Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

15 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Καρδουλα μουυυυ κ μένα μου ελειψες.... Ηταν το 3ημερο και δεν μπήκα καθόλου! Αχ αύριο θα δεις το μωρακι σου!!!!❤❤

Αχ αγάπη γαλατάκι!!!πω πω ετοιμάζεται το σωμα σου!μαγικό!!!❤

Ααα καθόλου δεν αγχωνομαι...απλα σας έγραψα την φαση μου...ειδικα αυτό το μήνα τελείως αλλη ψυχολογία!

Το. Viber ειναι όντως κόλλημα αλλά το.team  εκεί...βοήθεια μεγάλη!!!

 

Μπράβο!!!χαίρομαι πολύ που η ψυχολογία σου είναι καλή! !Ελπίζω και του αντρουλη σου το ίδιο.  Όλα θα πάνε καλά αγάπη.  Και τώρα που έρχεται και η άνοιξη και θα αρχίσουν οι μελισσουλες να πετάνε εκεί να δεις!!❤❤❤☺

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σάαααανγκρεεεεεεεεεεεεεεεε, θα σε μαλώσω!!! Καλά το ξεκίνησες κ έλεγες για συνάντηση απόγευμα 4-7!Θα σας προλάβαινα κατά τις 5μιση τουλάχιστον, μετά γιατί μου το αλλάξατε;;;;;;;;;;; Ε;Ε;Ε;;;; Να γράψετε 100 φορές "την επόμενη φορά θα συναντηθούμε απόγευμα για να μπορεί και η Κόνστα" και με τον κηδεμόνα σας αύριο!! :P:P 

Τι μου κάνετε κοριτσούδια μ;

 

 

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

mammy άκουσες τον πιο όμορφο ήχο! !!! 

Μυρτώ, καλώς ήρθες!  Αυτό με τον πόνο που σε διπλώνει το είχα νιώσει κι εγώ το μήνα που έμεινα έγκυος.  Δεν ρώτησα το γιατρό μου και δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή όχι. 

Τόνια μου, κι εγώ το viber τι φοβάμαι!  Νομίζω θα κολλήσω και είναι άσχημο να με βλέπει η μικρή με ένα κινητό στο χέρι συνέχεια.  

Με το καλό αύριο για το πιο όμορφο ραντεβού! 

Τόνια μου, ήρθε και το πρωτογαλα!  Δουλεύει το σώμα εντατικά!  Μπράβο

Κόνστα, τί κάνεις;  ο μικρός σου; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ ολες σας εισαστε απλα υπεροχες!!!!!!

Αναγουλες πολλες ατονια κουραση και δεν κανω τιποτα.Ολα ο συζηγος.Ξαπλωμενη στον καναπε και να θελω να κλεινω τα ματια μου να αραζω.

Χαρουμενη μανουλα δεν ξερω τι να κανω....μπερδευτηκα....θα το σκεφτω για τον ντοκ....

Μουτζουριτσα καλα εισαι;;; Σαγκρε μου σαμερακι τονια μου τζειν Βλαχοπουλου μου ιοιο μου σας φιλω ολες σταυρωτα!!!!!

Κοριτσια δεν μπαινω ιδιαιτερα με ζαλιζει το λαπτοπ...ελεος και εγω.

Κοριτσια ανεβαστε παλι πινακακι να βλεπουμε που βρισκομαστε!!!!

  • Μου αρέσει 2

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπουγαρίνια μουυυυ...... δε σας γράφω πια συχνά με το βαιμπερ και πρέπει να το διορθώσω αυτό!

Ξεκινώ με τη μαμυυυυυυ..... είδες π σου είπα.;; τικ τακ .... τι μαγικός ήχος ε;;; μπράβο γλυκό μου ..πολύ χάρηκα!

Τονακι μου αγαπη μου πολύ χαίρομαι που ξεκουραστηκες κ που ακούς και το μωράκι σου..  πωπω..εχω τόση άγωνια για αύριο να μας πεις ότι είναι όλα καλά αλλά άγωνια για το τι περιμεμουμε;;; ροζ η μπλε;;; πολύ σε χαίρομαι που απολαμβάνεις όλες τις στιγμές...

Νινακι μου γλυκό σοβαρά τωρα; δλδ παίζει να τις εχασαν; Άγιε μου Σπυρίδωνα... φυσικά κ δε θα πληρώσεις ξανά αν έκανα βλακεια.. ελπίζω να λυθεί γρήγορα..

Μαρτακο μου η σειρά σου στο βαιμπερ..ηρθε κ η σαγκρε.. αντέ γρηγοραααα... 

Ιοιο μου ελα κ εσύ κ να μπαίνεις να μας μιλάς οπότε θες.. έχουμε τρελό παρεακι εκεί..

Μυρτουλιτα μου καλώς ήρθες! Ελπίζω να έχεις γίνει το θαύμα σου... να πάρεις κλιαρ μπλου τεστ...εγγύηση! Να σου συστήθω...ειμαι μια βουρλισμενη που δε θα ηρεμήσω αν δεν κάνω μωρό... είχα δύο αποβολες λόγω  τελικά διάφραγματος στη μητρα το οποίο αφαίρεσαμε κ τώρα είμαι ξανά στον 3ο μήνα προσπαθειών.. και τις δύο φορές είχα συμπτώματα περιοδου ...λες κ θα αδιαθετουσα που στιγμή σε στιγμη.. κ όμως δεν αδιαθετησα! Αλλά είναι τόσο ίδια τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης κ της περιόδου που σε μπερδεύουν....το μόνο διαφορετικό που είχα και τις δύο φορές..ήταν κλαμα ξαφνικά όταν έβλεπα έργο κ ας ήταν κομμωδια κ πολύ λαχανιασμα...

Σιτακι μου τι κάνεις; πότε δεν περιμενεις; 

Τζεινακι μου υπομονή με τις αναγουλες γλυκό μου...

Το μάρακί κ το Μαρινακι μας ξέχασαν... 

Εβελινακι μου..πως εισαι; ηλέκτρακι; 

Πουλάκι μου γκυκοοοο τι ωραια που θα ήσουν νιντζα με κοιλιααα...

Χαρούμενη μανούλα μου.. πως εισαι; 

Αμποτακι μου τι κάνεις;

Εγώ την Κυριακή δεν περιμενω κορίτσια μου... ήμουν πολύ καλά ψυχολογικά μέχρι το απόγευμα.. αλλά είδα κάτι μπεζ υγρα στο σερβιετακι κμουκ κοπηκαν λίγο τα φτερά... λεω ωχ...μηπως έρχεται σιγά σιγά η σιχαμενη; δεν ξέρω.. κατά τα άλλα...στηθος πρησμενο κ πονάει κ από προχθές συνέχεια πονακια στην κοιλια..τι να πω... θα δείξει... 

Σας φιλώ όλες πολύ γλυκά!!!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες και καλο μηνα σε ολες!! κοριτσια σας εχω νεα...εκανα ενα τεστ νεας γεννιας πριν λιγο και βγηκε μια πολυ αχνη ροζ γραμμουλα!!! θα τρελθω δεν ξερω τι ν πιστεψω...να χαρω;;; ειμαι σχεδον 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και τα πονακια περιοδου συνεχιζουν!!! επισης με ποναει και το στηθος λιγο αλλα και τα ποδια μου...χθες το βραδυ οι γαμπες μου ηταν λες κι ειχα κανει γυμναστικη!!! 

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου! !!

Μυρτουλιτα μάλλον είσαι έγκυος! !! Τρέχα για χοριακη τώρα.  Τι άλλο να κάνεις? ? Μην το σκέφτεσαι.  Ώστε να επαναλάβεις την Παρασκευή.  Και προσοχή! ! 

Ρενακι μου έλειψες κι εσύ! !! Κανε τεστακι Σάββατο. Όχι νωρίτερα όμως σε παρακαλώ ανυπομονο πλάσμα!!! Κι εγώ έχω αγωνία να σας πω ότι όλα είναι καλά κι άμα θέλει να μας δείξει και τι είναι.  Να μπαίνεις να σε ακούμε κι εσένα.  

Καλημέρα Ioio, Εβελινακι, Σανγκρε,Μουτζουρα, Μαμα, Μάμμυ, Μάρτη, Τζέιν, Σαμμερ, πουλάκι  και σε οοοοοολλαααα τα κορίτσια! !!! Να έχουμε έναν υπέροχο ανοιξιάτικο μήνα γεμάτο μελισσουλες! !!

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια! Δν ξερω αν καποιες με θυμαστε απο τα παλια...:oops: διαβασα τα νεα σας και πραγματικα χαρηκα πολυ που εχετε τετοιο κλιμα και τοσες εγκυουλες στην παρεα!:):-D χαθηκαχαθηελπιζω ενα διαστημα αλλα εγιναν διαφορα...ελπιζω απο εδω και περα να τα λεμε και παλι πιο εντατικα...


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καρδουλες μου!!!!καλο μηνα!

αυτη και αν ειναι υπεροχη αρχη μηνα Μυρτουλιτα μου!!!βρε εισαι εγκυος!!!η Τονια εδωσε τις σωστες οδηγιες!χοριακη και τηλεφωνο τον ντοκ!!!

και επισης ομορφη αρχη μηνα με υπερηχο για το Τονακι μας!!!!περιμενουμε πως κ πως!με μετρο τα σοκολατακια κοριτσαρεεεε!να κατσει το ζουζουνι και λιγο!αχαχαχα!αχ αντε με το καλο να το δεις!!!1

Εβελινακι πως εισαι?η μικρη?η κοιλιτσα?

Μαρτακοοοοοοο καλημερα και καλο μηνα!!!ο Μαρτης σου!!!!μαρτακια μην καψει ο ηλιος τους Μεσι μας !

Σιτακι,Μαρακι,Πουλακι μου γλυκο,Τζο,Χαρουμενομανουλα,Ιοιο μου η μικρη καλα?το Αμποτακι μας ?

φιλια σε ολες παρεακι μας!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kerasaki10 είπε:

Γεια σας κοριτσια! Δν ξερω αν καποιες με θυμαστε απο τα παλια...:oops: διαβασα τα νεα σας και πραγματικα χαρηκα πολυ που εχετε τετοιο κλιμα και τοσες εγκυουλες στην παρεα!:):-D χαθηκαχαθηελπιζω ενα διαστημα αλλα εγιναν διαφορα...ελπιζω απο εδω και περα να τα λεμε και παλι πιο εντατικα...

Γειά σου Κερασακι.  Μου αρέσει το όνομα , η φώτο και η υπογραφή σου. Εδώ είμαστε μια δεμένη ομάδα υποστήριξης όλες μαζί εγκυουλες, μανούλες και επιδοξες εγκυουλες και στηρίζουμε η μία την άλλη σε κάθε φάση.  Πες μας εσύ σε τι φάση είσαι για εμάς που δεν σε ξέρουμε.  :)

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Μυρτουλιτα μπραβο!!! Αφου βγηκε η γραμμουλα εισαι εγκυος!!!οπως ειπε και η Τονια πηγαινε για χοριακη και θα περιμενουμε τα νεα σου!!!

Κερασακι δεν σε γνωριζω, καλωσηρθες και παλι στην παρεα λοιπον!!! 

Φιλακια σε ολες κοριτσια μου!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

καλημερα καρδουλες μου!!!!καλο μηνα!

αυτη και αν ειναι υπεροχη αρχη μηνα Μυρτουλιτα μου!!!βρε εισαι εγκυος!!!η Τονια εδωσε τις σωστες οδηγιες!χοριακη και τηλεφωνο τον ντοκ!!!

και επισης ομορφη αρχη μηνα με υπερηχο για το Τονακι μας!!!!περιμενουμε πως κ πως!με μετρο τα σοκολατακια κοριτσαρεεεε!να κατσει το ζουζουνι και λιγο!αχαχαχα!αχ αντε με το καλο να το δεις!!!1

Εβελινακι πως εισαι?η μικρη?η κοιλιτσα?

Μαρτακοοοοοοο καλημερα και καλο μηνα!!!ο Μαρτης σου!!!!μαρτακια μην καψει ο ηλιος τους Μεσι μας !

Σιτακι,Μαρακι,Πουλακι μου γλυκο,Τζο,Χαρουμενομανουλα,Ιοιο μου η μικρη καλα?το Αμποτακι μας ?

φιλια σε ολες παρεακι μας!!!

Καλημέρα καρδούλα μου. Ναι το έχω υπ όψιν μου για τη σοκολάτα!   Κι ο άντρας μου μου έδωσε αυστηρή προειδοποιηση.  Χχααχχαχα. Μα έτσι όπως το νιώθω μέσα στην ημέρα δεν νομίζω να τη χρειάζεται τη σοκολάτα.  Θα δείξει.  Ας είναι γερό πάνω απ όλα κι ας μας κάνει και τα χατίρια μετά το βατραχάκι μου. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...