Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Οζαλινακι μου καταλαβα !!! οποτε τα πλενουμε κανονικα κ αφοβα ! απλα προσεχουμε τον αφαλο !!!

Οι φωτο σε μενα εμφανιζονται κανονικα !!!!

Κοριτσια ευχαριστω, επιτελους τελειωσε κ αυτο κ ειμαστε ετοιμοι ! μενουν μικροπραγματα !

αντυακι σουπερ το μπεμπακι σου ειναι !! 2 ολοκληρα κιλακια ειδες ? εχουμε ετοιμα ανθρωπακια μωρε μεσα μας κ απλα μενει να παρουν λιγο βαρος κ να τα κρατησουμε !!! παντως ειναι ετοιμα μπεμπε αγκαλιτσας !!! τι καλα !!!!

λιζακι μου λογικο ειναι να σε παιρνει απο κατω αλλα οπως ειπαμε ειναι για το καλο του αυτο θα σκεφτεσαι κ θα ηρεμεις !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια για αλλη μια φορα δεν προλαβα να σας διαβασω!

Καλυτερα ο μικρος. Μεχρι 37,8 εφτασε σημερα!

Ναι ευχηθώ με τη σειρα μου στα κορίτσια που θα γεννησουν ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει οσο περνανε τα χρονια υποθετω ολο κ πιο βαρια θα περνανε καποιες αρρωστιες ! ειναι πολυ μικρουλης αλλωστε για να το ξαναχε περασει !!!

σημασια εχει που γινεται καλα σιγα σιγα κ θα επιστρεψει στους παλιους καλους ρυθμους του !!! εσυ πως εισαι ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι μωρε, θα περάσει!!!

Εγω...καλα.Λιγακι κουρασμένη. βγηκα σήμερ ακαι πήρα και νυχτικάκι για την πρώτη μέρα. Ψάχνω και κανενα ζευγαρι αντοφλες, αλλα δεν μου άρεσε τιποτα:( Μπας και ειμαι παράξενη??Εσυ τι θα παρεις;;

Επιπλέον άρχισαν και οι συσπάσεις μου σιγα σιγα, χωρις πόνο όμως....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα μου περαστικά στον μικρούλη σου!! Θα κάνει τον κύκλο του και θα φύγει. Πρόσεχε όμως κι εσύ μην κολλήσεις γιατί έχεις και την μπουμπού!!

Βιργινάκι μου έχω πολλά σκαμπανεβάσματα...να φανταστείς τη Δευτέρα που πήγαμε να δούμε τον παιδοχειρουργό και απέξω ακούγονταν κλάμματα από μωρά, δεν μπορούσα, δάκρυζα...με έβλεπε και ο άνθρωπος σε αυτή την κατάσταση και προσπαθούσε να μου δώσει κουράγιο.


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Lisa ευχαριστώ...!!!! Αχ κουκλιτσα μου λυπάμαι που θα περάσεις μια τέτοια φάση. ξέρω, οσο και αν σκέφτεσαι,που πρέπει, οτι ειναι για το καλο του παιδιου, δεν πάυει να σε αγχώνει..Ελεγα καμια μανουλα να μην νιώσει οπως ένιωσα και εγω στην αρχη, αλλα να που εσυ θα έχεις μια τετοια εμπειρια. Αλλα σου ειπα: Οπλίσου με θάρρος και κουράγιο!Το μωράκι σου θέλει δυνατη μανουλα..

Δεν θα ξεχάσω όταν τον πηγα για αιμοληψια, 45 ημερων...Πλάνταξα στο κλαμα που άκουγα να σπαραζει απο μέσα. Ηταν όμως για το καλο του! Ναι ηταν! Αυτο με κράτησε. Μετα, έγινα δυνατη! Τον κρατουσα εγω!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα μου λογικο ειναι να εισαι κουρασμενη εχεις κ το μικρουλι κ ταλαιπωρεισαι πολυ περισσοτερο !!!

Οσο για τη βαλιτσουλα εχω παρει ηδη ενα νυχτικο κ μια ρομπα για την πρωτη μερα, κ θα παω να παρω τουλαχιστον κ μια πυζαμουλα !!!

απο παντοφλιτσες πηρα ενα ζευγαρι πετσετε (απο το τζαμπο μη φανταστεις 3 ευρω) κ αλλο ενα ζευγαρι με λαστιχο απο κατω για οταν θα κανω μπανιο να μην ειμαι ξυπολυτη !

Κ ερωτω !

χρειαζομαστε κ δευτερο κ τριτο σετ πυτζαμουλες ? ποιος ο λογος ? 4 μερες θα ειναι ολες κι ολες !!!!

δεν μου αρκει πρωτη δευτερη μερα να φορεσω το νυχτικο κ τριτη τεταρτη την πυτζαμα?

τα βρισκω λιγο περιττα εξοδα..

Link to comment
Share on other sites

Λιζακι μου αχ ποσο σε νιωθω....κ γω ετσι θα ημουν...αλλα οπως λεει κ η κατερινουλα οπλισου με δυναμη κοριτσακι μου !!!!!!!

σημασια εχει που θα τον βλεπεις καθε μερα πολλες φορες..... κ εστω κ ετσι θα εισαι κοντα του...!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α μπραβο βρε κατερινακι κ ενιωθα ασχημα οτι μονο εγω θα κανω περικοπες εδω αλλα με μια δευτερη ματια δεν χρειαζεται η δευτερη πυτζαμα ! ενταξει αν λερωθουμε ας παει καποιος να μας φερει μια φορμα απο το σπιτι ! δεν εγινε κ τιποτα !

Link to comment
Share on other sites

Α μπραβο βρε κατερινακι κ ενιωθα ασχημα οτι μονο εγω θα κανω περικοπες εδω αλλα με μια δευτερη ματια δεν χρειαζεται η δευτερη πυτζαμα ! ενταξει αν λερωθουμε ας παει καποιος να μας φερει μια φορμα απο το σπιτι ! δεν εγινε κ τιποτα !

Ετσι μπραβο!Θα μας φέρουν απο το σπίτι αλλη αν χρειαστει! 2 ειναι αρκετες! Και οτι μας λειψει, θα μας το φέρουν!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε ρενακι μου ! αγχωθηκα κ γω τωρα !! ποπο !! αλλα ενταξει κανεις κ τις ενεσουλες για τα πνευμονακια τους ε κ ολα θα πανε καλα !!! μωρε μηπως να στα αφηνε καμια βδομαδουλα παραπανω μπας κ γλυτωσεις την θερμοκοιτιδα η δεν κανει λογο πιεσης κυριως ???? πεαστικα στη μικρουλα σου ! κ χρονια πολλα στον αντρουλη σου ! εσενα θα σου ευχηθουμε αυριο ! χιχιχιχ!!!!!

Βιργινία μου, δεν ήθελα να σε αγχώσω!! Τη θετική σας σκέψη και ενέργεια νομίζω μόνο χρειαζόμαστε..

Εντάξει με τις ενέσεις της κορτιζόνης, ευχομαι να κάνουν τη δουλειά τους. Μακάρι να μπορούσαν να μείνουν αλλη μια εβδομάδα τα μωράκια μου, αλλά μάλλον κλάταρα και δεν πάει άλλο, αλλωστε είμαστε σε μικρή εβδόμαδα ακόμα και δεν θα γλυτώναμε την θερμοκοιτίδα ούτε την αλλη εβδομάδα.

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για περαστικά της μικρής μου και για τις ευχές για το στεφάνι μου. Να'σαι καλά κοπελάρα μου.


[sIGPIC]

[/sIGPIC]KNEVp3.png?3bXf386A

Link to comment
Share on other sites

σωστα ! μην μας πιανει κ υστερια χωρις λογο ε ? χιχι !!!

αντε ολα καλα μενει μονο να ερθει εκεινη η στιγμη !

καμια φορα αγχωνομαι κ λεω θα καταλαβω αραγε οτι γενναω ???? χαχαχαχ!!!! εννοω αν δεν σπασουν νερα κ ειναι πονακια... θα τα καταλαβω ? ε ενταξει αν ειναι πονοι αφορητοι παω πασο αλλα αν ειναι μαλακοι τι γινεται ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...