Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ας ταξιδέψουμε στην Φλώρινα


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρία έχει ο βασιλόπουλος!!!!!!!!!

Μίνι ακόμα να δώ τις φωτό, ελπίζω το βράδυ να είμαστε λίγο ήρεμα να ποστάρω και εγώ μερικές|!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρία έχει ο βασιλόπουλος!!!!!!!!!

Μίνι ακόμα να δώ τις φωτό, ελπίζω το βράδυ να είμαστε λίγο ήρεμα να ποστάρω και εγώ μερικές|!

Καλημερα Κατερίνα!!!!!!!!

Γιατί δεν τις βλέπεις ;;;;;;;;;;ένα σωρό έβαλα πιο πανω για πατα παλι να δεις και άλλες κοπέλες τις είδαν ................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!!! Μια χαρά είναι οι φωτό σου και μπορώ να τις δω, απλά δεν είχα βρει χρόνο!

Δεν ξέρεις πόσο σας ζηλεύουμε εμείς οι παλιοαθηναίοι, πραγματικά εσείς οι βόρειοι ξέρετε να ζείτε!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!! Μια χαρά είναι οι φωτό σου και μπορώ να τις δω, απλά δεν είχα βρει χρόνο!

Δεν ξέρεις πόσο σας ζηλεύουμε εμείς οι παλιοαθηναίοι, πραγματικά εσείς οι βόρειοι ξέρετε να ζείτε!

Συμφωνω και επαυξανω...!Μακαρι να μπορουσαμε να μετακομισουμε Φλωρινα ή Ναουσα!!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!:)

Τόσο πολύ σας άρεσε η Φλώρινα;;;;;

Και η Αθήνα ωραία ειναι αλλά εδώ ειναι ησυχα όπου θες πας αναπάσα στιγμη χωρίς συγκοινωνία αλλά έχετε και σεις άλλα που δεν έχουμε εμεις να λεμε την αλήθεια από διασκέδαση, από ψυχαγωγία για τα παιδιά, από εκδηλώσεις........... γενικά οι μεγαλουπόλεις δεν συγκρίνοντε απλώς εσεις έχετε κουραστεί, βαρεθεί πολύ άγχος ζόρι έτσι;;;;

Μη νομίζεις ότι το να έρθεις εδώ όλα θα είναι τέλεια, ρόδινα έχει και τα στραβά του για ρώτα και κάποιον που μενει χρόνια εδώ να δεις τι θα σου πει;;

Μπορεί κάποιος να έρθει σε φάσεις για διακοπές και να του αρεσει πολύ αλλά αν φύγει από μια μεγάλη πόλη με πολλές ανεσεις και έρθει εδώ και θα ζοριστεί, όπως και μεις βέβαια να πάμε σε μεγαλύτερη πόλη με πολύ πανικό, απλά για τα παιδιά είναι ήσυχα.

Link to comment
Share on other sites

Eνας πολύ πολύ αγαπημένος μου φίλος και κολλητος από τα φοιτητικα χρονια μενει στη Φλωρινα, ξερω ακριβως πως ειναι η ζωη εκει...

Σιγουρα θυσιαζεις καποια πραγματα αλλα αυτα που κερδιζεις κατ εμε ειναι περισσοτερα...

Εγω εχω λατρεια στο βουνο και στο χιονι οποτε και μονο που θα ημουν κοντα στο Πισοδερι μου φτανει!χιχιχι!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμφωνώ απόλυτα, ''θυσιάζεις'' κάποια πράματα για να επιλέξεις να μεινεις σε τέτοια πόλη, αλλά εντάξει έχει και τα θετικά της έτσι;;;;;;;;;)

Ναι όντως το Πισοδέρι είναι τέλειο!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα, ''θυσιάζεις'' κάποια πράματα για να επιλέξεις να μεινεις σε τέτοια πόλη, αλλά εντάξει έχει και τα θετικά της έτσι;;;;;;;;;)

Ναι όντως το Πισοδέρι είναι τέλειο!!!!!!!!!!

Μόνο τα θετικά της?? Αλλωστε θεωρω πως εδω και καποια χρόνια δεν λείπει τίποτα από τις μεγαλες επαρχιακές πόλεις, ζεις όμορφα, άνετα και δεν εχουν να ζηλεψουν κατι από την Αθήνα...ισα ισα, ειναι πιο ανθρωπινα...

:D


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά όλα αυτά, αλλά σε μερικά μη νομίζεις υστερουμε, π.χ. να υπήρχαν περισσότερες δραστηριότητες για τα παιδιά, η διασκεδαση περα από τα μπαράκια που συχνάζουν φοιτητες και μαθητόκοσμος, ε δεν ειναι και πολλα τα υπόλοιπα που θα μπορεί να πάει κάποιο ζευγάρι, λίγο πιο ήσυχα δεν μιλαω και για πουρά έτσι;;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...