Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

On 27/9/2017 at 1:36 ΜΜ, nini84 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Η αληθεια είναι ότι χαθήκαμε.

Πουλάκι τι κάνει ο μικρούλης;;

Τόνια μου..έχει κολικούς ε;;;Υπομονή και θα περάσουν. Η καημενούλα ζορίζεται...Θα περάσει όμως κι αυτό το διάστημα.

Με το καλό κι εσύ να ξεκινήσεις και πάλι δουλειά. Δύσκολη περίοδος αυτή της προσαρμογής αλλά θα τα καταφέρεις σίγουρα!!!

Εμείς κορίτσια θα προχωρήσουμε σε εξωσωματική τελικά. Αφού δεν έρχεται το μπεμπάκι αλλιώς!!

Καλημέρα κορίτσια μου :) 

Καλά είναι ο μπεμπάκος μου μεγαλώνουμε γρήγορα και δεν έχω καταλάβει πως πέρασε ο καιρός!!!  Φτάσαμε τα 7.200 σε κιλά και 64 πόντους ύψος μια χαρά :):):) 


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Κοριτσια μου!! τι κανετε;; οντως χαθηκε το παρεακι...μερικα κοριτσια δεν ξαναγραψαν καν!! οπως και να χει εγω σας σκεφτομαι ολες!! love bird μπραβο στον μπεμπακο σου..ολοκληρο παλικαρι!! κι εσυ Τονακι μου δυσκολο που θα γυρισεις στη δουλεια τοσο συντομα αλλα αμα δεν γινεται κι αλλιως...Νινακι μου γλυκο με το καλο η αποφαση που πηρατε! ευχομαι συντομα να τελειωσει ολη η ταλαιπωρια σας να κρατατε στα χερια σας το μωρακι σας και να τα ξεχασετε ολα!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Καλημερα Κοριτσια μου!! τι κανετε;; οντως χαθηκε το παρεακι...μερικα κοριτσια δεν ξαναγραψαν καν!! οπως και να χει εγω σας σκεφτομαι ολες!! love bird μπραβο στον μπεμπακο σου..ολοκληρο παλικαρι!! κι εσυ Τονακι μου δυσκολο που θα γυρισεις στη δουλεια τοσο συντομα αλλα αμα δεν γινεται κι αλλιως...Νινακι μου γλυκο με το καλο η αποφαση που πηρατε! ευχομαι συντομα να τελειωσει ολη η ταλαιπωρια σας να κρατατε στα χερια σας το μωρακι σας και να τα ξεχασετε ολα!!!

Ευχαριστώ πολύ Μυρτουλίτα μου!! Και σεις με το καλό το μωράκι σας!!!

ΜΠορεί να μην τα λέμε συχνά πια αλλά εδώ είμαστε. Έστω και αραιά. Φιλάκια πολλά!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
πρίν από 20 λεπτά , nini84 είπε:

Τονάκι!!! Καλά είμαστε!!Εσείς πώς πάτε;;;Το μωρό σας;;;; μεγαλώνει;;;;

Μεγαλώνει! ! Έχει γίνει απίστευτη!  Μας γελάει!  Εν τω μεταξύ εδώ και 2 μέρες άρχισε να βάζειτα χεράκια στο στόμα. . Σήμερα έπιασε πρώτη φορά το αρκουδάκι της και το έβαλε επίσης στο στόμα.  Χσχαχα.  Μου αρρώστησε με ίωση πριν 10 μέρες το καημένο και έκανε δέκατα.  Έχει μυξουλες και βήχα και τώρα πρέπει να περιμένουμε να περάσει για να κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο. Ελπίζω να μην της αφήσει καμία ευαισθησία.  

Εσύ πως είσαι?  Ξεκινήσατε τη διαδικασία? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας Τονάκι. Ταλαιπωρούνται λίγο τα μωράκια με αυτές τις ιω΄σεις αλλά ευτυχώς περνάνε. Με το καλό και το εμβόλιο!!! Πόσο είναι τώρα η μπεμπούλα;

Εμείς 7 νοεμβρη θα περάσουμε επιτροπή για να μας εγκρίνουν για τα φαρμακα ωστε να μην τα πληρώσουμε και μετα αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσουμε.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , nini84 είπε:

Περαστικά σας Τονάκι. Ταλαιπωρούνται λίγο τα μωράκια με αυτές τις ιω΄σεις αλλά ευτυχώς περνάνε. Με το καλό και το εμβόλιο!!! Πόσο είναι τώρα η μπεμπούλα;

Εμείς 7 νοεμβρη θα περάσουμε επιτροπή για να μας εγκρίνουν για τα φαρμακα ωστε να μην τα πληρώσουμε και μετα αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσουμε.

Αντε με το καλό!  Είναι σχεδόν 2.5 μηνών.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Αντε με το καλό!  Είναι σχεδόν 2.5 μηνών.

Μπράβο Τονάκι μου να την χαίρεστε τη μπουμπού σας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!

 

Η Μυρτουλίτα μας τι κάνει;;;;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!! Τονακι να χαιρεστε την μπουμπου σας...φανταζομαι θα ναι τρελα τωρα!!! για φαγωμα!!! Νινακι μου με το καλο οι προσπαθειες σας!!! Σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου!!! Εμεις κοντευουμε...στην αναμονη!!! εχω μπει στο μηνα μου εδω και μερες και λογικα μεχρι αρχες του μηνα θα εχουμε κι εμεις την μπουμπου μας!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!! Τονακι να χαιρεστε την μπουμπου σας...φανταζομαι θα ναι τρελα τωρα!!! για φαγωμα!!! Νινακι μου με το καλο οι προσπαθειες σας!!! Σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου!!! Εμεις κοντευουμε...στην αναμονη!!! εχω μπει στο μηνα μου εδω και μερες και λογικα μεχρι αρχες του μηνα θα εχουμε κι εμεις την μπουμπου μας!!!

Μυρτουλιτα με το καλό! ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μία καλή γέννα και ένα υγιέστατο κοριτσάκι στην αγκαλιά σου! !! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτουλίτα μου με το καλόοοοο!!!Καλή λευτεριά να έχεις με ένα πόνο!!! Σε λίγες μέρες λοιπόν θα την έχεις στην αγκαλίτσα σου!!! Σε φιλώ πολύ γλυκά!! Όποτε μπορέσεις να μπεις να μας γράψεις μετά!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...