Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

δεν εχω χρονο να σχολιασω κ να γραψω σμρ καθως εχω τον μικρο με κολικους αλλα αυτο το ποστ δεν μενει ασχολίαστο!!!!

και πειτε μου τωρα οτι σας χαλάει που εχει τριγυρω μαχαιρια!!! χαχαχαχαχοχχοχοχοχοχχιχιχιχιχιιχιχιχιχι!!!!

Φυσικα!!!!!!!!ποιος εγγυαται ποια θα επικρατησει απο τις δυο???????φανταζεσαι τι εχει να περασει η μια απο τις δυο μας απο τη χαμενη???????ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!!!!

Κολικους το μαναρακι μας????αχχχχ υπομονη!!!!!( πως περνανε οι κολικοι αραγε???)


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειναι και επικινδυνα στην κουζινα με τοσα μαχαιρια τριγυρω!!!!

Αν έχει κανένα καλό μαχαίρι η πεθερά σου να το φέρει όταν έρθει!!!

Γιατί της δικής μου δεν κόβουν ούτε βούτυρο!!!! 😂😂😂😂😂😂


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω χρονο να σχολιασω κ να γραψω σμρ καθως εχω τον μικρο με κολικους αλλα αυτο το ποστ δεν μενει ασχολίαστο!!!!

και πειτε μου τωρα οτι σας χαλάει που εχει τριγυρω μαχαιρια!!! χαχαχαχαχοχχοχοχοχοχχιχιχιχιχιιχιχιχιχι!!!!

Μαράκιιιιι..... αν υπάρχει καλό μαχαίρι στην κουζίνα θα κάνω εγω επίσκεψη τάχα να μάθω....

Κολικούς;;;; βάλε ενα ζεστό πανάκι στο κοιλάκι του...λίγο μασαζάκι...

Τις σταγόνες του τις δίνεις πριν τον ταίσεις;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οτί με πήραν τηλέφωνο απο θεσσαλονίκη απο εταιρεία κινητής τηλεφωνίας για πακέτο με προσπερνάει....

Το πακετο περιελαμβανε καμια μπουγατσα?κανενα τριγωνο???κανενα τσουρεκι?????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το πακετο περιελαμβανε καμια μπουγατσα?κανενα τριγωνο???κανενα τσουρεκι?????

Ξεροσφύρι παιδί μου..αμα έταζε κανένα γλυκό θα το σκεφτόμουν σοβαρά!!!!😁😁😁😂😂😂😂😂😂


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια να δειτε εμενα που ηρθαν εχτες τα πεθερικα μου να δουν τη μικρη κ μου εφεραν κ γλυκα για τη γιορτη μου.πηγε να με φιλησει κ της λεω...αχ ας αφησουμε τα φιλια γιατι ειμαστε κ κρυωμενοι...

Της το φυλαγα απο το καλοκαιρι που στα γενεθλια μου, μου εκανε μια τυπικη χειραψια για να μου ευχηθει...η καταραμενη...

Μαρακι εγω εβαζα χλιαρο χαμομηλι σε ενα μπολακι μαζί με λαδακι κ της εκανα μασαζακι.να του σηκωνεις τα ποδαρακια του κοντα στην κοιλιτσα του.κ καποιες φορες της εβαζα κ ενα πανακι κ την τυλιγα για να ειναι κ λιγο ισια τα ποδαρακια της...δοκιμασε το


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσια να δειτε εμενα που ηρθαν εχτες τα πεθερικα μου να δουν τη μικρη κ μου εφεραν κ γλυκα για τη γιορτη μου.πηγε να με φιλησει κ της λεω...αχ ας αφησουμε τα φιλια γιατι ειμαστε κ κρυωμενοι...

Της το φυλαγα απο το καλοκαιρι που στα γενεθλια μου, μου εκανε μια τυπικη χειραψια για να μου ευχηθει...η καταραμενη...

Μαρακι εγω εβαζα χλιαρο χαμομηλι σε ενα μπολακι μαζί με λαδακι κ της εκανα μασαζακι.να του σηκωνεις τα ποδαρακια του κοντα στην κοιλιτσα του.κ καποιες φορες της εβαζα κ ενα πανακι κ την τυλιγα για να ειναι κ λιγο ισια τα ποδαρακια της...δοκιμασε το

Χαχαχαχα καλά της έκανες!!!!!!

Κ εμένα έτσι κάνει ....


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα!!!!!!!!ποιος εγγυαται ποια θα επικρατησει απο τις δυο???????φανταζεσαι τι εχει να περασει η μια απο τις δυο μας απο τη χαμενη???????ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!!!!

Κολικους το μαναρακι μας????αχχχχ υπομονη!!!!!( πως περνανε οι κολικοι αραγε???)

Και αν χασουν και οι 2 απο την μανια εξοντωσης που εχουν??

Περνανε με 24 ωρες το 24ωρο αγκαλια!!!! ξεκαθαρα πραγματα<!!!! Καμια ορθοπαιδικο δεν εχουμε εδω να μ δωσει λυση για το πονεμενο χερι??? πόση αγκαλια θα αντεξει ακομα????


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανουλιτσες!!!!(σας αναφέρω ολες ετσι γιατι ολες θα γίνεται!!!)

Καποιες με θυμοσαστε!!ειμαι η ζαμια που μιλαγαμε στο αλλο παρεντς!!

Με το καλο οι μανουλες που περιμενουν νινακι!!(Νατασα,Εβακι πολυ χαρηκα!!)

Με το καλο ομως καοι οσες προσπαθούν!!!:D:D

Θελω να σας αναφερω καποια σεμιναρια δωρεαν που γίνονται στα ιατρικα δημοτικα ιατρεια στο Αιγάλεω!!η μαια ειναι απιστευτη!!Τα εκανα..εμεινα πολυ ευχαριστημενη!!

Μπορουν να παρακολουθησουν μανουλες απο διαφορες περιοχες.

Σας φιλω!!

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι επειδη τον θηλάζω πρεπει να δω αν τον ενοχλει κατι που τρωω γτ αλλιως οι σταγονες δεν θα κανουν κατι.... αρχισα να καταγραφω απο σημερα τα πάντα!! το μενου μας ειχε ψαρόσουπα! Εκοψα και σοκολάτες!!!

Αντζι μου του κάνω μασαζ με ενα λαδακι της φρεζιντερμ αλλα θα το δοκομασω και αυτο που ειπες!! Σε ευχαριστω!!!

Ες μου, μαρσιπο δεν εχω ακομα... σκεφτομαι μηπως παρω κανενα μει-ται σλιγκ η οπως αλλιως τα λένε αυτα!!! Εχω γινει τρομερη καμπουρα λόγω αγκαλιας και στηθους!!!

Λουκουμαδάκι κουνηθήκατε??? Εγω δεν τον καταλαβα αλλα απο οτι βλέπω στο φβ οι γειτονες μου γραφουν πόσο ταρακουνηθηκαν από το σεισμό!! Και το ειπε ο γρουσουζης ο αντρας μου.... Εχει περιεργο καιρο.. αερα με ζεστη! θα γίνει σεισμός!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...