Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

ιοαννίτα σε ότι έχεις γράψει κλειδώθηκε! τυχαίο; :shock:

αααααααχαχαχχαχαχχα... ταυτόχρονα γραψαμε το ιδιο.. Να το κοιταξουμε αυτο λουκουμαδάκι μου.. τα μεγαλα πνευματα συναντώνται


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελα την εκλεισα κ την μπερδεμενη. παμε... next please.. δεχομαι παραγγελίες


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια πολυ μου αρεσουν οι φωτογραφιες που εχετε βαλει ολες στο προφιλ σας.υπαρχουν καπου προσαρμοσμενες εδω για να βαλω κ εγω που θελω;αν νσι πειτε μου πως μπορω να το κανω


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Μετά τον χθεσινό χαμό του καιρού έξω είναι χαμός.

Φύλλα παντού,χώμα κ οτι φαντάζεστε!!!

Φυσικά σήμερα που δεν εχει αέρα δεν είναι εξω..δεν υπάρχει λόγος!!!

Ετοιμάζω γαλότσες για να βγώ έξω!!!

Λουκουμαδάκι σου στοίχισε πολύ που χάσαμε το πορτοκαλί μας!!

Πραγματικά απορώ ποιον πείραξες...

Άννιε μου μακάρι να μπούμε σε πρόγραμμα μετά!

Ιωάννα που τα ανακαλύπτεις;;;;;

Σου εχω θέμα για δοκιμή να δούμε αν κλείσει...γιατί πολύ με φουντώνει που έστω μια παρατήρηση δεν έχει γίνει τόσο καιρό που το ξεφτίλισαν .

Άντζι μου εδω μέσα δεν βρήκα να έχει..μπες google βρες τι θέλεις κ το βάζεις στο άβαταρ.

Πρίμ καλημέρα!!!

Δέσποινα πως είναι εξώ η κατάσταση;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μουυυυυ :) φύλλα παντού Νατασακι μου... χαμός...

Λουκουμαδακι,Ιωάννα,Angie,melting,primsoree,Δέσποινα,Annie και οποία ξεχνάω φιλάκια πολλάααα

Κορίτσια μου μη σκάτε και πολύ φατεεεεε όπως λέει και η Ιωάννα μασ.. τα μπεμπακια πεινανε έχω φίλη που πήρε και στις 2 εγκυμοσυνες 30 κιλά από 55 πήγε 85 βέβαια τα έχανε μετά την γέννα πρόσεχε πολύ και έφτανε πάλι στα κιλά της...όπως και τώρα :)αλλά το κατά χάρηκε κάθε μέρα μετά το φαγητό έτρωγε βαφλα χαχαχαχχχα πήρε βαφλιερα και ξετιναζε της βαφλες ο γιατρος βέβαια από πίσω της έλεγε στοπππππ τα κιλά ξέφυγαν ...όλα πήγαν καλά... :) :) :) ποια θέλει βαφλα;;;;;;;;;;; ( εεεε εντάξει δεν είπα να πάρετε 30 ) :):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα οργανωθούμε για απογευματινό..τι να σε κάνω δουλεύεις τα πρωινά!!!!

Εγω εγω μπορω!!!Να μου λετε κι εμενα λεμε...:D:D

Κατα τα αλλα...

Το μωβακι ειναι απο τα αγαπημενα μου χρωματα...

Τον αρακα τον τρωω...αλλα τον προτιμω της μαμας μου απο τον δικο μου...:)

Κι απο ζωακια διαθετουμε σκυλακι, γατακια, ψαρακια κλπ κλπ οποτε εχουμε μαθει να συμβιωνουμε με ολα...

Χτες πηγαμε στο εξοχικο..μιση ωρα απο Αθηνα και φαγαμα ενα χαλαζι αλλο πραγμα!!!:shock:

Να 'μαι κι εγω(ιωαννιτσα μη νομιζεις οτι ετρωγα μεχρι τωρα!!!!!)!!!

Πηγα για το μαθημα αν.τοκετου που δυστυχως δεν εγινε

αααα αλλη απο εδω....καλε πειτε μου κι εμενα...που πατε?


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μουυυυυ :) φύλλα παντού Νατασακι μου... χαμός...

Λουκουμαδακι,Ιωάννα,Angie,melting,primsoree,Δέσποινα,Annie και οποία ξεχνάω φιλάκια πολλάααα

Κορίτσια μου μη σκάτε και πολύ φατεεεεε όπως λέει και η Ιωάννα μασ.. τα μπεμπακια πεινανε έχω φίλη που πήρε και στις 2 εγκυμοσυνες 30 κιλά από 55 πήγε 85 βέβαια τα έχανε μετά την γέννα πρόσεχε πολύ και έφτανε πάλι στα κιλά της...όπως και τώρα :)αλλά το κατά χάρηκε κάθε μέρα μετά το φαγητό έτρωγε βαφλα χαχαχαχχχα πήρε βαφλιερα και ξετιναζε της βαφλες ο γιατρος βέβαια από πίσω της έλεγε στοπππππ τα κιλά ξέφυγαν ...όλα πήγαν καλά... :) :) :) ποια θέλει βαφλα;;;;;;;;;;; ( εεεε εντάξει δεν είπα να πάρετε 30 ) :):):)

Μαρκελλάκι χαμός... ευτυχώς μαζεύτηκαν!!!!

30κιλά;;;;;κ το 10 πολύ μου φαίνεται...

Όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο...κ δεν μιλάω στο να τα χάσεις μετά!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερες καλημερες... τι κανετε ομορφες? που ειστε? να σας ρωτησω κανατε τελικα το εμβολιο της γριπης?

Καλημέρα...εγώ δεν το έχω κάνει,μέχρι κ τώρα ο γιατρός μου δεν μου το πρότεινε.

Νομίζω όμως μετα το 3μηνο το επιτρέπουν.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουζουλές μου !

χρειαζομαι υπνο και ειναι αδυνατο με την μουσαφιρισα !

τι κανετε;;;

λουκουμαδεισιον , ενα δακρυ κυλησε μολις διαβασα την επισκεψη σου στο παλιο μας σπιτακι. κλαψ!

Δεσποινα, δες και της ΝΙΜΑ τα προιοντα .

By the way, ποσο νωρις ξεκινανε τα μαθηματα ανωδυνου; τα κανεις οποτε θες εσυ;

Νατασουλι, Αντζουλι, Αννούσκα ,Ιωαννιτσα, Καρπεδακι, Μελιτινακι,Μαρκελακι, Φοινικακι, Εβακι, Γεωργιτσα και σε οσες ο καφες δεν εφτασε για να θυμηθω τουτη τη στιγμηηηη, φιλουθκια!


nH1ep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...