Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Ειπαμε οτι θα παμε για φυσιολογικο. Ελπιζω οντως να γινει ετσι. Μια χαρα νιωθω, φοβαμαι λιγο, αλλα ανυπομονω παρα πολυ!!!!

Ελπιζω η Τιτινα και η μπεμπα να ειναι καλα, εχει καιρο να μας γραψει.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

φανταζομαι και εγω να εχει τοσες ασχολιες με την κορη και να μην προλαβαινει να μπε να μας γραψει!

φανταζομαι την αγωνια σου..

Μιλησα και με τον γιατρο χτες για τον τροπο τοκετου και μου ειπε πως αν ολα πανε καλα και το μωρο δεν ειναι πολυ μεγαλο και εχω διαστολη και συσπασεις ισως να παμε και για φτ.

πανω απο ολα μου ειπε οτι αυτος ειναι υπευθυνος για την ασφαλεια μου και του μωρου και οτι αν δει οτι απο τις συσπασεις ζοριζεται η μητρα θα παμε για καισαρικη.

και αυτος θελει φυσιολογικα αλλα πανω απο ολα η ασφαλεια.

και εγω εχω αγωνια..θελω να την δω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα !!!!!!

Κατερινακι μου !!!! Κοντευεις καρδουλα μου ε ? ποπο εφτασε ο καιρος !!! Εσυ θα εχεις το δευτερο μπεμπακι της παρεας μας νομιζω!!! Αντε με το καλο να πανε ολα !!!

Μαρακι τελικα μιλησα με το λογιστηριο μου κ οντως ειχαν κανει λαθος κ ειναι αλλα 121 ευρω να μου δωσουν ! τωρα αντιστοιχει περιπου το συνολο του δωρου !!! νομιζα οτι θα εβγαινε γυρω στα 170-180 αλλα κατι ειναι κ αυτα ! Ουτε συγνωμη βεβαια δεν ζητησαν που εκαναν λαθος κ που αν δεν το εψαχνα θα τα εχανα αλλα τελος παντων ! Γι ατην ωρα κ αυτα μου χρειαζονται !

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια και μπεμπάκια......

κατερινάκι όλα καλά θα πάνε κουκλίτσα μυ φτάνει να σκέφτεσαι θετικά........τι ευτυχία να γεννηθεί το μωράκι.......

Μαράκι με την μπεμπούλα σου όλα υπέροχα:tongue::tongue: και θα γίνει ότι είναι καλύτερο.:P

Βιργινία καλοξοδευτα και αυτά τα ευρουλάκια.....;)σε πολλα καλυντικούλια και κορδελίτσες για την μπεμπα σου;)

πρέπει να φύγω έχω να πληρώσω λγαριασμούς και το απόγευμα έχω γιατρό.......αγωνιώ.:rolleyes:

φιλάκια:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ευχαριστω βρε οζαλινακι μου ! καλυψαμε με αυτα τουλαχιστον την αγορα φωτιστικου κ καλλυντικων της μπεμπας !!! τα υπολοιπα σε κανα λογαριασμο θα πανε ! χαχαχαχα!!!

αντε να πας γιατρο κ συ κ να γυρισεις με ωραια νεακια !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κ να πω οτι πηρα τα mustela τελικα ενα σαμπουαν-αφρολουτρο 150ml, κρεμα συγκαματος, κ μια ενυδατικη κ πηγαν 37 ευρωπουλακια !! ποπο πανακριβα 3 πραγματα ειναι !! κ μυριζουν τοσο ομορφα ετσι μου ερχεται να κανω μπανιο αποψε με αυτα !!! χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι τελικα μιλησα με το λογιστηριο μου κ οντως ειχαν κανει λαθος κ ειναι αλλα 121 ευρω να μου δωσουν ! τωρα αντιστοιχει περιπου το συνολο του δωρου !!! νομιζα οτι θα εβγαινε γυρω στα 170-180 αλλα κατι ειναι κ αυτα ! Ουτε συγνωμη βεβαια δεν ζητησαν που εκαναν λαθος κ που αν δεν το εψαχνα θα τα εχανα αλλα τελος παντων ! Γι ατην ωρα κ αυτα μου χρειαζονται !

γεια σου Βιργινακι μου, κατι ειναι και αυτο τελικα.. σιγα μην σου ζητουσαν και συγνωμη!

πρέπει να φύγω έχω να πληρώσω λγαριασμούς και το απόγευμα έχω γιατρό.......αγωνιώ.:rolleyes:

φιλάκια:tongue::tongue:

οζαλινακι περιμενουμε τα νεα απο την μπεμπουλα σου..

Κ να πω οτι πηρα τα mustela τελικα ενα σαμπουαν-αφρολουτρο 150ml, κρεμα συγκαματος, κ μια ενυδατικη κ πηγαν 37 ευρωπουλακια !! ποπο πανακριβα 3 πραγματα ειναι !! κ μυριζουν τοσο ομορφα ετσι μου ερχεται να κανω μπανιο αποψε με αυτα !!! χαχαχα!

ρε βιργινακι, δεν ειναι και πολυ ακριβα , εγω την κρεμουλα για τις θηλες την πηρα 12?.

παντως νομιζω πως και τα medela ειναι πολυ καλα και πιο φτηνα.

Μυριζουν ωραια ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρακι ναι απο το τιποτα κατι ειναι κ αυτα !

Ενταξει δεν τα λες κ οικονομικα...σε σχεση με τα chicco fissan proderm κτλ εχουν διαφορα οι τιμες ! Αλλα δεν βαριεσαι !

Σκεψου οτι ειναι 3 πραγματα μονο ομως ! Αλλα μυριζουν.......ονειρο σου λεω ! μωρουδιλα !

Link to comment
Share on other sites

καλα για τον πρωτο καιρο καλυτερα θα ηταν να τους βαλουμε φαρμακευτικα.

βεβαια πρεπει να ρωτησουμε αν και θα μας πουν και οι παιδιατροι, ποτε πρεπει να αρχισουμε να τους βαζουμε καλυντικα.

δεν κανει φανατζομαι απο τις πρωτες μερες.

καλα δεν τα λες και φτηνα, αλλα τοσα χαλαμε..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τωρα πηγα να τα ξαναμυρισω κ δεν εδωσα βαση το πρωι που μου τα φερε ο αντρας μου !

Το ενα δεν ειναι σαμπουαν αφρολουτρο 2-1 οπως ειχα ζητησει αλλα μονο σαμπουαν ! τωρα το διαβασα μοσχοβολαει βεβαια αλλα δεν ειναι αυτο που θελω !

Κ ειπα να ανοιξω κ την ενυδατικη κ εβαλα στο χερι μου κ δεν μυριζει μπεμπε αλλα μια κοινη κρεμα κ οχι ωραια ! εχω ξενερωσει απιστευτα ! Θα στειλω τον αντρα μου αυριο να τα αλλαξει βεβαια αλλα τωρα την ενυδατικη την ανοιξα ! κ επισης δεν ειναι η σειρα η μπεμπε !!!!! που ειναι για αρχη !!! ποπο ευτυχως που το ειδα αλλα ξενερωσα !!!!!!

Πολυ !

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως εχεις δικιο για τον αφαλο..

ελα βρε κοριτσακι την πατησες.. να τα πας πισω.

τηλεφωνικα τα παρηγγειλες?

εγω εχω μια γνωστη φαρμακοποιο που παιρνω και τα δικα μου καλυντικα οποτε θα την ρωτησω και θα τα παρω απο εκει.

να σε ρωτησω κατι αλλο, θα παρεις κρεμα ενυδατικη ή κρεμα συγκαματος?

ρωταω και τις αλλες μανουλες.

η κρεμα συγκαματος δεν ειναι μονο οταν εχει ηδη συγκαει το παιδακι?

ενω η ενυδατικη ειναι για προληψη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...