Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Μπαίνω και γράφω αυτά που με απασχολούν. Δεν απαίτησα απο καμιά να ασχοληθεί μαζί μου. Ντροπή να το λες αυτό... Μακάρι να είστε συνέχεια έτσι με τον άντρα σου. Ωστόσο αυτό που έγραψες για εμένα είναι πολύ προσβλητικό και κακό.. Λυπάμαι γι' αυτό.. Αλλά χαίρομαι που βλέπω τέτοιες απόψεις, για να ξέρω τι να δημοσιεύω και τι όχι, να μάθω να μετράω τα λόγια μου. Ή μάλλον, τα γράμματά μου. Καλή συνέχεια σε όλες σας!!!

Βρε χρυσα η Νατασα δεν το λεει για να σε προσβαλει απλα το λεει για να σκεφτεις μερικα πραγματα για την ζωη σου. οταν μιλας για εναν προβληματισμο σου σε αλλους ανθρωπους πρεπει να ΔΕΧΕΣΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. Λες ενα παραπονο για τον αντρα σου κ μολις σου πουμε οτι αυτο δεν ειναι φυσιολογικο αμεσως ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ κ λες οτι υπερβαλεις. Αυτο δειχνει οτι φοβασαι μηπως αυτα που σου λεμε ειναι αληθεια κ συμβει τελικα το χειροτερο. Μην δικαιολογεις συμπεριφορες του αγοριου σου γιατι θα τις βρεις μπροστα σου. Καμια απατημενη γυναικα δεν το παραδεχτηκε ποτε απτον πρωτο καιρο οτι κατι δεν πηγαινε καλα. Κ κανενα αγορι που τελικα βρηκε αλλη κοπελα δεν ειπε απτον πρωτο καιρο οτι ειναι  δυστυχισμενος με την ζωη του. Γιαυτο ανοιξε τα ματια σου κ τα αφτια σου σε ολα. Το μυαλο σου πρεπει να ειναι ανοιχτο σε οσα ακους. Γιατι μια μερα θα ερθεις να μας πεις οτι το αγορι σου πηγε με αλλη κ αυτο ειναι φυσιολογικο κ επρεπε να ξεσκασει κ αυτος με τοσες δουλειες κ υποχρεωσεις με το παιδι. Κ μην το θεωρεις απιθανο να το κανεις το εχω ακουσει απο πολλες. Γιαυτο εχε το νου σου για το ποιες συμπεριφορες εξναι φυσιολογικες κποιες οχι κ κατα ποσο οιεπιλογες σας σας καναν ευτυχισμενους ή δυστυχισμενους.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

Βρε χρυσα η Νατασα δεν το λεει για να σε προσβαλει απλα το λεει για να σκεφτεις μερικα πραγματα για την ζωη σου. οταν μιλας για εναν προβληματισμο σου σε αλλους ανθρωπους πρεπει να ΔΕΧΕΣΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. Λες ενα παραπονο για τον αντρα σου κ μολις σου πουμε οτι αυτο δεν ειναι φυσιολογικο αμεσως ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ κ λες οτι υπερβαλεις. Αυτο δειχνει οτι φοβασαι μηπως αυτα που σου λεμε ειναι αληθεια κ συμβει τελικα το χειροτερο. Μην δικαιολογεις συμπεριφορες του αγοριου σου γιατι θα τις βρεις μπροστα σου. Καμια απατημενη γυναικα δεν το παραδεχτηκε ποτε απτον πρωτο καιρο οτι κατι δεν πηγαινε καλα. Κ κανενα αγορι που τελικα βρηκε αλλη κοπελα δεν ειπε απτον πρωτο καιρο οτι ειναι  δυστυχισμενος με την ζωη του. Γιαυτο ανοιξε τα ματια σου κ τα αφτια σου σε ολα. Το μυαλο σου πρεπει να ειναι ανοιχτο σε οσα ακους. Γιατι μια μερα θα ερθεις να μας πεις οτι το αγορι σου πηγε με αλλη κ αυτο ειναι φυσιολογικο κ επρεπε να ξεσκασει κ αυτος με τοσες δουλειες κ υποχρεωσεις με το παιδι. Κ μην το θεωρεις απιθανο να το κανεις το εχω ακουσει απο πολλες. Γιαυτο εχε το νου σου για το ποιες συμπεριφορες εξναι φυσιολογικες κποιες οχι κ κατα ποσο οιεπιλογες σας σας καναν ευτυχισμενους ή δυστυχισμενους.

Λίνα μου δεν νομίζω πως θέλει να δεί την αλήθεια.

Καμιά φορά τα λόγια κάποιου που είναι εκτός είναι πιο σκληρά απο των φίλων που πιθανόν θα μας χαιδέψουν τα αυτιά μας.

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

κ κατι τελευταιο εγω αν εμενα εγκυος στα 20 ή η κορη μου εμενε εγκυος τοσο μικρη δεν θα παντρευομουν ουτε για τα τυπικα ουτε καν θα αφηνα το παιδι μου να μεινει μαζι με τον αντρα της ουτε εγω θα εμενα. Ας το αναγνωριζε ας πληρωνε τα παντα ας μεναν μαζι ως ζευγαρι οπως ηταν παλια αλλα οχι με δεσμευσεις μεχρι να το νιωσουν κ οι δυο. Κ μην πεις οτι εσεις το νιωθετε θα το νιωθατε αν μου ελεγες οτι τωρα που λειπει ο αντρας σου οταν γυρναει δεν ξεκολλαει απο πανω σου κ δεν θελει να δει κανεναν αλλο γιατι του λειπεις.

Link to comment
Share on other sites

Χρύσα μου ουσιαστικά αυτό που θέλουν να πουν τα κορίτσια είναι ότι ενώ στο θέμα μας μιλούσαμε για την αισιοδοξία μας να αποκτήσουμε ένα παιδάκι καταλήξαμε να κάνουμε συμβουλευτική για την σχέση σ με το αγόρι σ! Καλύτερα να γράψεις τα προβλήματα σ σε ένα θέμα με τίτλο πιο κοντά στο πρόβλημα σ! Είναι πολύ εριστικά αυτά πού γράφεις για να αδιαφορήσουμε κ να μην σχολιάσουμε! 

Και να πω την αλήθεια επειδή έχω παρακολουθήσει ποστ σ σε αρκετά θέματα, απορώ πως δεν καταλαβαίνεις το πρόβλημα της περίπτωσης σ αλλά έχεις λύσεις κ συμβουλές για άλλους! Κ συμφωνώ απόλυτα με τη Δέσποινα! Εσύ μας έδωσες αυτή την εικόνα άρα μάλλον εσύ βλέπεις έτσι τη σχέση σ! 

Αν όντως υπάρχουν όλα αυτά κ δεν μας τρολαρεις να περάσεις την ώρα σ! Πραγματικά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μια κοπέλα στην ηλικία σ τη σημερινή εποχή σκέφτεται έτσι! Κ καλά η κολλητή σ μόνο για εμάς έχει άποψη? Για τον φίλο σ που δεν έχει όρεξη να σε βγάλει μια βόλτα κ το κάνει τόσο φανερά που το αντιλαμβάνεσαι κ εσύ δεν έχει άποψη?  Τι να πω! Κοπέλα μου εγώ είμαι 7 χρόνια με τον άντρα μου, από τα 19 μου κ απόλυτα συνειδητά κάναμε ένα παιδί κ ακόμα ρυθμούς δεν έχουμε βρει!  Ελπίζω σε εσένα όλα να λυθούν μαγικά! 

 


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια  καλησπέρα! Σας διαβάζω πολύ καιρό και έχω γράψει ελάχιστες φορές. Αποφάφισα να γράψω  γιατί στεναχωρέθηκα πολύ κ αυτά που διαβάζω..Είμαι μία εντελώς τρίτη και σαν απλή αναγνώστρια αποφάσισα να σας μεταφέρω την αίσθηση που δημιουργήθηκε σ εμένα. Πάρα πολλές συμβουλές, παροτρύνσεις σε μία μικρή κοπέλα που λογικό είναι να την τρομάξουν. Νομίζω ότι κακό κάνουν  τόσα να....,να.... Καταλαβαίνω απόλυτα τη Χρύσα που ήθελε να γράψει μία καθημερινή της ημέρα αλλά σου το λέω με πολύ αγάπη Χρύσα στα φόρουμ γράφουμε πολύ προσεχτικά γιατί μπορεί να πληγωθούμε. Και κάτι τελευταίο εγώ που είμαι μεγάλη και έχω τουλάχιστον τα διπλάσια χρόνια τη Χρύσας,είμαι μία απο τις πιο δύσκολες περιπτώσεις του φόρουμ και προσπαθώ πάνω από 12 χρόνια να κάνω παιδάκι δεν ενοχλήθηκα πουθενά μ αυτά που έγραψε η Χρύσα. Καλή συνέχεια σε όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το συμπερασμα της ημερας:

Θελει κοπο να σκεφτεις και να προβληματιστεις για οσα ασχημα συμβαινουν γυρω σου,ειναι πιο ευκολο να κρυβεται κανεις πισω απο το δαχτυλο του και να κατηγορει οσους δεν χαϊδευουν αυτια ως κακοπροαιρετους και εμπαθεις!!

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , anoulious είπε:

Κορίτσια  καλησπέρα! Σας διαβάζω πολύ καιρό και έχω γράψει ελάχιστες φορές. Αποφάφισα να γράψω  γιατί στεναχωρέθηκα πολύ κ αυτά που διαβάζω..Είμαι μία εντελώς τρίτη και σαν απλή αναγνώστρια αποφάσισα να σας μεταφέρω την αίσθηση που δημιουργήθηκε σ εμένα. Πάρα πολλές συμβουλές, παροτρύνσεις σε μία μικρή κοπέλα που λογικό είναι να την τρομάξουν. Νομίζω ότι κακό κάνουν  τόσα να....,να.... Καταλαβαίνω απόλυτα τη Χρύσα που ήθελε να γράψει μία καθημερινή της ημέρα αλλά σου το λέω με πολύ αγάπη Χρύσα στα φόρουμ γράφουμε πολύ προσεχτικά γιατί μπορεί να πληγωθούμε. Και κάτι τελευταίο εγώ που είμαι μεγάλη και έχω τουλάχιστον τα διπλάσια χρόνια τη Χρύσας,είμαι μία απο τις πιο δύσκολες περιπτώσεις του φόρουμ και προσπαθώ πάνω από 12 χρόνια να κάνω παιδάκι δεν ενοχλήθηκα πουθενά μ αυτά που έγραψε η Χρύσα. Καλή συνέχεια σε όλες!

Καλησπέρα και σε εσένα,παίρνω το θάρρος να σου απαντήσω μιας κ η τελευταία φράση σου απευθύνεται σε δικό μου σχόλιο.

Όταν γράφεις σε μια παρέα,ομάδα, πέστο όπως θέλεις που όλες μας έχουμε εναν κοινό σκοπό,άσχετα με το πόσο καιρό προσπαθούμε πως ναι είμαι έγκυος αλλά το ένα μου ξυνίζει,το άλλο μου βρωμάει,όλα μου φταίνε λυπάμαι  αλλά δεν το βρίσκω σωστό.Μπορεί εςυ προσωπικά να λές δεν ενοχλήθηκα αλλά μπες και στην θέση άλλων κοριτσιών,που γράφουν ή που απλά διαβάζουν που θα πέταγαν την σκούφια τους να ζεσταίνονται για τον ίδιο λόγο και να πηγαίνουν κάθε 5 λεπτά στο μπάνιο και εκείνη γκρινιάζει.Αστείες γκρίνιες μεν αλλά γκρίνιες!!!

Εκεί είναι η ένσταση μου.Στο διάστημα που γράφω στο φόρουμ έχω πετύχει  κοπέλες σε εγκυμοσύνη που πέρασαν το μεγαλύτερο διάστημα στο κρεβάτι,ή άλλα προβλήματα  πιο σοβαρά και πάλι όμως είχαν καλύτερη και θετική διάθεση.Χαιρόντουσαν την εγκυμοσύνη τους όσο και αν τις είχε ταλαιπωρήσει.

Καλό σου βράδυ.

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Χρύσα μου ίσως κ οι ορμόνες σου σε επηρεάζουν... Πάντως εδώ μέσα δεν έχει καμία μας προηγούμενα με κάποια άλλη και από τον τόσο καιρό που επικοινωνούμε τίποτα δεν υποδεικνύει το κάτι κακοπροαίρετο... Εγώ προσωπικά ότι σου έγραψα το έγραψα με αγάπη... Όπως θα μιλούσα στην αδελφή μου... 

Πιστεύω ότι για να επιβιώσουμε σε αυτό τον κόσμο πρέπει να βλέπουμε τον κόσμο με τη θετική μας ματιά.... Είναι κρίμα να μιζεριαζουμε όταν μας συμβαίνουν θαύματα... Καλά μεταξύ μας, προσωπικα, είτε περνάω καλά ειτε έχω ατυχίες κοιτάζω να το διασκεδάζω κ να διακωμωδω τις καταστάσεις.... Νομίζω μόνο έτσι την παλεύω....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Κορίτσια  καλησπέρα! Σας διαβάζω πολύ καιρό και έχω γράψει ελάχιστες φορές. Αποφάφισα να γράψω  γιατί στεναχωρέθηκα πολύ κ αυτά που διαβάζω..Είμαι μία εντελώς τρίτη και σαν απλή αναγνώστρια αποφάσισα να σας μεταφέρω την αίσθηση που δημιουργήθηκε σ εμένα. Πάρα πολλές συμβουλές, παροτρύνσεις σε μία μικρή κοπέλα που λογικό είναι να την τρομάξουν. Νομίζω ότι κακό κάνουν  τόσα να....,να.... Καταλαβαίνω απόλυτα τη Χρύσα που ήθελε να γράψει μία καθημερινή της ημέρα αλλά σου το λέω με πολύ αγάπη Χρύσα στα φόρουμ γράφουμε πολύ προσεχτικά γιατί μπορεί να πληγωθούμε. Και κάτι τελευταίο εγώ που είμαι μεγάλη και έχω τουλάχιστον τα διπλάσια χρόνια τη Χρύσας,είμαι μία απο τις πιο δύσκολες περιπτώσεις του φόρουμ και προσπαθώ πάνω από 12 χρόνια να κάνω παιδάκι δεν ενοχλήθηκα πουθενά μ αυτά που έγραψε η Χρύσα. Καλή συνέχεια σε όλες!

Κανεις δεν ηθελε να τρομαξει την χρυσα εμεις τις τα ειπαμε με ολο το θαρρος που καποια φιλη της ισως να μην ειχε. Εμενα προσωπικα με στεναχωρησε μια κοπελα 20 χρονων να βλεπει την ζωη τοσο μονοτονα. Δεν ειναι το πρωτο της post που γραφει οτι ειναι κλεισμενη σπιτι κ δεν παει πουθενα. Ειναι εδω κ 3-4 μηνες αυτη η καθημερινοτητα. Κ πραγματικα δεν μπορουσα να κρατηθω κ να της πω τι ωραια που περνας συνεχισε ετσι!!!! πιο πολυ μιλησαμε για να δει οτι υπαρχουν κ ενναλακτικες οτι ολες εχουμε προβληματα αλλα δεν χρειαζετε να κλεινομαστε κ ποσο μαλλον στα 20.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Πετάχτηκα κ εγώ από διπλανό θεματάκι σαν τέταρτη να πω τη γνώμη μου μιας κ είναι λίγο διαφορετική κ έχω γνωρίσει τη Χρύσα πριν από εσας στο αλλο τοπικ.

Αν το δούμε απο όλες τις πλευρες κάθε πλευρά έχει το δίκιο της.Σίγουρα δεν με ενόχλησαν αυτα που είπε η Χρύσα, αλλά θέλοντας να τη βοηθήσω, αν της έλεγα τη γνώμη μου ίσως την ενοχλούσε. Όμως κ εγω όταν λέω οτι είμαι χάλια επειδή δεν έρχεται το δεύτερο, προσπαθώ να σκέφτομαι κ τις κοπέλες που δεν έχουν ούτε ένα κ μαζεύομαι κ με βοηθάει να τα βλέπω πιο θετικά...Αν δεν σε ήξερα Χρύσα θα έλεγα ότι φταίει ο σύζυγος ή εσύ είσαι κάπως λόγω των ορμονών.Σε παρακαλώ όμως παρόλο που είσαι σε κατάσταση εγκυμοσύνης να προβληματιστεις με όλα αυτά και να βγει κάτι θετικό από όλα αυτα.Η ίδια είπες πως έχεις κριτική σκέψη κ βλέπεις πως όσα λέγονται είναι καλοπροαιρετα.Αυτο μετράει.Ασε τι θα πουν οι άλλοι οτι ζηλευουμε κτλ κτλ.Εσυ ξέρεις.Εμένα με εχει προβληματίσει το γεγονός πως έχεις πολλές φοβίες κ όταν έρθει το παιδάκι σου, θα έχεις να αντιμετωπίσεις πάρα πολλά θέματα...αν συνεχίσεις έτσι δεν ξέρω τι θα γίνει.Μέχρι κ σε εμας όπως κ στη μαμα σου δεν είχες πει οτι ήσουν στον 5ο μήνα επειδή φοβόσουν.Είναι κάπως υπερβολικό αν θες τη γνώμη μου.Και κοιτα να χαρείς το υπόλοιπο κ να μη σκέφτεσαι οτι θα έχει πολύ κόσμο κ το ένα κ το άλλο...Ελπίζω να μη σε στεναχωρήσα τόσο πολύ κ στην κατάστασή σου.με έναν πόνο όπως σου είχα πει κ τότε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου καλησπέρα.

Αχ... Στενοχωρήθηκα με αυτην την παρεξηγηση... Ας ειμαστε όμως ψυχραιμες. Προσωπικά πιστευω πως η μικρουλα μας σ' αυτην την περιοδο της ζωης της έχει ξαφνιαστει, εχει βγει απ' τα νερα της, ανατρεπονται τα σχέδιά της και πανω απ' ολα οι ορμονες της χορευουν πεντοζαλη!

Πιστευω πως το ιδιο ξαφνιασμα εχει και ο αντρας της, αλλα και οι δυο ψαχνουν τα πατηματα τους και πιστευω πως θα τα καταφερουν μια χαρα γιατι παρατηρω πως δεν κανουν σπασμωδικες κινησεις. Ας μην ξεχναμε: καθε αρχη και δυσκολη. Και τα παιδια αυτα βρισκονται στην αρχή. Θεωρω πως για την ηλικία τους και με λιγοτερη πειρα ζωης απο εμας τις λιγο ή πολύ μεγαλύτερες το προσπαθουν και δεν αφηνουν τα πραγματα στην τυχη τους. Όλα με καλή θεληση θα γινουν. Καταλαβαινω και εσας που προσπαθειτε να περασετε τα μαθηματα ζωης που ηδη εχετε διδαχθει, για να την προστατεψετε, αλλα μαλλον ελαβε ολη την εμπειρια συμπυκνωμενη και μαλλον τρομαξε το κοριτσι.

Χρυσα μου χαιρομαι που κοιταξες το θεμα της επαγγελματικης βοηθειας. Η νυφη μου που δεν το εκανε δεν βγηκε ποτε απο την καταθλιψη η οποια εχει δημιουργησει προβληματα και στον αντρα της και στο παιδι. Δεν λεω πως εσυ εχεις οπωσδηποτε καταθλιψη, αλλα επειδη η παθηση αυτη κυριως προερχεται απο την ανισοροπια των ορμονων γι' αυτο και πολλες κοπελες το παρουσιαζουν μετα τη γεννα και επειδη ισως ηδη να διαφαινεται καποια μορφη μελαγχολιας στα λογια σου ειναι καλο να το παρακολουθησεις. Και σου το λεει καποια που εχει περασει απο τον δυσκολο δρομο της καταθλιψης.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!!

ξεφευγω λιγο απο τους παραπανω σχολιασμους, πως ειστε? Πολύ ζεστη ακομα,πρωτη φορα παρακαλω να χειμωνιασει.

Δημητρα αυτο με τον ηλιο το παθαινω και γω,βγαζω σπυρακια κ περναει με ντους συνεχομενο....ιδρωα μου χει πει η δερματιολογος,

Εγω εχω ραντεβου με αιματολογο την Τεταρτη και θελω να κλειχω κ με ενδοκρινολογο να κανβω καποια πραγματα πιο αναλυτικα,δυσκολα ομως βρισκω καποιον στο ιατρειο του αυτες τις μερες...σκεφτομαι μηπως κανω κ την εξεταση του Νικα...δεν ξερω ομως ακομα...

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα .

Περιμενω πως και πως και εγω να περασει ο αυγουστος να μειωθουν οι ζεστες μπας κ φτασουμε κ στο χειμωνα!!

Το μονο που θα πω για το παραπανω θεμα ειναι Χρυσα να εισαι δυνατη γιατι σε λιγο ερχεται το μωρακι σας κ αυτο δεν αλλαζει.

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κι εγω κοριτσια αναζητω τον χειμωνα τα τελευταια χρονια απο τοτε που μπαινει ο Αυγουστος! Βεβαια με τα οικονομικα προβληματα τουρτουριζουμε τον χειμωνα, αλλα και η ζεστη δεν παλευεται!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, samiam είπε:

κοριτσια καλησπερα!!!!

ξεφευγω λιγο απο τους παραπανω σχολιασμους, πως ειστε? Πολύ ζεστη ακομα,πρωτη φορα παρακαλω να χειμωνιασει.

Δημητρα αυτο με τον ηλιο το παθαινω και γω,βγαζω σπυρακια κ περναει με ντους συνεχομενο....ιδρωα μου χει πει η δερματιολογος,

Εγω εχω ραντεβου με αιματολογο την Τεταρτη και θελω να κλειχω κ με ενδοκρινολογο να κανβω καποια πραγματα πιο αναλυτικα,δυσκολα ομως βρισκω καποιον στο ιατρειο του αυτες τις μερες...σκεφτομαι μηπως κανω κ την εξεταση του Νικα...δεν ξερω ομως ακομα...

Καλα αποτελεσματα να εχεις.Απο αρχες Σεπτεμβριου ολοι θα γυρισουν λιγο υπομονη.

Μ" αυτη την εξεταση του Νικα δεν ξερω τι να πω.Αρκετες κοπελες λενε πως τις βοηθησε.Το ειχα ψαξει κ εγω κ θα ηταν το επομενο βημα αν δεν εμενα εγκυος.Το μονο που με προβληματιζε ειναι οτι οσες κοπελες την εκαναν τελικα ειχαν προβλημα.Υστεροσκοπηση εχεις κανει? 

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...