Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

βανιλιτσα μου τον θηλαζω μονο δεν του δινω ξενο καθολου...

καλο βραδυ και σε σενα,θα ξαναπερασω απο το καφε σας

Χαπάκι μην αγχώνεσαι.... Ο μούργος σου μάλλον είναι λαιμαργούλης:tongue:

Να του δώσεις πολλά φιλάκια στα μπουτάκια του..

Καλό βράδυ


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Πρωτα απο όλα Καλημέρα Σουσουράδες μου...του δωσατε και κατάλαβε...φτου δεν το ήξερα..να κανετε κανα σινιαλο να μπαινω και εγω...αν και το ΣΚ ο κοκορας μου ασχολειται με τα στοιχηματα του και δεν το κουνάει ρουπη απο το PC.... ετσι εγω βλεπω TV...:):):)

το χωνεψες ευκολα????:mrgreen::mrgreen: εμενα με ζορισε πολυ το κατοπουλακι που εφαγα σημερα :mrgreen:

Καλα σου έκανε ...δεν φτάνει που με βιαζεις με τρως κιόλας:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Την ημέρα που περίμενα την περίοδο.... Θα το είχα κάνει ΚΑΙ αυτόν τον μήνα 3 μέρες νωρίτερα ....αλλά δεν είχα ελπίδες ....δεν περίμενα ότι ήμουν εγκυούλα...

Απλά ο "πονοκέφαλος", ο πόνος στη μέση, και οι θηλές με βάλανε σε υποψία και το έκανα....αλλιώς θα περίμενα την κόκκινη...

Βρε κοριτσάκι μου τους πονους στην πλάτη τους έχω και εγω αλλα μπορει να ειναι και τις κοκκινης κυρίας καθως και ο πονοκέφαλος..αυτο και αν ειναι πληρες συνδεδεμένο μαζι μου...έχω σχεδόν καθε μήνα...

τεσπα πολυ με μπερδευουν που είναι όλα ιδια με τις κοκκινης

Εμένα με ζορίζει όταν είναι στο φούρνο που είναι ψιλοστεγνό, το κοκκινιστό σήμερα πήγε αμάσητο κάτω!!!:lol::lol::lol:

Όσο για το "άλλο" κοτοπουλάκι, αυτό παιδάκι μου δεν τρώγεται με τίποτα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φτους σας..και πάλι φτους σας...εγω να ζοριζομαι και εσεις να με τρώτε..

αυτα περιμενα απο εσας...τι να πω αλλο ..ντροπη και αισχος...:rolleyes::rolleyes:

Ειναι κοτοπουλο ελευθερας βοσκης και ειναι σκληρο και ζορικο :mrgreen:

μμμμμμμ:tongue::tongue::tongue:

Θα ενημερωσω την Δευτερα πρωι την επιστημονικη ομαδα που απαρτιζει τουτο εδω το τοπικ!!! Θα προσπαθησουμε επιστημονικα να το αξιολογησουμε!!!! :D:D

Αντε ελα εχουμε δουλεια

kalomina1106.jpgκαλημερααααααααααααααααααααα

Καλημέρα Εφάκη μου Καλο μήνα να έχουμε....με πολλα καλα νέα...:-D:-D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

[

Καλημέρα Εφάκη μου Καλο μήνα να έχουμε....με πολλα καλα νέα...:-D:-D

καλημερα τι κανουμε???κανενα νεοτερο???

Προς το παρον τιποτα...βεβαια ειμαι απογοητευμένη ...ολο το ΣΚ ειχα πονους στην κοιλια σαν της περιοδου και ειχα φοβερους πόνους στην μέση και την πλάτη..αλλα φοβερους αφου νομιζα ότι θα σπαση η μέση μου...

Τεσπα θα περιμένω μεχρι αυριο και βλέπουμε....τι να πω δεν ξέρω...

απλα μόνο σημερα το πρωι έχω κατι σαν αναγούλα να το πω...δεν ξερω όμως μήπως είναι απο την ιδέα μου...κατα τα αλλα εχω και κατι πουνους στην κοιλια κατα περιοδους...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τι κανουμε???κανενα νεοτερο???

Προς το παρον τιποτα...βεβαια ειμαι απογοητευμένη ...ολο το ΣΚ ειχα πονους στην κοιλια σαν της περιοδου και ειχα φοβερους πόνους στην μέση και την πλάτη..αλλα φοβερους αφου νομιζα ότι θα σπαση η μέση μου...

Τεσπα θα περιμένω μεχρι αυριο και βλέπουμε....τι να πω δεν ξέρω...

απλα μόνο σημερα το πρωι έχω κατι σαν αναγούλα να το πω...δεν ξερω όμως μήπως είναι απο την ιδέα μου...κατα τα αλλα εχω και κατι πουνους στην κοιλια κατα περιοδους...

μην απογοητευσε απο την στιγμη που εισαι καθαρη υπαρχη ελπιδα!!!!!

ολα θα πανε καλα:tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μην απογοητευσε απο την στιγμη που εισαι καθαρη υπαρχη ελπιδα!!!!!

ολα θα πανε καλα:tongue:

αντε να δουμε τι θα δουμε ...εσυ τι κανεις καλα? Πως τα πέρασες το ΣΚ?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε τι θα δουμε ...εσυ τι κανεις καλα? Πως τα πέρασες το ΣΚ?

καλα ειμαι ,ξεκουραστηκα το σαββατοκυριακο,εκανα και τες βολτεσ μου ωραια περασα!!!σημερα δευτερα λιγο δυσκολη μερα αλλα που θα παει θα περασει:P:p


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

goodmorning girls:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: τι κανουν τα κοριτσακια μου?????

Καλημερουδια καρπουζιδιον μου..τι κάνεις?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...