Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλησπερα απο μενα και την ομορφη μου κορη!!!

πηγαμε στον γιατρο μας, μας βρηκε μια χαρουλα, ειμαστε 1870gr και γυρισαμε και το κεφαλακι μας κατω.

βγαλαμε και μαλλακια και χασμουρηθηκαμε κιολας αμε!!!!

οσο αναφορα εμενα, πατησα τα 10 κιλακια, ενταξει μου ειπε!

επισης μου ειπε να μην περπαταω, να μην κουραζομαι και να προσεχω την ισσοροπια μου, να μην πεσω δηλαδη..:cool:

γαι τις καουρες μου ειπε να τρωω πολυ λιγο και πολλες φορες και νωρις το βραδυ.

η κουκλα μου, εχει μαλλον τα χειλια μου που ειναι μεγαλα και εχει στρογγυλο προσωπακι, αχ! ηταν πανεμορφη (κουκουβα!!)

Εχω πολυ αγχος παντως για το θηλασμο !!!

εννοειται δεν θυμαμαι τιποτ'αλλο, κ να σας πω οτι παρηγγειλα τα καλυντικα της μπεμπουλας μου !

που γυρνας εσυ σημερα κοριτακι?

μην εχεις αγχος, αυτο ειναι το χειροτερο!

τι καλλυντικα πηρες γαι την μικρη, πες λεπτομερειες!

Κοριτσάκια μου ο μικρος ειναι με πυτερο 39,5...

δεν προλαβα να διαβάσω παρα μονο της virgi!

Θελω να πω και να θυμάστε οτι: Και 1-2 φορες ξένο γάλα να πιει δεν πάει να πει ότι δεν θα πάρει το δικό σας.

3 μέρες επινε ο μικρος ξένο, και μια χαρα ηπιε και το δικο μου.Μην σας πιάνει πανικος. Πρέπει να ειστε ηρεμες.

Κατερινακι μου περαστικα για τον μικρουλη σου..

και εμενα παντως οσες φιλες μου θηλασαν και αρκετα μαλιστα μου ειπαν να μην τρομαζω με το ξενο και οτι δεν παθαινουν τιποτα με 1-2 μερες αν πιουν. οσο γι ατην ηρεμια ειναι το παν, εκει χρειαζομαστε βοηθεια απο την μαμα και τους αντρες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα !!! τρεχω τρεχω τρεχω κ παλι τρεχω σημερα !

Κ αναμεσα σε ολα αυτα τωρα το απογευμα αγορασα κ το φωτιστικο της μπεμπουλας επιτελους !

Αγγελικουλα μου ενα σαμπουαν-αφρολουτρο χρειαζομαστε, κρεμα συγκαματος, (κ προααιρετικα ενυδατικη η λοσιον κ μαντηλακια )

Κατερινακι μου ευχομαι αυριο να ξυπνησει περδικι το μικρο σου !!! περαστικουλια σας !!

Μαρακι μου ...τρελλα η μικρη σου !!!!! μια χαρα κ τα κιλακια κ γω πλησιαζω προς τα κει !!!!

Εμενα παλι οτνα τον ρωτησα μου ειπε να περπαταω αν θελω αλλα σιγα σιγα κ να προσεχω !

Λοιπον αγορα της mustella ενα σαμπουαν-αφρολουτρο, μια ενυδατικη κ μια κρεμα συγκαματος ! Ισως αργοτερα παρω κ τα μαντηλακια σε περιπτωση που βγω εξω κ τα χρειαστω κ δεν μπορουμε να πλυνουμε κωλαρακι ! χιχιχ!!!!

Αυτα γι ατην ωρα μπηκα να πω καληνυχτουλα γιατι ειμαι ενα πτωμα κ ελπιζω αυριο να τα πουμε πιο καλα !!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσακια και παλι.

Μαρακι μου, κουκλα η καραμελιτσα!!!!!!! Μπραβο σας, ολα μια χαρα!!!!!

Κατερινα, περαστικα στον μικρο σου.

Νομιζω οτι κατι ξεχναω, συγχωρεστε με.:oops:

Πολλα φιλακια σε ολες, καληνυχτα!!!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΟ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΕΙΜΑΙ


XV8Fp2.png?r1Ro6Ema
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια,

τι κανετε σημερα? εμενα με εχει ψιλοπιασει η αλλεργια μου και φτερνιζομαι συνεχεια!!

Κικακι καλα εισαι κοπελα μου?

Βιργινακι, mustela ή frezyderm σκεφτομαι να παρω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, μανουλες και μπεμπακια, τι κανετε.

Μαρακι, κι εγω το ιδιο κανω με τους υπερηχους.:tongue:

Καλλυντικα πηρα fissan και chicco.

Εχω παρει και τους δρομους εν τω μεταξυ, πολυ περπατημα..:rolleyes: Θελω να βγει συντομα ο μπεμπης!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Κατερινακι μου, τι κανεις?

εγω ειμαι ψιλοσκατα, με εχει πιασει η αλλεργια μου..

θα κανω λιγο υπομονη αν και ο γιατρος μου ειπε να παρω κανα χαπι αν θελω..

και εγω θελω να περπαταω αλλα ο γιατρος ειπε οχι ακομα..

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σου, κοριτσακι μου. Εγω καλα ειμαι, μονο που εχω πολυ συχνα συσπασεις και πονο στην κοιλια και απο κατω, και πολυ βαρος.. Ελπιζω να ειναι καλα σημαδια αυτα και να γεννησω αμεσα!!:tongue::tongue:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρωτησα για τις συσπασεις χτες και μου ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να πετρωνει ολη η κοιλια για να ειναι συσπαση, οχι μονο σε καποια σημεια.

Μακαρι να γεννησεις γρηγορα και ανωδυνα Κατερινα μου!!!

μεχρι ποτε τελικα θα περιμενεις? κανεις καρδιοτοκογραφημα?

Link to comment
Share on other sites

Ολη η κοιλια μου πετρωνει και σφιγγει. Εκανα τη δευτερα που ειχα γιατρο παλι καρδιοτοκογραφημα, ολα καλα ειναι και η μητρα κανει συσπασεις. Ο γιατρος μου ειπε τη δευτερα 9 του μηνος θα με δει παλι τελευταια φορα στο ιατρειο και μετα στο νοσοκομειο για να δουμε τι θα κανουμε. Ανυπομονω και αγχωνομαι!! :rolleyes::rolleyes:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...