Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γιατι δεν παμε για μοντελινκ παρακαλω?? μονο τα μπεμπακια μας να ειναι πενταμορφα? εμεις τιποτα?

δηλαδη καλυντικα και τετοια δεν θα παρουμε?:-P:razz::-P

Χα χα!! Ναι πάμε!!! Οκ!!!! Καλλυντικα θα παρουμε!!!!Super μαμαδες!!!!

Κατερίνα μου, Μαράκι, Βιργινάκι σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση ;)

:-P παντα στη διαθεση σου!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα μου, Μαράκι, Βιργινάκι σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση ;)

τι ευχαριστεις βρε? να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν οπως πρεπει!!

Χα χα!! Ναι πάμε!!! Οκ!!!! Καλλυντικα θα παρουμε!!!!Super μαμαδες!!!!

εγω μιλαω σοβαρα και δεν βλεπω καπου το αστειο..:cool::cool:

κυρια μου, θα παρουμε την ενυδατικη μας, την πουδριτσα μας και ρουζ!!!

πως θα βγουμε φωτο μου λες??

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου σ ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου !!! Περπατας βλεπω για να ισιωσει ο μπεμπιτος ε ? χμ ! βλεπεις μπεμπη τι κανει η μανουλα για σενα ? το καλο που σου θελω να συνεργαστεις μαζι της ! χιχιχ!!:D:D

Βιργινία μου θα στο ξαναπώ το δωμάτιο είναι από τα ωραιότερα που έχω δει. Και ξετρελάθηκα με την κουρτίνα. Από που την πήρες αλήθεια. Είναι τελεια!!! Μεγειά σας.

Με το καλό κοριτσάκι μου σου ευχομαι.

σ ευχαριστω πολυ πολυ ρενακι μου ! η κουρτινα ειναι απο τα πρακτικερ κ το καθε κομματι ειχε 30 ευρω ! την πατησα ομως γιατι για πρακτικερ ηρθε ακριβη ηταν μονο 1.40 φαρδος κ γι ανα βγει πιο πλουσια πηρα δυο ! χαλαλι της ομως !

καλε ολες ξυπνιες εισασταν μεσημεριατικα?

εγω ειμαι χαλια, εχω εναν πονοκεφαλο αλλο πραγμα και με βασανιζει η αλλεργια μου!!

απλα τελειο!!!!!!!!!!!! καλητερα η κουνια ετσι και η κουρτινα χαρμα!!!

με το καλο Βιργινακι μου!

ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!!! ειδες ποσο χρησιμες ειναι οι μανουλες?:tongue::tongue:

LisaH ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΝΑ ΜΑΣ!!!!!

ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ:D:D

και εγω μια πυτζαμα και ενα νυχτικο πηρα και μαλιστα ειναι θηλασμου ανοιγουν οι τιραντες αλλα ελεγα να παρω ενα ακομα πυτζαμακι.

δεν χρειαζεται λετε ε?

ναι μωρε τωρα που το ξανασκεφτομαι αν λερωθουν θα μας τα πλυνουν ή θα μας φερουν καμια φορμιτσα. παντοφλες θελουμε σιγουρα και λαστιχενιες για το μπανιο.

γιατι δεν παμε για μοντελινκ παρακαλω?? μονο τα μπεμπακια μας να ειναι πενταμορφα? εμεις τιποτα?

δηλαδη καλυντικα και τετοια δεν θα παρουμε?:-P:razz::-P

ευχαριστω μαρακι μου γλυκο !!! ναι ειναι καλυτερο ετσι το ντεκορ ! χιχιχι καλε ναι δεν χρειαζομαστε αλλα ! γιατι να κανουμε περιττα εξοδα? μηπως στο σπιτι αλλαζουμε καθε μερα ? εγω παντως οχι ! οποτε ?

οσο για τα καλλυντικα καλα εννοειται οτι θα παρουμε μαζι κ γω θα βαφομαι καθημερινα πολυ ελαφρα τι ετσι να με γνωρισει το μωρακι μου ? απαπαπ! ασε που κ ο κοσμος που θα ρχεται ε μην μας βλεπει κ χαλια !!! χαχαχααχ!!!!

Ναι, Ρένα μου, πρέπει να βάλουμε πίσω τον εαυτό μας και να δείξουμε δύναμη για τα μωράκια μας. Όσο με αφήνουν θα είμαι δίπλα του στην παιδιατρική κλινική και θα τον βλέπω...ούτε επισκεπτήρια θέλω ούτε τίποτα, το μωρό μου να πάρω γρήγορα σπίτι μόνο.

Κορίτσια, τα σελτεδάκια πλένονται κανονικά στο πλυντήριο; Στους πόσους βαθμούς; Με την κουνουπιέρα τι κάνατε; Πώς την πλύνατε;; Καθαριστήριο;

θα σας δωσει δυναμη ο Θεος κοριτσακι μου κ θα δεις θα παρετε γρηγορα τα μωρακια σας μαζι σας !Οσο για τα σελτεδακια εγω τα επλυνα στο πλυντηριο κ δεν επαθαν τιποτα !Στους 30 40 βαθμους ειναι μια χαρα αλλα αργοτερα που θα λερωνονται κ στους 60 να τα βαλεις παλι δεν θα υπαρχει προβλημα !

Την κουνουπιερα την εβαλα σε λεκανη με απορυπαντικο προδερμ κ την αφησα να μουλιασει το ιδιο εκανα κ με την παντα ! Προσοχη στην παντα μην την ζουπηξετε πολυ γιατι τσαλακωνουν τα μαξιλαρια που εχει μεσα κ δεν φτιαχνουν μετα ! εγω εδω την πατησα αλλα ευτυχως δεν φαινεται πολυ εκει που ειναι!!!

Κατερίνα μου, Μαράκι, Βιργινάκι σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση ;)

Τι ευχαριστες γλυκεια μου ??? Ηρεμησε κ ολα θα πανε καλα ! Θα δεις !!!

τι ευχαριστεις βρε? να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν οπως πρεπει!!

εγω μιλαω σοβαρα και δεν βλεπω καπου το αστειο..:cool::cool:

κυρια μου, θα παρουμε την ενυδατικη μας, την πουδριτσα μας και ρουζ!!!

πως θα βγουμε φωτο μου λες??

α να το ! την απαντηση γι αυτο την εδωσα πιο πανω ! χιχι !:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσακια, καμια δεν ειναι εδω?

εμεις τωρα κατσαμε με τον αντρουλη, καναμε κατι δουλιτσες και ειχαμε και συνεργειο να μας καθαρισει την καμιναδα στο τζακι.

καλα εγω δεν εκανα και πολλα!

εχω εναν πονοκεφαλο αλλο πραγμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου

Σας διάβασα αλλά είμαι τόσο κουρασμένη που δεν θυμάμαι πολλά..

Θέλω να στείλω μια μεγάλη αγκαλιά και όλη τη θετική μου ενέργεια στη Rena που σύντομα θα μεγαλώσει την παρέα μας με τα ζουζουνάκια της,,,, όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου,,, μη μου στενοχωριέσαι που για λίγες μέρες θα αποχωριστείς τα πλασματάκια σου;)

Μια μεγάλη αγκαλίτσα κ σε σένα Lisa,, να είσαι δυνατή,,, και να περάσουν γρήγορα οι μέρες που θα έχεις το μωράκι στο σπίτι σου γερό κ δυνατό κ κατακόκκινο από τα ρουφηχτά φιλάκια που θα του δίνεις;)

Εγώ σήμερα είχα doc,,, με έβαλε καρδιοτοκογράφο, δεν είχα συσπάσεις αλλά μέχρι κ την Δευτέρα που έχω το doppler θα παίρνω τα yutopar..

Virgi πανέμορφο το δωμάτιο,, να είναι γερή η πριγκηπέσσα σου να το χαρεί;)

Αχ θέλω κι εγώ να σας βάλω photos,,,να σας πω κ τα νέα για τις αγορές μας,,,αύριο

Πολλά φιλάκια σε όλες σας,,, sorry είμαι πτώμα για να αναφερθώ ξεχωριστά στην καθεμια μανούλα

Καληνυχτούδια


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

πως ειστε σημερα?

εγω καλα ειμαι, εχει ρεπο ο αντρουλης και θα κανουμε κατι εξωτερικες δουλιτσες!

Χρονια Πολλα στο Ρενακι μας, με το καλο να γινει ξανα μανουλα!!!!!

Βανιλακι πως εισαι? θελουμε τα νεα σου απο τις αγορες!!!!

Κικακι καλημερα, τι κανει η κοιλιτσα σου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!!!!!

βανιλακι μου σ ευχαριστω κουκλιτσα μου !!!!!

Ευτυχως ολα καλα δλδ ε ??

Ρενακι !!!!! Χρονια πολλα ευτυχισμενα παντα υγεια !!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ με το καλο να υποδεχτεις κ τα νεα μελη κ να ολοκληρωθει η ευτυχια σας !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.....ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μπεμπάκια μας καλύτερα.;)

ρενάκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ευτυχισμένα......

έχω τις κακές μου σήμερα.....χθές πήγαμε στο ραντεβού με τον γιατρό αλλα του έτυχε ένας τκετός που κατέληξε σε καισαρική και δεν με είδε:(:(:(

θα πάω πάλι το απόγευμα.χάλασε τόσο η διάθεση μου όμως......

Βιργινία το δωμάτιο είναι τέλειο...........απίστευτα όμορφο....ἐχω χαζέψει με τις φωτό.......με το καλό η μπεμπουλίνα σας να γεμίσει γελάκια.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Οζαλινακι μου !

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου !!!!!

κ συ με το καλοοοοοοο !!!!!!!! χιχιχιχι!!! Τι ωραια ευχη ??? καλυτερη απο αυτη του γαμου...(η ωρα η καλη κ καλα στεφανα που βαριοσουν να την ακους καθε λιγο ) τωρα εχει αλλη χαρα !!! χιχιχι!!! πρωινιατικα τι λεω !!!!!!!!!

Ελα καλη μου ανεβα ψυχολογικα !!! Θα δεις σημερα το μωρακι σου !!! Απεχεις μολις λιγες ωρες απο αυτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες!

Ρένα μου Χρόνια Πολλά με υγεία κ πολλα γέλια απο τα μπεμπακια σου.

Βανιλλα μου σε ευχαριστω πολυ!!

Βιργινακι όντως τις ευχές του γάμου τις είχα βαρεθεί για το μωρακι όμως δεν τις χορταινω. Για την κουνουπιερα καλα λες, θα την πλύνω στο χέρι. Τη σιδερωσες σε χαμηλή θερμοκρασία;


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι λιζακι μου στην πιο χαμηλη θερμοκρασια τη σιδερωσαμε !!! θελει προσοχη !!!

οσο για τις μωρουδιστικες ευχες αλιμονο να μην μας αρεσαν αν κ να σου πω την αληθεια ακομα νιωθω αμηχανα σα να μην ειναι για μενα !! χαχαχαχαχα!!! φαντασου δεν το εχω πιστεψει ακομα λεμε !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλε ετοιμα ειναι τα ψυχουλακια μας !!!!!!!!!

Ετοιμα πλασματακια !! Δεν μπορω σου λεω να το διανοηθω ομως...μου φαινεται αδυνατον οτι μεσα μου μεγαλωνει ενα ζουζουνι....χτυπιεται στην κοιλια μου οπως βλεπεις ενα μικρουλι σε ενα κρεββατι η καροτσι να κοπαναει τα ποδαρακια του πανω κατω......κ λεω αν ειναι δυνατον !!!!

ΚΑΙ ΟΜΩΣ !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...