Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε... Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

νιωθω ετοιμη να κανω αυτο που χρειαζεται Σαμμερακι γι αυτο ειμαι πολυ σιγουρη!αν αυτο ειναι που χρειαζεται θα το κανω!

απλα τρομαξα λιγο με τα χαπια και την ολη διαδικασια!θα το δουλεψω στο μυαλο μου...θα το συζητησω και με τον αντρα μου που θα με ξεαγχωσει ειναι το σιγουρο και θα το κανω μαλλον!

Ναι ματάκια μου.  Αφού είπαμε ότι χρειαστεί για το μωρό μας θα το κάνουμε .μην τρομάζεις.. εδώ είμαστε εμείς.. 

Τονακι μου θα μεγαλώνει η μητρα.μη μου αγχωνεσαι. Συμφωνώ με το ειρηνακι και το Σαμμερακι..και τη μανούλα σου ξέρουν καλύτερα γυαλιά τα χαδακια 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!καλα κοιμηθηκαμε ευτυχως.ο μικρος ανεπηρεαστος απο το εμβολιο

αλλα εχω τον αντρα μου σπιτι κ οχι για βοηθεια.τον επιασε ιλιγγος

ειρηνακι να τη χαιρεσαι τη χορευταρου σου.να τις κανουμε ντουετακι

νινι δες τη θετικη πλευρα.βρηκες τι ηταν αυτο που καθυστερουσε το μπεμπακι.μετα η.μητρα θα ναι ετοιμη να το καλοδεχτει

μουτζουρακι εγω πιστευω οτι δ ειναι απαραιτητα ολα αυτα απο τωρα.κυριως για τα φαρμακα.γτ να μην παρακολουθησετε απλα την ωορρηξια;υπαρχει καποιος λογος που μπορει να γινονται κυστικα τα ωαρια πιο συχνα;οσο για τις ωορρηξιες αργα να του πεις οτι δινουν κτ κοριτσια δυο μετρα σαν την κορη μου.ακομη δ εχω καταλαβει γτ ειναι τοσο κακο αυτο.εξετασεις ναι,για φαρμακα ισως ειναι νωρις.μεσα σε 5καλους κυκλους ειχες κ μια βιοχημικη.αρχισες κ την προγεστερονη

οσο για αυτα που εχετε ακουσει ειρηνη κ σαμμερ τι να πει κανεις.ζηλευουν κ ειναι κακοψυχοι.η κορακλα σου ομως σας δικαιωσε.οπως κ το νεο σπορακι της σαμμερ που θα ρθει

τονια επειδη δουλευεις ουτε αυτα να κανεις.απολυτη ξεκουραση.ουτε τα απαραιτητα.δυσκολο αλλα το ζηταει το νινακι.

τζειν μετραμε καθυστερηση;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, vikib είπε:

καλημερα!καλα κοιμηθηκαμε ευτυχως.ο μικρος ανεπηρεαστος απο το εμβολιο

αλλα εχω τον αντρα μου σπιτι κ οχι για βοηθεια.τον επιασε ιλιγγος

ειρηνακι να τη χαιρεσαι τη χορευταρου σου.να τις κανουμε ντουετακι

νινι δες τη θετικη πλευρα.βρηκες τι ηταν αυτο που καθυστερουσε το μπεμπακι.μετα η.μητρα θα ναι ετοιμη να το καλοδεχτει

μουτζουρακι εγω πιστευω οτι δ ειναι απαραιτητα ολα αυτα απο τωρα.κυριως για τα φαρμακα.γτ να μην παρακολουθησετε απλα την ωορρηξια;υπαρχει καποιος λογος που μπορει να γινονται κυστικα τα ωαρια πιο συχνα;οσο για τις ωορρηξιες αργα να του πεις οτι δινουν κτ κοριτσια δυο μετρα σαν την κορη μου.ακομη δ εχω καταλαβει γτ ειναι τοσο κακο αυτο.εξετασεις ναι,για φαρμακα ισως ειναι νωρις.μεσα σε 5καλους κυκλους ειχες κ μια βιοχημικη.αρχισες κ την προγεστερονη

οσο για αυτα που εχετε ακουσει ειρηνη κ σαμμερ τι να πει κανεις.ζηλευουν κ ειναι κακοψυχοι.η κορακλα σου ομως σας δικαιωσε.οπως κ το νεο σπορακι της σαμμερ που θα ρθει

τονια επειδη δουλευεις ουτε αυτα να κανεις.απολυτη ξεκουραση.ουτε τα απαραιτητα.δυσκολο αλλα το ζηταει το νινακι.

τζειν μετραμε καθυστερηση;

καλημερα Βικακι μου!!!!περαστικα στον αντρα σου!!!

μπαλαρινα και η δικια σου?αχαχαχα!ζουζουνες μωρεεε!

και εγω αυτο ελεγα...εστω να την βλεπαμε υπερηχογραφικα...και με τα τεστακια μου στο σπιτι..οκ να παρω μετα την ωορρηξια και τα ουτρο μου να μαι καλυμενη σε πιθανη συλληψη και να το δουμε ετσι!

να κανει κ ο αντρακος μου το σπερμο να ξενοιασουμε κ απο αυτο....φφφφ πελαγωμενη!!!

ελα ντε?μια χαρα ειναι οι αργοπορημενες ωορηξιες!αφου γινονται !αυτο μας νοιαζει να γινονται!

εχω ακομα μερες...θα το σκεφτω ...οτι απορια εχω θα τον ξαναπαρω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουρα μου,θα γυρισει ο συζυγος & θα μιλησετε!θα δειτε τι θελετε!μονο μην αγχωθειτε!το σπερμοδιαγραμμα δεν ειναι τιποτα!αλλα οταν εχουμε μεγαλους κυκλους & κατ'επεκταση ωορρηξια καθυστερημενη δημιουργει προβλημα στις επαφες!εγω δεν θα σου προτεινα να το κανεις συστημα την παρακαλουθηση ωορρηξιας!δεν γινεται καθε μηνα να εισαι στο γυναικολογο γιατι θα τσιτωσεις!εγω προσωπικα θα ηθελα να εχω ρυθμισει την ωορρηξια μου,να κανω τα τεστακια μου σπιτι & να κανω επαφες!ομως αυτη η αποφαση ειναι δικη σας!παντως δεν ειναι κατι φοβερο ολο αυτο!ολα θα πανε ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

52 minutes ago, vikib είπε:

 

τζειν μετραμε καθυστερηση;

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! 

Σήμερα θα είμαι σχολείο μέχρι τις 4 για κάτι δουλειές.. 

Άφαντη η κυρία!!!! Αχ ας μην έρθει!!! Το στήθος μου έχει πρηστεί πάρα πολύ αλλά δε νιώθω πονακια περιοδου.. Μόνο καποια τραβηγματακια χαμηλά!! 

Παραμένω αισιόδοξη.. Σήμερα είναι η 31 μερα του κύκλου.. Συνήθως έχω 30-31 μέρες αλλά σπάνιες φορές και 32..!! 

  • Μου αρέσει 3

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, jane.austen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! 

Σήμερα θα είμαι σχολείο μέχρι τις 4 για κάτι δουλειές.. 

Άφαντη η κυρία!!!! Αχ ας μην έρθει!!! Το στήθος μου έχει πρηστεί πάρα πολύ αλλά δε νιώθω πονακια περιοδου.. Μόνο καποια τραβηγματακια χαμηλά!! 

Παραμένω αισιόδοξη.. Σήμερα είναι η 31 μερα του κύκλου.. Συνήθως έχω 30-31 μέρες αλλά σπάνιες φορές και 32..!! 

Κοριτσάκι μου ακούγεται τέλειο !!! Μακάρι! !!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελιες θα το ξαναπω οσες προσπαθειτε τα παιδια δε γινονται με εξετασεις με σεχ γινονται ρηση γυναικολογου οχι δικου μου. Η μαια που ειχα σε αυτη την εγγυμοσυνη μου εξηγησε πως μονο ενα μικρο ποσοστο εξαρταται απο βιολιγικα αιτια το μεγαλυτερο ρυθμιζεται απο την υποφυση τυ εγκεφαλου οποτε ειναι θεμα ψυχολογιας αν μπεις αναιτια σε διαδικασια εξετασεων μονο κΑκο κανεις. Οποτε βουρ κι υπομονη κοριτσαρες

τζειν μακαριιιιιιιιιιιιιιι.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και συμφωνω με τη φεγγαρενια!!αλλα συν αθηνα και χειρα κίνει!:)

Και θα προσθεσω οτι δυστυχως ο γενικοτερος τροπος ζωης μας με αγχος,ασχημη διατροφη,καθιστικη ζωη κτλ.εχει συντελεσει στο dna μας & εχει επηρεασε τη γονιμοτητα των συγχρονων ζευγαριων!δεν πιστευα ποτε οτι υπαρχει τοσο θεμα αν δεν εβλεπα τα ιατρεια των ουρολογων,γυναικολογων-εξωσωματικων να ειναι γεματα απο κοσμο!με εχει προβληματισει πολυ το ζητημα!

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


37 minutes ago, jane.austen said:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! 

Σήμερα θα είμαι σχολείο μέχρι τις 4 για κάτι δουλειές.. 

Άφαντη η κυρία!!!! Αχ ας μην έρθει!!! Το στήθος μου έχει πρηστεί πάρα πολύ αλλά δε νιώθω πονακια περιοδου.. Μόνο καποια τραβηγματακια χαμηλά!! 

Παραμένω αισιόδοξη.. Σήμερα είναι η 31 μερα του κύκλου.. Συνήθως έχω 30-31 μέρες αλλά σπάνιες φορές και 32..!! 

Μακάρι κορίτσι μου γλυκό να γεμίσεις από άπειρα ++++++++++++++++ στο εύχομαι ολόψυχα :)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, sangreluna είπε:

κοπελιες θα το ξαναπω οσες προσπαθειτε τα παιδια δε γινονται με εξετασεις με σεχ γινονται ρηση γυναικολογου οχι δικου μου. Η μαια που ειχα σε αυτη την εγγυμοσυνη μου εξηγησε πως μονο ενα μικρο ποσοστο εξαρταται απο βιολιγικα αιτια το μεγαλυτερο ρυθμιζεται απο την υποφυση τυ εγκεφαλου οποτε ειναι θεμα ψυχολογιας αν μπεις αναιτια σε διαδικασια εξετασεων μονο κΑκο κανεις. Οποτε βουρ κι υπομονη κοριτσαρες

τζειν μακαριιιιιιιιιιιιιιι.

Μακάρι μακάρι μακάρι!!! Το εύχομαι ολόψυχα!!! 

Συμφωνώ ότι άσκοπα καμία δεν πρέπει να μπαίνει σ αυτήν την ψυχοφθορα διαδικασία, αλλά μερικες φορές θέλουμε να τα ψάχνουμε όλα, συν ότι όντως ο τρόπος ζωής μας πλέον είναι υπεύθυνος σε μεγάλο βαθμό για την υπογονιμοτητα.. Μακάρι όλες να γίνουμε μανούλες σύντομα!!! 

1 minute ago, Lover bird είπε:

Μακάρι κορίτσι μου γλυκό να γεμίσεις από άπειρα ++++++++++++++++ στο εύχομαι ολόψυχα :)

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ  lover bird μου!!!! Μακάρι να είναι ο τυχερός μου μήνας!!! 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι κοριτσιααα σχεδων μιση ωρα διαβαζω απο εχθες που σας αφησαααα.... τωρα τι θυμαμαι;;;;;;;; χμμμμμμμμμμμμ........ λοιπων ρενα μου οπως προανεφεραν και τα προηγουμενα κοριτσιαα δε χρειαζετε να ακους κανεναν φορεσε το ποιο ωραιο σου χαμογελο και ασε τον αλλον να μμονολογειι....!!!!!!!!!!!!!
 τονια και εγω πιστευω πως μεγαλωνει η μητρα σου και γιαυτο νιωθεις αυτα τα ποναλακια αλλα καλου κακου να ξεκουραζεσε αρκετα....!!!!! μουτζουρα μου δε ξερω τι να σου πω για να σε βοηθησω.... αυτο που μπορω να σου πω που μου ελεγε και εμενα μια μεγαλη κυρια που την λατρευω και με βοηθησε πολυ να φτασω εδω που ειμαι μεχρι σημεραααα ακου το ενστικτο σου την καρδια σου και πανω απολα πιστεψε στον εαυτο σου και στης δυναμεις που εχεις....!!!!!! δεν πρεπει να αμφησβητουμε τον εαυτο μας γιατι μετα μας προδιδει και αυτος...!!!! κατσε αναπαυτικα στον καναπε σου κλεισε τα ματια σου χαλαρωσε και σκεψου τι μπορει να ειναι καλυτερο για εσενα και τον ανδρα σου να κανετε αυτη την χρονικη περιοδο.... πιστεψε στον εαυτο σου και αλα θα παρουν τον δρομο τους....!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα Βικακι μου!!!!περαστικα στον αντρα σου!!!

μπαλαρινα και η δικια σου?αχαχαχα!ζουζουνες μωρεεε!

και εγω αυτο ελεγα...εστω να την βλεπαμε υπερηχογραφικα...και με τα τεστακια μου στο σπιτι..οκ να παρω μετα την ωορρηξια και τα ουτρο μου να μαι καλυμενη σε πιθανη συλληψη και να το δουμε ετσι!

να κανει κ ο αντρακος μου το σπερμο να ξενοιασουμε κ απο αυτο....φφφφ πελαγωμενη!!!

ελα ντε?μια χαρα ειναι οι αργοπορημενες ωορηξιες!αφου γινονται !αυτο μας νοιαζει να γινονται!

εχω ακομα μερες...θα το σκεφτω ...οτι απορια εχω θα τον ξαναπαρω!

Αγάπη θα συμφωνήσω με το Βικακι πάντως.  Ναι να παρακολοθησετε μαζί την ωορρηξια  αλλά μήπως τα φάρμακα οχι;; 

Βικακι μου μπραβο στο ζουζουνι σου που ήταν κύριος στο τσιμπι

Μόλις σχολασα. Όσο σκέφτομαι τον οδοντιατρο σε λίγο.. έχω μουδιασει ήδη από μόνη μου. 

Τονακι μου είσαι καλυτερα; 

Τζέιν έχεις ωραία συμπτωματακια..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Rena87 είπε:

Αγάπη θα συμφωνήσω με το Βικακι πάντως.  Ναι να παρακολοθησετε μαζί την ωορρηξια  αλλά μήπως τα φάρμακα οχι;; 

Βικακι μου μπραβο στο ζουζουνι σου που ήταν κύριος στο τσιμπι

Μόλις σχολασα. Όσο σκέφτομαι τον οδοντιατρο σε λίγο.. έχω μουδιασει ήδη από μόνη μου. 

Τονακι μου είσαι καλυτερα; 

Τζέιν έχεις ωραία συμπτωματακια..

Σίγουρα είμαι πολύ αισιόδοξη...!! Όμως προετοιμασμενη για όλα! Το προαίσθημα μου μου λέει κάτι καλο.. Κάνω υπομονή, στείλτε κι εσείς θετική ενέργεια!!! 

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...