Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι αλλά πρόσεξε ο πόνος είναι πολλές φορές ίδιος ή παρόμοιος...

Όλα τα κοριτσάκια το λένε ότι τα συμπτώματα της περιόδου με της εγκυμοσύνης είναι ίδια ή παρόμοια...

Σε συγχωρώ γιατί είσαι ένα καλό κουνελάκι... (κατά βάθος)

Όσο για τον πόνο στην πλάτη: αποκλείεται....σύνηθες σύμπτωμα..

Δεν νομίζω τα άλλα κοριτσάκια να με κοροιδέψουν....μπορεί κάποια να έχει βιώσει τον συγκεκριμένο "πονοκέφαλο"..και να με κατανοεί:mrgreen::mrgreen:

Εγώ τον έχω βιώσει τον "πονοκέφαλο" που λες.....δεν έχω μείνει βέβαια έγκυος, αλλά δεν έχει σημασία!...όλα τα συμπτώματα τα έχω βιώσει :roll:...

το απόγευμα που με αποπλάνησε ο καλός μου, ενώ ήμουν καλά, μετά την πράξη με έπιασε ένας πόνος ωορηξίας!!!...Καλόοοοο????...Σας έστειλα???:lol::lol::lol:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα με ζορίζει όταν είναι στο φούρνο που είναι ψιλοστεγνό, το κοκκινιστό σήμερα πήγε αμάσητο κάτω!!!:lol::lol::lol:

Όσο για το "άλλο" κοτοπουλάκι, αυτό παιδάκι μου δεν τρώγεται με τίποτα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ειναι κοτοπουλο ελευθερας βοσκης και ειναι σκληρο και ζορικο :mrgreen:

Σε συγχωρώ γιατί είσαι ένα καλό κουνελάκι... (κατά βάθος)

Όσο για τον πόνο στην πλάτη: αποκλείεται....σύνηθες σύμπτωμα..

Δεν νομίζω τα άλλα κοριτσάκια να με κοροιδέψουν....μπορεί κάποια να έχει βιώσει τον συγκεκριμένο "πονοκέφαλο"..και να με κατανοεί:mrgreen::mrgreen:

Θα ενημερωσω την Δευτερα πρωι την επιστημονικη ομαδα που απαρτιζει τουτο εδω το τοπικ!!! Θα προσπαθησουμε επιστημονικα να το αξιολογησουμε!!!! :D:D

Εγώ αυτόν τον μήνα περιμένω την ακατανόμαστη, πάει και τελείωσε!!!:roll::roll:

Μη μου βάζετε ιδέες!.....Αφήστε με μπας και την καλοπιάσω και δεν μου ξανάρθει!

Καλα εγω δεν μιλαωωωωωω αλλο:-D....Αλλα το νου σου κυρια μπιφτεκω!Να προσεχεις αυτες τις μερες...Και το ντοην ντοην κομμενο μεχρι να κανεις το τεστακι!!! Εντατσει????:wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον έχω βιώσει τον "πονοκέφαλο" που λες.....δεν έχω μείνει βέβαια έγκυος, αλλά δεν έχει σημασία!...όλα τα συμπτώματα τα έχω βιώσει :roll:...

το απόγευμα που με αποπλάνησε ο καλός μου, ενώ ήμουν καλά, μετά την πράξη με έπιασε ένας πόνος ωορηξίας!!!...Καλόοοοο????...Σας έστειλα???:lol::lol::lol:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά τρελό υλικό δίνουμε για την Δευτέρα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι?

πως κι είστε μέσα σαββατόβραδο?

Εμείς σχεδόν πάντα μένουμε σπίτι το Σαββατόβραδο γιατί δουλεύει ο ναντιμοράκος και θα σηκωθεί στις 3. Η μέρα εξόδου μας είναι η Παρασκευή...

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω δεν μιλαωωωωωω αλλο:-D....Αλλα το νου σου κυρια μπιφτεκω!Να προσεχεις αυτες τις μερες...Και το ντοην ντοην κομμενο μεχρι να κανεις το τεστακι!!! Εντατσει????:wink:

Εντάξει, το κόβω...:roll::roll:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά τρελό υλικό δίνουμε για την Δευτέρα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ετοιμαστείτε για πολλές σελίδες επιστημονικής ανάλυσης!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

εδω μου εισαστε ζουζουνες μου..

τι κανετε????

Καλωστηνααααα!!!! Τι κανει η μανουλα και το αγορακι της????

Εγώ τον έχω βιώσει τον "πονοκέφαλο" που λες.....δεν έχω μείνει βέβαια έγκυος, αλλά δεν έχει σημασία!...όλα τα συμπτώματα τα έχω βιώσει :roll:...

το απόγευμα που με αποπλάνησε ο καλός μου, ενώ ήμουν καλά, μετά την πράξη με έπιασε ένας πόνος ωορηξίας!!!...Καλόοοοο????...Σας έστειλα???:lol::lol::lol:

κοψε το ντοην ντοην αυτες τις μερες! Αχορταγο σεξομπιφτεκακι...:D

Μπορεις να μου αναλυσεις σε παρακαλω αυτον τον πονοκεφαλο...πως ειναι????

Να σας ρωτήσω κάτι?

πως κι είστε μέσα σαββατόβραδο?

Εμεις μειναμε μεσα για να δουμε μια σουπερ νοτπερ ταινια -το ινσπεκσιον .Θα σας αφησω σε 2 λεπτακια γιατι το στεφανι μου με περιμενει.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά τρελό υλικό δίνουμε για την Δευτέρα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εχει να γινει της τρελλης!!!1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα ενημερωσω την Δευτερα πρωι την επιστημονικη ομαδα που απαρτιζει τουτο εδω το τοπικ!!! Θα προσπαθησουμε επιστημονικα να το αξιολογησουμε!!!! :D:D

:

Ναι μιλάμε για επιστημονική κοινότητα με διαπιστευτήρια, με νόμπελ και διατριβές.......

ένα καρπούζι, ένα κοτόπουλο κι ένα κουνέλι....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Προσκυνώ (και δεν κάνει και να σκύβω) την επιστημονική σας εγκυρότητα και κατάρτιση:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Ναι μιλάμε για επιστημονική κοινότητα με διαπιστευτήρια, με νόμπελ και διατριβές.......

ένα καρπούζι, ένα κοτόπουλο κι ένα κουνέλι....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Προσκυνώ (και δεν κάνει και να σκύβω) την επιστημονική σας εγκυρότητα και κατάρτιση:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

και ειμαστε ακομη στο ξεκινημα μας...απλα αυτα ειναι τα πρωτα μας δειλα βηματα..στην πορεια θα σας καταπληξομεν:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χαπάκιιιιιιιιιιιιιιιι?????τι κάνεις κοριτσάκι μου????....

Ναι, ναι...μας τσάκωσες να τα λέμε...:eek::eek:

Χαπάκι μου τι κάνεις? ο μούργος σου?

ναι σας επιασα...χαχαχαχα

ο μουργος μου νομιζω ειναι καλα,με εχει αγχωσει σημερα γιατι μετα απο καθε γευμα μου κανει εμετουλη,αλλα ελπιζω να μην ειναι τιποτα....

ειναι πολυ λαιμαργος και ισως αυτο τα προκαλει ολα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εμεις μειναμε μεσα για να δουμε μια σουπερ νοτπερ ταινια -το ινσπεκσιον .Θα σας αφησω σε 2 λεπτακια γιατι το στεφανι μου με περιμενει.

Κι εμείς ταινιούλα θα δούμε...σε εμάς η προβολή θα ξεκινήσει στις 11:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...