Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αννούλα μην ψάχνεις τον λόγο γιατί κ εμείς τον ψάχνουμε...

Ιδανικά κιλά για εμένα είναι εως 10.

Βασικά όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο .

Εσύ τι κάνεις;;;;

Γενικα καλα ειμαι κοριτσι μου!

Εχω πονους περιδου ακομα, νιωθω πολυ κουραση, και νυστα..αυτα!

10 κιλα λιγα δεν ειναι? εγω δεν ξερω καμια να εχει παρει τοσο λιγα! Ολες θελουν αλλα τη 15 αρα στο ελαχιστο την εχουν ολες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πω πωωωωωωω, κοριτσια! Μου εχει παρει η διπλανη το κεφαλι με τα καψουροτραγουδα απο το πρωι. Τα 'χει στο τερμα!!! Έλεος!!!

Βαλε της και συ μιαCarmina Burana να ισιωσει!! χαχαχα


nH1ep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γενικα καλα ειμαι κοριτσι μου!

Εχω πονους περιδου ακομα, νιωθω πολυ κουραση, και νυστα..αυτα!

10 κιλα λιγα δεν ειναι? εγω δεν ξερω καμια να εχει παρει τοσο λιγα! Ολες θελουν αλλα τη 15 αρα στο ελαχιστο την εχουν ολες...

Θα περάσουν αυτά,είναι φυσιολογικά!!!!

Τα κιλά είναι υποκειμενικό θέμα,εμένα ο γιατρός μου λέει φυσικά κ να τρώς δεν θα πεινάσεις αλλά με μέτρο.

Τα λιγότερα είναι καλύτερα για τον τοκετό,κ φυσικά για την διάρκεια της εγκυμοσύνης.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχα!!!!!! Έχει ντέρτια;;;;;

Ασε τι τραβαμε καθε μερα! Ευτυχως τις υπολοιπες καθημερινες ειμαι στη δουλεια. Το καλοκαιρι δεν μπορουμε να ανοιξουμε, δεν μπορουμε να κατσουμε στο μπαλκονι μας. Συνεχεια αυτο το βιολι. Ασε....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου ήμουν σίγουρη για το σημερινό!!!!

Εγώ έβαλα γαλοτσάκια γιατί θα γινόμουν μούλια κ ποιος θα άκουγε τον άντρα μου.

Η άλλη στην κοσμάρα της!!!!

Δύο κύκλους;;;; βαριέμαι....

Ένας κ πολύ είναι!!!!😛😛😛😛

Η δικη μου να δεις σε τι κοσμαρα βρισκεται!!!!!!αδιαφορη για ολα...θα χτυπησει αυριο μεθαυριο την πορτα με λιγο ψωμι που θα εχει ζυμωσει και θα πει σας εφερα λιγο ψωμακι ζυμωτο!!!!!προχθες που της ειπα μα δεν το τρωμε μου ειπε " ο Γιαννης το τρωει" και εφυγε σιφουνας!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε τι τραβαμε καθε μερα! Ευτυχως τις υπολοιπες καθημερινες ειμαι στη δουλεια. Το καλοκαιρι δεν μπορουμε να ανοιξουμε, δεν μπορουμε να κατσουμε στο μπαλκονι μας. Συνεχεια αυτο το βιολι. Ασε....

Ααα είναι μόνιμο το κακό;;;;

Καλά δεν έτυχε να της πεί κανείς τίποτα;;;

Καμιά μανούλα που να έχει μωράκι κ να το ξυπνάει να της κάνει παρατήρηση ;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου να δεις σε τι κοσμαρα βρισκεται!!!!!!αδιαφορη για ολα...θα χτυπησει αυριο μεθαυριο την πορτα με λιγο ψωμι που θα εχει ζυμωσει και θα πει σας εφερα λιγο ψωμακι ζυμωτο!!!!!προχθες που της ειπα μα δεν το τρωμε μου ειπε " ο Γιαννης το τρωει" και εφυγε σιφουνας!!!!

Είπαμε αυτές οι δυό την καλύτερη παρέα θα έκαναν.

Ο ίδιος άνθρωπος ρε παιδί μου,μόνο που η δική σου είναι προκομμένη στην κουζίνα,ενω η δική μου τσακωμένη!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είπαμε αυτές οι δυό την καλύτερη παρέα θα έκαναν.

Ο ίδιος άνθρωπος ρε παιδί μου,μόνο που η δική σου είναι προκομμένη στην κουζίνα,ενω η δική μου τσακωμένη!!!

Θα την εστελνα στη δικη σου για κανενα χρονο να της μαθει καθε μυστικο της κουζινας αλλα σκεφτομαι εσενα!ποσο θα μπορουσες να αντεξεις με τετοιο διδυμο πανω απο το κεφαλι σου????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα την εστελνα στη δικη σου για κανενα χρονο να της μαθει καθε μυστικο της κουζινας αλλα σκεφτομαι εσενα!ποσο θα μπορουσες να αντεξεις με τετοιο διδυμο πανω απο το κεφαλι σου????

Πιστεύεις οτι ενα χρόνο θα τα πήγαιναν καλά;;;;

Η δική μου είναι παντογνώστης ακόμα κ σε αυτά που δεν ξέρει!!!!

Οπότε κ στην κουζίνα θα την πέταγε την μπηχτή της!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευακι τι κανεις κοριτσι μου?

Επειδη εμεις ειμαστε στα κοντα, πεσμου πως νιωθεις?

Εχεις πονους περιοδου? εγω πολλους κ σχετικα εντονους, ειδικα τις πρωινες ωρες..

Νιωθεις κουραση? εγω παρα πολυ, οτι και να κανω μετα θελω να ξαπλωσω για να συνελθω..θα κανω μια δουλεια δεκα λεπτα κ θελω μια ωρα να συνελθω..

καλημερα Αννα μου καλα ειμαι ..μην ανησυχεις γλυκια μου κ εγω ακριβως ετσι ειμαι .. οι πονοι βεβαια δεν εχουν ωραριο σε μενα αλλα μολις κανω κατι τσουπ ερχονται.. χθες το βραδυ ξυπνησα για τουαλετα κ μολις ξανα ξαπλωσα στο πλαι με επιασε ενας δυνατος πονος σαν κραμπα στιγμιαια . τη γιατρο μου που τη ρωτησα μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα αυτα τα πονακια κ η κουραση κ η νυστα.. κ μιλαμε για πολυ νυστα.. σχεδον 12ωρο κοιμαμαι καθε μερα.. φανταζομαι παιρνεις κ προγεστερονη ε?? ειναι κ αυτη η ατιμη που κανει πιο εντονα τα πονακια κ την κουραση..


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις οτι ενα χρόνο θα τα πήγαιναν καλά;;;;

Η δική μου είναι παντογνώστης ακόμα κ σε αυτά που δεν ξέρει!!!!

Οπότε κ στην κουζίνα θα την πέταγε την μπηχτή της!!!!!

Ειναι και επικινδυνα στην κουζινα με τοσα μαχαιρια τριγυρω!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και επικινδυνα στην κουζινα με τοσα μαχαιρια τριγυρω!!!!

δεν εχω χρονο να σχολιασω κ να γραψω σμρ καθως εχω τον μικρο με κολικους αλλα αυτο το ποστ δεν μενει ασχολίαστο!!!!

και πειτε μου τωρα οτι σας χαλάει που εχει τριγυρω μαχαιρια!!! χαχαχαχαχοχχοχοχοχοχχιχιχιχιχιιχιχιχιχι!!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...