Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Jane κ εγω πρωινα ουρα ψηφιζω.σιγουρα πραγματα.μουτζουρα παρε το χρονο κ τα πανω σου...εισαι δυνατη...αμποτακι τον προηγουμενο μηνα μετα την ωορρηξια ειχα για μια ςβδομαδα καφε.αλλα δεν μπορουσα να το εκμεταλλευτω...κ μια φιλη το ιδιο κ πηρε τον ντοκ κ της ειπε κρυωματα.μαρτακο μου μεσα επεσες...φιλια σε ολες

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσαρες κάνατε χαμό πάλι μέχρι να γυρίσω! !! 

Τζέιν τέλεια σημάδια! !! Αλλά με τι μυαλό θα πας μετά στη δουλειά? ?

Μάρτη μου μακάρι να μπορούσα να κάθομαι όλη μέρα σπίτι και να πάρω και άδεια αλλά είναι απλά αδύνατο.  

Μουτζουρα έπεσες ψυχολογικα επειδή έβαλες την αμφιβολία στο μυαλό σου. Επίσης η γνώμη μου είναι να.μην εμπιστεύεσαι κανέναν γιατρό τυφλά.  Να εμπιστεύεσαι αλλά μέχρι ένα σημείο.  Το γιατί να σε βάλει σε αυτή τη διαδικασία  ?? Αυτουνού δεν θα του κοστίσει τίποτα στην καθημερινοτητα του.  Άρα γιατί να μην σε βάλει ?  Το ίδιο του κάνει είτε έτσι είτε αλλιώς.  Εσύ επηρεάζεσαι όπως βλέπεις ήδη.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

σαμμερ;;;; να σου κανω μια ερωτηση;;;; μετα την αποξεση μεχρι και σημερα πριν λιγο ειχα πολυ ελαχιστο αιμα το εβλεπα φαντασου ισα ισα στο σκουπισμα και πριν λιγο ξεκινησε να τρεχει κανονικο αιμα σαν περιοδοο.. ειναι απο την ενχηρηση ή αδιαθετισα τι πιστευεις;;;;; θα το παρακολουθησω βεβαια...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

σημερα πεντε μερες...... αρα μαλλον απο την ενχηρηση θα ειναι θα το παρακολουθησω βεβαια να δω αν ηταν και τυχαιο ετσι και αλιως σε δεκα μερες θα ξαναπαω στο γιατρο να μου κανει υπερυχω και θα τον ρωτησω κιολας...ωστωσω τωρα το απογευμα κιολας λεω στον αντρα μου νιωθω πρισμενη οπως οταν περιμενω να αδιαθετησω...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου όχι και τόσο ενθαρρυντικά τα πράγματα!! Αλλά όχι κ ακατόρθωτα..Θέλει αρκετό πόνο κ κόπο ακόμα.  Έχω να κάνω 6 σφραγισματα.  Αυτό που με πονουσε ήταν αποστημα στα ουλα. Μου το καθάρισε..δεν ήθελα αναισθητικη κ πέθανα στον πόνο.  Τώρα δευτέρα κ Τετάρτη ραντεβού για τα σφραγισματα . Ακόμα ποναω κορίτσια.  Συγνώμη που δεν γράφω στην καθεμία χωριστά.. τώρα ήρθα σπίτι κ δεν τα διάβασα όλα.  :oops:


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Α στην αρχη εισαι.ειναι φυσιολογικο ετσι γινεται...

ααα ενταξει σε ευχαριστω πολυ πολυ...!!!!!!

5 minutes ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια μου όχι και τόσο ενθαρρυντικά τα πράγματα!! Αλλά όχι κ ακατόρθωτα..Θέλει αρκετό πόνο κ κόπο ακόμα.  Έχω να κάνω 6 σφραγισματα.  Αυτό που με πονουσε ήταν αποστημα στα ουλα. Μου το καθάρισε..δεν ήθελα αναισθητικη κ πέθανα στον πόνο.  Τώρα δευτέρα κ Τετάρτη ραντεβού για τα σφραγισματα . Ακόμα ποναω κορίτσια.  Συγνώμη που δεν γράφω στην καθεμία χωριστά.. τώρα ήρθα σπίτι κ δεν τα διάβασα όλα.  :oops:

περαστικα ρενα μου αφου στο καθαρισε ολα καλα τα σφραγησματα δεν ειναι τιποταα..... αλλα εισαι πολυ θαραλαια χωρις αναισθησια μπραβοο.....!!!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουριτσα,μπραβο στο συζυγο που δεν εχει προβλημα!πολυ σημαντικο!

Μην μου αγχωνεσαι ομως!δεν ειναι δα κατι τρομεροοο!!επισης θα παρεις και δευτερη γνωμη για εξετασεις κτλ.!εμεις την πατησαμε με τους ουρολογους,μιλαω απο προσωπικη πειρα!ολα θα πανε καλαααα!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο θαρραλεο ρενακι.ξεκουρασου κ γρηγορα στο δωματιο με τον καλο σου.ασε την ξινη μονη.χαρουμενουλα αυτο σου εξηγησε ο γιατρος οτι ειναι η πρωτη περιοδος??οποτε λογικα αλλες δυο και μετα βουρ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν τον ειχα ρωτησει ποτε θα ερθει η πρωτη περιοδο μονο αν θα εχω πολυ αιμα ( για να ειμαι προετημασμενη μη τυχει τιποτα και στη δουλεια και τρεχω και δε φτανω..) και μου ειχε πει ποιο λιγο απο περιοδο.. σε 10 μερες θα παω να με ξαναδει και θα του κανω τις υπολοιπες ερωτησεις και για προσπαθεια μου ειπε μετα απο δυο περιοδους


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ποσοτητα ειναι πιο λιγο αλλα κραταει μερες ...αρκετες.και θεωρειται σαν πρωτη περιοδος.περιμενεις αλλες δυο κ μετα αν συμφωνει κ ογιατρος που θα σε δει στον υπερηχο μπορεις να προσπαθησεις.εμενα με ειδε κ μου ειπε οκ αλλα ο κυκλος δεν εστρωσε ακομα.παιζει ρολο κ η ηλικια της κυησης...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου δεν σας προλαβαινω... Ρενακι μου περαστικά σου και μην φοβάσαι....

Μουτζουρα...μην αγχωνεσαι είναι λίγος ο καιρός που προσπαθείς δώσε λίγο χρόνο...και θα έρθει το σπορακι....θα μπούμε σύντομα στο τυχερό πινακακι...σίγουρα ξέχασα κάποια θέματα απλά όπως σας είπα δεν σας προλαβαινω...χιχιχ

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια μου όχι και τόσο ενθαρρυντικά τα πράγματα!! Αλλά όχι κ ακατόρθωτα..Θέλει αρκετό πόνο κ κόπο ακόμα.  Έχω να κάνω 6 σφραγισματα.  Αυτό που με πονουσε ήταν αποστημα στα ουλα. Μου το καθάρισε..δεν ήθελα αναισθητικη κ πέθανα στον πόνο.  Τώρα δευτέρα κ Τετάρτη ραντεβού για τα σφραγισματα . Ακόμα ποναω κορίτσια.  Συγνώμη που δεν γράφω στην καθεμία χωριστά.. τώρα ήρθα σπίτι κ δεν τα διάβασα όλα.  :oops:

Θαραλλεο μου κορίτσι εσύ!Αντε αντε τωρα ξεκουρασου στην αγκαλιά του άντρα σου!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ σε ευχαριστω πολύ ναι αυτό μου είπε κ ο γιατρός μετά το αίμα που θα έχω από την απόξεση άλλες δύο περιόδου εγώ ειμουν εννιά εβδομάδων και το έμβρυο έξι εβδομάδων 


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...