Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

χεχε! :D:D

Τώρα που σε βρήκα βρε λουκουμαδάκι και το θυμήθηκα, ποιος σου έκανε αναφορά και γιατί;; Γενικά ρίχνω μια ματιά τι παίζει στο φόρουμ, έχω δει άλλα κι άλλα, εσύ ποιον πείραξες; :confused::confused: Δεν υποπτεύεσαι κάτι;

αυτό μου ήρθε χωρίς άλλη εξήγηση. τώρα ποιός είδε τι, ποιόν πείραξα, ποιός δεν έχει άλλη δουλειά από το να μου κάνει αναφορές δεν ξέρω! ρώτησα φυσικά 'τι έκανα πααααλιιιιι;' αλλά απάντηση δεν έχω πάρει ακόμα!

Λάβατε μια κάρτα ειδοποίησης χωρίς πόντους απο το Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) ξαναπαραθέτουμε απόσπασμα του κειμένου που σας στείλαμε γιατί ίσως δεν το διαβάσατε.

το κείμενο που στείλαμε είναι μια ειδοποίηση για τους κανόνες/πολιτικές που ισχύουν:

"Όταν υποψιάζεστε ότι κάποια δημοσίευση είναι "μούφα". Το αν ισχύει μία δημοσίευση ή όχι δεν είναι θέμα συζήτησης στο δημόσιο φόρουμ. Στην περίπτωση που υποψιάζεστε ότι κάποιο θέμα δεν είναι "αληθινό" κάντε απλώς αναφορά δημοσίευσης. Εάν θέλετε οπωσδήποτε σε άλλη τέτοια περίπτωση να δημοσιεύετε κάτι που να δείχνει σε άλλα μέλη ότι θεωρείτε την δημοσίευση κακόβουλη ή αμβίβολου προθέσεως μπορείτε να δημοσιεύσετε αυτή τη φράση: "έχω κάνει αναφορά στην διαχείριση επειδή μου προξένησε εντύπωση αυτή η δημοσίευση" με αυτό το τρόπο δεν θα ενθαρύνεται η χιουμοριστική/χλευαστική εξέλιξη του θέματος. Εάν θέλετε οπωσδήποτε να απαντήσετε στο μέλος απλώς απαντήστε στο όποιο ερώτημα θέτει χωρίς ειρωνίες ή χλευασμούς, απλώς με επιχειρήματα. Εάν δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα απο τα τρία παρακαλούμε απλώς να απέχετε απο τέτοιες συζητήσεις."

Κράτα το


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να φερω κλειδαρα???να φερω χαρτομσντιλα??????να φερω κατι να τραταροτμε τους υπευθυνους για να γυρισουμε πισω???????

Τους υπεύθυνους αμεσως να φερεις κατι να τους τραταρουμε. εμας τοσο καιρο μας ξερεις και μας εχεις γραμμενες. τίποτα δεν εχω λαβει. κανενα ταπερακι.... ΤΙΠΟΤΑ..


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

Να φερω κλειδαρα???να φερω χαρτομσντιλα??????να φερω κατι να τραταροτμε τους υπευθυνους για να γυρισουμε πισω???????

άσε που από τον καημό μου παρολίγο να γίνω ιοαννίτα και να γράψω στο θέμα με τις γάτες έτσι για να ξαναδώ το ''λουκουμαδάκι'' (με τόνο)


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και γίνεται δεσποινάκι, άμα το πάρουμε απόφαση όλα τα μπορούμε! Αλλά μήπως έχεις βάλει πολύ αυστηρό στόχο βρε κορίτσι; :rolleyes:

Και που τον εχω βαλει τον στοχο πιστευεις οτι θα τον καταφερω???????ουτε μια πιθανοτητα δεν μου δινωαπλασκεφτομαι τομετα!!!!!πως τα χανουν?????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και που τον εχω βαλει τον στοχο πιστευεις οτι θα τον καταφερω???????ουτε μια πιθανοτητα δεν μου δινωαπλασκεφτομαι τομετα!!!!!πως τα χανουν?????

Κι εγώ τον ίδιο στόχο έχω αλλά δεν το βλέπω. Μετά όμως θα μας φτιάξει ένα ωραιότατο πρόγραμμα διατροφής το Νατασακι και όλες μαζί θα τα χάσουμε!!


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

άσε που από τον καημό μου παρολίγο να γίνω ιοαννίτα και να γράψω στο θέμα με τις γάτες έτσι για να ξαναδώ το ''λουκουμαδάκι'' (με τόνο)

χαχαχαχχαχαχαχαχαΧΧΧχχχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ καλε μπες!!! εγω καζουρα ειχα σκοπο να κανω, αλλα λεω αστες καργιες... να πλακωνονται μοναχες!!!

Τωρα ηθελα να γραψω σε μια που για να κερατωσει θελει τις ευλογιες μας αλλα λεω ααααστο μωρε... φεεεετα...

Λουκουμαδακι και Ιωαννιτα θέλω αυτόγραφα από τώρα!!! Βλέπω να πουλατε περισσότερο και από τη Χρυσηιδα!!!

Καλε ποια Χρυσηιδα;;; ωχρια μπροστα μας... Η ισχυς εν τη ενωσει. θα σας γραψει το λουκουμαδάκι, θα συμβαλω κι εγω κ θα γινει χαμος!!! χαχχα


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

Τους υπεύθυνους αμεσως να φερεις κατι να τους τραταρουμε. εμας τοσο καιρο μας ξερεις και μας εχεις γραμμενες. τίποτα δεν εχω λαβει. κανενα ταπερακι.... ΤΙΠΟΤΑ..

Εγω φροντιζω για την υγεια σας καλε!!!σσσσσσ μη μας ακουσει κανεις ομως!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχαχαχαχαΧΧΧχχχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ καλε μπες!!! εγω καζουρα ειχα σκοπο να κανω, αλλα λεω αστες καργιες... να πλακωνονται μοναχες!!!

Τωρα ηθελα να γραψω σε μια που για να κερατωσει θελει τις ευλογιες μας αλλα λεω ααααστο μωρε... φεεεετα...

Καλε ποια Χρυσηιδα;;; ωχρια μπροστα μας... Η ισχυς εν τη ενωσει. θα σας γραψει το λουκουμαδάκι, θα συμβαλω κι εγω κ θα γινει χαμος!!! χαχχα

Να οριστε!!!κατι τετοια ενδιαφεροντα και μοναδικα θεματα χανουμε με την μετακομιση!!!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να οριστε!!!κατι τετοια ενδιαφεροντα και μοναδικα θεματα χανουμε με την μετακομιση!!!!!!

αααααα κοπελια εγω το παιζω διπλο ταμπλο..


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

πάει και το θέμα με τις γάτες.. τι γίνεται; :confused:

πού παει;;;; καλε τι εκκαθαρισεις ειναι αυτες;; φορουμοκτονιες;;;;;;


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

παει παιδια. εγω ειμαι η γκαντεμω του φορουμ. οπου γραφω ή εμας εξοριζουν ή μας κλειδωνουν.. παω να γραψω σε ολα


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...