Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ ποα γραψατε και δεν πήρα χαμπαρι!!

Μπουμπου καταρχήν καλώς ήρθες! Κι εγώ χω την ίδια απορία:πως κρατιέσαι;;

Καταρχήν έκανες λάθος το τεστ κατα δεύτερον τα τεστ δεν είναι τόσο αξιόπιστα σε σχέση με την οριακή, να πω ότι κι εγώ είχα αρνητικό τεστ ενώ ήμουν έγκυος

Επίσης μπορείς να μείνεις έγκυος και εκτός των γονιών ημερών

Είχα και εγώ "δέκατα" και ο πονοκέφαλος είναι και αυτός ένδειξη!ν

Εγω θα σου έλεγα να πας για χοριακη!! Δεν θέλω να σε ξεσηκωνω και σε περίπτωση αρνητικού αποτελέσματος να απογοητεύσεις αλλά πάνε να σου φύγει και από το μυαλό, αν μπορείς πανε σήμερα ώστε να έχεις τα αποτελέσματα πριν το σκ!!

Περιμένουμε νεα σου!!

Τζο γέννησα 16 Ιουνίου δεν προλάβα τις μεγάλες ζεστές αλλά κι αυτή τη ζέστη που είχε ήταν εξαντλητική, μετά με τον θηλασμό έτρεχε ποτάμι ο ιδρώτας και ήθελα να πιω μία θάλασσα νερό!

Όμως ήταν όλα μία χαρά!

κρατιέμαι λόγω αρνητικού τεστ και φοβαμαι μην απογοητευτω αν κανω τη χοριακηκ βγει αρνητική... θα παω αυριο για χοριακη τοτε αν δεν εχει ερθει... πολύ άγχος.... ουφ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααααα μουυυυυ

να μαι κ εγω!! μετα τη δευτερη αποβολη κ αφου πιστευω πως ελυσα το προβλημα με την αφαιρεση του παλιοδιαφραγματος, ειπα να ηρεμησω λιγο κ για αυτο δεν σας εγραφα τοσο καιρο, ηθελα να μη σκεφτομαι κ να μην ακουω καθολου για μωρα, να ηρεμησει το μυαλο μου μετα απο ολα αυτα... και ξαφνικα... μπαινω στο φορουμ κ δεν σας βρισκω... κοριτσια αληθεια, πηρα μια στενοχωρια, λεω παει, τις εχασα...

ευτυχως σας βρηκαααα..... εχω συνελθει, ειμαι καλα κ ψυχολογικα, αδιαθετησα μετα απο 40 μερες μετα την υστεροσκοπηση αλλα λεω να αφησω κ αυτο το μηνα κ τα χριστούγεννα να βαλω ξανα μπρος με πιστη κ ελπιδα να ερθει κ να μεινει κ για εμενα ενα μωρακι!!

διαβασα εν τάχει τα νεα σας... τι κανετε? πως ειστε?

καταρχην vikaki να σου ζησει κοριτσι μου ο πρίγκιπας, γερος κ δυνατος

σαμμερακι μου πως εισαι? διαβαζω ανεβασμενη ψυχολογια κ αισιοδοξια για νεα προσπαθεια κ χαιρομαι πολυ.. εισαι δυνατη εσυ!

πουλακι τι κανει το σπορακι σου? χαιρεσαι τα συμπτωματακια σου μεχρι να το ξαναδεις? 28 θυμαμαι θα πας..εφτασεεεε

τα υπολοιπα κοριτσια? zamia, ioio, elenaki, mama

σανγκρε πως ειστε? συγνωμη αν ξεχνω καποιες...

ευχομαι στα νεα μελη , tonia, μπουμπου, μουτζουρα ,τζο, χρυσα με το καλο κοριτσια μου ,μακαρι να ειστε ολες αλλιως δεν απελπιζομαστε, εδω , συντροφια η μια στην αλλη θα κανουμε ,παρηγορια κ υπομονη....

σας φιλω πολυ ολες κ περιμενω ευχαριστα νεαααα....

ευχαριστουμε για το καλωσορισμα Ρενα87 μου!!!!εδω ολες συντροφια θα τα περναμε!!!!σου ευχομαι κ σενα καλη επανοδο στις προσπαθειες σου!

κρατιέμαι λόγω αρνητικού τεστ και φοβαμαι μην απογοητευτω αν κανω τη χοριακηκ βγει αρνητική... θα παω αυριο για χοριακη τοτε αν δεν εχει ερθει... πολύ άγχος.... ουφ

να πας το πρωι για χοριακουλα με το καλο!!!!!αναμενουμε νεοτερα!!!!:D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααααα μουυυυυ

να μαι κ εγω!! μετα τη δευτερη αποβολη κ αφου πιστευω πως ελυσα το προβλημα με την αφαιρεση του παλιοδιαφραγματος, ειπα να ηρεμησω λιγο κ για αυτο δεν σας εγραφα τοσο καιρο, ηθελα να μη σκεφτομαι κ να μην ακουω καθολου για μωρα, να ηρεμησει το μυαλο μου μετα απο ολα αυτα... και ξαφνικα... μπαινω στο φορουμ κ δεν σας βρισκω... κοριτσια αληθεια, πηρα μια στενοχωρια, λεω παει, τις εχασα...

ευτυχως σας βρηκαααα..... εχω συνελθει, ειμαι καλα κ ψυχολογικα, αδιαθετησα μετα απο 40 μερες μετα την υστεροσκοπηση αλλα λεω να αφησω κ αυτο το μηνα κ τα χριστούγεννα να βαλω ξανα μπρος με πιστη κ ελπιδα να ερθει κ να μεινει κ για εμενα ενα μωρακι!!

διαβασα εν τάχει τα νεα σας... τι κανετε? πως ειστε?

καταρχην vikaki να σου ζησει κοριτσι μου ο πρίγκιπας, γερος κ δυνατος

σαμμερακι μου πως εισαι? διαβαζω ανεβασμενη ψυχολογια κ αισιοδοξια για νεα προσπαθεια κ χαιρομαι πολυ.. εισαι δυνατη εσυ!

πουλακι τι κανει το σπορακι σου? χαιρεσαι τα συμπτωματακια σου μεχρι να το ξαναδεις? 28 θυμαμαι θα πας..εφτασεεεε

τα υπολοιπα κοριτσια? zamia, ioio, elenaki, mama

σανγκρε πως ειστε? συγνωμη αν ξεχνω καποιες...

ευχομαι στα νεα μελη , tonia, μπουμπου, μουτζουρα ,τζο, χρυσα με το καλο κοριτσια μου ,μακαρι να ειστε ολες αλλιως δεν απελπιζομαστε, εδω , συντροφια η μια στην αλλη θα κανουμε ,παρηγορια κ υπομονη....

σας φιλω πολυ ολες κ περιμενω ευχαριστα νεαααα....

Ρένα μου χαίρομαι που μας ξαναέγραψες :tongue::tongue::tongue: καλά έκανες και πήρες τον χρόνο σου χρειάζεται κάπου κάπου για να καθαρίζει το μυαλό μας :roll::roll::roll: σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ότι καλύτερο για την συνέχεια :lol::lol::lol:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οκ κοριτσια ηρθα απο ντοπλερ μια χαρα ο μαγκακος αψογος. Και μου φυγε και το αγχος οτι θα βγει ντερεκι ειναι φυσιολογικος η μαια μου δωσε μεχρι 10δεκεμβρη ο γιατρος μεχρι 20 και εχω πητ 8/1 ουαου...

Link to comment
Share on other sites

Οκ κοριτσια ηρθα απο ντοπλερ μια χαρα ο μαγκακος αψογος. Και μου φυγε και το αγχος οτι θα βγει ντερεκι ειναι φυσιολογικος η μαια μου δωσε μεχρι 10δεκεμβρη ο γιατρος μεχρι 20 και εχω πητ 8/1 ουαου...

Μπράβο Sangre μου όλα καλά και με το μαγκάκι 3 :lol::lol::lol::lol: με το καλό !!!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω προσπαθήσει κ άλλη φορά να γράψω αλλά δ πρόλαβα.. Να καλωσορίσω τα νέα κορίτσια κ να ευχηθώ σύντομα ευχάριστα!

Ρένα καλώς μας βρήκες κ πάλι! Με το καλό!

Μάρτη πολυ χαίρομαι όταν γράφεις.. Τέλεια τα πάτε.. Τα καλύτερα ερχονται

Μπουμπου εγώ θα έκανα χοριακη αύριο πρωι

Εμάς μας είδε παιδίατρος. Ξεκίνησε η ανάπτυξη.. Πήραμε κ μποι κ βάρος κ στο κεφαλάκι! Έπεσε κ ο αφαλος. Φυσημα δ άκουσε. Οπότε αιματολογικες τέλη του μήνα τώρα.

Σανγκρε όλα καλά στο ντοπλερ! Μπράβο!

Ζαμιακι που ρώτησες κ τοπικό πλύσιμο κάναμε κ κανονικό τον μικρό με προσοχή στον αφαλο.τα ραμματα τα έβγαλα. Κλείνει καλά. Η Ιωάννα δ ζήτησε να θηλαζει. Κ δ την ενοχλεί που βλέπει τον μικρο

Ναι, ναι.. Δ είμαι έγκυος. Ο μπεμπουλης μου είναι 10ημερων,το τικεράκι θα το αλλάξω αν κάτσω στον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο sangre! !!με το καλό! !!

Εγώ κορίτσια τι να σας πω. Νιώθω χάλια. Νιώθω απίστευτη κούραση αλλά σκέφτομαι μήπως φταίει που δεν κοιμήθηκα μέχρι αργά. Επίσης εδώ και 2.μερες δεν μπορώ να κάνω βήμα γιατι λαχανιαζω με το παραμικρό. .φοβάμαι τόσο πολύ τις επόμενες μέρες μην απογοητευτώ. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο sangre! !!με το καλό! !!

Εγώ κορίτσια τι να σας πω. Νιώθω χάλια. Νιώθω απίστευτη κούραση αλλά σκέφτομαι μήπως φταίει που δεν κοιμήθηκα μέχρι αργά. Επίσης εδώ και 2.μερες δεν μπορώ να κάνω βήμα γιατι λαχανιαζω με το παραμικρό. .φοβάμαι τόσο πολύ τις επόμενες μέρες μην απογοητευτώ. .

Εν τω μεταξύ ο άντρας από χθες με ρωτάει συνέχεια τι μπορεί να έχω κάνει τι μπορεί να έχω και μου φουντώνει τις ελπίδες.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έλα, βρε σάνγκρε μου, μπράβο για το τρίτο το μαγκάκι! Ε αυτό θα 'ναι πολύ μαγκάκι, βιάζεται να σου 'ρθει μες στο 16!!! Ετοιμάσου για πρωτοχρονιά με τον μπέμπη!

Τι έχασα για το άλλο θέμα; Σε ποιον δόθηκε χάρη; όπως λέει κι ο husband έχω γίνει μανούλα κι έχω χάσει επεισόδια

Ρένα, καλώς ήρθες πάλι, βάλε μπρος για το χριστουγεννιάτικο γιορτινό σποράκι, που θα έρθει για να μείνει σου εύχομαι από καρδιάς.

Λοιπόν, στο δρόμο για την παιδική χαρά πέρασα μπροστά απ' το φαρμακείο :tongue: ε, καταλαβαίνετε τι αγόρασα, 2 τεστάκια self clear. Γύρισα σπίτι μεσημέρι κι είχα ήδη ένα ακόμα, clear blue, οπότε η ανυπόμονη το έκανα: αρνητικότατο, την πήρα την κρυάδα μου! Οπότε μη με ακούτε καθόλου, εγώ βέβαια εδώ θα σας πρήζω


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτο το φαρμακειο απεναντι απο την παιδικη επιτηδες το κανουν σιγουρα. Εγω στα δυο τελευταια πηγα με χαμηλη πιεση να μετρηθω και μου το ειπε δυο φορες η φαρμακοποιος μαλιστα στο τριτο την κοροιδευα οτι αποκλειεται κι οτι δε πιανονται με τον αερα. Ωστοσο εμειςειμαστε εδω για να μας πρηζεις γουσταρουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...