους δεν ειχα ξανα ...εντε τοσο να με ποναει όταν ειμαι αδιαθετη οχι πριν....

Τεσπα βλεπω να μου σκαει απογοητευση γι αυτο και θα κανω υπομονη μέχρι την Τριτη.....

Βανιλακι μου δεν προκειτε να σε πετυχω ποτε...χιχιχιχ

εγω παντως ακαλεστη δεν θα πηγαινα πουθενα!!!αρα γιατι να ερθει?

 

Link to comment
Share on other sites

Κουνελάκι μου βασταω βασταω....

η αληθεια ειναι οτι νομιζω οτι θα μου ερθει η κυρία...δεν ξερω αλλα με ποναει η κοιλια μου και η μεση μου ειναι ετοιμη λες και θα κοπει....

αλλα ετσι και αλλιως δεν λεν 14 μερες μετα την ωορηξια ερχεται η ρουφιανα..αρα θα επερεπε την Τριτη...

Μιλαμε τετοιους δυνατους πονους δεν ειχα ξανα ...εντε τοσο να με ποναει όταν ειμαι αδιαθετη οχι πριν....

Τεσπα βλεπω να μου σκαει απογοητευση γι αυτο και θα κανω υπομονη μέχρι την Τριτη.....

Βανιλακι μου δεν προκειτε να σε πετυχω ποτε...χιχιχιχ

Υπομονη κοτοπουλακι...για να δουμε βρε κουκλα.Οτι ειναι να γινει θα γινει, οπως λεει και το πανσοφο καρπουζακι μας.

Κρατα γερα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικα το ΣΚ δεν μας παει καθολου!!! Αντε να γκαστρωθουμε ολες αμεσα να κανουμε παρεα στο βανιλλακι...Τ' ακουτεεεεε????

Βανιλλακι κοντοζυγωνει η Τριτη...Με το καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη κοτοπουλακι...για να δουμε βρε κουκλα.Οτι ειναι να γινει θα γινει, οπως λεει και το πανσοφο καρπουζακι μας.

Κρατα γερα!!!!

κατι ακουσα για πανσοφια και ηρθααααααα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βαστα γερα κοτοπουλακι....βαστα γερα στα αρματα......


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

βανιλακι!!!παρεσα να πω ενα γεια!!!!τι κανεις?το σπορακι σου?

Ax βρε Ελινάκι δεν σε πρόλαβα...... καλά είμαι.....και το σποράκι προς το παρόν καλά.....

Τελικα το ΣΚ δεν μας παει καθολου!!! Αντε να γκαστρωθουμε ολες αμεσα να κανουμε παρεα στο βανιλλακι...Τ' ακουτεεεεε????

Βανιλλακι κοντοζυγωνει η Τριτη...Με το καλο!!!

Σας το είπα και το υπογράφω..... Κοτοπουλοκαρπουζοκουνελάκι, Ερμινάκι, Ιολίτσα και Εφάκι και φυσικά το γλυκό μας Ναdimoraki.... Ο Λ Ε Σ μανούλες του καλοκαιριού!!!!!!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Μα τι πράγμα κι αυτό να μη μπορούμε να συγχρονιστούμε σήμερα?????

Τι κάνετε κοριτσάρες μου?

Κοτοπουλάκι μου, βάστα γερά, εγώ σήμερα είμαι στην 28η μέρα και λογικά πρέπει να έρθει σήμερα ή αύριο, έχω αδιαθετήσει όμως και 33η μέρα, οπότεεεε......έχω μέλλον!...Μέχρι και σεξ έκανα σήμερα :mrgreen::mrgreen:...Ένα περίεργο πράγμα ρε κορίτσια, τις προηγούμενες 5 μέρες είχα πόνους περιόδου αρκετά έντονους, ειδικά προχθές νόμιζα πως έρχεται από στιγμή σε στιγμή, σήμερα δεν έχω πονέσει καθόλου!!...Τι περίεργοι που είναι οι οργανισμοί!!!:rolleyes:

Venusακι μου κι εγώ κοτοπουλάκι έκανα σήμερα κοκκινιστό με πιπερίτσες κι ο καλός μου έγλυψε και την κατσαρόλα!!

Καρπουζοφατσούλα μου, καλά είσαι εσύ?...Έχουμε μέρες να τα πούμε...!

Βανιλίτσα μου, καλά είσαι?...το σπορίδιον μας?...πότε πας γιατρό?


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια δεν το ξεχναω το Μπιφτεκακι μου αλλα επρεπε να αλλαξω τον μικρο και για αυτο δεν ξαναεγραψα!!εσυ αμεσως μη χασεις και δεν πας να μας βαλεις να φαγωθουμε παλιο κοτοπουλακι!!:tongue::tongue::tongue:

οχι ρε γμτ δεν τον εχω δει απο κοντα αλλα τον ειδα σε φωτο:tongue::tongue: ειναι πολυ καλος εχει κατι μαγουλακια για τσιμπημα!!!

που να δειτε και της Γλωσσους ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ η μικρη και με κατι ματαρες φοβερες ιδια η μαμα της!!φτου φτου να μην το ματιασω το κοριτσακι μας!!!

Καλα δεν εχω λογια να σας πω για τη νυφη μου οχι γιατι ειναι δικια μας αλλα εχω φοβερη νυφη!!!:D:D:D

αμα σου αρεσει τωρα οταν θα ερθει με το καλο το δικο σου και θα το ακους ολη μερα το μοναδικο που θα θελεις θα εινια να σπασεις το dvd!!!:mad::mad::mad:

Εγώ πάντως δεν θέλω να τσακώνομαι μαζί σου....σε φοβάμαι :rolleyes::rolleyes::mrgreen::mrgreen:

Τη νύφη σου πάντως, ακόμα να την δω....:mad::mad:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα τι πράγμα κι αυτό να μη μπορούμε να συγχρονιστούμε σήμερα?????

Τι κάνετε κοριτσάρες μου?

Κοτοπουλάκι μου, βάστα γερά, εγώ σήμερα είμαι στην 28η μέρα και λογικά πρέπει να έρθει σήμερα ή αύριο, έχω αδιαθετήσει όμως και 33η μέρα, οπότεεεε......έχω μέλλον!...Μέχρι και σεξ έκανα σήμερα :mrgreen::mrgreen:...Ένα περίεργο πράγμα ρε κορίτσια, τις προηγούμενες 5 μέρες είχα πόνους περιόδου αρκετά έντονους, ειδικά προχθές νόμιζα πως έρχεται από στιγμή σε στιγμή, σήμερα δεν έχω πονέσει καθόλου!!...Τι περίεργοι που είναι οι οργανισμοί!!!:rolleyes:

Venusακι μου κι εγώ κοτοπουλάκι έκανα σήμερα κοκκινιστό με πιπερίτσες κι ο καλός μου έγλυψε και την κατσαρόλα!!

Καρπουζοφατσούλα μου, καλά είσαι εσύ?...Έχουμε μέρες να τα πούμε...!

Βανιλίτσα μου, καλά είσαι?...το σπορίδιον μας?...πότε πας γιατρό?

aaaaaaaaaa.....πανω που σε σκεφτομουνα και ελεγα αραγε ποτε ειναι ο καιρος να κανει τεστ η μπιφτεκωωωωω????

βρε κουκλα τεστακι ποτε θα κανεις???πως τις πετας ετσι τις οβιδες.

και οχι αλλο σεξ τωρα...τεστακι η χοριακη

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaa.....πανω που σε σκεφτομουνα και ελεγα αραγε ποτε ειναι ο καιρος να κανει τεστ η μπιφτεκωωωωω????

βρε κουκλα τεστακι ποτε θα κανεις???πως τις πετας ετσι τις οβιδες.

και οχι αλλο σεξ τωρα...τεστακι η χοριακη

Θα σε μαλώσω εσένα.... που την είδες την οβίδα?????

Αφού είπαμε Ο Λ Ε Σ θα γίνουμε μανούλες καλοκαιριού...

Δηλαδή σε 2 βδομαδούλες που θα είναι η σειρά σου...τι θα πούμε για οβίδα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...