Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, Terry1986 είπε:

      Κοριτσια να σας ρωτησω κατι γτ κατι διαβασα κ συνειδητοποιησα πως μαλλον χανω την 2η προσπαθεια απο την εγκριση για τα φαρμακα της εξωσωματικης..περασα επιτροπη τον Αύγουστο του 2023, πηγα πηρα τα φαρμακα Σεπτέμβριο του 2023 και εκανα ωοληψια τον Μάιο του 2024.. διαβασα πως η απόφαση ισχυει για ενα χρόνο (αρα εως Αυγουστο 2024?)..επισης εχω και 4 καταψυξη..

      Καλημέρα! Κι εγώ είχα χάσει τα δεύτερα φάρμακα της πρώτης απόφασης γιατί τέσσερις μήνες μετά την ωοληψια είχε παρέλθει ο ένας χρόνος από την έκδοση της απόφασης. Θα περάσεις ξανά επιτροπή. Κι από το κέντρο θα σου γράψουν ό, τι χρειάζεται στη βεβαίωση.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, Pingu είπε:

Γειά σας κοριτσάκια!!! 

Έφτιαξε ο καιρός λίγο αλλά απ ότι είδα πάλι βροχές λέει την παρασκευη. Κάπου ξεχάστηκε το καλοκαίρι. Απο την μία καλύτερα γιατί διακοπές φέτος μόνο στο χωριό και να σας πω δεν πολύ θέλω γιατί διακοπές στο χωριό σημαίνει διακοπές με την πεθερά... Πόσο να αντεξω η γυναίκα. 

Γεωργία μέσα στον Ιούλιο πιστεύω θα σε καλέσουν. Δεν παίρνεις ένα τηλ να τους το "θυμησεις" λίγο? 

 

Αφου πηγαινει με τη λιστα μικρουλα μου. Παρω δεν παρω εκεινοι πιστευω πως πανε με το πρόγραμμα τους. Δεν ξερω παλι... θα δω... 

Διακοπες με την πεθερα, ε; Πεθερος δεν υπαρχει να ασχολειται μαζι του; Τουλαχιστον "παιζει" να της αφηνετε τη μικρη και να βγαινετε και λιγο μονοι σας;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Αφου πηγαινει με τη λιστα μικρουλα μου. Παρω δεν παρω εκεινοι πιστευω πως πανε με το πρόγραμμα τους. Δεν ξερω παλι... θα δω... 

Διακοπες με την πεθερα, ε; Πεθερος δεν υπαρχει να ασχολειται μαζι του; Τουλαχιστον "παιζει" να της αφηνετε τη μικρη και να βγαινετε και λιγο μονοι σας;

Μια απο τα ίδια και ο πεθερος.. Άστα! Λοιπόν αύριο φεύγουν πάνε στο χωριό για δυο εβδομάδες. Γιουπιιιι! Αλλά μου είπε το κορυφαίο. Να πάω μαζί τους!!! Δεν τρελαθηκα ακόμα πήγα να της πω.. Την μικρή δεν θέλω να την αφήνω και πολύ γιατί κάνει τα δικά της. Δεν σέβεται τους κανόνες μας... 

Εχεις ενα δίκιο αλλά δεν χάνεις τίποτα να πάρεις να ρωτήσεις αν έχουν κανένα νέο. Καμιά φορά θέλουν και λίγο πίεση.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για σου κανει και προταση να πας μαζι τους χωρις τον γιο, ε... μαλλον σε συμπαθουν. Απλως ισως δεν ταιριαζει η νοοτροπια σας.Η ουσια ειναι πως εχεις δυο εβδομαδες ελευθεριας!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Πάντως για σου κανει και προταση να πας μαζι τους χωρις τον γιο, ε... μαλλον σε συμπαθουν. Απλως ισως δεν ταιριαζει η νοοτροπια σας.Η ουσια ειναι πως εχεις δυο εβδομαδες ελευθεριας!!!

Ναι όντως με συμπαθούν. Σε αυτό δεν έχω παράπονο. Δεν είναι κακιά απλά κάνει του κεφαλιού της και καμιά φορά δεν σκέφτεται πριν μιλήσει. Αχ περιμένω την αυριανή μέρα λες και δεν ξέρω κ εγώ τι είναι.. Χαχαχα.. Σκεφτομαι να κάνω πάρτι!! Είστε όλες καλεσμένες να γιορτάσουμε την ελευθερία μου!!! :-P:-D


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα κουκλες! Τι κανετε; Εγω εδω, πινω μια μπυριτσα -αλητεια γαρ- κ εχω βαλει κατω το πρόγραμμα  που μου εφτιαξε η Δημητρα...Μεχρι το ευτυχες συμβαν λοιπον, η Γεωργια μας θα εχει γεννησει,  της Δημητρουλας θα εχει σχεδον χρονισει, κ της Σπιρτουλιτο θα κοντευει να παει φανταρος! Χαχαχααα: ) Μαλλον εχω ξεσυνηθισει το αλκοολ! Στην υγεια σας κ καλα να περασετε αποψε! Χικ!

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , stroll είπε:

Kαλησπερα κουκλες! Τι κανετε; Εγω εδω, πινω μια μπυριτσα -αλητεια γαρ- κ εχω βαλει κατω το πρόγραμμα  που μου εφτιαξε η Δημητρα...Μεχρι το ευτυχες συμβαν λοιπον, η Γεωργια μας θα εχει γεννησει,  της Δημητρουλας θα εχει σχεδον χρονισει, κ της Σπιρτουλιτο θα κοντευει να παει φανταρος! Χαχαχααα: ) Μαλλον εχω ξεσυνηθισει το αλκοολ! Στην υγεια σας κ καλα να περασετε αποψε! Χικ!

 

 

 

 

 

Αντε γεια μας! Άσπρο πατο! Χα χα !!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπυρίτσα???Αααααχχχ!!!

Βρε Strol χικ...πολυ κοντινα τα βλέπεις χαχαχα...ε τι επαθα με σενα αντε να πεισω τον αντρα για μπυρα χωρίς αλκοολ..κοντευει να με δεσει στον καναπε κ του λεω...εεε το εντερο ε ρε τι τραβαω...

Πιειτε καλέ κ καντε κ κανα πονηρό με τα βαρβατα αγορια σας..εγω κοντευω να το ξεχασω...αααα κανα αλμυρό για μεζέ έτσι??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Georgia1972 είπε:

Ααααχ! Ουτε κι εγω πινω! Μ' εχει φαει η διαιτα. Με κατι κολοκυθακια την βγαζω κι αποψε!

Θελετε να τα φαει κ να τα πιει όλα η Strol μας;; Κανε παραγγελια ΓΕΩΡΓΙΑ..εγώ μπύρα με πατατάκια ριγανη...πω τρεχει σαλακι:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι μου κάνετε κοριτσακια μου?

δημητρουλα ευχομαι μια τριψήφια χοριακη για να μπει δυναμικά το καλοκαίρι.

Στρολακι πως τα πας εχεις κανένα νέο?

φιλακια και σε όλες τις υπόλοιπες!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Καντι είπε:

Τι μου κάνετε κοριτσακια μου?

δημητρουλα ευχομαι μια τριψήφια χοριακη για να μπει δυναμικά το καλοκαίρι.

Στρολακι πως τα πας εχεις κανένα νέο?

φιλακια και σε όλες τις υπόλοιπες!

Καλημέρα αγάπη!!!

Σε ευχαριστώ πολύυυ!!!

Πως είσαι??Ξεψαχνίζεσαι? Η κα Στρολ χθες το βράδυ με ξεσήκωσε κ εψαχνα μπύρες κ γω ζήλεψα χαχαχα!!!

Ελπίζω να είσαι καλά  χαμογελαστή κ σύντομα...ΜΑΜΑ:mad:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια τι κάνετε? Κάτι μπύρες διάβασα κάτι πατατάκια.. Είμαι κι εγώ σε δίαιτα αλλά που κ που με αφήνει ο διαιτολογος να πιω μια μπυριτσα.. Πως αλλάζει έτσι ρε παιδί μου το σώμα.. Πριν πέντε χρόνια ήμουν πετσί και κόκαλο και τώρα είμαι σαν φάλαινα... Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...