Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Από ζάκυνθο, οικογένεια με πολύ λάδι, οπότε λάδι παντού! Το αγαπημένο μας είναι ψωμί στο τζάκι φρυγανισμένο με λάδι και κρασί

Φόβος σύλληψης με διακεκομμένες επαφές παίζει; ο γυναικολόγος μου είπε όχι, μόνο έτσι μπορεί να σκάσει και κανένα τρίτο, ε άμα σκάσει δεν θα πω και όχι

τζο μου....τζο μου!!!! και ενα και δυο και τρια και τεσσερα παιδια...... λεβεντες του πειραια????? μπραβο!!!!!!

Τι κάνετε κορίτσια; εμείς γυρίσαμε σπίτι μας χθες από ανάρρωση πάω καλά λίγο ικτερο ο μικρούλης κ πολύ φαΐ γτ χάσαμε βάρος κ δ μας περισσεύει..

Είναι ίδιος με την κόρη μόνο που είναι μίνιον.

Η μικρή είναι άψογη. Τοσο καλή δ την περιμενα

Φιλακια

καλως ηρθατε..... καλους θηλασμους!!!!! φιλακια στην ιωαννιτσα που ειναι και καλη με τον αδερφουλη της!!!!!!!!!!!

Βικι καλως γυρισατε σπιτακι λοιπον εννοειται πως γινεται με ολους τους τροπους το τριτο πιαστηκε σε πεντε λεπτα κι ουτε και μενα το δευτερο ειχε ικτερο πολυ φαι και ηλιο...στο τελος εφαγε το μπαρμπα μπριλιο. Χιχιχι

ατελειωτη σαγκρε.... χο,χο,χο... τον μπαρμπα μπριλιο...ε???? ε με τοσο ταχινι που τους δινεις...... χαχα

Να σου ζήσει και καλούς θηλασμούς! Κι εμείς αδυματούλες είμασταν, τώρα, όμως, έχουμε γίνει μπουτούδες ;)

γεια σου ιωαννιτσα μου!!!! πως τα πας με τους θηλασμους????? με το φαι ολα καλα????

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;

Βίκυ καλή ανάρρωσή και καλή ανατροφή! Μπράβο στο κορίτσι σου που είναι τόσο καλό!!! Έφυγαν όλα τα άγχη και της γέννας και που θα ελειπες και που το πήρε τέλεια ή Ιωάννα! Καλούς θηλασμους!!

Ιοιο μια χαρά το κοριτσάκι σου!! Κι εμένα πήρε λίγο μπρος αλλά οι θηλασμοι καλά κρατούν!!

Τώρα βγάζει τον κάτω κυνόδοντα και έναν ακόμη τραπεζίτη και εχθες δεν ήταν ή μέρα της αλλά σήμερα ξαναγύρισε το χαρούμενο κορίτσι μου!!

Τζο πάντα από τόσο νωρίς είχες συμπτώματα περιόδου;; Μην σκας θα έρθει και το αδερφακι γρήγορα!!

Από τόσο νωρίς ξυπνάει το μπουμπούκι σου;; Δεν σε πιάνει ύπνος να κοιμηθεις λίγο μαζί του ;;

Εμείς το σκ ειμασταν όλη μέρα βόλτες ,είχε και ωραίες μέρες!

μαμα φιλησε μου την κουκλιτσα σου!!!!!! κουραγιο θα βγουν και αυτα τα δοντια!!!!!! σε δαγκωνει στο θηλασμο??????(πχ οταν ποναει η νευριαζει)

Ax, κι εγώ το πρωί έχω πάντα τρελή πείνα! Γιατί το βράδυ πάντα τη βγάζω με σαλάτα, είμαι του βασιλικού πρωινού. Και έχω διαβάσει ότι όσες τρώνε καλό πρωινό κάνουν αγόρια :mrgreen: Μετά το μπέμπη βέβαια πάνε τα βασιλικά πρωινά, στη ζούλα τρώω κι εγώ

Ναι, πάντα έχω συμπτώματα ήπια καμιά εβδομάδα πριν, κάποιους μήνες δεν έχω και καθόλου συμπτώματα, πάντως τίποτα το καινούριο.

Αυτά τα δόντια, εμείς τίποτα ακόμα και σκέφτομαι να αποθηλάσω, αλλά τρέμω την περίοδο που θα βγάζει τα δοντάκια του.

Πρωινός πρωινός είναι πάντα ο μπέμπης μου, γονίδια απ' τη μεριά μου. Εγώ φυσικά 5.30 κουτουλάω, κατά τις 7 αρχίζω και λειτουργώ, κι έτσι και πιω καφέ όταν καταφέρω μετά με πιάνει η ενέργεια και αρχίζω τις δουλειές, οπότε ίσως κοιμηθώ το μεσημέρι. Για την ώρα ψωνίζω ιντερνετικά τα του σούπερ μάρκετ, μεγάλη εφεύρεση που τελευταία άρχισα να τη χρησιμοποιώ!

Πολύ ωραίες λιακάδες το ΣΚ, κι εμείς το ευχαριστηθήκαμε! Βγήκα και με το σύζυγο, αλλά την άλλη μέρα σερνόμουν γιατί κοιμηθήκαμε 1, τς τς τς, από 9 που είναι το συνηθισμένο μου :rolleyes:

Σοκολάτα για πρωινό ε; Της εγκυμοσύνης ωραίες ατασθαλίες!!! Άντε να έχω κι εγώ αυτό το συγχωροχάρτι!

Τζο μου με το καλο να ερθει και το δευτερο!!!!!! και να φας πολλες σοκολατες!!!!!! ξερεις μου ελειψε τς τς τς τς

Εμενα τζο μου μετα το βασιλικο τους πρωινο ακολουθει το βασιλικο δεκατιανο τους και μετα το αναλογο μεσημεριανο ο μ1 πχ αφου εφαγε τεσσερα φρουτα μετα μου λεει γιατι δε μου καθαριζεις κι ενα πορτοκαλι κι ολα αυτα μετα απο μια φετα με ταχιν και κανελα και ενα παξιμαδι οκ; σε δυο ωρες θα μου στρογγυλοκατσουν για μεσημερι.

στο τρεξιμο φιλεναδα ε????? μαλλον καταλαβαινω!!!!!!!!! μαγειρευεις συνεχεια ε?????

τζο μακαρι κοριτσι μου.εδω θα ειμαστε να περιμενουμε νεα σου.εγω σημερα μιλησα με τον γιατρο γιατι δεν θυμαμαι αν σας ειπα αλλα πριν καθαρισω μου ηρθε κ περιοδος 24η ημερα.ανησυχησα κ τον πηρα κ μου ειπε οτι ο οργανισμος λειτουργει αψογα κ μολις τελειωσω να παω να με δει.ακομα εναν κυκλο θα περιμενω κ μετα αν θελουμε βαζουμε μπρος.....

μπραβο σαμερ μου!!!!!! πολυ χαιρομαι που ολα επουλωθηκαν...τουλαχιστον στο σωμα σου!!!!! με το καλο να περασει αλλος ενας μηνας...... και να εχεις στις προσπαθειες σου!!!!!

Με το καλό Σάμμερ μου όλα να πάνε όπως τα έχεις ονειρευτεί σου το εύχομαι ολόψυχα :D:D:D

πουλακι μου κοντευεις για αυχενικη!!!!!!!!φιλακια!!!!

Κατά τα άλλα πάμε καλά, αύριο πάω για τα ραμματα. Μετά θέλω να ζυγιστω κιόλας να δω που βρίσκομαι. Τα ζόρια θα ναι από βδομάδα που θα γυρίσει στη δουλειά ο άντρας μου..

καλα κουραγια!!!!!! βαζε τα για υπνο και ξαπλωκαι εσυ μαζι...... για μενα η μονη λυση!!!!!

Δε θα ναι καποιος εκει βρε βικακι μαμα πεθερα γειτονισσα; την περασα τη φαση γι αυτο κατι να απασχολει τη μεγαλη παζλ ζωγραφικη κατι... Καλα κουραγια για λιγ καιρο ειν τα ζορια.

ζορια ζαγκρε μου..... δεν λες τιποτα... να βλεπω το κινητο να χτυπα.... και να μην μπορω να το πιασω να μιλησω..... καταντια!!!! το μπανιο μου ειδικα το λουσιμο στεγνωμα των μαλλιων..... πρεπει να γινει η πριν τις 7παρα τεταρτο που ξυπναη κορη.... η μολις θηλασω το πρωι τα παιδια κι αν ξανακοιμηθουν πριν φυγει ο αντρας μου για την δουλεια!!!!!!

το μπανιο των αιδιων επεισοδιακο.... εχω πονους και στα δυο χερια.... κυριως στο δεξι και φυσικα και στην μεση.... καπου καπου και στα γονατα και εσωτερικα των ωμων..... και ωσπου να μπουσουλισουν η να περατησουν για να ξαπλωνω στο χαλι και να ερχονται να τα θηλαζω....(ετσι σκεφτομαι....)τι θα κανω... θα ποναω!!!!!

η χαρα μου ειναι απεριγραπτη..... οι γριματσες... τα γελια τους.... μου τεντωνουν τα χερακια τους τωρα γα να σηκωσω... το βλεμα τους..... ειναι η ζωη μου..... ειναι ευτυχια!!!!!!

Τζο μου βλεπω ανησυχίες και σκεφτομαι πως συντομα θα ερθει και το 2!!!!θα το δεις!!!Παρόλο αυτα,εμεις θελουμε ++++!!:wink:

Βικακι μου!!τελεια τα νεα σας με τα παιδακια σου!!Γενικα ησυχουλης ο μπεμπουλης?

Αναζήτησε το στηθος σου η Ιωαννα?

Τοπικο μπανακι τον κανεις?

Τα ράμματα πως πανε?

Σαγκρε μου εσυ πως εισαι??τι λεει το μ3???

Φιλιαααααα σε ολεςςςς!!!

ζαμιακι!!!!!!! συντομα μελλουσα μανουλα!!!!!! θα σε περιμενω στο ονειρο!!!!!!!

καλησπερα κοριτσια ευχομαι τις μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους κ τις μελλουσες μανουλες με το καλο να το αποκτησουν..εχω ενα αγορακι 2 χρονων κ βαλαμε αυτο το μηνα μπρος για το δευτερο ..στο γιο μου παιδευτηκα 5 χρονια ελπιζω στο 2ο να ρθει πιο γρηγορα..τελευταια περιοδος 17 οκτωβρη εχω μεγαλο κυκλο γυρω στις 44 μερες αρα ακομη δεν εχω καθυστερηση απλως πριν 2 εβδομαδες ειχα 3 μερες καφετια μαλλον η ωωορηξια κ μετα απο 3 μερες για 2 μερες ροζ σταγονες στο σκουπισμα ..τωρα ειμαι στην αναμονη..ξανα μπηκα στο τρυπακι της αγωνιας

χρυσα να σου ζησει το αγορακι σου!!!!!! αλα τα συπτωματα.... κυριως τα ροζ.... μακαρι να ειναι αυτος ο μηνας που θα σου φερει το αγκιστρωμα του δευτερου μωρου σου!!!!!

Γλυκουλες μου, μπηκα να πω ενα γεια! Ειμαστε χωριο και το ιντερνετ ζαβό!

Φιλακια σε μανουλες, εγκυμονούσες, εν δυνάμει και μπεμπακια!💋💋💋💋

οντετακι μου καλα να περασετε... φιλησε μου την κουκλα!!!!!!

κοριτσια χαρηκα που προλαβα να διαβασω την τελευταια σελιδα μονο και να σας μιλησω λιγο!!!!! μου λειπετε!!!! φιλακια.... παω να θηλασω τον μεσι μου........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα,

ζαμιάκι πλησίασες τόσο πολύ! Πώς αισθάνεσαι, εκτός από αγωνία; Έχεις ενοχλήσεις;

Χρύσα, καλώς ήρθες, να χαίρεσαι το αγοράκι σου, με το καλό να 'ρθει και το δεύτερο, γρήγορα και με υγεία. Εύκολα ξαναμπαίνει κανείς στο τριπάκι της αγωνίας, εννοείται!

Βίκυ, μια χαρά η κόρη σου, όσο για την προσήλωση στο παιχνίδι πολύ θετικό είναι, όχι αρνητικό, την απορροφάει.

Σάνγκρε, πέρασες όλο το πακέτο μόνη; Εμ γι' αυτό το πήρες απόφαση και για τρίτο, μετά απ' το μόνη με νεογέννητο και νήπιο τίποτα δε θα σε φοβίζει. Γεννάς πάντως αυτή τη φορά την πιο ωραία και εύκολη περίοδο! Ούτε καλοκαίρια με μεγάλη κοιλιά ούτε τίποτα και αν έχει και ωραίες λιακάδες τον χειμώνα θα το απολαύσετε και οι 3 όταν σας βολέψει να βγείτε.

Τζο μου καλησπερα!!τι κανετε??ο μικρος μπόμπιρας πως ειναι?

Εμεις κρατάμε καλα!!ο μπεμπουλης μας,αγαπαει πολυ το σπιτακι της μαμάς του..γι'αυτο και δεν εχει εμπεδωθεί ακομη..φαινεται πως θα τον παρουμε ολο το μηνα μας:wink:

Κάναμε nst σημερα ειχαμε μονο μια σύσπαση..αρα εχουμε χρονο ακομη.

Ενοχλήσεις για να γεννησω δεν εχω..(πχ πονακια περιοδου) γενικα ενοχλησεις πολλες..αρχικα κουτσαινω..με πονανε πολυ οι γοφοι μου..η πλατη μου..η μεση μου..τωρα κρυωσα κιολας..και εδεσε το γλυκο..δε κοιμαμαι καθολου..

Ανυπομονω τοσο...μα τοσο πολυ να τον δω....!!!!!ακομη ξαι τωρα δε το εχω συνειδητοποίησει..

Γλυκουλες μου, μπηκα να πω ενα γεια! Ειμαστε χωριο και το ιντερνετ ζαβό!

Φιλακια σε μανουλες, εγκυμονούσες, εν δυνάμει και μπεμπακια!οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½

Φιλακια πολλα γλυκια μας μανουλα!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μαρτάκη μου, πόσο αισιόδοξα γράφεις κάθε φορά! Η ευτυχία αυτή που ζεις και θα ζήσεις θα σε ακολουθεί, οι πόνοι θα φύγουν, περνάς τα πιο δύσκολα τώρα, από 8ο-9ο γίνονται όλα πιο εύκολα, μετά αρχίζει το τρέξιμο να τα κυνηγάς, αλλά δεν έχει πόνο, μόνο χαρές! Πόσο σε θαυμάζω που αντέχεις τόσον καιρό με το θηλασμό, με την κούραση και όμως όλα τα καταφέρνεις. Το βλέπεις και με χιούμορ, ε δεν θα τρελαθούμε κιόλας, ε; τς τς τς τς τς τς τς τς :tongue: Η κόρη τι λέει που απέκτησε και δυο ζουζούνια να την τριγυρνάνε;

Ζαμιάκι, θα τον δεις και θα τον κρατήσεις τόσο σύντομα, πάει έφαγες το γάιδαρο! Στο νστ εγώ ποτέ δεν είχα ούτε μία σύσπαση! Κι όμως ήρθε 38+3 με σπάσιμο νερών στα καλά καθούμενα τα μεσάνυχτα, ούτε πόνοι ούτε τίποτα! Η μόνη ένδειξη που είχα ήταν πόνοι περιόδου 1 εβδομάδα πριν σκάσει μύτη ο μπέμπης. Και με είχε πιάσει μια τέτοια ανυπομονησία και πολλά νεύρα γιατί αργεί! Είχε πάρει θέση όμως αρκετό καιρό χαμηλά, δεν είχε όμως εμπεδωθεί.

Οντετάκι, ξεκουράσου! Ελιές στο χωριό; Φιλιά πολλά πολλά στη μπουμπού!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις ειμαστε της μουσικης... Αφου θα χεις βηθεια ολα καλα θα παν εγω ειχα φαει την πικρα μονη μου και το γιατι γιατι καποιος μη πω του θυμηθηκαν εκλογες σεπτεμβριατικα και δε μπορουσε ο αντρας μου να παρει αδεια στο καπακι σκαει απαγορευτικο δεν μπορουσαν να γυρισουν οι δικοι μου απ το νησι ομορφιες σου λεω... Μη σου τυχει....

Νησί στο αιγαίο; Ή απ' τη δική μου μεριά;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;

Σαμερακι με το καλό να έρθει το μωρακι σας όταν ξεκινησετε!! Να μην κάνεις μαύρες σκέψεις όσο μπορείς!! Αυτήν την φορά θα πάνε όλα καλά!!

Μαρακι μου να τα χαίρεσαι και τα τρία!! Όπως λέει και ή τζο μετά θα ναι σκέτη απόλαυση χωρίς πόνους!!

Ή Μελίνα με δαγκώνε όταν ήταν να βγάλει δόντι αλλά όχι σε σημείο να με πληγώσει τωρα που έβγαλε τα μπροστά και βγάζει τραπεζίτες δεν με δαγκώνει , πρόσεχε να μην φωνάξεις αν σε δαγκώσουν ή να μην τα μαλωσεις και τρομάξουν προσπάθησε ήρεμα να τα βγαλεις για λίγο από το στήθος και μετά πάλι θα τα βάλεις να πιουν

Ή κορακλα σου τι κάνει;; Οως τα πάει με το σχολείο; Τελευταία χρόνια φέτος!

Ζαμιακι δεν έμεινε τίποτα, σε λίγο θα συναντήσεις τον έρωτα της ζωής σου!! Κι εγώ δεν είχα συσπάσεις ποτέ βέβαια εγώ πήγα με πρόκληση στις 40+4 αλλά όλα πήγαν καλά και φυσικά δεν σημαίνει ότι δεν θα έρθει μόνο του!! Για την γέννα μην αγχωνεσαι είναι η πιο μαγική στιγμή!

Τζο τι κάνετε;; Τι ώρα ξυπνησε ο όμορφος σήμερα;; Έχεις ακόμα συμπτώματα περιόδου;;

Η Μελίνα εχθες ήταν τόσο κουρασμενη που κοιμήθηκε από τις 8 παρά με αποτέλεσμα να ξυπνήσει στις 11:30 και να κοιμηθεί στις 2!! Αυτό το παιδί με τον ύπνο δεν. .χαχα

Εχθες βγαλαμε και τον σκύλο μας βόλτα, ή Μελίνα δηλ και εγώ από πίσω να κυνηγάω αυτήν και αυτή τον σκύλο!! Χαχα

Βικακι τα εβγαλες τα ραμάτα;; Ο μικρός πως τα πάει;; Ή Ιωάννα αστέρι!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου, αγαπημένη! Τί ωραία που τα γράφεις! Να τα χαίρεσαι! Η δική μου μεγαλώνει! Θηλάζει και τρώει! Ενώ όσο θήλαζε μόνο, νόμιζα είναι "φαγού" τελικά με το φαγητό έχει μέτρια σχέση. Ευτυχώς ό, τι της έχω δώσει το τρώει.

Μαμά, ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές για το δάγκωμα. Ακόμα δεν μου έχει τύχει, αλλά καλύτερα να είμαστε ετοιμοπόλεμοι :)

Σαμμερ μου, με το καλό θα έρθει και το επόμενο παιδάκι σου!

Jo, ' sangre, zamia, chrysa και σε όλα τα κορίτσια καλή σας μέρα!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακια γεια σας πηγα κουνιες και γυρισα μπαρουτι με κατι κ...παιδα η βασικα με τς μαναδες που δε λενε τιποτα. Ασε τεσπα μαρτη σε σκεφτομαι παντα περιμενω προσκληση για επισκεψη οσο μπορω ακομα

Τζο μου γλυκια οχι απο την αλλη μερια κι εμεις το λαδι το χουμε θεο.

Ιοιο σιγα σιγα ανοιγει η ορεξη μην αγχεσαι.

Εγω ζω μια παρανοια απο τη μια τις πιο γλυκες στιγμες κι απ την αλλη το τι κανω τωρα η τρελη πως θα τα καταφερω.

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια που τα γραφεται!!! χρυσα καλως ηρθες...ωραια μου ακουγονται αυτα που γραφεις για να δουμε!!!!???μαρτη μου να γραψεις βιβλιο σε παρακαλω τα λες υπεροχα.βικακυ πολυ χαιρομαι που δεν εχετε ζηλιες,ζειτε ονειρεμενες οικογ.στιγμες!!!!μαμα σε φανταζομαι να κυνηγας παιδι κ σκυλο χαχαχα.ζαμιακι εφτασε η ωρα σου τι καλα!!!! ιοιο μου μονιμως σκαμπανεβασματα εχουμε με το φαγητο.σαγκρε δεν σε φοβαμαι εσενα ολα τα καταφερνεις!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσακια γεια σας πηγα κουνιες και γυρισα μπαρουτι με κατι κ...παιδα η βασικα με τς μαναδες που δε λενε τιποτα. Ασε τεσπα μαρτη σε σκεφτομαι παντα περιμενω προσκληση για επισκεψη οσο μπορω ακομα

Τζο μου γλυκια οχι απο την αλλη μερια κι εμεις το λαδι το χουμε θεο.

Ιοιο σιγα σιγα ανοιγει η ορεξη μην αγχεσαι.

Εγω ζω μια παρανοια απο τη μια τις πιο γλυκες στιγμες κι απ την αλλη το τι κανω τωρα η τρελη πως θα τα καταφερω.

Tι έκαναν τα κ..παιδα; Μήπως ποδόσφαιρο στην παιδική χαρά μέσα; Γιατί δεν είχαν σήμερα σχολείο και σ' εμάς γινόταν χαμός! Αχ, εμείς έχουμε αδυναμία με τα νησιά του Αιγαίου, κυρίως Κυκλάδες βέβαια. Αλλά και Κρήτη, πιο πέρα δεν έχω πάει ακόμα :rolleyes: Αχ, αυτή η παράνοια θα 'ναι μόνιμη φιλενδάδα, μου το λένε στη δουλειά, αν κάνω κοντά δεύτερο να κλείσω μια θέση στο φρενοκομείο, εγώ κλείνω τ' αυτιά μου :lol:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;

Τζο τι κάνετε;; Τι ώρα ξυπνησε ο όμορφος σήμερα;; Έχεις ακόμα συμπτώματα περιόδου;;

Η Μελίνα εχθες ήταν τόσο κουρασμενη που κοιμήθηκε από τις 8 παρά με αποτέλεσμα να ξυπνήσει στις 11:30 και να κοιμηθεί στις 2!! Αυτό το παιδί με τον ύπνο δεν. .χαχα

Εχθες βγαλαμε και τον σκύλο μας βόλτα, ή Μελίνα δηλ και εγώ από πίσω να κυνηγάω αυτήν και αυτή τον σκύλο!! Χαχα

Σου έκαναν τη γυμναστικούλα σου σκύλος και Μελινάκι, ε!!! Το μεσημέρι κοιμάται η Μελίνα; Ακούω στην παιδική χαρά ότι όλες προσπαθούν να κόψουν τον μεσημεριανό ύπνο και γι' αυτό τα τρέχουν όλη μέρα έξω, από τζάμπο μέχρι όπου βάλει ο νους για να μην κοιμηθούν. Εγώ απ' την άλλη παραπονιέμαι για τα πολύ πρωινά ξυπνήματα, άλλο άκρο! Αυτές παραπονιούνται που δεν συναντιούνται με τους συζύγους λόγω πολύ βραδινού ύπνου των παιδιών. Με τπτ δεν είμαστε ευχαριστημένες! Σήμερα 6.15, καλό ήταν αυτό :lol: το κακό είναι το 5.15! Κοιμάται 8 περίπου. Βέβαια ακούω και κάτι άλλα κουφά, μου είπε μια μαμά σε ένα πάρτι ότι εφάρμοσε μέθοδο κοιμήσου παιδί μου σε μωρό 10 μηνών γιατί λέει δεν κοιμόταν 18 ώρες που έπρεπε!!! :confused: το ήθελε σε συνεχή καταστολή το παιδί

Εγώ πολλή ανακατωσούρα από χθες στις 6 το απόγευμα μέχρι και τώρα που μιλάμε, πρώτη φορά μου συμβαίνει, στην πρώτη τπτ. Θα δείξει, μόνο να μην είναι ίωση, που πιστεύω όχι. Και πόνο περιόδου κλασικά. Έχω ακόμα μέρες, 25η σήμερα.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tι έκαναν τα κ..παιδα; Μήπως ποδόσφαιρο στην παιδική χαρά μέσα; Γιατί δεν είχαν σήμερα σχολείο και σ' εμάς γινόταν χαμός! Αχ, εμείς έχουμε αδυναμία με τα νησιά του Αιγαίου, κυρίως Κυκλάδες βέβαια. Αλλά και Κρήτη, πιο πέρα δεν έχω πάει ακόμα :rolleyes: Αχ, αυτή η παράνοια θα 'ναι μόνιμη φιλενδάδα, μου το λένε στη δουλειά, αν κάνω κοντά δεύτερο να κλείσω μια θέση στο φρενοκομείο, εγώ κλείνω τ' αυτιά μου :lol:

Σου έκαναν τη γυμναστικούλα σου σκύλος και Μελινάκι, ε!!! Το μεσημέρι κοιμάται η Μελίνα; Ακούω στην παιδική χαρά ότι όλες προσπαθούν να κόψουν τον μεσημεριανό ύπνο και γι' αυτό τα τρέχουν όλη μέρα έξω, από τζάμπο μέχρι όπου βάλει ο νους για να μην κοιμηθούν. Εγώ απ' την άλλη παραπονιέμαι για τα πολύ πρωινά ξυπνήματα, άλλο άκρο! Αυτές παραπονιούνται που δεν συναντιούνται με τους συζύγους λόγω πολύ βραδινού ύπνου των παιδιών. Με τπτ δεν είμαστε ευχαριστημένες! Σήμερα 6.15, καλό ήταν αυτό :lol: το κακό είναι το 5.15! Κοιμάται 8 περίπου. Βέβαια ακούω και κάτι άλλα κουφά, μου είπε μια μαμά σε ένα πάρτι ότι εφάρμοσε μέθοδο κοιμήσου παιδί μου σε μωρό 10 μηνών γιατί λέει δεν κοιμόταν 18 ώρες που έπρεπε!!! :confused: το ήθελε σε συνεχή καταστολή το παιδί

Εγώ πολλή ανακατωσούρα από χθες στις 6 το απόγευμα μέχρι και τώρα που μιλάμε, πρώτη φορά μου συμβαίνει, στην πρώτη τπτ. Θα δείξει, μόνο να μην είναι ίωση, που πιστεύω όχι. Και πόνο περιόδου κλασικά. Έχω ακόμα μέρες, 25η σήμερα.

Ζοζεφινακι σε εντοπισα!τωρα αν γραφω σωστα δεν ξερω!ομολογω δεν ειχα διαβασει πως δεν πρεπει να τα αναλυουμε αυτα στο φορουμ και μας εκλεισαν το θεματακι!:D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω βρε τζο ενα συγκεκριμενο πηγε να ριξει τα πσιδια απο την τδουληθρα απο το ποδηλατο τα στριμωχνε και τα φοβεριζε τους αρπαγε τα πραγματα και η μανα τιποτα καλο μου μηπως να μην τοκανες αυτο; καταλαβες;

Link to comment
Share on other sites

Μερικές τα συνδέουν με Κάιρο τα παιδιά, δεν εξηγείται αλλιώς! Εμάς είναι ένας μπαμπάς με δύο νήπια και σου λέει, 5 λεπτά να πάω για μια τουαλέτα τους ρίχνεις μια ματιά; Και έρχεται μετά από καμιά ώρα! Έλεος! Κι εσύ να μην μπορείς και να τα παρατήσεις, ευτυχώς έχει γίνει γνωστός

Πράσινο να αναπνέουμε, σάνγκρε μου, να ξαμολάμε και τα ταλιμπανάκια μας και τι άλλο θέλουμε :tongue:

Μουτζουρίτσα, καλώς μας βρήκες! Μάλλον είχε πολύ μπλα μπλα, γι' αυτό το παρέπεμψαν εδώ, όχι ότι δεν έπρεπε να συζητάμε συμπτώματα. Μας έχασαν κι οι άλλες, άλλαξαν και το όνομα ξαφνικά, κι εγώ το έψαξα για να το βρω.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...