Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

αααααααα...δεν το πιστευω...δεν ξαναγινε ΑΥΤΟ !!!ΣΚ και βρεθηκαμε...

Μεχρι και το καρπουζακι μπηκε...ειμαστε σε καλο δρομο!!!!

Στο μεταξύ το αυριανό φρεσκοεγκυούλικο κοτοπουλάκι περίμενα για ανακοίνωση.....και τσουπ στο νήμα,:tongue::tongue::tongue: τη δόξα και τις ευχές το nadimoraki θα κλέψει............


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα σε μαλώσω εσένα.... που την είδες την οβίδα?????

Αφού είπαμε Ο Λ Ε Σ θα γίνουμε μανούλες καλοκαιριού...

Δηλαδή σε 2 βδομαδούλες που θα είναι η σειρά σου...τι θα πούμε για οβίδα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαχαχα...Καταρχας με τον κυκλο που εχω,ποτε δεν ξερουμε ποτε ειναι να ερθει η περιοδος...Αγνωσται αι βουλαι της κοκκινοσιχαμενης μου...

Κατα δευτερον (καρπουζακι υπαρχει αυτη η εκφραση ????) εγω κοριτσια δεν θα σας αφησω σε αγωνια....ειμαι ικανη να αρχισω τα τεστακια 5 μερες πριν...τι και αν βγαινουν αρνητικα, εγω εκει θα επιμενωωωω :tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ το αυριανό φρεσκοεγκυούλικο κοτοπουλάκι περίμενα για ανακοίνωση.....και τσουπ στο νήμα,:tongue::tongue::tongue: τη δόξα και τις ευχές το nadimoraki θα κλέψει............

Σκεψου, τι εχει αν γινει σε αυτη την περιπτωση...Δεν θα σας προλαβαινουμε!!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...Καταρχας με τον κυκλο που εχω,ποτε δεν ξερουμε ποτε ειναι να ερθει η περιοδος...Αγνωσται αι βουλαι της κοκκινοσιχαμενης μου...

Κατα δευτερον (καρπουζακι υπαρχει αυτη η εκφραση ????) εγω κοριτσια δεν θα σας αφησω σε αγωνια....ειμαι ικανη να αρχισω τα τεστακια 5 μερες πριν...τι και αν βγαινουν αρνητικα, εγω εκει θα επιμενωωωω :tongue::tongue::tongue::tongue:

ο επιμένων νικά:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ πότε μπήκατε και δεν σας πήρα πρέφα?????:rolleyes::rolleyes:

Χάζευα από δω κι από κει...

Τι κάνετε κόρες?

Venusακι μου, τεστ εγώ δεν ξανακάνω...μία φορά έκανα βγήκε αρνητικό και τσαντίστηκα!!!....ήταν βέβαια πρώτη μέρα καθυστέρησης κι ήμουν σίγουρη (τρομάρα μου!) πως θα είναι θετικό.....μετά από αυτή την απογοήτευση είπα δεν ξανακάνω αν δεν έχω καθυστέρηση 5 ημερών τουλάχιστον!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ξαναβαζω σε περιπτωση που δεν το ειδες.

Το είδα....πριν κάνω το τεστ είχα το πιο περίεργο σύμπτωμα..

Μη γελάσεις......."πονοκέφαλο" στο ...πουλάκι μου....


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πότε μπήκατε και δεν σας πήρα πρέφα?????:rolleyes::rolleyes:

Χάζευα από δω κι από κει...

Τι κάνετε κόρες?

Venusακι μου, τεστ εγώ δεν ξανακάνω...μία φορά έκανα βγήκε αρνητικό και τσαντίστηκα!!!....ήταν βέβαια πρώτη μέρα καθυστέρησης κι ήμουν σίγουρη (τρομάρα μου!) πως θα είναι θετικό.....μετά από αυτή την απογοήτευση είπα δεν ξανακάνω αν δεν έχω καθυστέρηση 5 ημερών τουλάχιστον!

Τι και αν βγηκε καλε αρνητικο ??? Και γω καθε φορα σιγουρη ειμαι εξου και κανω 5-6 για να αποκλεισω το ενδεχομενο της χαλασμενης παρτιδας τεστακίων :tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν θα σε πιεσω...αλλα αν δεις και καθυστερει μην το αμελησεις!!! Εν ολιγοις αυριο 'η μευθαριο το αργοτερο κανε χοριακη....Ακου;????

Link to comment
Share on other sites

Το είδα....πριν κάνω το τεστ είχα το πιο περίεργο σύμπτωμα..

Μη γελάσεις......."πονοκέφαλο" στο ...πουλάκι μου....

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:....Τι ειναι αυτο καλε??????????...Με εστειλες αδιαβαστη:tongue::tongue::tongue::tongue:

Το κοτοπουλακι που ειναι που ξερει ολα τα συμπτωματα????? Πρεπει αν το καταγραψει παρ' αυτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν με το καλό πάμε στον γιατρό θα αφήνω την 6η ....νομίζω κιόλας... θα μας τα πει ο doctor...

Με το καλο κουκλιτσα...Ολα θα πανε μια χαρα. Πολυ πιθανο να ακουσετε και καρδουλα!Με το καλο !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...