Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα και από εμένα :)

Μπήκα να καλωσορίσω τα νέα μας καρίτισα και να τους ευχηθώ ότι καλύτερο για την συνέχεια!!!

Σας φιλώ!!!

Καλημέρα lover bird!! Σε ευχαριστούμε!

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τόνια, μόνο υπομονή μπορώ να σε συμβουλέψω, θα υποχωρήσουν αυτές οι ενοχλήσεις ή θα τα ξεχάσεις μόλις μάθεις τα ωραία νέα! 9 μήνες ευχάριστων ενοχλήσεων, πρέπει να το συνηθίσεις :)


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τόνια, μόνο υπομονή μπορώ να σε συμβουλέψω, θα υποχωρήσουν αυτές οι ενοχλήσεις ή θα τα ξεχάσεις μόλις μάθεις τα ωραία νέα! 9 μήνες ευχάριστων ενοχλήσεων, πρέπει να το συνηθίσεις :)

Πίστεψε με Josephine αν είναι από κάτι ευχάριστο λέω χαλάλι κι ας είμαι έτσι κάθε μέρα. Από χθες το βράδυ αυτό λέω στον εαυτό μου. Ας είναι κάτι καλό κι ας με ταλαιπωρησει.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τζο η απουσια συμπτωμαρων ειναι συμπτωμα αξιωμα

Για δυσκιλιοτητα πορτοκαλαδα ξερα δαμασκηνα βρασμενα βρωμη υδρομελο... Θα θυμηθω κι αλλα.

Τζο δεν τα συντονσει ακομα ειναι λιγο ζορι αλλα θα ατρωσουν.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου και μανουλες ομορφες!!!!ευχαριστουμε για την ζεστη αγκαλια σας....lover bird με το καλο το μωρακι σου!Τονια μου κ εσυ κ εγω στην αναμονη!!!!και η μανουλα Τζο επισης!!!ο μικρουλης σου πως ειναι???εγω κοριτσαρες παραδοξως μηδεν συμπτωματα....μηδεν ομως!κατι ανεπαισθητα πονακια χαμηλα...παραξενο μου φαινεται...το στηθος εστω παντα λιγο ενοχλουσε...κ πρηζοταν και η κοιλιτσα και ειχα και κατακρατησεις...τιποτα αυτο το μηνα...μια ηρεμια νιωθω!χαχαχα και σωματικα και ψυχολογικα!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς την! Ε, είδες τι λέει η σάνγκρε, με 3 εγκυμοσύνες ξέρει πολλά! Απουσία συμπτωμάτων είναι ένα θετικό! Κι εμένα στην πρώτη σε κάποια φάση εξαφανίστηκαν όλα, ούτε καν στήθος που συμβαίνει στις πιο πολλές, σαν κι εσένα τώρα. Άντε να έχουμε κι άλλα θετικά μετά το σοκολατάκι! Μανούλες Αυγούστου, έτσι να σκάμε όλες μαζί με την κοιλιά στο ταβάνι

Ο μπεμπάκος μου είναι ζούζουνος, ανοιγοκλείνει όλες τις συσκευές σε αυτή τη φάση, λάμπες, βίντεο, ραδιόφωνα, τηλεόραση, cd, μη δει τηλεχειριστήρια μπροστά του. Τα παιχνίδια ούτε να τα φτύσει, μόνο αν έχουν κουμπάκια ή φύλλα να ξεφυλλίζει. Τώρα κοιμάται το διαολάκι μου

Σάνγκρε, εσύ τα πέταξες όλα, ούτε τικεράκια ούτε τπτ να ξέρουμε σε ποια εβδομάδα είσαι;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

33 εβδομαδα και σημερα εχω ντοπλερ το ενα ζουζουνι 18 και το αλλο τριων και 4μηνων οκ τζο ευπειθως αναφερω. Μουτζουρα μου θυμιζεις μια ατακα που λεγαμε οταν ημουν φοιτητρια δυο φιλαρακια ειχαν κανει σχεση και οι δυο μελαμψοι και τους λεγαμε εσεις δε θα βγαλετε παιδι μουτζουρα θα βγαλετε χιχιχι. Τελικα τη μουτζουρα την εβγαλα εγω ζαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σάνγκρε, έτσι, οι μελαχρινοί άντρες έχουν τη γοητεία κατ' εμέ! Άλλο βέβαια ο δικός μου άντρας, χαχαχα

Ωραία μας έκανες αναφορά, δηλ. αρχές Ιανουαρίου ο μπέμπης; Πες την εμπειρία σου και από μαμά Αυγούστου. Παλεύεται αυτή η περίοδος;

Καλή επιτυχία στο ντόπλερ σήμερα! Να γράψεις νέα όποτε προλάβεις


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την! Ε, είδες τι λέει η σάνγκρε, με 3 εγκυμοσύνες ξέρει πολλά! Απουσία συμπτωμάτων είναι ένα θετικό! Κι εμένα στην πρώτη σε κάποια φάση εξαφανίστηκαν όλα, ούτε καν στήθος που συμβαίνει στις πιο πολλές, σαν κι εσένα τώρα. Άντε να έχουμε κι άλλα θετικά μετά το σοκολατάκι! Μανούλες Αυγούστου, έτσι να σκάμε όλες μαζί με την κοιλιά στο ταβάνι

Ο μπεμπάκος μου είναι ζούζουνος, ανοιγοκλείνει όλες τις συσκευές σε αυτή τη φάση, λάμπες, βίντεο, ραδιόφωνα, τηλεόραση, cd, μη δει τηλεχειριστήρια μπροστά του. Τα παιχνίδια ούτε να τα φτύσει, μόνο αν έχουν κουμπάκια ή φύλλα να ξεφυλλίζει. Τώρα κοιμάται το διαολάκι μου

Σάνγκρε, εσύ τα πέταξες όλα, ούτε τικεράκια ούτε τπτ να ξέρουμε σε ποια εβδομάδα είσαι;

ψυχουλα μου!!!!κολλανε με οτι τους κατσει!!!χαχαχα!

καλα θα φαμε το καλοκαιρι με τις κοιλιτσες μας μπαλονια αμα μας κατσε τωρα!!!!μακαρι Παναγια μου!!!!για το σοκολατακι ημουν τοσο σιγουρη!μα της ελεγα κανε παιδι μου ενα τεστ...τι φοβασαι???αχαχαχα!αντε να φερει σοκολατομπεμπεδοσκονη και σε εμας!!!!

αμην να ειναι ετσι και σε μας!!!παντως οτι δεν νιωθω τιποτα για μενα ειναι παραδοξο!παντα το στηθος πριν την περιοδο ηταν σημα κατατεθεν!μιας και ειναι mini size εκεινες τις μερες το βλεπαμε!χαχαχα!λεω κυριακη πρωι αν δεν εμφανιστει να κανω ενα τεστακι εγκυμοσυνης της hometest μιας και υπαρχει σπιτι!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πουλάκι! Πώς αισθάνεσαι; Πότε βλέπεις το σποράκι σου; Η αυχενική είναι η επόμενη συνάντηση;

Καλημέρα Jo μου :tongue::tongue::tongue:

Η επόμενη συνάντηση είναι την Δευτέρα 28/11 που θα κάνω και την αυχενική μου!!! Περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες :lol::lol::lol::lol:. Κατά τα άλλα μια χαρά!! Εσύ? διαβάζω τα νέα σου και από το αντράκι σου :tongue::tongue::tongue: μεγάλωσε το σποράκι!! Με το καλό να του χαρίσεις αδερφάκι :) Σε φιλώ!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ψυχουλα μου!!!!κολλανε με οτι τους κατσει!!!χαχαχα!

καλα θα φαμε το καλοκαιρι με τις κοιλιτσες μας μπαλονια αμα μας κατσε τωρα!!!!μακαρι Παναγια μου!!!!για το σοκολατακι ημουν τοσο σιγουρη!μα της ελεγα κανε παιδι μου ενα τεστ...τι φοβασαι???αχαχαχα!αντε να φερει σοκολατομπεμπεδοσκονη και σε εμας!!!!

αμην να ειναι ετσι και σε μας!!!παντως οτι δεν νιωθω τιποτα για μενα ειναι παραδοξο!παντα το στηθος πριν την περιοδο ηταν σημα κατατεθεν!μιας και ειναι mini size εκεινες τις μερες το βλεπαμε!χαχαχα!λεω κυριακη πρωι αν δεν εμφανιστει να κανω ενα τεστακι εγκυμοσυνης της hometest μιας και υπαρχει σπιτι!

Έτσι κι εγώ τότε, ενώ το στήθος συνήθως πονούσε, το μήνα της εγκυμοσύνης άφαντο! Τη μέρα θα είσαι την κυριακή; Με τέτοιο τεστ και εκείνο το μήνα κύκλο 31 ημερών χοντρικά, την 29η είχα αρνητικό, την 31η πολύ αχνό θετικό και θετική χοριακή, δηλ. το έβλεπες να ροζίζει μόνο στο πλάι! Τα μάτια μου βγήκαν να το δω, αλλά ήμουν σίγουρη μέσα μου ότι το βλέπω, χαχαχ


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

33 εβδομαδα και σημερα εχω ντοπλερ το ενα ζουζουνι 18 και το αλλο τριων και 4μηνων οκ τζο ευπειθως αναφερω. Μουτζουρα μου θυμιζεις μια ατακα που λεγαμε οταν ημουν φοιτητρια δυο φιλαρακια ειχαν κανει σχεση και οι δυο μελαμψοι και τους λεγαμε εσεις δε θα βγαλετε παιδι μουτζουρα θα βγαλετε χιχιχι. Τελικα τη μουτζουρα την εβγαλα εγω ζαχαχα

Σανγκρε μουυυυυ να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει το ζουζουνακι σου!!!!

χαχαχαχαχα!αγαπω τα μελαχρινακια κ εγω!!!ο αντρας μου ειναι...εγω καστανη με ανοιχτοχρωμα ματια!εγω θελω με το καλο να του μοιαζει οταν ερθει!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Σανγκρε μουυυυυ να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει το ζουζουνακι σου!!!!

χαχαχαχαχα!αγαπω τα μελαχρινακια κ εγω!!!ο αντρας μου ειναι...εγω καστανη με ανοιχτοχρωμα ματια!εγω θελω με το καλο να του μοιαζει οταν ερθει!!!

Ίδια χρώματα με σένα κι εγώ, ο άντρας μου ανοιχτόχρωμα μαλλιά καστανά μάτια, του έμοιασε ο γιος μου, μόνο τα μάτια παίζονται ακόμα, το δεύτερο ελπίζω να μοιάσει στη μαμά, δίκαια πράγματα :mrgreen:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι εγώ τότε, ενώ το στήθος συνήθως πονούσε, το μήνα της εγκυμοσύνης άφαντο! Τη μέρα θα είσαι την κυριακή; Με τέτοιο τεστ και εκείνο το μήνα κύκλο 31 ημερών χοντρικά, την 29η είχα αρνητικό, την 31η πολύ αχνό θετικό και θετική χοριακή, δηλ. το έβλεπες να ροζίζει μόνο στο πλάι! Τα μάτια μου βγήκαν να το δω, αλλά ήμουν σίγουρη μέσα μου ότι το βλέπω, χαχαχ

την Κυριακη θα ειμαι 31η!!!χαχαχα!λες να γινει και με μενα η ιστορια σου???πιστευω στη μοιρα!!!δεν ειναι τυχαιο που συναντηθηκαμε τωρα εδω!!!!;);)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...