Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 2
      • Δύναμη! 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλημερα, Οζαλινακι μονο εμεις ειμαστε πρωινες-πρωινες;;;

μας ξυπνησαν οι μπεμπουλες!

και εδω βρεχει και ειναι χαλια ο καιρος.

εσυ τι κανεις; δεν δουλευεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα Μαράκι...

η μπέμπα σήμερα ξύπνησε απο τις 6 και άρχισε τις σβούρες...και μετά να ετοιμάσω τον θυσαυρό για το σχολείο........πάει ο ύπνος.......

Δεν δουλεύω έχω αναρωτική ,είναι επικίνδυνο να είμαι στη δουλεια μην αρπάξω καμία αρρώστια,δουλεύω στο ΤΕΠ.....:P οπότε μέσα......


.

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις και εχεις αδειουλα, οντως πρεπει να προσεχουμε και εμενα ο γιατρος μου μου λεει α προσεχω να μην κολλησω καμια γριπη.

ο μικρουλης σου παει σχολειο ε?

Link to comment
Share on other sites

ναι είναι στο νηπιαγωγίο.τον Σεπτέβριο θα πάμε πρώτη:rolleyes:.....χαμός θα γίνεται σπίτι αλλά ευτυχώς είναι ενθουσιασμένος με το μωρό και αυτό θα μας διευκολύνει αρκετά.:tongue::tongue:

εσύ που δουλεύεις?


.

Link to comment
Share on other sites

δουλευω σε ενα καταστημα ηλεκτρικων ειδων, πωλητρια.

εχω τελειωσει μια σχολη αργυροχρυσοχοιας αλλα πλεον ειναι το χομπι μου οταν εχω χρονο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια :)

Βροχή και ψύχρα...και ήθελα να πάω καμιά βόλτα στα μαγαζιά μιας και είμαι απόγευμα στη δουλειά σήμερα :(

Κι εμένα η μικρή μπουρμπουλήθρα μου ξυπνάει από τις 5 και χορεύει κάθε πρωί. Την απολαμβάνω μέχρι τις 6,45 που σηκώνομαι...τώρα κοιμάται, κατά τις 11 πάλι θα αρχίσει τα κόλπα της :lol:


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι όταν θα έρθει η μπέμπα θα χάσεις το μυαλό σου:D

θα πάθεις έρωτα.....χαχαχαχαχα

αυτον τον ερωτα περιμενω να παθω πως και πως!!!!!!!!!!

aobatsan, καλημερα, πως πανε τα κεφια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπααα, δεν έχω πολλά σήμερις....χάλασε ο καιρός και μαζί μ' αυτόν και η διάθεσή μου!

Θα φτιάξει στην πορεία όμως, που θα πάει ;)

Εσείς, τι κάνετε ?

καλημέρα........έχω χαθεί στα blog διβάζω διάφορα και βαριέμαι αφόρητα........έβαλα μουσικούλα τωρα,kiss fm, και σκέφτομαι να κανω λίγο γαλλικό καφέ......:rolleyes: κακό ε?


.

Link to comment
Share on other sites

γιατι βρε κοριτσακι; ο γαλλικος δεν πειραζει...

να πιεις εναν ελαφρουλη.

ξέρεις πριν μείνω έγκυος έπινα και 5 καφέδες την ημέρα ειδικα όταν είχα εφημερία16 ωρες.......μετά δεν αντεχα ούτε να τον μυρίσω.......και τώρα με λίγο γαλικο η δεσποινίδα κάνει τούμπες.......μην το κάνω νευρικό το παιδί σαν εμένα.......:lol::lol:


.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...