Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μπραβο city βαρα βαρα και θα ρθει...γραψε ποτε περιμενεις κ οταν προλαβει η βικυ κ αν προλαβει θα βαλει το τυχερο πινακακι

Στο μυαλο μου εισαι μουτζουρακι......τα ιδια γραψαμε..jane?????????ελα ελα μην κρυβεσαι....βγες διαλειμμα κ σε περιμενουμε στη γωνια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημερούδια, κόρες! Πάλι δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα άπειρα που γράψατε, διαγωνίως μόνο τα είδα

Ειρηνάκι, να χαίρεστε το κορίτσι σας!

Νινάκι, ξέρω ότι στεναχωρήθηκες, για να σε παρηγορήσω λίγο η λαπαροσκόπηση είναι χειρουργείο μεν, αλλά πολύ λάιτ, την επομένη θα είσαι περδίκι. Και θα λύσεις και το θέμα σου και το παιδάκι μετά θα σε περιμένει στη γωνία.

Μουτζουράκι μου, δε σε φοβάμαι καθόλου, έχεις τη σωστή αντιμετώπιση. Το μπεμπέ θα έρθει, δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ασχολιαστο πραγματικα!!!φοβουνται ρε οι Κερκυραιες????

Χαχα. . Κορίτσια με πήρε τηλ ο άντρας μου να δει πως είμαι κ τι μου ειπε: θα σου πω εγώ το βράδυ τι θα γίνει.. θα κάνουμε όλη τη νύχτα σεξ για να ακούει κ να λύσαξει... που θα χάσουμε κ τις γονιμες για αυτήν..  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχσ... έλιωσα ρε κορίτσια από τα γέλια....

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, eirinaki1981 said:

Σας ευχαριστω,ζουζουνες!!!ολα τα παιδακια μας να ναι γερα!!!

 

Να το χαίρεσαι το κορίτσι σου το όμορφο ;) να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχα. . Κορίτσια με πήρε τηλ ο άντρας μου να δει πως είμαι κ τι μου ειπε: θα σου πω εγώ το βράδυ τι θα γίνει.. θα κάνουμε όλη τη νύχτα σεξ για να ακούει κ να λύσαξει... που θα χάσουμε κ τις γονιμες για αυτήν..  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχσ... έλιωσα ρε κορίτσια από τα γέλια....

Ναι ρε φίλε! !! Πολύ τον πάω τον άντρα σου!!!! Τόσες μέρες στο έλεγα! !! Λες και το ξερα! !!!!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, citty said:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....To ποσο χαιρομαι που μπηκα στην παρεα σας δεν φανταζεστε...απο χθες που σας διαβασα γεμισα θετικη ενεργεια....ρενακι μου πραγματικα εμεινα αφωνη...υπαρχει πολυ κακια και ζηλεια....αλλα μην ζε παιρνει απο κατω εσυ να εισαι προσηλωμένη στο στοχο σου...και να μην σε απασχολει τι λεει ο καθενας....

Νινακι μου δεν σε ξερω αλλα υπομονη και ολα θα περασουνε και θα εχεις και εσυ το μωρακι σου αγκαλια....

εγω ειμαι σε αυτες τις ωραιες γονιμες μερες....οποτε ειμαι ολο αγκαλιτσες με τον αντρουλη μπας και πετυχουμε το στοχο μας...... 

Καλωήρθες στην παρέα μας CITTY μου ;) σου εύχομαι ότι καλύτερο στην ζωή σου και ότι έχεις ονειρευτεί να πραγματοποιηθεί!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nini84 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση. Μη με παρεξηγησετε που δεν σας απανταω ξεχωριστα αλλα δεν ειμαι πολυ καλα...σας ευχαριστω.


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! ! 

Ειρηνακι μου να χαίρεσαι το όμορφο πλασματακι σου !!! 

Ρένα μου κι εγώ έβλεπα πάντα διάφορα όνειρα που είχαν να κάνουν με αυτά που περνούσα εκείνες τις μέρες.  Μην φοβάσαι (για το όνειρο -για τον οδοντίατρο ξέρω ότι φοβάσαι ).  Θα πάρεις μια βαθιά ανάσα,  θα πας να το φτιάξεις και μετά ούτε θα το θυμάσαι! 

Νινι μου Λυπάμαι που προέκυψε αυτό το πρόβλημα αλλά κορίτσι μου χίλιες φορές που το βρήκες και θα το λύσεις πάρα να παιδεύεσαι να κάνεις μωράκι και να μην ξέρεις γιατί δεν έρχεται.  Λίγο υπομονή να γίνουν οι διαδικασίες που πρέπει και θα δεις ότι μετά θα έρθει πολύ γρήγορα! 

Τζέιν μπες να μας πεις ότι έχεις καθυστέρηση! ! 

Μουτζουριτσα μου εσύ αδιαθετησες? ?

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας πως είναι? ?

Εγώ αρκετά καλά.  Εχθές το απόγευμα που είχα αρχίσει να κουράζομαι είχα πάλι το βάρος και πονακια και το βράδυ που καθόμουν στον καναπέ έγιναν έντονα κάποια στιγμή και πήγα και ξάπλωσα.  Σήμερα τα ένιωθα λίγο το πρωί αλλά όχι τρομερά. 

ναι κοριτσαρε κανονικοτατα απο χθες!!δεν με επηρεασε το ουτρο με καθυστερηση!ηρθε 14 μερες μετα την ωορρηξια!

αχ να μου προσεχεις !και ολα καλα!!!

2 minutes ago, Jo sephine είπε:

Kαλημερούδια, κόρες! Πάλι δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα άπειρα που γράψατε, διαγωνίως μόνο τα είδα

Ειρηνάκι, να χαίρεστε το κορίτσι σας!

Νινάκι, ξέρω ότι στεναχωρήθηκες, για να σε παρηγορήσω λίγο η λαπαροσκόπηση είναι χειρουργείο μεν, αλλά πολύ λάιτ, την επομένη θα είσαι περδίκι. Και θα λύσεις και το θέμα σου και το παιδάκι μετά θα σε περιμένει στη γωνία.

Μουτζουράκι μου, δε σε φοβάμαι καθόλου, έχεις τη σωστή αντιμετώπιση. Το μπεμπέ θα έρθει, δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς!

τζο μουυυυυ!καλημερα ομορφη!!!!φιλια στο αντρακι!!!

1 minute ago, Rena87 είπε:

Χαχα. . Κορίτσια με πήρε τηλ ο άντρας μου να δει πως είμαι κ τι μου ειπε: θα σου πω εγώ το βράδυ τι θα γίνει.. θα κάνουμε όλη τη νύχτα σεξ για να ακούει κ να λύσαξει... που θα χάσουμε κ τις γονιμες για αυτήν..  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχσ... έλιωσα ρε κορίτσια από τα γέλια....

7 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο city βαρα βαρα και θα ρθει...γραψε ποτε περιμενεις κ οταν προλαβει η βικυ κ αν προλαβει θα βαλει το τυχερο πινακακι

Στο μυαλο μου εισαι μουτζουρακι......τα ιδια γραψαμε..jane?????????ελα ελα μην κρυβεσαι....βγες διαλειμμα κ σε περιμενουμε στη γωνια....

χαχαχαχαχα|!ετσιιιιι και ουτε καν στο mute που σκαγαμε μην σας ακουσει κιολας!!!!

ναι βρε Σαμμεραρα!!!!

 

4 minutes ago, nini84 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση. Μη με παρεξηγησετε που δεν σας απανταω ξεχωριστα αλλα δεν ειμαι πολυ καλα...σας ευχαριστω.

ειμαστε εδωωωω!οποτε νιωσεις ετοιμη!ζεστα φιλια!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρενακι μου απαιχτος ο αντρα σου ετσι να κανετε....να σκασει...δεν αφηνουμε τις γονιμες μερες να περασουν ετσι....χαχαχαχα

ειρινακι να το χαιρεσαι το παιδακι σου γερο και καλοτυχο να ειναι...

εγω βαραω βαραω αχαχχαχα

στις 3 Φεβρουαριου περιμενω να ΜΗΝ ερθει...ευχομαι το πινακακι να ειναι τυχερο για ολες μας...

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα όσο κάθομαι το νιώθω πιο πολύ. .φοβάμαι μήπως είμαι υπερβολικη. Το μόνο που έκανα ήταν να βάλω ένα πλυντήριο.  Ε δεν γίνεται να μην κουνιέμαι καθόλου.  Απλά θα κάνω τα ελάχιστα.  Θα παίρνω και τα buscopan. Και θα περιμένω την Δευτέρα. Δεν φοβάμαι. Απλά δεν θέλω να γίνομαι υπερβολικη χωρίς λόγο. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Σαμμερ είπε:

Τονια μου χρονια πολλα κοριτσαρα μου...με το καλο ν ρθει το μωρακι σου..με τοσα νευρα για γιο σε κοβω κ σενα....γερο να ναι...μουτζουριτσα βλεπεις οτι ολα καλα???τωρα που ξερεις θα πραξεις κ αναλογα....μαρτη μου  δεν πειραζει που τα μπερδευεις αρκει να μας μιλας κ να μας δινεις δυναμη

..

σας ευχαριστω!!!! οπως ειπε και η μουτζουριτσα κι εγω σαν μοναχοπαιδι εχω εσας σαν αδερφες..... τις καλυτερες του κοσμου.... να τα λεμε!!!!!

ειναι αξια αυτο το παρεακι!!!!!

19 minutes ago, Jo sephine είπε:

Kαλημερούδια, κόρες! Πάλι δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα άπειρα που γράψατε, διαγωνίως μόνο τα είδα

Ειρηνάκι, να χαίρεστε το κορίτσι σας!

Νινάκι, ξέρω ότι στεναχωρήθηκες, για να σε παρηγορήσω λίγο η λαπαροσκόπηση είναι χειρουργείο μεν, αλλά πολύ λάιτ, την επομένη θα είσαι περδίκι. Και θα λύσεις και το θέμα σου και το παιδάκι μετά θα σε περιμένει στη γωνία.

Μουτζουράκι μου, δε σε φοβάμαι καθόλου, έχεις τη σωστή αντιμετώπιση. Το μπεμπέ θα έρθει, δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς!

τζο μου.... τσ..τσ...τσ... διαγωνιως.....

17 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχα. . Κορίτσια με πήρε τηλ ο άντρας μου να δει πως είμαι κ τι μου ειπε: θα σου πω εγώ το βράδυ τι θα γίνει.. θα κάνουμε όλη τη νύχτα σεξ για να ακούει κ να λύσαξει... που θα χάσουμε κ τις γονιμες για αυτήν..  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχσ... έλιωσα ρε κορίτσια από τα γέλια....

ετσι μπραβο του!!!!! λεβεντης!!!!! αντρας!!!!! οχι να σηκωθουν τα δοδια να χτυπησουν το κεφαλι!!!!! δενεχει ουτε παιδεια... ουτε ανθρωπια!!!!! και εννοω ανθρωποι χωρις συναισθηματικη ωριμοτητα ειναι χειροτερη κι απο ζωα......

ακου μαια?????? ο Θεος να φυλαξει αυτεςπου ξεγενναει!!!!!!

16 minutes ago, nini84 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση. Μη με παρεξηγησετε που δεν σας απανταω ξεχωριστα αλλα δεν ειμαι πολυ καλα...σας ευχαριστω.

νινακι μου δεν ειναι τιποτα καλο μου!!!!!! εγω καποτε παρακαλουσα να δουν μηπως εχω ενδομητριωση που δεν φενεται με την πρωτη και να μου κανουν λααροσκοπηση για να ειναι ολοκαθαρη η μητρα!!!!!! ετοιμασου.... για το μπεμπε!!!!! και ξερεις πιανει αμεσως.... γιατι λειτουργει και σαν σκρατσιν!!!!! μην φοβασαι γλυκο μου δεν ποναει καθολου!!!!! εδω θα ειμαστε μαζι σου!!!!

1 hour ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,κοριτσαρες!!!

Εμεις ξυπνησαμε & παιζουμεεε!σημερα γιορταζει το γλυκο μου θαυματακι!!!η νασιαννα μου!(αθανασια-αννα)να ειναι παντα γερη!!

Νινι,νομιζω οτι τωρα που βρεθηκε το προβλημα,τωρα θα μεινεις εγκυος!!!αλλιως τζαμπα προσπαθουσατε!πρεπει να εισαι καλα για να φιλοξενησεις το μωρακι σας & να ειναι ασφαλες!ετσι θα το βλεπεις!το κανεις για το μπεμπε σας!

πολυχρονη.....ευλογημενη.....ευτυχισμενη.... η γλυκεια μας χορευτριουλα!!!!!! αληθεια ειρηνακι εχει τασεις μπαλαρινας η δεν εχει δειξει κατι ακομα????

εμενα παντως αυτςπου μεκλωτσαγε πολυ μεσα στην κοιλια.... ειναι ταυρι σε ολα του κλωτσαει και να μην σε παρει ειναι ξεφαλτση!!!!!

39 minutes ago, citty είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....To ποσο χαιρομαι που μπηκα στην παρεα σας δεν φανταζεστε...απο χθες που σας διαβασα γεμισα θετικη ενεργεια....ρενακι μου πραγματικα εμεινα αφωνη...υπαρχει πολυ κακια και ζηλεια....αλλα μην ζε παιρνει απο κατω εσυ να εισαι προσηλωμένη στο στοχο σου...και να μην σε απασχολει τι λεει ο καθενας....

Νινακι μου δεν σε ξερω αλλα υπομονη και ολα θα περασουνε και θα εχεις και εσυ το μωρακι σου αγκαλια....

εγω ειμαι σε αυτες τις ωραιες γονιμες μερες....οποτε ειμαι ολο αγκαλιτσες με τον αντρουλη μπας και πετυχουμε το στοχο μας...... 

κοριτσακι μου καλως ηρθες μαλλον σου εχω πει.... ειμαστε εδω για ολα!!!! μην κουραστεις να κανεις σεχ ειναι το φαρμακο της εγκυμοσυνης!!!!!!

 

32 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! ! 

Ειρηνακι μου να χαίρεσαι το όμορφο πλασματακι σου !!! 

Ρένα μου κι εγώ έβλεπα πάντα διάφορα όνειρα που είχαν να κάνουν με αυτά που περνούσα εκείνες τις μέρες.  Μην φοβάσαι (για το όνειρο -για τον οδοντίατρο ξέρω ότι φοβάσαι ).  Θα πάρεις μια βαθιά ανάσα,  θα πας να το φτιάξεις και μετά ούτε θα το θυμάσαι! 

Νινι μου Λυπάμαι που προέκυψε αυτό το πρόβλημα αλλά κορίτσι μου χίλιες φορές που το βρήκες και θα το λύσεις πάρα να παιδεύεσαι να κάνεις μωράκι και να μην ξέρεις γιατί δεν έρχεται.  Λίγο υπομονή να γίνουν οι διαδικασίες που πρέπει και θα δεις ότι μετά θα έρθει πολύ γρήγορα! 

Τζέιν μπες να μας πεις ότι έχεις καθυστέρηση! ! 

Μουτζουριτσα μου εσύ αδιαθετησες? ?

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας πως είναι? ?

Εγώ αρκετά καλά.  Εχθές το απόγευμα που είχα αρχίσει να κουράζομαι είχα πάλι το βάρος και πονακια και το βράδυ που καθόμουν στον καναπέ έγιναν έντονα κάποια στιγμή και πήγα και ξάπλωσα.  Σήμερα τα ένιωθα λίγο το πρωί αλλά όχι τρομερά. 

δεν ειπαμε ξαπλα περνουν ολα αγαπη μου!!!!

τζειν μου που εισαι???? μετρας καθυστερηση ε????? αυριο λες για χριακη????? αντε νακανεις ποδαρικο κοριτσακι!!!!

 

10 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τώρα όσο κάθομαι το νιώθω πιο πολύ. .φοβάμαι μήπως είμαι υπερβολικη. Το μόνο που έκανα ήταν να βάλω ένα πλυντήριο.  Ε δεν γίνεται να μην κουνιέμαι καθόλου.  Απλά θα κάνω τα ελάχιστα.  Θα παίρνω και τα buscopan. Και θα περιμένω την Δευτέρα. Δεν φοβάμαι. Απλά δεν θέλω να γίνομαι υπερβολικη χωρίς λόγο. 

λοιπον φιλεναδα επειδη ξερω απο αυτακαι στις δυο μου εγκυμοσυνες.... ακου με λιγο σε παρακαλω..... οχι σκιψιματα.... οχι πολυ μεγαλα τεντωματα...  οχι ορθοστασια......οχι βαρη.. οπως 7κιλα ρουχα βρεμενα.... να βαλειςπλυντηριο να στα απλωσει ο αντρουλης η κπ αλλος.... οχι καθιστη ξαπλα αλλα ξαπλωτη μονο το κεφαλι εαν θες να ειναι ορθιο στο μαξιλαρι!!!!! μπορω να σεαταλαβω εαν εισαι πολυ ενεργητικο ατομοαλλα πρεπει να σκεφτεσαι ναμην πιεζεται τωρα το μπεμπε....η μητρα..... σε παρακαλω γλυκεα μου οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε... τωρα εχει προτεραιοτητα το μπεμπε...

κοριτσια διακοπτωγια φρουτοκρεμακαι κοιμισμα!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τώρα όσο κάθομαι το νιώθω πιο πολύ. .φοβάμαι μήπως είμαι υπερβολικη. Το μόνο που έκανα ήταν να βάλω ένα πλυντήριο.  Ε δεν γίνεται να μην κουνιέμαι καθόλου.  Απλά θα κάνω τα ελάχιστα.  Θα παίρνω και τα buscopan. Και θα περιμένω την Δευτέρα. Δεν φοβάμαι. Απλά δεν θέλω να γίνομαι υπερβολικη χωρίς λόγο. 

δεν εισαι υπερβολικη αγαπη!!!ξεκουρασου και αν νιωσεις οτιδηποτε που σε ανησυχησει να ξαναμιλησεις με τη γιατρο!!!

7 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

σας ευχαριστω!!!! οπως ειπε και η μουτζουριτσα κι εγω σαν μοναχοπαιδι εχω εσας σαν αδερφες..... τις καλυτερες του κοσμου.... να τα λεμε!!!!!

ειναι αξια αυτο το παρεακι!!!!!

τζο μου.... τσ..τσ...τσ... διαγωνιως.....

ετσι μπραβο του!!!!! λεβεντης!!!!! αντρας!!!!! οχι να σηκωθουν τα δοδια να χτυπησουν το κεφαλι!!!!! δενεχει ουτε παιδεια... ουτε ανθρωπια!!!!! και εννοω ανθρωποι χωρις συναισθηματικη ωριμοτητα ειναι χειροτερη κι απο ζωα......

ακου μαια?????? ο Θεος να φυλαξει αυτεςπου ξεγενναει!!!!!!

νινακι μου δεν ειναι τιποτα καλο μου!!!!!! εγω καποτε παρακαλουσα να δουν μηπως εχω ενδομητριωση που δεν φενεται με την πρωτη και να μου κανουν λααροσκοπηση για να ειναι ολοκαθαρη η μητρα!!!!!! ετοιμασου.... για το μπεμπε!!!!! και ξερεις πιανει αμεσως.... γιατι λειτουργει και σαν σκρατσιν!!!!! μην φοβασαι γλυκο μου δεν ποναει καθολου!!!!! εδω θα ειμαστε μαζι σου!!!!

πολυχρονη.....ευλογημενη.....ευτυχισμενη.... η γλυκεια μας χορευτριουλα!!!!!! αληθεια ειρηνακι εχει τασεις μπαλαρινας η δεν εχει δειξει κατι ακομα????

εμενα παντως αυτςπου μεκλωτσαγε πολυ μεσα στην κοιλια.... ειναι ταυρι σε ολα του κλωτσαει και να μην σε παρει ειναι ξεφαλτση!!!!!

κοριτσακι μου καλως ηρθες μαλλον σου εχω πει.... ειμαστε εδω για ολα!!!! μην κουραστεις να κανεις σεχ ειναι το φαρμακο της εγκυμοσυνης!!!!!!

 

δεν ειπαμε ξαπλα περνουν ολα αγαπη μου!!!!

τζειν μου που εισαι???? μετρας καθυστερηση ε????? αυριο λες για χριακη????? αντε νακανεις ποδαρικο κοριτσακι!!!!

 

λοιπον φιλεναδα επειδη ξερω απο αυτακαι στις δυο μου εγκυμοσυνες.... ακου με λιγο σε παρακαλω..... οχι σκιψιματα.... οχι πολυ μεγαλα τεντωματα...  οχι ορθοστασια......οχι βαρη.. οπως 7κιλα ρουχα βρεμενα.... να βαλειςπλυντηριο να στα απλωσει ο αντρουλης η κπ αλλος.... οχι καθιστη ξαπλα αλλα ξαπλωτη μονο το κεφαλι εαν θες να ειναι ορθιο στο μαξιλαρι!!!!! μπορω να σεαταλαβω εαν εισαι πολυ ενεργητικο ατομοαλλα πρεπει να σκεφτεσαι ναμην πιεζεται τωρα το μπεμπε....η μητρα..... σε παρακαλω γλυκεα μου οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε... τωρα εχει προτεραιοτητα το μπεμπε...

κοριτσια διακοπτωγια φρουτοκρεμακαι κοιμισμα!!!

καλημεραααα!!!!αααααχχχχ αγαπωωωω το λογο της διακοπης σουυυυ!!!χεχε!φιλησε τα ζουζουνια!

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα,μαρτακοοοο μου!ναι η νασια χορευει ακομη καιτωρα που σας γραφωωω!της εβαλα ενα σιντι με κουβανεζικη μουσικη γιατι δεν αντεχω αλλο χριστουγεννιατικα!!!ειμαστε του χορου!ααα καλα απο πεταμα τιποτα αλλο,εφαγα προχθες τα τουβλακια στη μυτη!& τραβα πολυ μαλλια!ειναι ζωηρη!:)

Νινακι,μη στεναχωριεσαι καθολου!εγω ελεγα να μας βρουν προβλημα για να το λυσουμε & να μεινω εγκυος!!ετσι θα γινει σε σενα!!

Ρενακι,στο ψητοοο αποψεεεε!ξεχνα τα ολα!

Σιτυ,καλωσορισες!!!με το καλο το μπεμπεεε!!

Τονακι,βρε παιδι μου παρτο χαλαραααα!!τα βασικα μονο!τομωρο προεχει!

Μουτζουρτσα,τζειν,αμποτ,μαμακα,καλημεραααα!πως ειμαστε;

Τζο μου,πως τα πατε;;σαμμερακο,περασε και το εμβολιακι!!!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...