Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, 17μαρτη2015 είπε:

ρε κοριτσια "αυτη η μαια" μας κανει και γελαμε!!!! χαχαχαχα!!!!!!! ρενα παρε μια τουλουμπα και πες της...... για σενα γλυκεια μου..... να βολευτεις προς το παρον να σου φυγει η ξυνιλα.....χαχαχαχα!!!! θελει πολλα χαστουκια... αλλα ποιοςμαινει στον κοπο!!!!! κρατησου ρενακι μου στο υψος σου και μολις φυγει αυριο.....αααααχ τραβα Χ.... αερισε καλα το σπιτι....... και πανε ολα!!!!! προς το παρον...... γελα.... και μαλιστα μροστα της!!!!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ  τουλουμπααααα...  χαχαχαχα..  πραγματικά μας έχει κάνει κ γελάμε..  ΜΑ τι με βρηκε άγιε μου Σπυρίδωνα...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσιααααααα ποσα γραψατε παλι?? Δεν προλαβαινω να σας διαβασω, φευγω για ιδιαιτερο και σας γραφω εν συντομια τα νεα μου!

Η κυρια άφαντη ακομα και δεν αισθανομαι να ερχεται η κατι τετοιο....Μπορει βεβαια να ειναι και τιποτα αλλο και να επηρρεαζει,αν και ευχομαι να ειναι το + υπευθυνο για την καθυστερηση!.σημερα το απογευμα θα αγορασω το clearblue και θα το χρησιμοποιησω αυριο πριν να φυγω...! Μα τετοια αγωνια ουτε στις πανελλαδικες....χαχα!

  • Μου αρέσει 4

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Σαμμερ είπε:

Αντε κ μας εσκασες.. περιμενουμε το ποδαρικο...κοιτα να εισαι γουρλου....το αμποτακι πως ειναι??

χαχαχαχ μας εσκασες λεει.....το ευχομαι να κανω ποδαρικο!!!και να ακολουθησει και το αμποτακι!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια παντα μεσημερι μπορω και σας διαβαζω που σχολαω και εχετε γραψει ενα βιβλιο περιπου..!!! αλλα οταν παρω αδεια η την αλλη εβδομαδα η την μεθεπομενη θα σας βιαβαζω απο το πρωι να μπορω να συμετεχω ποιο ενεργα στη κουβεντα..!!! ναι ζητησα σημερα αδεια γιατι εχω αναγκη να ξεκουραστω και σωματικα και ψυχολογικα .....κουραστικα πολυ στις γιορτες.....!!!!!!!!!!!!!!! μουτζουρα μου χερομαι που πηρες την αποφαση που θεωρεις ποιο σωστη για εσενα και τον αντρα σου!!!! και εμεις εδω ειμαστε.............. jane αντε να κανεις το ποδαρικο του 2017 περιμενουμε οπως βλεπεις αγωνιωδως......

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, jane.austen είπε:

κοριτσιααααααα ποσα γραψατε παλι?? Δεν προλαβαινω να σας διαβασω, φευγω για ιδιαιτερο και σας γραφω εν συντομια τα νεα μου!

Η κυρια άφαντη ακομα και δεν αισθανομαι να ερχεται η κατι τετοιο....Μπορει βεβαια να ειναι και τιποτα αλλο και να επηρρεαζει,αν και ευχομαι να ειναι το + υπευθυνο για την καθυστερηση!.σημερα το απογευμα θα αγορασω το clearblue και θα το χρησιμοποιησω αυριο πριν να φυγω...! Μα τετοια αγωνια ουτε στις πανελλαδικες....χαχα!

Πολύ καλα νεακια Τζέιν! Μετράμε ώρες για το πρώτο παρτυ της χρονιας!!!ααααχχχχ μακάριι!!!!❤

58 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια παντα μεσημερι μπορω και σας διαβαζω που σχολαω και εχετε γραψει ενα βιβλιο περιπου..!!! αλλα οταν παρω αδεια η την αλλη εβδομαδα η την μεθεπομενη θα σας βιαβαζω απο το πρωι να μπορω να συμετεχω ποιο ενεργα στη κουβεντα..!!! ναι ζητησα σημερα αδεια γιατι εχω αναγκη να ξεκουραστω και σωματικα και ψυχολογικα .....κουραστικα πολυ στις γιορτες.....!!!!!!!!!!!!!!! μουτζουρα μου χερομαι που πηρες την αποφαση που θεωρεις ποιο σωστη για εσενα και τον αντρα σου!!!! και εμεις εδω ειμαστε.............. jane αντε να κανεις το ποδαρικο του 2017 περιμενουμε οπως βλεπεις αγωνιωδως......

Αχ τι καλά! Αδειουλα! Θα χαρείς κ τον μικρο και θα ξεκουραστεις! Θα μελετησεις κ τη μουσική σου! Τέλεια χαρούμενομανούλα!

 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!! 

Μουτζουριτσα μου χαίρομαι για σενα!!  Πηρες την αποφαση που θα σε κανει να νιωθεις καλυτερα,  το χθεσινό σου ξεσπασμα ηταν μαλλον λογω πιεσης ακομα και για την αρνητική χοριακη υποσυνείδητα αλλα οσο κι αν με στεναχωρει που δεν ησουν καλα ξερω οτι ετσι ξεσπασες και τ αφησες πισω σου!! 

Καλη επιτυχία στην νεα προσπάθεια!! 

Οσο γιαβτον αντρουλη σου οταν έχουμε ανθρώπους που ειναι διπλα μας δεν φοβόμαστε τίποτα!! 

Εδω θα μαστε και εμεις φυσικά!!! 

Τονια μου λογικο αυτο που νιωθεις,  αναστατωνεσαι και οι ορμονες χορευουν κανε υπομονγ ως την δευτερα και ρωτα το στον γιατρό σου!! 

Ρενα μου αντε να φυγει η ξινη παντως εγω ια της απαντουσα καταλληλως.... 

Για τον οδοντίατρο δεν εχω λογια!!  Εισαι πολυ δυνατη κι ας νομίζεις ότι δεν είσαι 

Καλα ξεμπερδέματα με τα δοντια!! 

Τζειν μου σπορακι μυριζομαι!!  Με το καλο αυριο να μας ανακοινωσεις τα ευχάριστα!! 

Μαρινακι αρχισσν οι αναγουλεε ε;;  υπομονη και ειναι για καλο!!  Ολα καλα θα νσι περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο!! 

Τι κανουν τα υπόλοιπα κοριτσακια;; 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mama82 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! 

Μουτζουριτσα μου χαίρομαι για σενα!!  Πηρες την αποφαση που θα σε κανει να νιωθεις καλυτερα,  το χθεσινό σου ξεσπασμα ηταν μαλλον λογω πιεσης ακομα και για την αρνητική χοριακη υποσυνείδητα αλλα οσο κι αν με στεναχωρει που δεν ησουν καλα ξερω οτι ετσι ξεσπασες και τ αφησες πισω σου!! 

Καλη επιτυχία στην νεα προσπάθεια!! 

Οσο γιαβτον αντρουλη σου οταν έχουμε ανθρώπους που ειναι διπλα μας δεν φοβόμαστε τίποτα!! 

Εδω θα μαστε και εμεις φυσικά!!! 

Τονια μου λογικο αυτο που νιωθεις,  αναστατωνεσαι και οι ορμονες χορευουν κανε υπομονγ ως την δευτερα και ρωτα το στον γιατρό σου!! 

Ρενα μου αντε να φυγει η ξινη παντως εγω ια της απαντουσα καταλληλως.... 

Για τον οδοντίατρο δεν εχω λογια!!  Εισαι πολυ δυνατη κι ας νομίζεις ότι δεν είσαι 

Καλα ξεμπερδέματα με τα δοντια!! 

Τζειν μου σπορακι μυριζομαι!!  Με το καλο αυριο να μας ανακοινωσεις τα ευχάριστα!! 

Μαρινακι αρχισσν οι αναγουλεε ε;;  υπομονη και ειναι για καλο!!  Ολα καλα θα νσι περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο!! 

Τι κανουν τα υπόλοιπα κοριτσακια;; 

Σέβομαι το πλασματακι που έχει στην κοιλιτσα της μανούλιτσα μου!! Αλλιώς θα της έλεγα εγώ.. το Μελινακι μας τι κανει;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια παντα μεσημερι μπορω και σας διαβαζω που σχολαω και εχετε γραψει ενα βιβλιο περιπου..!!! αλλα οταν παρω αδεια η την αλλη εβδομαδα η την μεθεπομενη θα σας βιαβαζω απο το πρωι να μπορω να συμετεχω ποιο ενεργα στη κουβεντα..!!! ναι ζητησα σημερα αδεια γιατι εχω αναγκη να ξεκουραστω και σωματικα και ψυχολογικα .....κουραστικα πολυ στις γιορτες.....!!!!!!!!!!!!!!! μουτζουρα μου χερομαι που πηρες την αποφαση που θεωρεις ποιο σωστη για εσενα και τον αντρα σου!!!! και εμεις εδω ειμαστε.............. jane αντε να κανεις το ποδαρικο του 2017 περιμενουμε οπως βλεπεις αγωνιωδως......

χαρουμενη μαμα, κι εγω το ιδιο παθαινω...γυρναω και γινεται χαμος και αδυνατω να τα διαβασω ολα! όμως το βραδακι που χαλαρωνω καθομαι και διαβαζω αναλυτικα τα νεα καθε κοπελας κι ειναι πολυ ωραίο... !! Συγνωμη που δε θυμαμαι,σε τι φαση εισαι θυμισε μου ξανα....

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

Πολύ καλα νεακια Τζέιν! Μετράμε ώρες για το πρώτο παρτυ της χρονιας!!!ααααχχχχ μακάριι!!!!❤

Αχ τι καλά! Αδειουλα! Θα χαρείς κ τον μικρο και θα ξεκουραστεις! Θα μελετησεις κ τη μουσική σου! Τέλεια χαρούμενομανούλα!

 

μακαρι μουτζουριτσα!!! πηρα το τεστακι μου και υπομονη μεχρι αυριο...!!! εχω παλι ασπρα υγρα λιγα σημερα οπως και χτες...!

Πηρες την αποφαση σου τι θα κανεις;;συγνωμη αν το εγραψεςηδη,κανε μου μια μικρη περιληψη γιατι δεν προλαβαινω να τα διαβασω...

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Σέβομαι το πλασματακι που έχει στην κοιλιτσα της μανούλιτσα μου!! Αλλιώς θα της έλεγα εγώ.. το Μελινακι μας τι κανει;

Ρενακι καλά κανεις...σε καταλαβαινω αν και ολα εχουν τα ορια τους...αγαπη εσυ καπου τωρα εισαι σε γονιμες?


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, jane.austen είπε:

χαρουμενη μαμα, κι εγω το ιδιο παθαινω...γυρναω και γινεται χαμος και αδυνατω να τα διαβασω ολα! όμως το βραδακι που χαλαρωνω καθομαι και διαβαζω αναλυτικα τα νεα καθε κοπελας κι ειναι πολυ ωραίο... !! Συγνωμη που δε θυμαμαι,σε τι φαση εισαι θυμισε μου ξανα....

μακαρι μουτζουριτσα!!! πηρα το τεστακι μου και υπομονη μεχρι αυριο...!!! εχω παλι ασπρα υγρα λιγα σημερα οπως και χτες...!

Πηρες την αποφαση σου τι θα κανεις;;συγνωμη αν το εγραψεςηδη,κανε μου μια μικρη περιληψη γιατι δεν προλαβαινω να τα διαβασω...

Ρενακι καλά κανεις...σε καταλαβαινω αν και ολα εχουν τα ορια τους...αγαπη εσυ καπου τωρα εισαι σε γονιμες?

Ναι αγάπη ..αύριο τελικά ξεκινά η 10η μέρα..ξεκίνησα κ τα τεστακια από σήμερα.. πήρες το τεστ... τελειααααα... αύριο μπες πρωί πρωί να μας πεις... μη μας βασανίσεις... ε;;;;;;!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Ναι αγάπη ..αύριο τελικά ξεκινά η 10η μέρα..ξεκίνησα κ τα τεστακια από σήμερα.. πήρες το τεστ... τελειααααα... αύριο μπες πρωί πρωί να μας πεις... μη μας βασανίσεις... ε;;;;;;!

θα μπω στο πρωτο διαλειμμα να σας ανακοινωσω το αποτελεσμα(10 παρα δλδ)!ελπιζω να ειναι θετικο...εχω ενθουσιαστει πολυ στην σκεψη αλλα πρεπει να κραταω και μια πισινη μηπως δεν ειναι! Τα σημαδια ειναι μεν θετικά, όμως πρεπει να προετοιμαστω για ολα τα ενδεχομενα....

δηλαδη αρχιζει το ξεζουμισμα τωρα!!!! το καλυτερο!!! χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jane.austen είπε:

θα μπω στο πρωτο διαλειμμα να σας ανακοινωσω το αποτελεσμα(10 παρα δλδ)!ελπιζω να ειναι θετικο...εχω ενθουσιαστει πολυ στην σκεψη αλλα πρεπει να κραταω και μια πισινη μηπως δεν ειναι! Τα σημαδια ειναι μεν θετικά, όμως πρεπει να προετοιμαστω για ολα τα ενδεχομενα....

δηλαδη αρχιζει το ξεζουμισμα τωρα!!!! το καλυτερο!!! χαχαχα

Πιο ξεζουμισμα παθαίνεις!!!  Καλά κάνεις κ κρατάς πισινή.. όμως θέλουμε το +++ κ θα είναι!!!! ❤

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

jane μου εχω ενα αγορακι 14 μηνων και το σαββατο ελαβε τελος αλλη μια κυηση που παλλινδρομισε......

μουτζουρα μου ναι θα χαλαρωσω και θα χαρω και τους δυο αντρες μου....... θα ηθελα να πηγεναμε και κανενα δυημερο με τον αντρα μου να ξεσκασουμε λιγο αλλα δε θα τα καταφερουμε τωρα ισως ομως το τριημερος της καθαρας Δευτερας θα δουμε.......

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Σαμμερ είπε:

Τονια μου δεν νομιζω να νιωθεις οτι μας ζαλιζεις???δεν υπαρχει τετοιο θεμα..κ φυσικα δεν εισαι υπερβολικη .ειναι το αγχος της μανας.ξεκιναει την μερα που κανεις το τεστ κ τελειωνει τη μερα που πεθαινεις..

ναι ακριβως.... λεει... οταν γινεσαι μανα η καρδια σου παυει να χτυπα μεσα στο σωμα σου και αρχιζει να χτυπα εξω απο αυτο μεχρι να πεθανεις

1 hour ago, mama82 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! 

Μουτζουριτσα μου χαίρομαι για σενα!!  Πηρες την αποφαση που θα σε κανει να νιωθεις καλυτερα,  το χθεσινό σου ξεσπασμα ηταν μαλλον λογω πιεσης ακομα και για την αρνητική χοριακη υποσυνείδητα αλλα οσο κι αν με στεναχωρει που δεν ησουν καλα ξερω οτι ετσι ξεσπασες και τ αφησες πισω σου!! 

Καλη επιτυχία στην νεα προσπάθεια!! 

Οσο γιαβτον αντρουλη σου οταν έχουμε ανθρώπους που ειναι διπλα μας δεν φοβόμαστε τίποτα!! 

Εδω θα μαστε και εμεις φυσικά!!! 

Τονια μου λογικο αυτο που νιωθεις,  αναστατωνεσαι και οι ορμονες χορευουν κανε υπομονγ ως την δευτερα και ρωτα το στον γιατρό σου!! 

Ρενα μου αντε να φυγει η ξινη παντως εγω ια της απαντουσα καταλληλως.... 

Για τον οδοντίατρο δεν εχω λογια!!  Εισαι πολυ δυνατη κι ας νομίζεις ότι δεν είσαι 

Καλα ξεμπερδέματα με τα δοντια!! 

Τζειν μου σπορακι μυριζομαι!!  Με το καλο αυριο να μας ανακοινωσεις τα ευχάριστα!! 

Μαρινακι αρχισσν οι αναγουλεε ε;;  υπομονη και ειναι για καλο!!  Ολα καλα θα νσι περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο!! 

Τι κανουν τα υπόλοιπα κοριτσακια;; 

το Μελινακι τι κανει????πως πατε με τον υπνο???? και το φαι???? ποσες φορες θηλαζει???? ποσα δοντακια εχει τωρα?????
 φυλισε την πολυ πολυ!!!!

17 minutes ago, jane.austen είπε:

θα μπω στο πρωτο διαλειμμα να σας ανακοινωσω το αποτελεσμα(10 παρα δλδ)!ελπιζω να ειναι θετικο...εχω ενθουσιαστει πολυ στην σκεψη αλλα πρεπει να κραταω και μια πισινη μηπως δεν ειναι! Τα σημαδια ειναι μεν θετικά, όμως πρεπει να προετοιμαστω για ολα τα ενδεχομενα....

δηλαδη αρχιζει το ξεζουμισμα τωρα!!!! το καλυτερο!!! χαχαχα

ωρε αγωνια!!!!! ουτε πανελληνιες οντως!!!!!

 

3 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

jane μου εχω ενα αγορακι 14 μηνων και το σαββατο ελαβε τελος αλλη μια κυηση που παλλινδρομισε......

μουτζουρα μου ναι θα χαλαρωσω και θα χαρω και τους δυο αντρες μου....... θα ηθελα να πηγεναμε και κανενα δυημερο με τον αντρα μου να ξεσκασουμε λιγο αλλα δε θα τα καταφερουμε τωρα ισως ομως το τριημερος της καθαρας Δευτερας θα δουμε.......

καλη αναρρωση κοπελα μου!!!! επεσε τελειως η χορακη!!!! σε ειδε ο γιατρος???? ολα καλα????

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...