Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Τι και αν βγηκε καλε αρνητικο ??? Και γω καθε φορα σιγουρη ειμαι εξου και κανω 5-6 για να αποκλεισω το ενδεχομενο της χαλασμενης παρτιδας τεστακίων :tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν θα σε πιεσω...αλλα αν δεις και καθυστερει μην το αμελησεις!!! Εν ολιγοις αυριο 'η μευθαριο το αργοτερο κανε χοριακη....Ακου;????

Για να μην πετάτε τα ωραία σας λεφτουδάκια, να προτιμάτε μόνο το clear blue και δη το digital.....κάνετε ένα και ότι βγει ισχύει.....


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για να μην πετάτε τα ωραία σας λεφτουδάκια, να προτιμάτε μόνο το clear blue και δη το digital.....κάνετε ένα και ότι βγει ισχύει.....

Σε πια μερα του κυκλου το εκανες το τεστακι ?

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:....Τι ειναι αυτο καλε??????????...Με εστειλες αδιαβαστη:tongue::tongue::tongue::tongue:

Το κοτοπουλακι που ειναι που ξερει ολα τα συμπτωματα????? Πρεπει αν το καταγραψει παρ' αυτα!!!!

Ζιατί βρε Βενουσάκι γέλασες???? σου είπα να μην γελάσεις....:(:(:(:(:(:(

Αυτός ο πονοκέφαλος συν τον πόνο στην πλάτη που δεν έχω γενικά στην περίοδο....

Εγώ τα έγραψα για να βοηθήσω στην συμπτωματολογία και την καταγραφή της:mrgreen::mrgreen:

.....κι εσύ γελάς:(:(:(

....


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Τι και αν βγηκε καλε αρνητικο ??? Και γω καθε φορα σιγουρη ειμαι εξου και κανω 5-6 για να αποκλεισω το ενδεχομενο της χαλασμενης παρτιδας τεστακίων :tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν θα σε πιεσω...αλλα αν δεις και καθυστερει μην το αμελησεις!!! Εν ολιγοις αυριο 'η μευθαριο το αργοτερο κανε χοριακη....Ακου;????

Παιδάκι μου τι λες????...Ξέρεις μέχρι πότε είναι πιθανό να έρθει?...μέχρι και την Παρασκευή που θα έρθει!...Συνήθως αδιαθετώ την 29η μέρα, αλλά έχει έρθει και 30η και 31η και 32η και 33η....άρα για να έχω καθυστέρηση πρέπει να έρθει η 34η και να μην έχει έρθει...άρααααααα μέχρι την Παρασκευή έχουμε καιρόοοο!!!
Όταν με το καλό πάμε στον γιατρό θα αφήνω την 6η ....νομίζω κιόλας... θα μας τα πει ο doctor...
Πότε θα πας δεν μας είπες...!
:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:....Τι ειναι αυτο καλε??????????...Με εστειλες αδιαβαστη:tongue::tongue::tongue::tongue:

Το κοτοπουλακι που ειναι που ξερει ολα τα συμπτωματα????? Πρεπει αν το καταγραψει παρ' αυτα!!!!

Το έφαγα το μεσημέρι!!! :tongue::tongue::tongue:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε πια μερα του κυκλου το εκανες το τεστακι ?

Την ημέρα που περίμενα την περίοδο.... Θα το είχα κάνει ΚΑΙ αυτόν τον μήνα 3 μέρες νωρίτερα ....αλλά δεν είχα ελπίδες ....δεν περίμενα ότι ήμουν εγκυούλα...

Απλά ο "πονοκέφαλος", ο πόνος στη μέση, και οι θηλές με βάλανε σε υποψία και το έκανα....αλλιώς θα περίμενα την κόκκινη...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Την ημέρα που περίμενα την περίοδο.... Θα το είχα κάνει ΚΑΙ αυτόν τον μήνα 3 μέρες νωρίτερα ....αλλά δεν είχα ελπίδες ....δεν περίμενα ότι ήμουν εγκυούλα...

Απλά ο "πονοκέφαλος", ο πόνος στη μέση, και οι θηλές με βάλανε σε υποψία και το έκανα....αλλιώς θα περίμενα την κόκκινη...

Άρα είχες 3 συμπτώματα που δεν τα είχες άλλη φορά οπότε, λογικό είναι που σου μπήκαν υποψίες κι έκανες το τεστ, ενώ εγώ δεν μπορώ να πω πως είναι σύμπτωμα ο πόνος της μέσης γιατί η μέση μου πονάει εδώ κι ένα μήνα συνέχεια ειδικά σήμερα που μάζευα το σπίτι με έχει τσακίσει. Κάθομαι και σε καρέκλα της κουζίνας.....ααααααα,πρέπει να πάρω πολυθρόνα!!!

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζιατί βρε Βενουσάκι γέλασες???? σου είπα να μην γελάσεις....:(:(:(:(:(:(

Αυτός ο πονοκέφαλος συν τον πόνο στην πλάτη που δεν έχω γενικά στην περίοδο....

Εγώ τα έγραψα για να βοηθήσω στην συμπτωματολογία και την καταγραφή της:mrgreen::mrgreen:

.....κι εσύ γελάς:(:(:(

....

Ημουν ενα κακο κουνελακι...θα με συγχωρεσεις?????:(:(:(

Και ο πονος στην πλατη...και αυτο σαν συμπτωμα πρωτη φορα το ακουω.

Παντως ειμαι σιγουρη οτι το καρποζοκοτοπουλακιεφακη δεν θα αφησουν ασχολιαστα τα συμπτωματα σου!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκι μου τι λες????...Ξέρεις μέχρι πότε είναι πιθανό να έρθει?...μέχρι και την Παρασκευή που θα έρθει!...Συνήθως αδιαθετώ την 29η μέρα, αλλά έχει έρθει και 30η και 31η και 32η και 33η....άρα για να έχω καθυστέρηση πρέπει να έρθει η 34η και να μην έχει έρθει...άρααααααα μέχρι την Παρασκευή έχουμε καιρόοοο!!!

Πότε θα πας δεν μας είπες...!

Το έφαγα το μεσημέρι!!! :tongue::tongue::tongue:

το χωνεψες ευκολα????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: εμενα με ζορισε πολυ το κατοπουλακι που εφαγα σημερα :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nadimoraki την Τρίτη έχω doctorούλη...
Αααχ, τέλεια!!!!!.....με το καλό κοριτσάκι μου, εύχομαι να ακούσεις τα καλύτερα νέα!!!!:D:D:D:D
Ημουν ενα κακο κουνελακι...θα με συγχωρεσεις?????:(:(:(

Και ο πονος στην πλατη...και αυτο σαν συμπτωμα πρωτη φορα το ακουω.

Παντως ειμαι σιγουρη οτι το καρποζοκοτοπουλακιεφακη δεν θα αφησουν ασχολιαστα τα συμπτωματα σου!!!!:P

Θα οργιάσουν την Δευτέρα λέμεεεεε!!!:lol::lol::lol::lol:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άρα είχες 3 συμπτώματα που δεν τα είχες άλλη φορά οπότε, λογικό είναι που σου μπήκαν υποψίες κι έκανες το τεστ, ενώ εγώ δεν μπορώ να πω πως είναι σύμπτωμα ο πόνος της μέσης γιατί η μέση μου πονάει εδώ κι ένα μήνα συνέχεια ειδικά σήμερα που μάζευα το σπίτι με έχει τσακίσει. Κάθομαι και σε καρέκλα της κουζίνας.....ααααααα,πρέπει να πάρω πολυθρόνα!!!

ναι αλλά πρόσεξε ο πόνος είναι πολλές φορές ίδιος ή παρόμοιος...

Όλα τα κοριτσάκια το λένε ότι τα συμπτώματα της περιόδου με της εγκυμοσύνης είναι ίδια ή παρόμοια...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

το χωνεψες ευκολα????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: εμενα με ζορισε πολυ το κατοπουλακι που εφαγα σημερα :mrgreen:

Εμένα με ζορίζει όταν είναι στο φούρνο που είναι ψιλοστεγνό, το κοκκινιστό σήμερα πήγε αμάσητο κάτω!!!:lol::lol::lol:

Όσο για το "άλλο" κοτοπουλάκι, αυτό παιδάκι μου δεν τρώγεται με τίποτα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ημουν ενα κακο κουνελακι...θα με συγχωρεσεις?????:(:(:(

Και ο πονος στην πλατη...και αυτο σαν συμπτωμα πρωτη φορα το ακουω.

Παντως ειμαι σιγουρη οτι το καρποζοκοτοπουλακιεφακη δεν θα αφησουν ασχολιαστα τα συμπτωματα σου!!!!:P

Σε συγχωρώ γιατί είσαι ένα καλό κουνελάκι... (κατά βάθος)

Όσο για τον πόνο στην πλάτη: αποκλείεται....σύνηθες σύμπτωμα..

Δεν νομίζω τα άλλα κοριτσάκια να με κοροιδέψουν....μπορεί κάποια να έχει βιώσει τον συγκεκριμένο "πονοκέφαλο"..και να με κατανοεί:mrgreen::mrgreen:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά πρόσεξε ο πόνος είναι πολλές φορές ίδιος ή παρόμοιος...

Όλα τα κοριτσάκια το λένε ότι τα συμπτώματα της περιόδου με της εγκυμοσύνης είναι ίδια ή παρόμοια...

Εγώ αυτόν τον μήνα περιμένω την ακατανόμαστη, πάει και τελείωσε!!!:roll::roll:

Μη μου βάζετε ιδέες!.....Αφήστε με μπας και την καλοπιάσω και δεν μου ξανάρθει!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...