Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

αχ βρε κοριτσια μου σας ευχαριστω παρααααα πολυ που ειστε διπλα μου.ακομα δεν στολισαμε αλλα ειναι στα αμεσα σχεδια μας.βικακυ μου πως ειστε???πως τα πανε τα αδερφακια?? ποιο κοριτσακι εχει σε λιγο αυχενικη????? ηρθαν οι μερες πουλακι μου.τπτ δεν εμεινε!!!!τα αλλα κοριτσακια τι κανουν???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπα, ούτε πόνο εμφύτευσης ούτε τίποτα νιώθω ούτε και είχα νιώσει ποτέ δηλαδή. Η αλέκα αυτή ας μην εμφανιστεί, η άλλη μια χαρά ήταν

Σάμμερ, εσύ έχεις κι άλλο παιδάκι; Δεν το είχα καταλάβει. Να σου ζήσει το αντράκι σου! Πόσο είναι; Ένας κύκλος θα περάσει σφαίρα, είναι και οι γιορτές στη μέση, θα μπείτε σε πολύ ωραία διάθεση!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα αντρακι σχεδον 2,5.πριν απο αυτο ειχα 3 αποβολες κ τωρα μια διακοπη 14η εβδομαδα λογω συνδρομου.ευχαριστω για τις ευχες σου κ μην αγχωνεσαι για τα συμπτωματα .υπομονη λιες μερες κ θα μαθεις.ποση δυσκολη ειναι αυτη η υπομονη εμεις το ξερουμε!!!!!θα περιμενω με χαρα τα νεα σου.

Link to comment
Share on other sites

Σαμμερ η μικρή τον λατρεύει τον αδερφό της! Μην τυχόν κουνηθει κ κλαψει..ολο αγκαλιές, φιλιά, Χαδια.βοηθαει στο αλλαγμα της πανας, φέρνει τα πράγματα, ακόμη κ όταν τον πλενουμε . Του έπλενε τα ποδαράκια. Τον χτένισε..απλα πρέπει να προσέχουμε μη βάλει δύναμη. Όταν έβλεπε το χανσαπλαστ η τον αφαλό έλεγε μπουι-μπουι.. Η αλήθεια είναι ότι δ κάνει πολύ ησυχία όταν κοιμάται ο μικρός αλλά είναι κ 2χρονων,οποτε λογικό. Κ μαζί μου προσεκτική όσον αφορά τα ραμματα. Απλά αν ξυπνήσει το βράδυ καμία φορά θέλει μόνο εμένα κ αν θηλαζω είναι λίγο δύσκολο. Επίσης κοιμάται πολύ νωρίς κ ξυπνάει πολύ νωρίς κ είναι λίγο δύσκολο για μένα αυτό το ωράριο. Κ επειδή μένει όλη μέρα ξύπνια σε κάποια φάση γίνεται λίγο γκρινιαρα χωρίς λόγο. Το χειρότερο που κανει(πάντα το εκανε) είναι όταν τη ρωτάμε κτ κ μας γράφει κανονικότατα. Πχ είναι απορροφημενη από κάποιο παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατά τα άλλα πάμε καλά, αύριο πάω για τα ραμματα. Μετά θέλω να ζυγιστω κιόλας να δω που βρίσκομαι. Τα ζόρια θα ναι από βδομάδα που θα γυρίσει στη δουλειά ο άντρας μου..

Link to comment
Share on other sites

Δε θα ναι καποιος εκει βρε βικακι μαμα πεθερα γειτονισσα; την περασα τη φαση γι αυτο κατι να απασχολει τη μεγαλη παζλ ζωγραφικη κατι... Καλα κουραγια για λιγ καιρο ειν τα ζορια.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα ναι καποιος εκει βρε βικακι μαμα πεθερα γειτονισσα; την περασα τη φαση γι αυτο κατι να απασχολει τη μεγαλη παζλ ζωγραφικη κατι... Καλα κουραγια για λιγ καιρο ειν τα ζορια.

Ναι ευτυχώς η μαμά μου θα ρθει αν την πω κ για όσο θέλω. Σε πρώτη φάση στα νυχτερινά του . μωρέ απασχολείται λίγο το ωράριο να δούμε. Πήραμε καινούριο παιχνίδι κ έχει ενθουσιαστεί.. Αυτά με κτ σαν μολύβι με μαγνήτη που μιλάει κ λέει αν βρίσκεις τα σωστά σε κάρτες με "ερωτησεις"

Link to comment
Share on other sites

Εμεις ειμαστε της μουσικης... Αφου θα χεις βηθεια ολα καλα θα παν εγω ειχα φαει την πικρα μονη μου και το γιατι γιατι καποιος μη πω του θυμηθηκαν εκλογες σεπτεμβριατικα και δε μπορουσε ο αντρας μου να παρει αδεια στο καπακι σκαει απαγορευτικο δεν μπορουσαν να γυρισουν οι δικοι μου απ το νησι ομορφιες σου λεω... Μη σου τυχει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τζο μου βλεπω ανησυχίες και σκεφτομαι πως συντομα θα ερθει και το 2!!!!θα το δεις!!!Παρόλο αυτα,εμεις θελουμε ++++!!:wink:

Βικακι μου!!τελεια τα νεα σας με τα παιδακια σου!!Γενικα ησυχουλης ο μπεμπουλης?

Αναζήτησε το στηθος σου η Ιωαννα?

Τοπικο μπανακι τον κανεις?

Τα ράμματα πως πανε?

Σαγκρε μου εσυ πως εισαι??τι λεει το μ3???

Φιλιαααααα σε ολεςςςς!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια ευχομαι τις μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους κ τις μελλουσες μανουλες με το καλο να το αποκτησουν..εχω ενα αγορακι 2 χρονων κ βαλαμε αυτο το μηνα μπρος για το δευτερο ..στο γιο μου παιδευτηκα 5 χρονια ελπιζω στο 2ο να ρθει πιο γρηγορα..τελευταια περιοδος 17 οκτωβρη εχω μεγαλο κυκλο γυρω στις 44 μερες αρα ακομη δεν εχω καθυστερηση απλως πριν 2 εβδομαδες ειχα 3 μερες καφετια μαλλον η ωωορηξια κ μετα απο 3 μερες για 2 μερες ροζ σταγονες στο σκουπισμα ..τωρα ειμαι στην αναμονη..ξανα μπηκα στο τρυπακι της αγωνιας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ζαμιάκι πλησίασες τόσο πολύ! Πώς αισθάνεσαι, εκτός από αγωνία; Έχεις ενοχλήσεις;

Χρύσα, καλώς ήρθες, να χαίρεσαι το αγοράκι σου, με το καλό να 'ρθει και το δεύτερο, γρήγορα και με υγεία. Εύκολα ξαναμπαίνει κανείς στο τριπάκι της αγωνίας, εννοείται!

Βίκυ, μια χαρά η κόρη σου, όσο για την προσήλωση στο παιχνίδι πολύ θετικό είναι, όχι αρνητικό, την απορροφάει.

Σάνγκρε, πέρασες όλο το πακέτο μόνη; Εμ γι' αυτό το πήρες απόφαση και για τρίτο, μετά απ' το μόνη με νεογέννητο και νήπιο τίποτα δε θα σε φοβίζει. Γεννάς πάντως αυτή τη φορά την πιο ωραία και εύκολη περίοδο! Ούτε καλοκαίρια με μεγάλη κοιλιά ούτε τίποτα και αν έχει και ωραίες λιακάδες τον χειμώνα θα το απολαύσετε και οι 3 όταν σας βολέψει να βγείτε.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκουλες μου, μπηκα να πω ενα γεια! Ειμαστε χωριο και το ιντερνετ ζαβό!

Φιλακια σε μανουλες, εγκυμονούσες, εν δυνάμει και μπεμπακια!💋💋💋💋


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...