Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

ρε βανιλακι γιατι σε εμας δεν φαινεται το τικερ με το γκλιτερ ενω στην οζαλινα φαινεται?

οζαλινακι μια χαρουλα ξαπλωμενη...!

Ωχού μου έβαλες δουλειά να κάνω :tongue:

Το έσβησα από την υπογραφή μου κ τώρα θα το ξαναφτιάξω


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Θελω να τελειωνω μωρε με τις δουλειες μεχρι τις 20/5 που μπαινω στο μηνα μου. Γιατι, ηδη εχω αρχισει και βαραινω και ποναω και στον 9ο θα ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα. Θελω να κανω και αγορες...ολο τρεξιματα! Εχω φτασει να λεω να γεννησω να κατσω σπιτι να ησυχασω...! Παμε σπιτι με τον αντρουλη μου να φαμε μακαρονια με κιμα! Τα λεμε το απογευματακι!!!! Καλο μεσημερι!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γλυκουλες μου!!!! Ολο μπαινω-διαβαζω τα νεακια σας και οταν παω να ξεκινησω να γραψω,ολο καποια δουλεια βγαινει... βεβαια εδω και 3 μερες ολο δουλειες-δουλειες. Πονους εχω και εγω απο κατω και τις τελευταιες μερες πιο εντονους... Αυριο παμε για ντοπλερ! Θα δουμε το μπεμπεκι μας παλι, το οποιο με εχει τσακισει στη κλωτσομπουνια...αλλα το χαιρομαι!!!! Μαζοχα!!!!!! Δε θυμαμαι να σχολιασω πολλα... Καταρχην, μπλουμπλου σουπερ η κορακλα και γλυκουλης ο γιος σου!!! Οζαλινα, να χαιρεσαι τον Θωμακο σου και περαστικα του. Virgi, το δωματιο Τ Ε Λ Ε Ι Ο !!! Μαρακι και εγω το εχω αυτο το μαξιλαρι και δε με βολεψε, τωρα στο θηλασμο θα δειξει...! Κικη μου, ευχαριστω για την απαντηση σου! Κατερινακι, ολοκληρος αντρας εγινε!!!!! Φιλακιαααααα σε ολες!!!!!!!

τα είπες όλα και έφυγες..............σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ωχού μου έβαλες δουλειά να κάνω :tongue:

Το έσβησα από την υπογραφή μου κ τώρα θα το ξαναφτιάξω

στειλε μου την σελιδα σε παρακαλω..

Θελω να τελειωνω μωρε με τις δουλειες μεχρι τις 20/5 που μπαινω στο μηνα μου. Γιατι, ηδη εχω αρχισει και βαραινω και ποναω και στον 9ο θα ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα. Θελω να κανω και αγορες...ολο τρεξιματα! Εχω φτασει να λεω να γεννησω να κατσω σπιτι να ησυχασω...! Παμε σπιτι με τον αντρουλη μου να φαμε μακαρονια με κιμα! Τα λεμε το απογευματακι!!!! Καλο μεσημερι!

αγγελικουλα μου, και εγω τα θελω ολα ετοιμα μεχρι να γεννησω..

θα τα καταφερω πιστευω!

καλο απογευμα!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να τελειωνω μωρε με τις δουλειες μεχρι τις 20/5 που μπαινω στο μηνα μου. Γιατι, ηδη εχω αρχισει και βαραινω και ποναω και στον 9ο θα ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα. Θελω να κανω και αγορες...ολο τρεξιματα! Εχω φτασει να λεω να γεννησω να κατσω σπιτι να ησυχασω...! Παμε σπιτι με τον αντρουλη μου να φαμε μακαρονια με κιμα! Τα λεμε το απογευματακι!!!! Καλο μεσημερι!

Όλα θα τα προλάβεις,,μην αγχώνεσαι;) Καλή όρεξη,,

στειλε μου την σελιδα σε παρακαλω..

!

Δεν ανοίγει η ρουφιάνα,,, κάτι έχει πάθει το site

www.glittergraphics.gr


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλό απόγευμα κορίτσια....:P

να κάνω ακόμα κάτι δουλειές και δεν έχω καμία διάθεση.......

να περάσει η ώρα να πάω να πάρω και τον μικρό μου.....τον είχα συνηθίσει σπίτι τόσες μέρες και τώρα μου λείπει πολύ....

πολλά φιλάκια στα μπεμπακια σας.:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο μενα !

ουφ ειμαι πολυ ταλαιπωρημενη ! στη γυρα ολη μερα σημερα πριν απο λιγο γυρισα περιμενω να περασει η ωρα του σιδηρου κ να φαω !!

Καλε ειπατε παρα πολλα σημερα κ δεν θυμαμαι τιποτα ! Καλο ε ?

Αγγελικουλα μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου !!!

Οντως Μαρακι αν θηλασουμε αποκλειστικα δεν υπαρχει λογος να δωσουμε τιποτ'αλλο υγρο στο μωρο ουτε χαμομηλια ουτε τιποτα !

Επισης ο παιδιατρος που βγηκε στο πρωινο μου στο μεγκα ειπε οτι η πιπιλα δεν χρειαζεται αποστειρωση γιατι χαλαει κ αρκει να την βαλουμε σε σαπουναδα για λιγα δευτερολεπτα !

Επισης σημαντικο οταν κλαιει το μωρο δεν το αφηνουμε κ λεμε ας κλαψει αυτο ειναι ο μονος τροπος να μιλησει αλλωστε το μικρουλι! Συμβουλη ομως του παιδιατρου να μην τα κοιμιζουμε κουνοντας τα !

Αποστηρωτη κ βραστηρα δεν εχω παρει ουτε κ γω ακομα !!!

Κ επισης μινουλα εγω προειδοποιησα τη μανουλα μου οτι αν δει κ κλαιει το μωρο ειδικα τις πρωτες μερες κ ωρες να μην μου πει να δωσω ξενο γαλα κ τετοια γιατι θα την διωξω απο το μαιευτηριο ! η αντιδραση της φυσικα ηταν κ τι θα κανεις ? θα αφησεις νηστικο το μωρο ???? αχ !!! εγω την προειδοποιησα παντως να μην ανακατευτει ουτε δευτερολεπτο σε αυτο το κομματι κ οτι δεν εχω σκοπο οχι απλα να ακουσω εκεινη αλλα ουτε κ τους γιατρους εκει μεσα αν πουν το παραμικρο που να αποτρεψει το θηλασμο !

ΕΥτυχως για την ωρα ο αντρουλης δεν εχει μιλησει ευχομαι κ κεινος να με καταλαβει τοτε !!!

Εχω πολυ αγχος παντως για το θηλασμο !!!

εννοειται δεν θυμαμαι τιποτ'αλλο, κ να σας πω οτι παρηγγειλα τα καλυντικα της μπεμπουλας μου !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ο μικρος ειναι με πυτερο 39,5...

δεν προλαβα να διαβάσω παρα μονο της virgi!

Θελω να πω και να θυμάστε οτι: Και 1-2 φορες ξένο γάλα να πιει δεν πάει να πει ότι δεν θα πάρει το δικό σας.

3 μέρες επινε ο μικρος ξένο, και μια χαρα ηπιε και το δικο μου.Μην σας πιάνει πανικος. Πρέπει να ειστε ηρεμες.

Για την αποστείρωση δεν ξέρω, πάντως 2-3 μήνες εγώ σίγουρα θα κάνω.

καλη η συμβουλή του παιδιάτρου για τον ύπνο. Πολύ σωστή.Ποια όμως τα καταφέρνει;;;;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε ? ποια θα καταφερει να ακουει ενα μωρο να κλαιει κ να μην το κουνησει για να το ηρεμησει ?

χμ...ας το παλεψουμε με τραγουδακια κ λογακια στην αγκαλια μας αλλα οχι με κουνημα ! απ οτι καταλαβα το κουνημα ηταν το θεμα του !!!

Οσο για το ξενο ενταξει μωρε μπορει να μην παθει τιποτα οντως... δεν ειναι τοσο το ξενο οσο το οτι μπερδευουν τη θηλη μας με αυτη του μπιμπερου υποθετω !!!! κ εκει καπου ισως γινεται το μπερδεμα ! θα δειξει ομως ! Ολα στην πορει αθα τα μαθουμε !

Αχ κατερινακι μου τοσο πολυ πυρετο ? τον πηγες γιατρο ? αχ περαστικα στην ψυχουλα σου μωρε θα ειναι πολυ χαλια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλα του γάμου δύσκολα κι η νύφη φουσκωμένη:tongue::tongue:

Εσείς και πολύ καλά κάνετε αναρωτιέστε αν πρέπει να κουνάμε τα μωράκι μας κι εγώ έχω μπλεχτεί σε κυκεώνα ιντερνετικών αγορών:-(:-(\

Είμαι ένα βήμα πριν πάθω νευρικό κλονισμό,,,

Άνοιξα θεματάκι δίπλα στο parents ,, σας βάζω το link μήπως και κάποια μανούλα από δω μέσα είναι τσακάλι και με βοηθήσει:mad:http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=88955


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε ? ποια θα καταφερει να ακουει ενα μωρο να κλαιει κ να μην το κουνησει για να το ηρεμησει ?

χμ...ας το παλεψουμε με τραγουδακια κ λογακια στην αγκαλια μας αλλα οχι με κουνημα ! απ οτι καταλαβα το κουνημα ηταν το θεμα του !!!

Οσο για το ξενο ενταξει μωρε μπορει να μην παθει τιποτα οντως... δεν ειναι τοσο το ξενο οσο το οτι μπερδευουν τη θηλη μας με αυτη του μπιμπερου υποθετω !!!! κ εκει καπου ισως γινεται το μπερδεμα ! θα δειξει ομως ! Ολα στην πορει αθα τα μαθουμε !

Αχ κατερινακι μου τοσο πολυ πυρετο ? τον πηγες γιατρο ? αχ περαστικα στην ψυχουλα σου μωρε θα ειναι πολυ χαλια !

Αυτο θέλω να πώ και εγω. θα τος βρούμε τις λύσεις μας, ας μην αγχωνόμαστε απο τώρα.

ναι virgi μου τον πήγα. Ιωσούλα ειναι. Περιμένουμε να κανει τον κύκλο της. ΚΟιμάται απο τις 3, ξύπνησε 6 και ξανακοιμηθηκε με τον μπάμπα του(τέλεια εικονα κοριτσια!!!!!!)

Linakioz ειμαι ασυχώρητη...ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΘΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θέλω να πώ και εγω. θα τος βρούμε τις λύσεις μας, ας μην αγχωνόμαστε απο τώρα.

ναι virgi μου τον πήγα. Ιωσούλα ειναι. Περιμένουμε να κανει τον κύκλο της. ΚΟιμάται απο τις 3, ξύπνησε 6 και ξανακοιμηθηκε με τον μπάμπα του(τέλεια εικονα κοριτσια!!!!!!)

Linakioz ειμαι ασυχώρητη...ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΘΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

σε ευχαριστώ Κατερινάκι μου..και η εγκυμοσύνη καμάρι μου τα συγχωρεί όλα.....

διαβασα σε ένα αρθρο ότι το 15% των γυναικών σε εγκυμοσύνη παθαίνουν μερική αμνησία:shock::shock::shock: αυτό εξηγεί πολλά........δεν μπορούσε να είναι και επιλεκτική:rolleyes:

περαστικά σας..:tongue::tongue: ψήθηκε το μανάρι μου ε??

ούτε εμείς είμαστε πολύ καλά γιατι στην γιορτή του είχαμε παει βόλτα σε ένα ποτάμι και ο λατρεμένος μου έκανε μακροβούτι........τώρα πονάει όλος και βράχνιασε.......

καλά ΄΄εχω τεντωθεί στις δουλειές.......τον ατελεἰωτο έχουν......:(

Vanilla

αν ήταν αγγλικό site κάτι θα κάναμε......τώρα δεν ξέρω την τύφλα μου.:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερουδια! Οζαλινακι, δε ξερω για την αμνησια, αλλα αφηρημαδα σιγουρα εχω...!!! Vanillaki, απο γερμανικα δε ξερω τιποτα! Κατερινιω μου περαστικα και στον δικο σου...ψηθηκε ο μικρουλης.

Κοριτσακια μου βοηθηστε με γιατι εχω μπερδευτει λιγακι...κοιταζα τα καλλυντικα της mustela και της weleda για το μπεμπε, αλλα δε ξερω τι απο ολα αυτα ειναι χρησιμο να αγορασω για τις πρωτες μερες και τι οχι...να μην παιρνουμε και περιτα και πεταμε τα λεφτα μας. Εσεις, τι πηρατε? Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερουδια! Οζαλινακι, δε ξερω για την αμνησια, αλλα αφηρημαδα σιγουρα εχω...!!! Vanillaki, απο γερμανικα δε ξερω τιποτα! Κατερινιω μου περαστικα και στον δικο σου...ψηθηκε ο μικρουλης.

Κοριτσακια μου βοηθηστε με γιατι εχω μπερδευτει λιγακι...κοιταζα τα καλλυντικα της mustela και της weleda για το μπεμπε, αλλα δε ξερω τι απο ολα αυτα ειναι χρησιμο να αγορασω για τις πρωτες μερες και τι οχι...να μην παιρνουμε και περιτα και πεταμε τα λεφτα μας. Εσεις, τι πηρατε? Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!!

δεν ξερω γι΄αυτη τη μαρκα αλλα θα χρειαστεις ενα σαμπουαν-αφρολουτρο και μια κρεμα για τα συγκαματα. Τωρα λαδακια και ενυδατικες ισως ειναι περιττα

Linaki...ναι, αμνησια!Δεν το συζητω!!!

Ναι βρε κοριτσια...ψηθηκε το καλο μου!Τωρα ήταν με 38,5...ουφ


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...