Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

9 hours ago, Σαμμερ είπε:

Κ ξερετε τι αλλο μου κανει εντυπωση εδω ???οτι δεν υπαρχει ζηλια..γιατι αυτη εγκυος κ οχι εγω ας πουμε..

ζηλια εδω?????ζηλια σε τετοιες ψυχες που εχετε ολες?οχι δεν χωρα!!!ειστε καλυτερο στηριγμα και απο αδερφια εδω μεσα !και ας μην εχω....και δεν εχω νιωσει ποτε την αδερφικη αγαπη..μαζι σας εχω αποκτησει αδερφες!:)

9 hours ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια μου σχολασα πάλι αργά κ σας διαβασα γρήγορα.  Είμαι πολύ στενοχωρημερνη.  Σας είπα ότι έχω μια φίλη εδώ..βασικα η γυναίκα του κολλητου του άντρα μου.. εγώ δεν την ήξερα πολύ καλά.  Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας κ να μου πείτε τη γνώμη σας ειλικρινά όμως . Η κοπέλα είναι έγκυος κ επειδή μένει σε επαρχία κ δεν εμπιστεύεται εκεί γιατρό.. έρχεται εδώ κ τη φιλοξενω. 6η εβδομάδα είναι . Άρχισα λοιπόν να της λέω κ εγω την ιστορία μου όπως την ξέρετε.. και να της λέω το ποσό πολύ θέλω ένα μωρό.  Από τη μέρα που ήρθε μου πετούσε διαφορά ειρωνικά αλλά σήμερα πάρα έγινε . Μου λέει κορίτσια ότι έτσι που κάνω που μιλάω συνέχεια για αυτό.. ότι δεν πρόκειται να πιαστω . Ότι κατανταω αφορητη στους άλλους..το γρουσουζευω που το μελεταω συνέχεια.. γίνομαι κουραστική με αυτό που κάνω κ να σταματησω να το κάνω  και πολλά τέτοια.  Ενώ εκείνη..μου μιλάει συνέχεια για το μωρό της. .όλη την ώρα.. που άκουσε την καρδιά του κ ήταν υπέροχα.  . Κ της λέω.. όπως μου λες κ εσύ αυτό που νιώθεις..σου λέω κ εγω για εμένα..γιατί να είναι κακό αυτο; κ τι μου απαντάει; άλλο εγώ.. εγώ είναι έγκυος όμως..εσύ δεν είσαι.  . Με έκανε κ κλαίω.  

Κορίτσια πείτε μου αληθεια; γίνομαι αφορητη;;  δηλαδή δεν έχω δικαίωμα να λέω για το μωρό που θέλω; είναι κακο; η αλήθεια είναι ότι στις συζητήσεις μου γενικά..πάντα εκεί καταλήγω.  Το λέω συνέχεια.. το σκεφτομαι συνέχεια.. το παραδέχομαι.. ΜΑ το θελω τόσο πολύ να έχω ένα μωρό.. Με σκέφτομαι μανούλα.. κοιμάμαι κ ονειρεύομαι τη στιγμή που μου ακουμπάει το μωρό στο στήθος πρώτη φορά.  Το λαχταρω κορίτσια.. είναι τόσο κακο;; πείτε μου αληθεια; κατανταω κουραστικη;  συγνωμη αν το κάνω..αληθεια.. απλά το έχω τόσο ανάγκη.. τόση λαχτάρα..  και αυτή νομίζω ότι μου τα κάνει επίτηδες..δεν ξέρω γιατί ενώ εγώ φέρομαι άψογα.  Σέβομαι την κατάσταση της κ δεν αντέδρασα άσχημα . Κ κάθομαι κ κλαίω μόνη μου κ σας τα λέω τώρα .   Δλδ γιατί μου τα λέει.. δεν ξέρει ότι θ με πληγωσει; η μάλλον αυτό ήθελε.  . Θέλω να φτάσει η Παρασκευή να φύγει.. αληθεια. . 

Καμία δεν πρόλαβα... κοιμηθηκατε... :-(

ενταξει!!!τα διαβαζω τωρα και εχω τρελαθει!!!!μην ξαναχρεωσεις ποτε τον εαυτο σου με τυψεις επειδη θες η λες για το μωρο!!!μα ειναι δυνατον?????εχει το μεγαλυτερο θαυμα που μεγαλωνει μεσα της και λεει τετοιες κακιες?

κοριτσι μου γλυκο...δεν δινουμε σημασια σε μικροψυχους ανθρωπους!ομως σε νιωθω!αληθεια και εγω ετσι θα ενιωθα!ντροπη της!τι να πω?

εσυ ψυχουλα μου καλα εκανες...σκεφτηκες το σπορακι της που τιποτα δεν φταιει και απλα την επομενη φορα...το σπιτι σας δεν θα ναι διαθεσιμο για την κακη της ενεργεια!

8 hours ago, eirinaki1981 είπε:

Κοριτσια,θα ακουσετε πολλα & απο διαφορους,μη δινετα βαση σε τιποτα!παιδι θα κανετε!!!αυτο ειναι σιγουρο!

Μια φορα ειμασταν σε ενα γλεντι γαμου & καθως ειμασταν 2χρονια παντρεμενοι,ηταν περιεργο που δε ημουν εγκυος ενω η συνυφαδα μου εμεινε αμεσως,ερχεται ενας γνωστος και τι μου λεει;εσεις ακομη δεν κανατε παιδι;ποιος απο τους δυο ειναι τζουφιος(χαλασμενος);τι του απαντας τοτε;ηλιθιοι υπαρχουν πολλοι!η δε συνυφαδα ελεγε πισω απο την πλατη μου οτι τη ζηλευω & η πεθερα μια μερα που με πηραν τα κλαματα λογω πιεσης με το θεμα παιδιου,γυρισε & μου ειπε οτι αν δεν θελει ο θεος,δεν θα κανεις παιδι!

Βρε το τι θα ακουσετε,δεν λεγεται,κλειστε αυτιααααα!!!

πω πω Ειρηνη μου!!!!τραγικος!αν ειναι δυνατον!νομιζω θα τον εχει τουλαχιστον σκυλοβρισει!

ουφ βαθια ανασα!!!να σας καλημερισω γλυκα γιατι φουντωσα με αυτα που διαβασα!!!

καλημερα Μαμακα,καλα το Μελινακι?

Νινακι τι εγινε στο ντοκ?

καλημερα Σαμμεραρα...

Τονακι μου πως ειναι το σπορι μας?ελα κ φτανει η Δευτερα!!!

Μαρτακο δυναμη φιλακια!

Σανγκρε μου γλυκια μανουλα καλημερα φιλια στα μ!

Ιοιο μου καλημερα..καλυτερα τα χερακια?

Βικακι καλημερα!ο μικρουλης πως παει μετα το τσιμπημα?η ζουζου?

ζαμιακι γλυκο καλημερα!φιλια στο μπεμπουδινι!

καλημερα Αμποτ μου!πως εισαι σημερα?τελειωσαν τα καφε?

πουλακι καλημερα φιλακι στην κοιλιτσα!

διπλο φιλακι σε οποια ξεχνω ζουζουνες!!!ειμαστε και πολλες ζωη να εχουμε!!!!

και.........

Τζειν καλημερα!!!!!!!?????????????τικ τακ....εχουμε καθυστερηση????????

 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

33 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα.λοιπον ρενακι...μακρυα απο αυτην την κυρια που θα επρεπε να σε ευγνωμονει...καθαριζεις κ το σπιτι!!!!ασε μας κουκλιτσα μου....εχω σκυλο κ αμα σ αρεσει..ακου εκει...να παρακαλει να μη βρεθει στη δικη σου θεση κ δει πως ειναι να χανεις παιδι στην κοιλια..αμποτ θα συμφωνησω μαζι σου για το που ερχονται τα παιδια...οσο για τις ατακες εχω ακουσει τη χειροτερη που μπορει να ακουσει γυναικα: ''στην τελικη τι κλαις??ας ησουν αξια να το κρατησεις!!!''τι καλος ανθρωπος αυτος που μου το ειπε.....η εκδικηση ηταν ενα πιατο που το εφαγε καυτο κ ακομα το φυσσαει..

εχω μεινει αφωνη!!!!!!!!αληθεια πως γινεται να μιλανε ετσι?με ποιο δικαιωμα στην τελικη?

11 minutes ago, Ioio είπε:

Σάμμερ, με άφησε άφωνη ο τύπος!!!! Δεν του είπες εδώ ο θεός έκανε εσένα άνθρωπο! 

Ρένα, σίγουρα ΖΗΛΕΥΕΙ!!! Όλοι αυτοί οι κομπλεξικοί προσπαθούν να σε χτυπήσουν εκεί που πονάς. 

Όταν ήμουν στην προσπάθεια δεν το συζητούσα καθόλου, για να αποφύγω αυτές τις ατάκες.  Είχα την εμπειρία που άργησα να εμφανίσω σχέση σε συγγενείς και μου την έλεγαν για αυτό. 

αχ κοριτσια μου!τραγικοι κενοι ανθρωποι!χανω πασα ιδεα ειλικρινα!

3 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Δεν σας έγραψα εχθές γτ δν ήμουν καλά. Δυστυχώς οι κύστεις δεν έφυγαν και ειναι κύστεις ενδομητρίωσης. Θα κανω τωρα κι αλλες εξετασεις αιματος και μαγνητικη και θα πρεπει να τις αφαιρεσω λαπαροσκοπικα. 

Οι προσπαθειες για μπεμπε στοπ. Αυτο πολυ με εριξε. 

ελα αγαπηηη κ σε ειχαμε εννοια!!!

το ξερω πως οτι και να σου πουμε τωρα δεν νιωθεις καλα!αλλα ακου πως πρεπει να το δεις!!!θα κανεις οτι χρειαστει για να ερθει το μωρο!θα εχεις τον στοχο σου και θα κανεις οτιδηποτε προς αυτο τον σκοπο!!!

ειμαστε εδω!οταν νιωσεις καλυτερα να μας γραψεις!

μην το βαζεις κατω!!!βρηκες τι ειναι θα το λυσεις!και το μπεμπε μετα θα ερθει πολυ γρηγορα!!!!θα δεις!φιλι και αγκαλια!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου ;) Rena μου από κακίες άλλο τίποτα έχεις να ακούσεις ακόμα ότι θέλει ο καθένας λέει !!! Μερικοί δε τα ξέρουν όλα και το παίζουν φωστήρες..... μακριά και αγαπημένοι με τέτοια άτομα δεν τα χρειάζεσαι στην ζωή σου....

  • Μου αρέσει 3

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου ουτε πιυ φανταζεστε ποιος μου την ειπε αυτη την κουβεντα....οταν πρωτο μπηκα στο  φορουμ το ειχα γραψει....

Νινι μου πολυ λυπαμαι..αλλα καναμε μια αρχη στη λυση του προβληματος μας...μολις λυθει βουρ....κ θα ερθει το νινακι...

Ειναι βαρυ για ολες αλλα να ξερετε οτι ειναι πολλλλλλυυυυ σημαντικο να ανακαλυπτουμε το προβλημα.γιατι πολλες φορες παλευουμε με το αγνωστο οπως εγω κ ειναι πολυ χειροτερα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα,κοριτσαρες!!!

Εμεις ξυπνησαμε & παιζουμεεε!σημερα γιορταζει το γλυκο μου θαυματακι!!!η νασιαννα μου!(αθανασια-αννα)να ειναι παντα γερη!!

Νινι,νομιζω οτι τωρα που βρεθηκε το προβλημα,τωρα θα μεινεις εγκυος!!!αλλιως τζαμπα προσπαθουσατε!πρεπει να εισαι καλα για να φιλοξενησεις το μωρακι σας & να ειναι ασφαλες!ετσι θα το βλεπεις!το κανεις για το μπεμπε σας!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,κοριτσαρες!!!

Εμεις ξυπνησαμε & παιζουμεεε!σημερα γιορταζει το γλυκο μου θαυματακι!!!η νασιαννα μου!(αθανασια-αννα)να ειναι παντα γερη!!

Νινι,νομιζω οτι τωρα που βρεθηκε το προβλημα,τωρα θα μεινεις εγκυος!!!αλλιως τζαμπα προσπαθουσατε!πρεπει να εισαι καλα για να φιλοξενησεις το μωρακι σας & να ειναι ασφαλες!ετσι θα το βλεπεις!το κανεις για το μπεμπε σας!

να την χαιρεσαι κοριτσι μου γλυκο!γερη και τυχερη να ναι!να μας την φιλησεις!!!!

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Καλημέρα!! Ξύπνησα όμορφα και χωρίς τύψεις μετά από τη βοήθεια σας χθες..  Σαμμερακι μου.. ιοιο μου.. Μαρτακο μου.. πουλάκι μου..Βικακι μου.. Μουτζουρακι μου..ειρηνακι μου.. τονακι μου.. σας ευχαριστώ πολύ πολύ.. Με κάνετε να είμαι δυνατή! Ξέχασα να σας πω το  επάγγελμα της: μαια! Τα σχόλια δικά σας..  

Νινακι μου ότι κ να σου πω ξέρω έχεις τον πονο σου τώρα.  Όμως σκέψου ότι βρήκες το πρόβλημα.θα χρειαστεί λίγος καιρός αλλά θα το λύσεις καλό μου κ μετα όλα θα πάρουν το δρομο τους. Σε φιλώ πολύ!!

Αμποτακι τι έγινε με τα καφε;

Το εβελινακι πως να είναι με τι αναγουλες;

Μανούλιτσα; τζο; τονακι μου; ζαμιακι μου ; σαγκρε; πως ειστε;

Εγώ είμαι στη δουλειά.  Αγχωμενη πολύ γιατί στις 5 έχω οδοντιατροοοο.  Και το βράδυ είδα απαίσιο όνειρο κορίτσια.  Ότι μου επεφταν όλα τα δόντια κ έμειναν μόνο τα δύο μπροστινα.  Πολύ κακό όνειρο κορίτσια..θάνατο κ δυστυχία λέει ο ονειροκριτης.  Αλλά με ηρέμησε λίγο ο άντρας μου γιατί μου λέει δεν μετράει τώρα που το είδες κ έχεις ήδη θέμα με τα δόντια.  Τι να πω... εχω χεστει πάνω μου πάντως γενικώς.. χχ

13 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,κοριτσαρες!!!

Εμεις ξυπνησαμε & παιζουμεεε!σημερα γιορταζει το γλυκο μου θαυματακι!!!η νασιαννα μου!(αθανασια-αννα)να ειναι παντα γερη!!

Νινι,νομιζω οτι τωρα που βρεθηκε το προβλημα,τωρα θα μεινεις εγκυος!!!αλλιως τζαμπα προσπαθουσατε!πρεπει να εισαι καλα για να φιλοξενησεις το μωρακι σας & να ειναι ασφαλες!ετσι θα το βλεπεις!το κανεις για το μπεμπε σας!

Να την χαίρεσαι ειρηνακι μου! Γερή κ δυνατή!! Καλό παιχνιζιιιι!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!! Ξύπνησα όμορφα και χωρίς τύψεις μετά από τη βοήθεια σας χθες..  Σαμμερακι μου.. ιοιο μου.. Μαρτακο μου.. πουλάκι μου..Βικακι μου.. Μουτζουρακι μου..ειρηνακι μου.. τονακι μου.. σας ευχαριστώ πολύ πολύ.. Με κάνετε να είμαι δυνατή! Ξέχασα να σας πω το  επάγγελμα της: μαια! Τα σχόλια δικά σας..  

Νινακι μου ότι κ να σου πω ξέρω έχεις τον πονο σου τώρα.  Όμως σκέψου ότι βρήκες το πρόβλημα.θα χρειαστεί λίγος καιρός αλλά θα το λύσεις καλό μου κ μετα όλα θα πάρουν το δρομο τους. Σε φιλώ πολύ!!

Αμποτακι τι έγινε με τα καφε;

Το εβελινακι πως να είναι με τι αναγουλες;

Μανούλιτσα; τζο; τονακι μου; ζαμιακι μου ; σαγκρε; πως ειστε;

Εγώ είμαι στη δουλειά.  Αγχωμενη πολύ γιατί στις 5 έχω οδοντιατροοοο.  Και το βράδυ είδα απαίσιο όνειρο κορίτσια.  Ότι μου επεφταν όλα τα δόντια κ έμειναν μόνο τα δύο μπροστινα.  Πολύ κακό όνειρο κορίτσια..θάνατο κ δυστυχία λέει ο ονειροκριτης.  Αλλά με ηρέμησε λίγο ο άντρας μου γιατί μου λέει δεν μετράει τώρα που το είδες κ έχεις ήδη θέμα με τα δόντια.  Τι να πω... εχω χεστει πάνω μου πάντως γενικώς.. χχ

αχαχαχαχα!ελα ρεεεε απο την εννοια σου ειναι!!!μην ακουω χαζομαρες!!!φοβιτσιαρα μουυυυ!σε αγαπω!!!

καλημερα!σημερα ειναι μια νεα μερα!!!

μαια εεε?ασχολιαστο...........

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....To ποσο χαιρομαι που μπηκα στην παρεα σας δεν φανταζεστε...απο χθες που σας διαβασα γεμισα θετικη ενεργεια....ρενακι μου πραγματικα εμεινα αφωνη...υπαρχει πολυ κακια και ζηλεια....αλλα μην ζε παιρνει απο κατω εσυ να εισαι προσηλωμένη στο στοχο σου...και να μην σε απασχολει τι λεει ο καθενας....

Νινακι μου δεν σε ξερω αλλα υπομονη και ολα θα περασουνε και θα εχεις και εσυ το μωρακι σου αγκαλια....

εγω ειμαι σε αυτες τις ωραιες γονιμες μερες....οποτε ειμαι ολο αγκαλιτσες με τον αντρουλη μπας και πετυχουμε το στοχο μας...... 

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! ! 

Ειρηνακι μου να χαίρεσαι το όμορφο πλασματακι σου !!! 

Ρένα μου κι εγώ έβλεπα πάντα διάφορα όνειρα που είχαν να κάνουν με αυτά που περνούσα εκείνες τις μέρες.  Μην φοβάσαι (για το όνειρο -για τον οδοντίατρο ξέρω ότι φοβάσαι ).  Θα πάρεις μια βαθιά ανάσα,  θα πας να το φτιάξεις και μετά ούτε θα το θυμάσαι! 

Νινι μου Λυπάμαι που προέκυψε αυτό το πρόβλημα αλλά κορίτσι μου χίλιες φορές που το βρήκες και θα το λύσεις πάρα να παιδεύεσαι να κάνεις μωράκι και να μην ξέρεις γιατί δεν έρχεται.  Λίγο υπομονή να γίνουν οι διαδικασίες που πρέπει και θα δεις ότι μετά θα έρθει πολύ γρήγορα! 

Τζέιν μπες να μας πεις ότι έχεις καθυστέρηση! ! 

Μουτζουριτσα μου εσύ αδιαθετησες? ?

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας πως είναι? ?

Εγώ αρκετά καλά.  Εχθές το απόγευμα που είχα αρχίσει να κουράζομαι είχα πάλι το βάρος και πονακια και το βράδυ που καθόμουν στον καναπέ έγιναν έντονα κάποια στιγμή και πήγα και ξάπλωσα.  Σήμερα τα ένιωθα λίγο το πρωί αλλά όχι τρομερά. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, citty είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....To ποσο χαιρομαι που μπηκα στην παρεα σας δεν φανταζεστε...απο χθες που σας διαβασα γεμισα θετικη ενεργεια....ρενακι μου πραγματικα εμεινα αφωνη...υπαρχει πολυ κακια και ζηλεια....αλλα μην ζε παιρνει απο κατω εσυ να εισαι προσηλωμένη στο στοχο σου...και να μην σε απασχολει τι λεει ο καθενας....

Νινακι μου δεν σε ξερω αλλα υπομονη και ολα θα περασουνε και θα εχεις και εσυ το μωρακι σου αγκαλια....

εγω ειμαι σε αυτες τις ωραιες γονιμες μερες....οποτε ειμαι ολο αγκαλιτσες με τον αντρουλη μπας και πετυχουμε το στοχο μας...... 

καλημερα cittaki!!!κ εμεις χαιρομαστε που ηρθες!!1

γονιμες εεε?αααααχχχχ αγαπημενες μερες!!!δωστε του να καταλαβει!χιχιχι!!!

να πας πεις ποτε ΔΕΝ περιμενεις να σε βαλει η Βικυ οταν μπορεσει τυχερο πινακακι!!!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...