Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Πωωω καταλαβαίνω.... Υπομονή!!!! Συζήτησέ το με τον άντρα σου, αλλά με πολύ προσοχή :-\ και τι να πω... "Περαστηκά" :-P

Το έχω συζητήσει Χρυσα μου... Αλλά μου φαίνεται πως είναι λίγο μαμακιας... Δυστυχώς μένει από κάτω και την εχω συνέχεια στα πόδια μου.. 

Δήμητρα είσαι πολύ τυχερή!!!! Ειναι αυτο Που λένε μακριά και αγαπημένοι.. Όσο πιο μακριά τόσο πιο καλά!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 35 λεπτά , Pingu είπε:

Το έχω συζητήσει Χρυσα μου... Αλλά μου φαίνεται πως είναι λίγο μαμακιας... Δυστυχώς μένει από κάτω και την εχω συνέχεια στα πόδια μου.. 

Δήμητρα είσαι πολύ τυχερή!!!! Ειναι αυτο Που λένε μακριά και αγαπημένοι.. Όσο πιο μακριά τόσο πιο καλά!! 

Κοριτσι μην στενοχωριεσαι ετσι ειναι νομιζω οι περισσοτερες πεθερες αφου δεν μπορεις να μεινεις μακρια κλεισε αυτια κ ματια κ λεγε ολο ναι αλλα να κανεις αυτα που θελεις εσυ τρελανε τους.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, linaa είπε:

Κοριτσι μην στενοχωριεσαι ετσι ειναι νομιζω οι περισσοτερες πεθερες αφου δεν μπορεις να μεινεις μακρια κλεισε αυτια κ ματια κ λεγε ολο ναι αλλα να κανεις αυτα που θελεις εσυ τρελανε τους.

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ.. Ξέρετε ποιο είναι το χειρότερο? Ότι δεν μπορώ να χαρώ το παιδί μου!!! Απο την μέρα που γεννήθηκε έρχεται κάθε μέρα στο σπίτι μπορεί και δυο φορές την ημέρα. Και το άλλο όταν πάω βόλτα την μικρή έρχεται μαζί ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ φυσικά χωρίς να ρωτήσει. Δυστυχώς μένει από κάτω οπότε δεν μπορώ να την αποφύγω. Έχει βάλει ραντάρ!!! :mad:


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα καλημερα

 

Καλα τα εχει παιξει ο καιρος τελειως...

Dimitra ελπιζω να πανε ολα καλα!!

Γεωργια δεν θελω να στεναχωριεσαι...lockαρουμε στο στοχο και δεν σκεφτομαστε τιποτα αλλο..προσπαθησε να το δεις με αισιοδοξια το θεμα!!

Νατασα ταματια σου στον χαμογελαστουλη κι ασε τη πεθερα να βουρλιζεται..pingu παρομοιω!!

Χρυσα ολες οι εγκυες νομιζω εχουν φοβιες...θα ζαλιζεις λιγο το γιατρο σου...θα σε πιανουν και φοβιες..αλλα ολα καλα θα πανε..

Εμεις εξακολουθουμε και κυκλοφορουμε ανελειπως....βολτες με αυτοκινητο με καροτσι με μαρσιπο με ολα μας τα μεσα...καθεται η κυρια σε οποια αγκαλια και να ειναι...εχει γινει τρομερη ψωναρα και ολο ποζαρει...τωρα πεταμε και τα μπουτια εξω σιγα σιγα με τις ζεστες ετσι να τρελλαινεται η μανουλα χαχα

Κοριτσια μου εχω τα παρακατω και μπορω να τα χαρισω σε οποια τα χρειαζεται.αν καποια απο εσας θελει η αν ξερει καποια κοπελα η και απο αλλο φορουμ..δωστε μου ενα μειλ επικοινωνιας να δοθουν ειναι κριμα...

1 κουτι Menopur 600(2018)

4 κουτια Merional 75(ληξη τον επομενο μηνα)

2,5 koytia cyclacur(2/2019)

1 koyti Arvecap(ληγει αυτο το μηνα)

3 κουτια utrogestan(11/2018)

 

Aυτα...σας φιλω!!Παω για Σκ στο εξοχικο!!!

  • Μου αρέσει 2

JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Pingu είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ.. Ξέρετε ποιο είναι το χειρότερο? Ότι δεν μπορώ να χαρώ το παιδί μου!!! Απο την μέρα που γεννήθηκε έρχεται κάθε μέρα στο σπίτι μπορεί και δυο φορές την ημέρα. Και το άλλο όταν πάω βόλτα την μικρή έρχεται μαζί ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ φυσικά χωρίς να ρωτήσει. Δυστυχώς μένει από κάτω οπότε δεν μπορώ να την αποφύγω. Έχει βάλει ραντάρ!!! :mad:

Προφανως η πεθερα δεν εχει τι να κανει κ ψαχνει παρεα κ εχει βρει χομπι το σπιτι σας αχ κοριτσακι τι να πω τωρα αυτο δεν μπορεις δυστηχως να το περιορισεις γιατι αν δεν το εχει μεσα του ο αλλος να ειναι διακριτικος κ να αφηνει χωρο οτι κ να πεις θα βγεις υπερβολικια κ κακια. Ε τι να πω δεν εχεις καμια φιλη εκει κοντα να της λες οτι πας σπιτι της ε πια εκει θα ντρεπετε να ερχετε. Επισης αφου την εχεις ετσι κ αλλιως μεσα στα ποδια σου μηπως να της αναθεσεις καμια δυσκολη δουλεια να κουραζετε  κ να αρχισει να σε αποφευγει εκεινη??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Carpediem είπε:

Kαλημερα καλημερα

 

Καλα τα εχει παιξει ο καιρος τελειως...

Dimitra ελπιζω να πανε ολα καλα!!

Γεωργια δεν θελω να στεναχωριεσαι...lockαρουμε στο στοχο και δεν σκεφτομαστε τιποτα αλλο..προσπαθησε να το δεις με αισιοδοξια το θεμα!!

Νατασα ταματια σου στον χαμογελαστουλη κι ασε τη πεθερα να βουρλιζεται..pingu παρομοιω!!

Χρυσα ολες οι εγκυες νομιζω εχουν φοβιες...θα ζαλιζεις λιγο το γιατρο σου...θα σε πιανουν και φοβιες..αλλα ολα καλα θα πανε..

Εμεις εξακολουθουμε και κυκλοφορουμε ανελειπως....βολτες με αυτοκινητο με καροτσι με μαρσιπο με ολα μας τα μεσα...καθεται η κυρια σε οποια αγκαλια και να ειναι...εχει γινει τρομερη ψωναρα και ολο ποζαρει...τωρα πεταμε και τα μπουτια εξω σιγα σιγα με τις ζεστες ετσι να τρελλαινεται η μανουλα χαχα

Κοριτσια μου εχω τα παρακατω και μπορω να τα χαρισω σε οποια τα χρειαζεται.αν καποια απο εσας θελει η αν ξερει καποια κοπελα η και απο αλλο φορουμ..δωστε μου ενα μειλ επικοινωνιας να δοθουν ειναι κριμα...

1 κουτι Menopur 600(2018)

4 κουτια Merional 75(ληξη τον επομενο μηνα)

2,5 koytia cyclacur(2/2019)

1 koyti Arvecap(ληγει αυτο το μηνα)

3 κουτια utrogestan(11/2018)

 

Aυτα...σας φιλω!!Παω για Σκ στο εξοχικο!!!

Γεια σου Carpe! Μας έλειψες! Τι ωραια τα νέα σας! Χαίρομαι που όλα κυλάνε όμορφα.

Προσπαθώ όσο μπορώ γι' αυτό που λες....

Να περάσετε όμορφα το ΣΚ σας!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Carpediem είπε:

Kαλημερα καλημερα

 

Καλα τα εχει παιξει ο καιρος τελειως...

Dimitra ελπιζω να πανε ολα καλα!!

Γεωργια δεν θελω να στεναχωριεσαι...lockαρουμε στο στοχο και δεν σκεφτομαστε τιποτα αλλο..προσπαθησε να το δεις με αισιοδοξια το θεμα!!

Νατασα ταματια σου στον χαμογελαστουλη κι ασε τη πεθερα να βουρλιζεται..pingu παρομοιω!!

Χρυσα ολες οι εγκυες νομιζω εχουν φοβιες...θα ζαλιζεις λιγο το γιατρο σου...θα σε πιανουν και φοβιες..αλλα ολα καλα θα πανε..

Εμεις εξακολουθουμε και κυκλοφορουμε ανελειπως....βολτες με αυτοκινητο με καροτσι με μαρσιπο με ολα μας τα μεσα...καθεται η κυρια σε οποια αγκαλια και να ειναι...εχει γινει τρομερη ψωναρα και ολο ποζαρει...τωρα πεταμε και τα μπουτια εξω σιγα σιγα με τις ζεστες ετσι να τρελλαινεται η μανουλα χαχα

Κοριτσια μου εχω τα παρακατω και μπορω να τα χαρισω σε οποια τα χρειαζεται.αν καποια απο εσας θελει η αν ξερει καποια κοπελα η και απο αλλο φορουμ..δωστε μου ενα μειλ επικοινωνιας να δοθουν ειναι κριμα...

1 κουτι Menopur 600(2018)

4 κουτια Merional 75(ληξη τον επομενο μηνα)

2,5 koytia cyclacur(2/2019)

1 koyti Arvecap(ληγει αυτο το μηνα)

3 κουτια utrogestan(11/2018)

 

Aυτα...σας φιλω!!Παω για Σκ στο εξοχικο!!!

Να είσαι καλά κοπέλα μου!!!

Να χαίρεσαι την όμορφη σου κ κάντε βόλτες κ αντε σιγά σιγά βουτιές!!! Τρέλλανε τη φωτογραφική κ τη καμερα με το μοντέλο σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Linaa Καλή ιδέα! Χε χε χε!

Δημητρουλα μας! Τι κανεις; Εγώ σήμερα 24ωρη.

Ωωω τόσο καλά!!!

Τρώω σαλατούλα με γαριδούλες κ ντρεσσιν αστα!!Κρατιέμαι δε βάζω αλάτια κ δουλεύει όσον αφορά τα κιλά..έχω χάσει 1κιλό τώρα για να δούμε γιατί λέω να πάω Παρασκευή για την χοριακή...Δευτέρα έρχοντε τα ανήψια του άντρα κ δε θέλω να περιμένουμε πολύ..

Κάνε υπομονή θα περάσειι αααχχχ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Μιαμ μιαμ! Καλή όρεξη. Μη βιαστείς πολύ για  τη χοριακη. Να εχει δειξει η ορμόνη.

Μια μέρα πρίν είναι βρε σιγά θα έχει δείξει εαν είναι!!Για να μη τρέχω στο ΜΗΤΕΡΑ λέω να πάω εδώ αλλιώς Σάββατο ΜΗΤΕΡΑ κ για καφέ στον ΒΕΝΕΤΗ!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

Προφανως η πεθερα δεν εχει τι να κανει κ ψαχνει παρεα κ εχει βρει χομπι το σπιτι σας αχ κοριτσακι τι να πω τωρα αυτο δεν μπορεις δυστηχως να το περιορισεις γιατι αν δεν το εχει μεσα του ο αλλος να ειναι διακριτικος κ να αφηνει χωρο οτι κ να πεις θα βγεις υπερβολικια κ κακια. Ε τι να πω δεν εχεις καμια φιλη εκει κοντα να της λες οτι πας σπιτι της ε πια εκει θα ντρεπετε να ερχετε. Επισης αφου την εχεις ετσι κ αλλιως μεσα στα ποδια σου μηπως να της αναθεσεις καμια δυσκολη δουλεια να κουραζετε  κ να αρχισει να σε αποφευγει εκεινη??

Καπως έτσι.. Όταν έρχεται λέει τελείωσα τις δουλειές μου και δεν είχα τι να κάνω και ήρθα... Όσο για δουλειές μου λεει αν θες καμιά δουλειά σου κρατάω την μικρή να κάνεις τις δουλειές σου.. Είναι και πονηρή.. 

Δημητρουλα περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματα!! Καλή επιτυχία και πιστεύω για μια μέρα δεν χάλασε ο κόσμος. 

6 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Το να νοικιάσετε το σπίτι και να πάτε σε άλλο, δεν παίζει να φανταστώ;!....

Δηλ κι όταν έρχεται, τι κανει; Κάνει κριτική, γκρινιάζει κλπ

6 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Το να νοικιάσετε το σπίτι και να πάτε σε άλλο, δεν παίζει να φανταστώ;!....

Δηλ κι όταν έρχεται, τι κανει; Κάνει κριτική, γκρινιάζει κλπ;

Λίγο έως πολύ δύσκολο να νοικιάσουμε. Τα οικονομικά είναι χάλια.. 

Ανακατεύεται με την μικρή. Θέλει να της δώσει πατατάκια παγωτό... Την ξεσηκώνει για βόλτα μεσημεριατικα και άλλα ωραία... 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...