Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Είσαι μέσα στους γιατρούς άρα ξέρουν τι  κάνουν !! Αν δουν πως δεν γίνετε άλλο θα γεννήσεις , εύχομαι να το αποφύγετε για την ώρα και να κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς !! Ότι και αν γίνει με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπαρο στην αγκαλιά σου !!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Γειά σας κι από μένα, είχα πολυ καιρό να μπω κι εγώ μέχρι να ψιλό συνέλθω, διάβασα λίγο και τα νέα σας φυσικά όχι όλα! Νατασακι να σου ζήσει ο μπέμπης!! Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά! 

Στρολ εσύ σε τι φάση είσαι; Γεωργία; με το λουκουμαδακι τα είπαμε λίγο, Δήμητρα καλα αποτέλεσματα κι από δω! Η Δέσποινα τι κάνει;

Εύχομαι τα καλύτερα και σ όλες! 

Υ. Γ Νατάσα και τις δικές μου τις ενέσεις δίπλα στο Βιτάμ τις είχα ελπίζω να είναι και σε μένα γουρικο! 

Σουγκαρίνι πως είσαι κορίτσι;;; χάθηκες ζουζούνα!!! Χαίρομαι που είσαι καλά!!!τι κάνεις;;;πες νέα σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για τον μικρούλη μας :wub:

:):).... το βιταμάκι είναι γούρικο!!!

το Δεσποινάκι μας καλά είναι,το ίδιο κ ο κούκλος της!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Σουγκαρίνι πως είσαι κορίτσι;;; χάθηκες ζουζούνα!!! Χαίρομαι που είσαι καλά!!!τι κάνεις;;;πες νέα σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για τον μικρούλη μας :wub:

:):).... το βιταμάκι είναι γούρικο!!!

το Δεσποινάκι μας καλά είναι,το ίδιο κ ο κούκλος της!!!

Μακάρι,!! Ξεκίνησα εξωσωματικη, τελείωσα με την ωοληψια τον προηγούμενο μήνα, πολύ εύκολη διαδικασία τελικά, και οι ενέσεις και ωοληψια παρ όλο το φόβο που είχα αρχικά!  και ετ θα κάνω τον Ιούλιο σε φυσικό κύκλο! Να ηρέμησει είπαμε και λίγο ο οργανισμος μου! Μεγάλη ανυπομονησία!! Και πολύ μπέρδεμα στην αρχή για το πόσα εμβρυακια να βάλουμε, γιατί με φοβίζει η διδυμη κύηση αν φυσικά πάνε όλα καλά! Βλέπεις είμαι και υπεραισιοδοξη, Αχχχ. Εσένα η πεθερά τι λέει τώρα με το μωρό; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σουγκαρακι! Που βρίσκεσαι βρε ψυχή; Πως τα πας;

Εγώ μιας και ρώτησες, είμαι σε λίστα αναμονή για δανεικα. Στις 12 του μηνός κλείνω δύο μήνες. Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω. Νοιώθω πως ζω τη ζωή μιας άλλης. Ανεβοκατεβαίνει η διάθεση. Κυρίως κατεβαινει για την ακρίβεια. Προσπαθούν εδώ τα κοριτσια με φιλότιμες προσπαθειες να μου τονώνουν το ηθικό. Απ' τον αντρουλη μου κρύβομαι για να μην στενοχωριέται. Απ' τους γονείς και λοιπούς συγγενείς, επίσης.... Είναι δύσκολο.... Αυτά τα ωραία....

Χάρηκα που ξαναγυρισες!

Πολλά φιλιά και την Καλημέρα μου σε όλα τα κορίτσια.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Αλλοοοοο εδω υπναρού απο ΠΑΜΕΛΑ το γύρισα σε χουζούρης!!:-D

 Γεωργίτσαμ τσουπραμ εχεις απόλυτο δίκιο πιστεύω όταν έρθει η ώρα θα περάσουν όλαααα!!!

Για να δούμε βρε Δημητρουλα....

Εσύ ρίξε υπνους να το ευχαριστηθεις!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Σουγκαρακι! Που βρίσκεσαι βρε ψυχή; Πως τα πας;

Εγώ μιας και ρώτησες, είμαι σε λίστα αναμονή για δανεικα. Στις 12 του μηνός κλείνω δύο μήνες. Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω. Νοιώθω πως ζω τη ζωή μιας άλλης. Ανεβοκατεβαίνει η διάθεση. Κυρίως κατεβαινει για την ακρίβεια. Προσπαθούν εδώ τα κοριτσια με φιλότιμες προσπαθειες να μου τονώνουν το ηθικό. Απ' τον αντρουλη μου κρύβομαι για να μην στενοχωριέται. Απ' τους γονείς και λοιπούς συγγενείς, επίσης.... Είναι δύσκολο.... Αυτά τα ωραία....

Χάρηκα που ξαναγυρισες!

Πολλά φιλιά και την Καλημέρα μου σε όλα τα κορίτσια.

Υπομονή κορίτσι μου, το στόχο είπαμε κοιτάμε και ελπίζουμε! Πρέπει να υπάρχει κάποια συμβατότητα και είσαι σε αναμονή η δεν παίζει ρόλο; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Sugar86 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου, το στόχο είπαμε κοιτάμε και ελπίζουμε! Πρέπει να υπάρχει κάποια συμβατότητα και είσαι σε αναμονή η δεν παίζει ρόλο; 

Τα χρώματα θα ταιριάξουν και την ομάδα αίματος. Απλως το συγκεκριμένο κεντρο παίρνει ωάρια από τις γυναίκες που κάνουν ήδη εκεί εξωσωματική γι' αυτό είναι μεγάλη η λίστα. Έχω μια διαίσθηση πως θα πάω από Οκτώβριο.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου! Πως ειστε? Περασατε ομορφα το 3ημερο? Εγω καλα περασα αν κ η θλιψη παραμενει σε μικροτερα ποσοστα, αλλα παραμενει! Υπομονη....

Δημητρουλα αγαπημενο τρελοκοριτσο ριξε τις ξαπλες κ τους υπνους σου, δες τις ταινιουλες σου κ οι ημερες θα περασουν γρηγορα-γρηγορα!!! :)

Γεωργινακι μου ολα θα ερθουν με το καλο κ θα εισαι πολυ-πολυ χαρουμενη! Σημασια εχει ο στοχος, ετσι δεν ειπαμε??? :):D:)

Νατασουλι τρισευτυχισμενο αυτα που μας λες μας δινουν δυναμη κ θεληση να τα καταφερουμε κ εμεις!!! Φιλακια στο μπουμπουκι :wub:

Γεια σου Sugar. Απ' οσο καταλαβα εισαι παλιο μελος της παρεας :) . Καλως ξαναρθες κ με το καλο η ε.τ. κ συντομα με μωρακι στην κοιλιτσα σου!

Στρολλιτσα, λουκουμαδακι που χαθηκατε??? 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσιαααα!!!!τι κάνετε;;; πως είστε;;;

Σουγκαρίνι μου πόσο χαίρομαι που ξεκινάς τον άλλο μήνα με το καλό,καλοστέργιωτα να είναι και με το καλό να μας πείς την χοριακούλα σου να το γιορτάσουμε.Και εγώ ιούλιο την έκανα :wub::wub: !!!!

Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου,αλλά μετά απο όλα αυτά είναι το πιο απλό αλλά πολύτιμο που θα συμβεί!!!

Η πεθερά κοριτσάρα μου στην κοσμάρα της,συνεχίζει να είναι το ίδιο μαύρο πρόβατο με τις γκρίνιες της κτλ...όμως βαρέθηκα κ πλέον την γράφω στις σαγιονάρες μου.Είπα στον άντρα μου πως κάνω υπομονή για εκείνον αλλά αλοίμονο της αν πεί ή κάνει καμία χοντράδα...

Το μωρό το βλέπει  αναγκαστικά μια φορά την εβδομάδα γιατί απο το στόλισμα που μας ρίχνει πέφτουμε σαν τα κοτόπουλα κάτω.

Τζώρτζια άσε την να ανεβοκατεβαίνει τώρα τη διάθεση σου γιατί μετά θα είναι συνέχεια ψηλά :):) αααα κ μην ξεχνάς όπως και να είναι θέλουμε ενα βιτάμ στο ψυγείο!!!!!

Μελένια μου υπομονή,σιγά σιγά θα ξαναανέβεις και θα φύγει η θλίψη...σκέψεις θετικές κ όμορφες!!!

Να σκέφτεσαι αυτά που λέω και να ονειρεύεσαι την στιγμή που θα τα κάνεις κ εσύ!!! Έχω να δώσω συμβουλές για χορευτικά στο μάρκετ και όπου αλλού θέλετε,με μουσική ή χωρίς... ;) 

Δήμητρα κοιμήσου...κοιμήσου...Μετά δεν υπάρχει ύπνος μόνο καλό κονσίλερ!!!!!!Να το θυμάστε !!!! :) 

Εγώ περιμένω τις φακές να ετοιμαστούν να φάμε κ παράλληλα κάνω κ δουλίτσες μέχρι να ξαναξυπνήσει ο μικρός :) φαγανούλης!!!!

Φιλάκια σε όλεςςςςς 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Σουγκαρακι! Που βρίσκεσαι βρε ψυχή; Πως τα πας;

Εγώ μιας και ρώτησες, είμαι σε λίστα αναμονή για δανεικα. Στις 12 του μηνός κλείνω δύο μήνες. Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω. Νοιώθω πως ζω τη ζωή μιας άλλης. Ανεβοκατεβαίνει η διάθεση. Κυρίως κατεβαινει για την ακρίβεια. Προσπαθούν εδώ τα κοριτσια με φιλότιμες προσπαθειες να μου τονώνουν το ηθικό. Απ' τον αντρουλη μου κρύβομαι για να μην στενοχωριέται. Απ' τους γονείς και λοιπούς συγγενείς, επίσης.... Είναι δύσκολο.... Αυτά τα ωραία....

Χάρηκα που ξαναγυρισες!

Πολλά φιλιά και την Καλημέρα μου σε όλα τα κορίτσια.

Υπομονή κορίτσι μου, οπότε έρθει η σειρά, δύσκολη η αναμονή αλλά τι να κάνουμε! Εύχομαι να κρατήσει λίγο και να έχεις καλά αποτελέσματα, αντε σιγά σιγά να φεύγει μια μια από αυτό το τοπικ!! 

Τη Καλημέρα μου σ όλες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Sugar86 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου, οπότε έρθει η σειρά, δύσκολη η αναμονή αλλά τι να κάνουμε! Εύχομαι να κρατήσει λίγο και να έχεις καλά αποτελέσματα, αντε σιγά σιγά να φεύγει μια μια από αυτό το τοπικ!! 

Τη Καλημέρα μου σ όλες! 

Καλημέρα και από εμένα!!!

Έχω μέρες να μπω να διαβάσω τα νέα σας λόγω διαβάσματος... Αλλά τώρα που έχω λίγο χρόνο θα κάτσω να τα δω... 

Σήμερα δίνω το πρώτο μάθημα και επειδή είναι πολλή ηλίθια η καθηγητρια και εντελώς ξινή, έχω τρομερό άγχος. Την τελευταία φορά που πήγα να δω το γραπτό μου, δεν είχα καταλάβει κάτι και της λέω "μήπως είναι εύκολο να μου εξηγήσετε αυτό εδώ;" και γυρίζει και μου λέει με ένα απαράδεκτο ύφος "άκουσε να σου πω κοπέλα μου, αυτός είναι ο βαθμός σου και δεν αλλάζει ούτε προς τα πάνω ούτε προς τα κάτω"... Και γενικά είχε πολύ απαξιωτικό ύφος!!! Κρατήθηκα και δεν της όρμησα γιατί μόνο αυτή το παίρνει αυτό το μάθημα και λέω αν απαντήσω τώρα δε θα περάσω ποτέ...

Όσον αφορά την εγκυμοσίνη μου, η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ για το αν είναι καλά όλα... Η αλήθεια είναι πως υπήρχαν μέρες που ένιωθα πολύ έντονα τραβήγματα και φούσκωνε η κοιλιά μου σε μια μεριά (ο γιατρός μου είπε ότι είναι φυσιολογικό αυτό γιατί μεγαλώνει) αλλά από εκεί που το κλωτσούσε πάρα πολλές φορές τη μέρα, την τελευταία βδομάδα το νιώθω όταν είμαι ξαπλωμένη και πολύ σπάνια όταν κάθομαι ή όταν είμαι όρθια. Τα τραβήγματα δεν είναι τόσο έντονα... Όταν είμαι ξαπλωμένη απλά νιώθω μερικά κτουκ κτουκ όχι πάρα πολύ δυνατά, απαλά.. Ο γιατρός μού είχε πει ότι όσο μεγαλώνει θα κουνιέται όλο και λιγότερο. Αλλά δεν ξέρω, ψιλοφοβάμαι.... Μετά τις 10 του μηνός θα πάω για τη β επιπέδου, αλλά στην τελευταία επίσκεψη, πριν μια μιαμιση εβδομάδα, μου είχε πει ότι γενικά όλα δείχνουν καλά (δόξα τω Θεώ).. 

Πείτε μου και εσείς τη γνώμη σας αν θέλετε... Είμαι τώρα στις 22 εβδομάδες..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

τι κάνετε;;πως είστε;;;;

τι βροχή μας έριξε σήμερα;;;αμάν...ιούνιο έχουμε άσε μας να χαρούμε λιγάκι...

εδώ ο μικρούλης κοιμάται,κ η μανούλα απολαμβάνει το καφεδάκι της!!!

Χρύσα απο ότι διαβάζω μια χαρά είναι όλα,τσάμπα ανησυχείς κ βάζεις κακές σκέψεις στο μυαλό σου.Είναι απόλυτα φυσιολογικά όλα όσα αισθάνεσαι!!!! 

 

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , NatasaP είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!

τι κάνετε;;πως είστε;;;;

τι βροχή μας έριξε σήμερα;;;αμάν...ιούνιο έχουμε άσε μας να χαρούμε λιγάκι...

εδώ ο μικρούλης κοιμάται,κ η μανούλα απολαμβάνει το καφεδάκι της!!!

Χρύσα απο ότι διαβάζω μια χαρά είναι όλα,τσάμπα ανησυχείς κ βάζεις κακές σκέψεις στο μυαλό σου.Είναι απόλυτα φυσιολογικά όλα όσα αισθάνεσαι!!!! 

 

 

Πιστεύω ότι η καθεμιά μας, όσα παιδιά και να έχει, το ίδιο θα αισθάνεται :-P:-P:-P σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου :-):-):-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Τι κανετε;

Δημητρουλα πως πανε οι ξαπλες;

Μελενια μου σιγα-σιγα θα επανελθεις στα κανονικα σου. Υπομονη μικρή μου!

Σουγκαρακι έχασα εχθες ενα σου μηνυμα και ειδα με χαρα πως τον επομενο μηνα θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορα! Με το καλο κορίτσι μου! Κανε την καλη αρχη για ολες μας!

Νατασσακι χαλαρωνετε με τον μπεμπακο, ε; Καλα κανετε. Εμεις εδω κατι ψιχαλες ειχαμε, αλλα έπειτα άλλαξε γνωμη!

ΧρυσαΜ, σχετικα με εγκυμοσύνη δεν ξερω να σου πω, αλλα αυτα που διαβασα για την απαραδεκτη καθηγητρια σου τα ακουω συχνα-πυκνα απο τα παιδια που ερχονται σε μας για πρακτικη (καθως επισης και παλιοτερα απο τον αδερφο μου) και πολυ εξοργίζομαι!!! Όπως και πολλα άλλα περιστατικα. Τι να πω.... Αντι αυτοι οι καθηγητες να γινονται παραδειγμα προς μιμηση.... Τι να πω.... Πάντως, καλη επιτυχια στα γραπτα σου κοπέλα μου και όσο μπορεις μην αγχωνεσαι γιατι ξερεις καλυτερα πως το μωρο ειναι πιο σημαντικο απ' όλα!

Κατα τα άλλα εγω εδω.... Μαγειρευω και εχω και λιγο σιδερο. Έκλεισα και ραντεβου για μαστογραφια... Εχουμε πιασει τους γιατρους με τη σειρα!.... Πφφφφ!....

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Τι κανετε;

Δημητρουλα πως πανε οι ξαπλες;

Μελενια μου σιγα-σιγα θα επανελθεις στα κανονικα σου. Υπομονη μικρή μου!

Σουγκαρακι έχασα εχθες ενα σου μηνυμα και ειδα με χαρα πως τον επομενο μηνα θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορα! Με το καλο κορίτσι μου! Κανε την καλη αρχη για ολες μας!

Νατασσακι χαλαρωνετε με τον μπεμπακο, ε; Καλα κανετε. Εμεις εδω κατι ψιχαλες ειχαμε, αλλα έπειτα άλλαξε γνωμη!

ΧρυσαΜ, σχετικα με εγκυμοσύνη δεν ξερω να σου πω, αλλα αυτα που διαβασα για την απαραδεκτη καθηγητρια σου τα ακουω συχνα-πυκνα απο τα παιδια που ερχονται σε μας για πρακτικη (καθως επισης και παλιοτερα απο τον αδερφο μου) και πολυ εξοργίζομαι!!! Όπως και πολλα άλλα περιστατικα. Τι να πω.... Αντι αυτοι οι καθηγητες να γινονται παραδειγμα προς μιμηση.... Τι να πω.... Πάντως, καλη επιτυχια στα γραπτα σου κοπέλα μου και όσο μπορεις μην αγχωνεσαι γιατι ξερεις καλυτερα πως το μωρο ειναι πιο σημαντικο απ' όλα!

Κατα τα άλλα εγω εδω.... Μαγειρευω και εχω και λιγο σιδερο. Έκλεισα και ραντεβου για μαστογραφια... Εχουμε πιασει τους γιατρους με τη σειρα!.... Πφφφφ!....

Μια χαρά εδώ...με το πιεσόμετρο:tongue:

Μίλησα με τον λογιστή για την δήλωση...λοιπόν ελπίζω να κάθεστε...μας βγήκε 3800...φορολογία εισοδήματος..στον άντρα προκαταβολή φόρου 2100 τα υπόλοιπα 1700 είναι από τα περσυνά εισοδήματα μας :shock:

Δεν μπορούμε να την στείλουμε τη δήλωση γιατί δεν εχω το χαρτί από το ΙΚΑ των αποδείξεων που έχω καταθέσει για την εξωσωματική!! Αύριο θα πάει να τους κουνήσει λίγο ο άντρας μου αλλά δεν το βλέπω!! Με έχει πιάσει νευρικό προκαταβολή φόρου 2100 επειδή πέρυσι Αυγουστο Σεπτέμβριο κόψαμε 2 μεγάλα τιμολόγια χαχαχα ότι ΦΠΑ έχουμε γλυτώσει λόγω της αγοράς του αυτοκινήτου το πληρώνουμε στο συν άπειρο χαχαχα!! Και απο Σεπτέμβριο ΕΝΦΙΑ ΟΛΕ!!!

Είδατε πως ξεχνιέμαι έτσι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...