Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρκελλάκι χαμός... ευτυχώς μαζεύτηκαν!!!!

30κιλά;;;;;κ το 10 πολύ μου φαίνεται...

Όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο...κ δεν μιλάω στο να τα χάσεις μετά!!!

Ναι ναι συμφωνώ μέχρι 10 το πολύ 15 είναι καλαααααααα :) τι κάνει το νινι χορεύει στην κοιλίτσα;;; :) :) :) :) :) :) :) :)

Κορίτσια μου πότε ανεβαίνει η θερμοκρασία αμέσως μετά την ωορηξια;;η μετά από 3 με 4 μερες;από 36.3 πήγε 36.6 συνήθως πάει 36.7 ....χμμμ λέτε να πάει και αυτή προσπάθεια με σπερματεγχυση η είναι ακόμα νωρις;είμαι 3 μέρες μετά την ωορηξια σημερα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααα, καλημερες!

Τι κανετε, ολες ειμαστε καλα ? μαζευτηκαμε κ εδω?

Καλα γιατι παλι μετακομιση?

Σας βλεπω ολες ανανεωμενες! Γεμισατε ζωντανια με τις φωτο σας κ τα τικερακια σας !

Δε προλαβα να σας διαβασω ολες...παλι χαμο κανατε ακομα δεν ηρθαμε?

Διαβασα ομως οτι μιλατε για κιλααα! Ωραιααααα!😁😁😁 ποσα κιλα δηλ πρεπει να παρουμε βρε κοριτσια και λετε οτι τα 6 ειναι πολλα?

Τα μωρακια μας ειναι καλα??😍😍😍😍😍😍😍

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!!!!!τι κανετε????συνηθισατε τις αλλαγες????

Εγω σηκωθηκα με χαλασμενη διαθεση!δεν ξερω αν φταιει οτι δεν κοιμηθηκα καλα ή οτι σκεφτομουν τι με περιμενε στην αυλη....

Νατασακι δεν φανταζεσι τι επικρατουσε εξω!!!!τωρα ειναι σε αψογη κατασταση αφου η δεσποινα εγινε παπι κανονικα!!!!!ευτυχως ειχε ηλιο γτ τωρα συννεφιασε καπως!!!!!

Λουκουμαδακι ηλιο κι εκει?????τελεια!!!!

Καρπε εγω κανω μαθηματα στο νοσοκομειο της πολης μου!περα απο τα ιντερνετικα....τι κανει η μπουμπου????

Μαρκελλακι 30????????30????????? Τρομαξα μονο που το σκεφτηκα!!!!2 μηνες περιπου μου εμειναν οποτε ελπιζω να γλιτωσω ενα τετοιο τρελο νουμερακι!!!!μπρρρρρρ

Es στειλε τη μουσαφιρισα καμια βολτιτσα για να κοιμηθεις με ηρεμια!!!στο νοσοκομειο μας που ειναι δωρεαν τα μαθηματα εγω που ξεκινησα τωρα μπορω να πω οτι ολοι μου ειπαν πως καλο ηταν να ξεκινησω απο πιο νωρις να παρακολουθησω ακομα και 2 κυκλους!περισσοτερο για τις ασκησεις μαλλον!!!!παντως χθες ηταν και μια κοπελα που μολις εκανε αυχενικη,δλδ μολις εκλεισε τον 3ο!!!!θα δω και της nima!!!νομιζω εχει ωραια σχεδια σε προικες,παντες και παπλωμα για κουνια!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι συμφωνώ μέχρι 10 το πολύ 15 είναι καλαααααααα :) τι κάνει το νινι χορεύει στην κοιλίτσα;;; :) :) :) :) :) :) :) :)

Κορίτσια μου πότε ανεβαίνει η θερμοκρασία αμέσως μετά την ωορηξια;;η μετά από 3 με 4 μερες;από 36.3 πήγε 36.6 συνήθως πάει 36.7 ....χμμμ λέτε να πάει και αυτή προσπάθεια με σπερματεγχυση η είναι ακόμα νωρις;είμαι 3 μέρες μετά την ωορηξια σημερα

Καλά είναι ο μικρούλης μου έχει λυσσάξει δεν βολεύεται πουθενά😁😁😁😁

Η θερμοκρασία ανεβαίνει την επόμενη μέρα της ωορρηξίας.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...εγώ δεν το έχω κάνει,μέχρι κ τώρα ο γιατρός μου δεν μου το πρότεινε.

Νομίζω όμως μετα το 3μηνο το επιτρέπουν.

καλημερα νατασακι.. μωρε το ειδα χθες στις ειδησεις για αυτο ρωτησα.. ειναι λεει πολυ επικινδυνη η φετινη γριπη.. κ εχω κ τον αντρα μου που ετοιμαζεται να αρρωστησει...
Ναι ναι συμφωνώ μέχρι 10 το πολύ 15 είναι καλαααααααα :) τι κάνει το νινι χορεύει στην κοιλίτσα;;; :) :) :) :) :) :) :) :)

Κορίτσια μου πότε ανεβαίνει η θερμοκρασία αμέσως μετά την ωορηξια;;η μετά από 3 με 4 μερες;από 36.3 πήγε 36.6 συνήθως πάει 36.7 ....χμμμ λέτε να πάει και αυτή προσπάθεια με σπερματεγχυση η είναι ακόμα νωρις;είμαι 3 μέρες μετά την ωορηξια σημερα

μαρκελακι μου καλημερα.. η θερμοκρασια ανεβαινει μετα την ωορρηξια .. το 1 δεκατο δεν λεει κατι κ φυσικα δεν ειναι λογος για να απογοητευτεις.. αλλα ειναι πολυ πολυ νωρις ακομα για να ξερεις το αποτελεσμα της σπερματεγχυσης... αισιοδοξια δεν ειπαμε?? γιατι προδικαζεις κιολας την προσπαθεια σε αποτυχια?


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσιααα, καλημερες!

Τι κανετε, ολες ειμαστε καλα ? μαζευτηκαμε κ εδω?

Καλα γιατι παλι μετακομιση?

Σας βλεπω ολες ανανεωμενες! Γεμισατε ζωντανια με τις φωτο σας κ τα τικερακια σας !

Δε προλαβα να σας διαβασω ολες...παλι χαμο κανατε ακομα δεν ηρθαμε?

Διαβασα ομως οτι μιλατε για κιλααα! Ωραιααααα!😁😁😁 ποσα κιλα δηλ πρεπει να παρουμε βρε κοριτσια και λετε οτι τα 6 ειναι πολλα?

Τα μωρακια μας ειναι καλα??😍😍😍😍😍😍😍

Αννούλα μην ψάχνεις τον λόγο γιατί κ εμείς τον ψάχνουμε...

Ιδανικά κιλά για εμένα είναι εως 10.

Βασικά όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο .

Εσύ τι κάνεις;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!!!!!τι κανετε????συνηθισατε τις αλλαγες????

Εγω σηκωθηκα με χαλασμενη διαθεση!δεν ξερω αν φταιει οτι δεν κοιμηθηκα καλα ή οτι σκεφτομουν τι με περιμενε στην αυλη....

Νατασακι δεν φανταζεσι τι επικρατουσε εξω!!!!τωρα ειναι σε αψογη κατασταση αφου η δεσποινα εγινε παπι κανονικα!!!!!ευτυχως ειχε ηλιο γτ τωρα συννεφιασε καπως!!!!!

Λουκουμαδακι ηλιο κι εκει?????τελεια!!!!

Καρπε εγω κανω μαθηματα στο νοσοκομειο της πολης μου!περα απο τα ιντερνετικα....τι κανει η μπουμπου????

Μαρκελλακι 30????????30????????? Τρομαξα μονο που το σκεφτηκα!!!!2 μηνες περιπου μου εμειναν οποτε ελπιζω να γλιτωσω ενα τετοιο τρελο νουμερακι!!!!μπρρρρρρ

Es στειλε τη μουσαφιρισα καμια βολτιτσα για να κοιμηθεις με ηρεμια!!!στο νοσοκομειο μας που ειναι δωρεαν τα μαθηματα εγω που ξεκινησα τωρα μπορω να πω οτι ολοι μου ειπαν πως καλο ηταν να ξεκινησω απο πιο νωρις να παρακολουθησω ακομα και 2 κυκλους!περισσοτερο για τις ασκησεις μαλλον!!!!παντως χθες ηταν και μια κοπελα που μολις εκανε αυχενικη,δλδ μολις εκλεισε τον 3ο!!!!θα δω και της nima!!!νομιζω εχει ωραια σχεδια σε προικες,παντες και παπλωμα για κουνια!!!

Κορίτσι μου ήμουν σίγουρη για το σημερινό!!!!

Εγώ έβαλα γαλοτσάκια γιατί θα γινόμουν μούλια κ ποιος θα άκουγε τον άντρα μου.

Η άλλη στην κοσμάρα της!!!!

Δύο κύκλους;;;; βαριέμαι....

Ένας κ πολύ είναι!!!!😛😛😛😛


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα νατασακι.. μωρε το ειδα χθες στις ειδησεις για αυτο ρωτησα.. ειναι λεει πολυ επικινδυνη η φετινη γριπη.. κ εχω κ τον αντρα μου που ετοιμαζεται να αρρωστησει...

μαρκελακι μου καλημερα.. η θερμοκρασια ανεβαινει μετα την ωορρηξια .. το 1 δεκατο δεν λεει κατι κ φυσικα δεν ειναι λογος για να απογοητευτεις.. αλλα ειναι πολυ πολυ νωρις ακομα για να ξερεις το αποτελεσμα της σπερματεγχυσης... αισιοδοξια δεν ειπαμε?? γιατι προδικαζεις κιολας την προσπαθεια σε αποτυχια?

Η γρίπη δεν ειναι κακό μόνο αν γυρίσει σε πνευμονία.

Εμένα σκέψου που τον πήρα όταν ήμουν χάλια πάλι δεν μου είπε τίποτα.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

evaki1991

Ευακι τι κανεις κοριτσι μου?

Επειδη εμεις ειμαστε στα κοντα, πεσμου πως νιωθεις?

Εχεις πονους περιοδου? εγω πολλους κ σχετικα εντονους, ειδικα τις πρωινες ωρες..

Νιωθεις κουραση? εγω παρα πολυ, οτι και να κανω μετα θελω να ξαπλωσω για να συνελθω..θα κανω μια δουλεια δεκα λεπτα κ θελω μια ωρα να συνελθω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...