Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , DIMITRAS είπε:

Καλημέρες καλό μήναααα

Μαράκι αυριο ερχεσαι;;;

Σημερα το απογευμα ερχομαστε αεροπορικως και αυριο θα με δει ο γιατρος

Εσυ πως εισαι? εξακολουθεις να εισαι ηρεμη? Να ξερεις οτι το μπαμ μπορει να μην ερθει και ποτε, ειδικα οταν θα βρεις τι φταιει και θα μεταφερεις υγιη μωρακια... Και να ξερεις θα εισαι παντα η συμπεθερα μου


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλό μήνα να έχουμε.

Μαράκι με το καλό να έρθετε.

Δημητρούλα είσαι παλληκαρι! Δε σε φοβάμαι.

Pingu μου, το περασες κι εσυ ετσι ε; Ναι, εγω ειμαι καλύτερα. Βολευτηκε παλι το μικρούλι και κοιμηθηκα απόψε. Εσυ εισαι καλύτερα με την ιγμορίτιδα; Η πεθερα ηρεμήσε;

  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Πως είστε σήμερα; να σας ρωτήσω κάτι; είναι λογικό που ξύπνησα μούσκεμα στον ιδρώτα; είχα ιδρώσει παντού; συμβαίνει αυτό στην αρχή της εγκυμοσύνης; εμένα μου συνέβαινε Καμί φορά πριν την περίοδο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμπεθερα Μαρία είμαι ήρεμη επειδη εχω πεισμωσει με βοηθησε κ η συνομιλια μου η τηλεφωνικη με κοπέλα από το φορουμ απο τα βάθη της καρδιας μου εύχομαι η αγκαλια της κ σε ολες τις κοπέλες μας να γεμίσει ❤ ειλικρινά με ηρέμησε ακόμα κ ο χαρούμενος τόνος της φωνής της..

Ευχομαι Μαρωσυμπεθέρα μου αύριο να μας κάνεις να κλαίμε από χαρά ❤

Γεωργία μου εχω τον αντρα που τα εχει φτυσει χθες δεν θυμοταν ποσα εμβρυα εχουμε βάλει κ του είπα κ απλα ασπρισε....ωστόσο χθες ξαφνικα βηχα κ μπούκωμα εγώ σήμερα καλύτερα χωρίς φάρμακα ....εστω ο γιος σου βολεύτηκε θα βαλει ταμπελακι το παιδι do not disturb...:-P

Ειναι λογικο mary fairy μου να ιδρωνεις αυτη την στιγμη περα απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης πινεις εξτρα παματακια κ το σωμα προσπαθει να προσαρμοστει εαν σε ανησυχει πολυ κανε ενα τηλ στον γιατρο φιλουνιααα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Συμπεθερα Μαρία είμαι ήρεμη επειδη εχω πεισμωσει με βοηθησε κ η συνομιλια μου η τηλεφωνικη με κοπέλα από το φορουμ απο τα βάθη της καρδιας μου εύχομαι η αγκαλια της κ σε ολες τις κοπέλες μας να γεμίσει ❤ ειλικρινά με ηρέμησε ακόμα κ ο χαρούμενος τόνος της φωνής της..

Ευχομαι Μαρωσυμπεθέρα μου αύριο να μας κάνεις να κλαίμε από χαρά ❤

Γεωργία μου εχω τον αντρα που τα εχει φτυσει χθες δεν θυμοταν ποσα εμβρυα εχουμε βάλει κ του είπα κ απλα ασπρισε....ωστόσο χθες ξαφνικα βηχα κ μπούκωμα εγώ σήμερα καλύτερα χωρίς φάρμακα ....εστω ο γιος σου βολεύτηκε θα βαλει ταμπελακι το παιδι do not disturb...:-P

Ειναι λογικο mary fairy μου να ιδρωνεις αυτη την στιγμη περα απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης πινεις εξτρα παματακια κ το σωμα προσπαθει να προσαρμοστει εαν σε ανησυχει πολυ κανε ενα τηλ στον γιατρο φιλουνιααα

Σε ευχαριστώ Δήμητρα κ χαίρομαι πολύ που βλέπω ότι είσαι ήρεμη κ το πήρες έτσι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα πόση δύναμη έχεις κορίτσι μου μπράβο , πολύ ψύχραιμη αντιμετώπιση . Για αυτό και πιστεύω ότι σύντομα θα έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα !

Γεωργια στα ζορίσαμε τα αγόρια σου , ευτυχώς προσαρμόζονται εύκολα . 

Μαρια περιμένουμε τα νέα σου από την συνάντηση με το μικρό σου !

Mairy νομιζω ότι όλα αυτά τα συμπτώματα είναι λογικά! Χαλάρωσε! 

Τα υπόλοιπα κορίτσια ελπίζω να είναι όλα καλά !

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια καλό μήνα!!! 

Μαρακι με το καλό να έρθεις!!! Καλό ταξίδι!! 

Γεωργία μου ζορικος ο ένας ε? Εγώ είμαι πολύ καλύτερα με την ιγμοριτιδα. Η πεθερά με πήρε τηλέφωνο σήμερα και μου είπε ότι ήθελε να μιλήσουμε. Πήγα και μου είπε ότι ήθελε να μου πει το παράπονο της.. Το οποίο είναι ότι δεν την φωνάζω μαμά!!! Βρε τι έπαθα λέω.. Τι αναλαμπή ήταν αυτή τώρα??? 

Mary fairy στην εγκυμοσύνη οι ορμόνες κάνουν πάρτι. Εκεί που σκας εκεί μπορεί να αρχίσεις να κρυώνεις.. 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα μας τρελλανει pingu συγνωμη γελαωωωωω.....

Εμας μας δεσμευσε η εφορια τον τραπεζικο λογαριασμο του αντρα μου...θα πηδηχτω απο το παραθυρο χαχαχα με εχει πιασει νευρικο γελιο για να μην λιποθυμησω...θα μας κανει ρυθμιση ο λογιστης ηλεκτρονικα μπας κ βρεθει ακρη ....Πρεπει να βρω δουλεια με μισθο εξωπραγματικο για να τον βοηθησω ουσιαστικα....εστω θα μπουμε σε σειρα η θα γινουν χειροτερα τα πραγματα :shock:

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μην ζητάς συγνώμη. Για γέλια είναι... Από την μία κρατάει μούτρα κ από την άλλη θέλει να την φωνάζω μαμά... Ότι να ναι.. 

Αχ τι τραβάς ρε κορίτσι μου. Ελπίζω να βρεθεί άκρη. Μας έχουν πηδ... πια! Θα μας πάρουν και τα σωβρακα! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Pingu είπε:

Δημητρουλα μην ζητάς συγνώμη. Για γέλια είναι... Από την μία κρατάει μούτρα κ από την άλλη θέλει να την φωνάζω μαμά... Ότι να ναι.. 

Αχ τι τραβάς ρε κορίτσι μου. Ελπίζω να βρεθεί άκρη. Μας έχουν πηδ... πια! Θα μας πάρουν και τα σωβρακα! 

Η πλακα ειναι οτι εχει κοινο λογαριασμο με τον πεθερο μου κ δεν μπορω να πληρωσω τις υποχρεωσεις του ανθρωπου ωωωωω να πανε να...αφου θελουν προκαταβολικα τον φετινο φορο τι να πω εμ τα δινουμε σε γιατρους δανεια λογαριασμους σπιτιου αααχχχ παλι ενα τζοκερ μας σωζει

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το να λες την πεθερά μαμά ποτέ δεν το κατάλαβα ! Η δικια σου πάντως Pingu πρέπει να είναι μεγάλη περίπτωση ! Εγώ ευτυχώς εχω super πεθερά !

Δημητρουλα μου τι να σου πω πραγματικά ! Θα βρεθεί  λύση δεν μπορεί !

 


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαμα την πεθερα την ειπα μονο στον γαμο μου αλλη απο την μαμα μου ειναι δυσκολο κομματι μου ξεφευγει στις γλυκες μας κ δακρυζει η δικη μου αλλα δεν το ζήτησε ποτε το οτι μου φαιροντε σαν γονεις ειναι αρκετο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...