Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Τέλεια η μπουμπούκα σας!! Όταν σε κλώτσησε την ένιωθες κιόλας; Β επιπέδου κάνατε ή απλό υπέρηχο;

Θα τα καταφέρουμε αννι μου!! Girls power!! :D

Ναι την ένιωσα κανονικά!! Απλός υπέρηχος ήταν, β επιπέδου έχουμε στις 28-11


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου μόλις γύρισαμε κι εμείς από το γιατρό!

Ή μικρή μας δεν σταμάτησε ούτε δευτερόλεπτο να κάνει τα δικά της! Έπαιζε συνέχεια με τα ποδαρακια της, με κλώτσησε 2 φορές και μας κοιτούσε!! Γουρλωσε και τα μάτια (αυτό το κάνω κι εγώ!! Χαχαχχαχα)

Πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός με τη μικρή, εμένα είδε πολύ κουρασμένη , με μάλωσε λιγο. Μου είπε περισσότερη ξεκούραση, λιγότερες βόλτες :(

Επίσης, στο σύνολο έχω πάρει 4.5 κιλά, τα 2 τις τελευταίες 3 βδομάδες! Θα ακολουθήσω κι εγώ πιο σωστή διατροφή γιατί το παραεκανα με τα γλυκά και τα burgers!

Μελιτινη θα συμπαραστεκομαστε ή μία στην άλλη για να τα καταφέρουμε!!

Τι όμορφααα!!!!!

Ήταν να μην πάρει φόρα η μικρή τώρα ποιος την πιάνει!!!!

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε, η κλασική διατροφή.. 5 γεύματα, μεσημεριανό κυρίως κρέας/κοτόπουλο/ψάρι/όσπρια με σαλάτα χωρίς ψωμί.. καθόλου αναψυκτικά, γλυκό άν θέλω λίγο μαύρη σοκολάτα

Τώρα αν είναι εφαρμόσιμη θα σας πω οσονούπω.. από Δευτέρα λέω ν αρχίσω :tongue:

Εφοσον δεν σου απαγορευει πραγματα πιστευω πως θα τα πας μια χαρα!!!!!!!!!!!!

(Γινεται να μπω αραγε κο εγω σε προγραμμα για να καταφερω να μεινω σε μονοψηφιο αριθμο κιλων εγκυμοσυνης???)


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μόλις γύρισαμε κι εμείς από το γιατρό!

Ή μικρή μας δεν σταμάτησε ούτε δευτερόλεπτο να κάνει τα δικά της! Έπαιζε συνέχεια με τα ποδαρακια της, με κλώτσησε 2 φορές και μας κοιτούσε!! Γουρλωσε και τα μάτια (αυτό το κάνω κι εγώ!! Χαχαχχαχα)

Πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός με τη μικρή, εμένα είδε πολύ κουρασμένη , με μάλωσε λιγο. Μου είπε περισσότερη ξεκούραση, λιγότερες βόλτες :(

Επίσης, στο σύνολο έχω πάρει 4.5 κιλά, τα 2 τις τελευταίες 3 βδομάδες! Θα ακολουθήσω κι εγώ πιο σωστή διατροφή γιατί το παραεκανα με τα γλυκά και τα burgers!

Μελιτινη θα συμπαραστεκομαστε ή μία στην άλλη για να τα καταφέρουμε!!

Τι καλα!!!!!!!!!!η μπουμπου ζωηρη ζωηρη σας τρελανε!!!!!υπεροχα!!!!!!

Κουρασμενη βρε αννι???γιατι βρε κουκλα μου????????(και μαλωνεις εμενα με τις δουλειες!!!!)


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

πέρασα λίγο από το παλιό μας στέκι..όλα ήταν ίδια και όμως τόσο διαφορετικά.. η κλειδαριά στο θέμα να στέκει εκεί..αγέρωχη..σκληρή..

ένα δάκρυ άφησα να κυλήσει..

χλωμό αδιάφορο χωρίς ζωή.. αν είχε φωνή θα μας φώναζε πίσω..

άφησα ένα λουλουδάκι εις μνήμην.. εις μνήμην του πορτοκαλί φόρουμ..

:cry::cry::cry:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

(Γινεται να μπω αραγε κο εγω σε προγραμμα για να καταφερω να μεινω σε μονοψηφιο αριθμο κιλων εγκυμοσυνης???)

Φυσικά και γίνεται δεσποινάκι, άμα το πάρουμε απόφαση όλα τα μπορούμε! Αλλά μήπως έχεις βάλει πολύ αυστηρό στόχο βρε κορίτσι; :rolleyes:


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

πέρασα λίγο από το παλιό μας στέκι..όλα ήταν ίδια και όμως τόσο διαφορετικά.. η κλειδαριά στο θέμα να στέκει εκεί..αγέρωχη..σκληρή..

ένα δάκρυ άφησα να κυλήσει..

χλωμό αδιάφορο χωρίς ζωή.. αν είχε φωνή θα μας φώναζε πίσω..

άφησα ένα λουλουδάκι εις μνήμην.. εις μνήμην του πορτοκαλί φόρουμ..

:cry::cry::cry:

αχαχαχααχαχχαχααχα... Σ ενα χαρτακι εγραψα σε σκεφτομαι ακομα καληνύχτα.. χαχααχαχαχχαχα

Κοπελιά εσυ το χεις το λογοτεχνικό. Γραψε τπτ, αλλα να εχει κ ιατρικό περιεχόμενο.. Θα σε στηριξουμε ολες εμεις. Οι φιλες σου οι συμφορουμιστριες...


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

Ναι την ένιωσα κανονικά!! Απλός υπέρηχος ήταν, β επιπέδου έχουμε στις 28-11

ρε άρχισε τις κλωτσιές η μπουμπού! :D:D:D

Ε, η κλασική διατροφή.. 5 γεύματα, μεσημεριανό κυρίως κρέας/κοτόπουλο/ψάρι/όσπρια με σαλάτα χωρίς ψωμί.. καθόλου αναψυκτικά, γλυκό άν θέλω λίγο μαύρη σοκολάτα

Τώρα αν είναι εφαρμόσιμη θα σας πω οσονούπω.. από Δευτέρα λέω ν αρχίσω :tongue:

θα τα καταφέρεις! ε και καμιά ατασθαλία θα γίνει αλλά είμαι σίγουρη θα το τηρήσεις το πρόγραμμα!

Κράτα το


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχααχαχχαχααχα... Σ ενα χαρτακι εγραψα σε σκεφτομαι ακομα καληνύχτα.. χαχααχαχαχχαχα

Κοπελιά εσυ το χεις το λογοτεχνικό. Γραψε τπτ, αλλα να εχει κ ιατρικό περιεχόμενο.. Θα σε στηριξουμε ολες εμεις. Οι φιλες σου οι συμφορουμιστριες...

ε πες έτσι! να γράψω! να το βγάλω και σε 20 αντίτυπα να το πάρετε να λέω αααα εγωωωω;;;; εγω ξεπούλησα! πεστ σέλερ! (στα νεανικά κοινά 18-44)


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγκυες ειστε!!! Φατε σε λογικα πλαισια, καντε παρασπονδιες οποτε σας ερχονται κ μην αγχωνεστε για τα κιλα. δεν θα παρετε κ 30+ αν προσεχετε, αλλα και παλι σιγα σιγα με γεννα κ θηλασμο θα τα χασετε! κ να μην τα χασετε ολα επισης κλαιν.. θα εχετε τα νινακια σας αγκαλια κ δεν θα σας νοιαζει!!! Οι γιατροι το λενε για να μην προκυψουν προβληματα οπως πιεση, ζαχαρο κλπ!!!! φατε, μην κανετε καταχρησεις κ ολα θα πανε τελεια!!!!!


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εγκυες ειστε!!! Φατε σε λογικα πλαισια, καντε παρασπονδιες οποτε σας ερχονται κ μην αγχωνεστε για τα κιλα. δεν θα παρετε κ 30+ αν προσεχετε, αλλα και παλι σιγα σιγα με γεννα κ θηλασμο θα τα χασετε! κ να μην τα χασετε ολα επισης κλαιν.. θα εχετε τα νινακια σας αγκαλια κ δεν θα σας νοιαζει!!! Οι γιατροι το λενε για να μην προκυψουν προβληματα οπως πιεση, ζαχαρο κλπ!!!! φατε, μην κανετε καταχρησεις κ ολα θα πανε τελεια!!!!!

αυτό και αν θα γίνει πεστ σέλερ! αφισέτο θα το κάνουν στα ενδοκρινολογικά έτσι ακριβώς όπως το έγραψες! θα εκτοξεύσεις την πελατεία! :lol::lol::lol:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

ε πες έτσι! να γράψω! να το βγάλω και σε 20 αντίτυπα να το πάρετε να λέω αααα εγωωωω;;;; εγω ξεπούλησα! πεστ σέλερ! (στα νεανικά κοινά 18-44)

χαααχαχαχαχα, καλε τι 20..;;;; βγαλε εκει πραγμα... Θα γινει χαμος!!! τουλαχιστον 1000 αντίτυπα.. Θα παμε κ στους γιατρούς μας από ενα.. χαχααχχαχαχααχχαχα.. θα δωσουμε κ σε οσες περιμενουν.. Αρα φαντασου στον δικο μου τι πωλησεις θα χεις.. χαχαχχαχαχαχααχ


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

αυτό και αν θα γίνει πεστ σέλερ! αφισέτο θα το κάνουν στα ενδοκρινολογικά έτσι ακριβώς όπως το έγραψες! θα εκτοξεύσεις την πελατεία! :lol::lol::lol:

κλαιωωωωω... ε τι να κανουμε... καπως πρέπει να ζησουν κ οι διατροφολοι-ενδοκρινολογοι:tongue:


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

αυτό και αν θα γίνει πεστ σέλερ! αφισέτο θα το κάνουν στα ενδοκρινολογικά έτσι ακριβώς όπως το έγραψες! θα εκτοξεύσεις την πελατεία! :lol::lol::lol:

χεχε! :D:D

Τώρα που σε βρήκα βρε λουκουμαδάκι και το θυμήθηκα, ποιος σου έκανε αναφορά και γιατί;; Γενικά ρίχνω μια ματιά τι παίζει στο φόρουμ, έχω δει άλλα κι άλλα, εσύ ποιον πείραξες; :confused::confused: Δεν υποπτεύεσαι κάτι;


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

πέρασα λίγο από το παλιό μας στέκι..όλα ήταν ίδια και όμως τόσο διαφορετικά.. η κλειδαριά στο θέμα να στέκει εκεί..αγέρωχη..σκληρή..

ένα δάκρυ άφησα να κυλήσει..

χλωμό αδιάφορο χωρίς ζωή.. αν είχε φωνή θα μας φώναζε πίσω..

άφησα ένα λουλουδάκι εις μνήμην.. εις μνήμην του πορτοκαλί φόρουμ..

:cry::cry::cry:

Να φερω κλειδαρα???να φερω χαρτομσντιλα??????να φερω κατι να τραταροτμε τους υπευθυνους για να γυρισουμε πισω???????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...