Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Θα μας τρελλανει pingu συγνωμη γελαωωωωω.....

Εμας μας δεσμευσε η εφορια τον τραπεζικο λογαριασμο του αντρα μου...θα πηδηχτω απο το παραθυρο χαχαχα με εχει πιασει νευρικο γελιο για να μην λιποθυμησω...θα μας κανει ρυθμιση ο λογιστης ηλεκτρονικα μπας κ βρεθει ακρη ....Πρεπει να βρω δουλεια με μισθο εξωπραγματικο για να τον βοηθησω ουσιαστικα....εστω θα μπουμε σε σειρα η θα γινουν χειροτερα τα πραγματα :shock:

Δημητρουλα η ρυθμιση ληξιπροθεσμων χρεων τησ εφοριασ μασ προφυλασει απο κατασχεσεισ τραπεζικων λογαριασμων αλλα αν γινει κατασχεση επειδη τα χρεη μασ ητανε αρυθμιστα η εφορια δεν μπορει εκ των υστερων να κανει αρση μονο με ρυθμιση..Καλη δυναμη και ελπιζω να βρειτε την ακρη

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pingu μου τι να πω; Διχασμενη προσωπικότητα η πεθερουλα. Και τι της ειπες βρε ψυχη;

Δημητρουλα η μια ατυχια μετα την αλλη. Αλλα εχει ο τροχος γυρίσματα. Υπομονη. Θα περασει κι αυτο!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργία της είπα μάνα είναι μόνο μια! Ο γαμπρός σου σε λέει μαμά? Όχι.. Γιατί δεν το ζητάς και από αυτόν? 

Eamo είναι περιπτωσαρα!!! Άστα!! 

Ε απο τα νεύρα μου πήγα στο κομμωτήριο και χτύπησα ενα μαύρο στα μαλλιά! Χαχαχα. 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα αλλαξε εκατο χρώματα που το ακουσε! Ήθελα να 'ξερα η ιδια την δικη της πεθερα τη φωναζε "μαμα"; Τελος παντων. Με την ευκαιρια, με 'γεια το μαλλι Pingu.

Κοριτσια η ερευνα αγορας συνεχίζεται και καποιοι στις προικες των μωρων συμπεριλαμβανουν παπλωματακι. Τι λετε οι πιο παλιες μανουλες; Παπλωματακι ή κουβερτουλα; Εγω μαλλον προς την κουβερτα σκεφτομαι να παω. Τι λετε; Η παιδιατρος μας τι λεει;

Όταν θα αρχίζω να τα χρησιμοποιώ, τα μικρα θα είναι 5-6 μηνών.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Πως ειστε; Συννεφιά και παλι... Αλλα λίγες μερούλες εμειναν μεχρι την Άνοιξη!

Pingu μου βγαζουν χνούδι και οι ακρυλικες; Δε θα βγαζουν τοσο φανταζομαι. Το λεπτο παπλωματακι ειναι ωραια λύση.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεεεεςςςς 

Λοιπόν με τις ρυθμισεις τωρα που ειναι αργα τι γινετε ...

Κανεις ρυθμιση για οσο σου βγαλει το συστημα πρέπει να εχεις τα λεφτα σε εμας κοντά στα 500 κ κάνοντας την ρύθμιση κάνεις την μεταφορά κατευθείαν με την ταυτότητα οφειλής πάς εφορία με το αποδεικτικό της κατάθεσης-μεταφοράς ώστε να ξεμπλοκαριστούν οι λογαριασμοι που σου έχουν δεσμευσει..Εαν δεν πληρωθεί η δόση εχει 80% επιτόκιο επί του ληξιπρόθεσμου 

Είδατε ποσα εμαθα χωρις την είσπραξη δεν κάνω ρύθμιση οτι να είναι μιλάμε εστω υπάρχει δυνατότητα αποδεσμευσης των λογαριασμων για αρχή 

Link to comment
Share on other sites

 Καλημέρα κορίτσια! Σας διαβάζω αρκετό καιρό, χαίρομαι την όμορφη παρέα σας!

Βλέπω ότι οι περισσότερες είστε εμπειρες σε θέματα εξετάσεων, ενώ εγώ τώρα ξεκινάω..... Βγήκαν οι ορμονολογικές μου και οι τιμές δεν είναι κ πολύ καλές...

 

οι τιμές μου 4η μέρα του κύκλου είναι

ε2 48

τεστοστερονη 60

Fsh 4.9

lh 4.6

προλακτινη 13.5

dhea (κρατηθείτε) 457

προγεστερονη 1.19

δ4 ανδροστενεδιονη (κρατηθείτε κ πάλι) 4,75 κ

αμη 13.30... επίσης κ η χοληστερίνη τσιμπημένη

. Tsh 1.08 ( ενώ ήταν 0.99 κ παίρνω χάπι ανέβηκε λίγο) t4 1.43.....

 ξέχασα βιταμίνη d 21

Νομίζω οι τιμές κ ειδικά η αμη δεν ειναι κ πολύ καλές... η ηλικία μου είναι 28 κ του συζύγου το ίδιο με σπερμοδιάγραμμα σχεδόν τέλειο 160.000.000/μλ ζωηρά και μέτρια στο 87% και φυσιολογικές μορφές 98%... Εχω εναποθέσει την πίστη κ τις ελπίδες μου στο σπέρμα μας... Θα μπορούσατε να με συμβουλέψετε πως να κινηθώ?

ΥΓ Συγνώμη για το σεντόνι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Πως ειστε; εγω είμαι στο γιατρό περιμένω για το ιντραλιπιντ.

Ολα καλα και ίσα που ακούστηκε και καρδούλα. Ο αντρας μου έχει παράπονο γτ δεν ακουσε. Μιλάμε έχει φτάσει στο τρομερο μέγεθος των 0,4εκ

 

  • Μου αρέσει 4

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Πως ειστε; εγω είμαι στο γιατρό περιμένω για το ιντραλιπιντ.

Ολα καλα και ίσα που ακούστηκε και καρδούλα. Ο αντρας μου έχει παράπονο γτ δεν ακουσε. Μιλάμε έχει φτάσει στο τρομερο μέγεθος των 0,4εκ

 

Συμπεθέραααα γιούπιιιιι

Αντε νταπα ντουπα μα δεν τραβαγατε βιντεο μπας κ ακουγε κατι ο ερμος

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Συμπεθέραααα γιούπιιιιι

Αντε νταπα ντουπα μα δεν τραβαγατε βιντεο μπας κ ακουγε κατι ο ερμος

Ούτε εγω δεν το συνειδητοποιησα καλα καλά. Νομιζα ότι είμαι σε παραλληλο σύμπαν απο το φοβο μου

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, noni90 είπε:

 Καλημέρα κορίτσια! Σας διαβάζω αρκετό καιρό, χαίρομαι την όμορφη παρέα σας!

Βλέπω ότι οι περισσότερες είστε εμπειρες σε θέματα εξετάσεων, ενώ εγώ τώρα ξεκινάω..... Βγήκαν οι ορμονολογικές μου και οι τιμές δεν είναι κ πολύ καλές...

 

οι τιμές μου 4η μέρα του κύκλου είναι

ε2 48

τεστοστερονη 60

Fsh 4.9

lh 4.6

προλακτινη 13.5

dhea (κρατηθείτε) 457

προγεστερονη 1.19

δ4 ανδροστενεδιονη (κρατηθείτε κ πάλι) 4,75 κ

αμη 13.30... επίσης κ η χοληστερίνη τσιμπημένη

. Tsh 1.08 ( ενώ ήταν 0.99 κ παίρνω χάπι ανέβηκε λίγο) t4 1.43.....

 ξέχασα βιταμίνη d 21

Νομίζω οι τιμές κ ειδικά η αμη δεν ειναι κ πολύ καλές... η ηλικία μου είναι 28 κ του συζύγου το ίδιο με σπερμοδιάγραμμα σχεδόν τέλειο 160.000.000/μλ ζωηρά και μέτρια στο 87% και φυσιολογικές μορφές 98%... Εχω εναποθέσει την πίστη κ τις ελπίδες μου στο σπέρμα μας... Θα μπορούσατε να με συμβουλέψετε πως να κινηθώ?

ΥΓ Συγνώμη για το σεντόνι

Γεια σου κορίτσι, όσον αφορά το σπέρμα είναι τέλειο. Οι ορμόνες σου έχουν σκαμπανεβασματακια αλλά μια επίσκεψη σε ενδοκρινολογο πιστεύω θα σε βοηθήσει κ θα σου λύσει όλες τις απορίες. Έχεις πολυκυστικες; Γιατί από όσο γνωρίζω χωρίς να είμαι ειδικός εννοείται αυτά που έχεις ήδη αρκετά ανεβασμένα συμβαίνουν κ στην περίπτωση των πολυκυστικων. Προσπαθείτε καιρο; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitroulaa είπε:

Γεια σου κορίτσι, όσον αφορά το σπέρμα είναι τέλειο. Οι ορμόνες σου έχουν σκαμπανεβασματακια αλλά μια επίσκεψη σε ενδοκρινολογο πιστεύω θα σε βοηθήσει κ θα σου λύσει όλες τις απορίες. Έχεις πολυκυστικες; Γιατί από όσο γνωρίζω χωρίς να είμαι ειδικός εννοείται αυτά που έχεις ήδη αρκετά ανεβασμένα συμβαίνουν κ στην περίπτωση των πολυκυστικων. Προσπαθείτε καιρο; 

Δεν εχω πολυκυστικες κ ο υπερηχος που εκανα πριν ενα μηνα ειναι αψογος..... Προσπαθουμε 7 μηνες τωρα....απλα μπηκα σε διαδικασια εξετασεων για να ξεαγχωθω.... και πραγματι ειμαι πιο ηρεμη.... εσεις? προσπαθειτε η εχετε παιδακια?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, noni90 είπε:

Δεν εχω πολυκυστικες κ ο υπερηχος που εκανα πριν ενα μηνα ειναι αψογος..... Προσπαθουμε 7 μηνες τωρα....απλα μπηκα σε διαδικασια εξετασεων για να ξεαγχωθω.... και πραγματι ειμαι πιο ηρεμη.... εσεις? προσπαθειτε η εχετε παιδακια?

Προσπαθείτε λιγο καιρό, απόλαυσε το και θα έρθει το μικρούλι, μην αγχωνεσαι απο τωρα. Εμεις ειμαστε πολλα χρονια στον αγωνα, ετοιμαζομαστε δυναμικα για την 4η εξωσωματικη. Όλα καλά σου εύχομαι και όλα να σου ερθουν όπως τα επιθυμείς!!! Μακαρι συντομα να ακουσουμε τα ευχαριστα σου νεα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...