Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλως σας βρηκα κ εδω κοριτσια μου!λιγα λογια για εμενα...ειμαι στον 4ο μηνα προσπαθειων για το πρωτο μου παιδακι ...ειμαι 33 ετων...σε αυτο τον κυκλο εντοπισα ωορρηξια με τα hometest...ηταν 12/11 με κυκλο 32 ημερων και τωρα ειμαι σε αναμονη να μην εμφανιστει περιοδος!απο δευτερα αν δεν εμφανιστει θα κανω μια χοριακη και ευχομαι να την δω θετικοτατη!!!παραδοξως εκτος απο λιγα πονακια χαμηλα χθες δεν νιωθω κανενα συμπτωμα περιοδου...αναμενω μαζι με τη Ζοζεφιν και κανουμε συμπαρασταση η μια στην αλλη!!! :)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρυσά κ μουτζουρακι καλώς ήρθατε ! Με το καλό ευχομαι!ν

Τχο και τα δικά σου ενθαρρυντικά ακούγονται!! Για να δούμε

Ή μέθοδος κοιμησου παιδί μου για μενα είναι ανεπίτρεπτη, δεν Συμφωνώ καθόλου!! Παιδί κάναμε θα κοιμομαστε 12 ώρα;; Οσο για την άλλη που θέλει το παιδί της να κοιμάται 18 ώρες απλά έλεος!νν

Ή Μελίνα κοιμαται μία με δύο φορές την ημέρα ανάλογα τι ωραία ξυπνήσει το πρωί , αλλά προτιμώ να κοιμηθεί λίγο να ναι ξεκουραστη και ας κοιμηθεί λίγο αργό, πάντως μέχρι τις 10 κοιμάται αν κοιμηθεί και μεσημέρι αλλιώς από τις 9-9:30!!

Καλα για τον τύπο που παρατάει τα παιδιά θέλει πολύ ξύλο!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε αν κατσω να αναλυσω κουλες ιστοριες θα γραψω εγκυκλοπαιδια δε παιζει ωρες ωρες λεω η εγω μεγαλωνω εξωγηινο ηκοσμος εχει σαλταρει μαμα αψογο το μελινακι σου εμενα ξυπνανε οχτω κοιμουνται 2-4 και μετα κατα τις εννια εννιαμιση για βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Χρυσά κ μουτζουρακι καλώς ήρθατε ! Με το καλό ευχομαι!ν

Τχο και τα δικά σου ενθαρρυντικά ακούγονται!! Για να δούμε

Ή μέθοδος κοιμησου παιδί μου για μενα είναι ανεπίτρεπτη, δεν Συμφωνώ καθόλου!! Παιδί κάναμε θα κοιμομαστε 12 ώρα;; Οσο για την άλλη που θέλει το παιδί της να κοιμάται 18 ώρες απλά έλεος!νν

Ή Μελίνα κοιμαται μία με δύο φορές την ημέρα ανάλογα τι ωραία ξυπνήσει το πρωί , αλλά προτιμώ να κοιμηθεί λίγο να ναι ξεκουραστη και ας κοιμηθεί λίγο αργό, πάντως μέχρι τις 10 κοιμάται αν κοιμηθεί και μεσημέρι αλλιώς από τις 9-9:30!!

Καλα για τον τύπο που παρατάει τα παιδιά θέλει πολύ ξύλο!

καλως σας βρηκαμε mama82!ελπιζω να γνωριστουμε και να κανουμε καλη παρεα!!:D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! ! Έρχομαι κι εγώ από το θεματακι που μας κλείσανε στο parents!

Στην προσπάθεια για το πρώτο μας νινί περιμένω να μην μου έρθει αυτό το ΣΚ.

Θα τα λέμε εδώ γιατί η αναμονή θέλει συμπαράσταση! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sangreluna καλώς σας βρήκαμε! ! Ευχαριστούμε για τις ευχές! !!!

Josephine καλό μου ακούγεται που συνεχίζει η ανακατωσουρα! ! Εγώ ούτε ξέρω τι μου γίνεται. Όταν καταλάβω θα σας πω αν τελικά συμβαίνει κάτι διαφορετικό. . Έχω μπερδευτεί κι απλά ελπίζω. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

τζο,μουτζουρα κ τονια ευχομαι γρηγορα τα ευχαριστα.τζο κ μενα μου μυριζει νινακι ......για να δουμε...πολυ χαιρομαι οταν περιμενουμε ευχαριστα!!!!
Καλως τη νεα γενια εδω γρια σαγκρε καλως μας ηρθατε γρηγορα τα σπορια και μπολικο σεχχχχχχχχχχ.
moutzoura μου φοβήθηκα ότι θα σας χάσω! !:-(

Χάχα χάχα! !

ευχαριστουμε για το καλωσορισμα κοριτσαρες!οι γνωσεις σας και η ηρεμια σας θα φανει πολυ χρησιμη!

Τονια μου γι αυτο σου εστειλα pm ... δεν γινοταν να σε αφησω στην αναμονη και μονη σου!!!!;);)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστουμε για το καλωσορισμα κοριτσαρες!οι γνωσεις σας και η ηρεμια σας θα φανει πολυ χρησιμη!

Τονια μου γι αυτο σου εστειλα pm ... δεν γινοταν να σε αφησω στην αναμονη και μονη σου!!!!;);)

Αφήστε κορίτσια. .δεν μπορώ. Κοντεύω να σκάσω. Κυριολεκτικά και μεταφορικά. 25η μέρα σήμερα. Υποφέρω από χθες με δυσκολιότητα. Το στομάχι μου πάντα πονάει πριν την περίοδο αλλά σήμερα έχω μια περίεργη αίσθηση σαν να έχω φάει ξινά. Και δεν φεύγει με τίποτα. Δεν λέω ότι είναι τίποτα σημαντικό αλλά με όλο αυτό το φούσκωμα δεν μπορώ να καταλάβω αν αυτές οι ενοχλήσεις χαμηλά είναι το έντερο ή κράμπες της μήτρας. Ποναει και η μέση μου από το πρωί όπως πάντα πριν την περίοδο.. φοβάμαι την απογοήτευση αλλά δεν σταματάω να παρακαλώ τον Θεό να με βοηθήσει.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τόνια μου, υπομονή, ίδιες μέρες ακριβώς είμαστε, 26 κι εγώ σήμερα. Αυτά όλα τα συμπτώματα που περιγράφεις σου εύχομαι να είναι από το σποράκι που φωλιάζει στο νέο σπιτάκι του! Θα έρθει το μωράκι σας, σε όλες έρχεται! Η ανυπομονησία είναι τεράστια βέβαια μ' αυτά τα πράγματα.

Εμένα εξαφανίστηκαν σχεδόν όλα, μόνο αυτό το φούσκωμα στο στομάχι έμεινε, αφού σκέφτομαι ότι είμαι κατά φαντασίαν έγκυος. Ο άντρας μου δε έχει κάνει σχέδια για μετακόμιση, παιδικούς, ποιος θα τα κρατάει και τα 2 :mrgreen: πιο πολύ θα απογοητευτεί, αλλά δεν πειράζει, γιατί αυτό σημαίνει ότι θα καεί το πελεκούδι τους επόμενους μήνες :tongue:

Σάνγκρε, γράψε μας πώς τα κατάφερες και τα συντόνισες τα μαγκάκια σου στο θέμα του ύπνουκαι κυρίως από πότε; Να έχουμε στρατηγικές για το μέλλον.

Μουτζούρα μου, πώς αισθάνεσαι;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τόνια μου, υπομονή, ίδιες μέρες ακριβώς είμαστε, 26 κι εγώ σήμερα. Αυτά όλα τα συμπτώματα που περιγράφεις σου εύχομαι να είναι από το σποράκι που φωλιάζει στο νέο σπιτάκι του! Θα έρθει το μωράκι σας, σε όλες έρχεται! Η ανυπομονησία είναι τεράστια βέβαια μ' αυτά τα πράγματα.

Εμένα εξαφανίστηκαν σχεδόν όλα, μόνο αυτό το φούσκωμα στο στομάχι έμεινε, αφού σκέφτομαι ότι είμαι κατά φαντασίαν έγκυος. Ο άντρας μου δε έχει κάνει σχέδια για μετακόμιση, παιδικούς, ποιος θα τα κρατάει και τα 2 :mrgreen: πιο πολύ θα απογοητευτεί, αλλά δεν πειράζει, γιατί αυτό σημαίνει ότι θα καεί το πελεκούδι τους επόμενους μήνες :tongue:

Σάνγκρε, γράψε μας πώς τα κατάφερες και τα συντόνισες τα μαγκάκια σου στο θέμα του ύπνουκαι κυρίως από πότε; Να έχουμε στρατηγικές για το μέλλον.

Μουτζούρα μου, πώς αισθάνεσαι;

Καλημέρα Josephine. Μην απογοητεύσει

Όσο δεν έρχεται ελπίζουμε.

Πέρασα ένα βασανιστικο βράδυ με το στομάχι κομπο. Τώρα είμαι λιιιγο καλύτερα. Μου έφερε το αγόρι μου ένα simeco γιατί το χαμομηλακι με πρόδωσε αυτήτη φορά και ήταν σαν να μην το ήπια. Η κοιλιά μου τούμπανο από την δυσκοιλιοτητα όμως. Τι να κάνω βρε κορίτσια? ? Έχει κανείς καμιά ιδέα? ? Δεν το έχω ξαναπαθει σε τέτοιο βαθμό. Ξαπλώνω και πονάω. :(

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! ! Τι κάνετε?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...