Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Κοριτσια στην αρχη δεν κοιτουσα το μονιτορ.Μου λεει ο γιατρος...οκ δεν θες να το δεις...να το ακουσεις θελεις;;;;

Τον κοιταω και λεω ναι!!!!

Σπασαν τα ηχεια!!!!χαχαχαχα τερμα τα εβαλε.

7+4 με εβγαλε!

  • Μου αρέσει 5

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια!! Τι κανετε;;

χαιρομαι που χαλαρωσατε το τριημερο!!

Μαμυ μπραβο!! Ειδες που αγχωθηκες;; 

Ολα καλα πανε!!

Πουλακι μου νιτζα? Χαχα τελειο ακουγεται!!

Μυρτω καλως ηρθες! Ευχομαι να ναι ο τυχερος σας μηνας!!

Εγω ειχα αναγουλα δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και κατι σςν τσιμπημα στην μητρα!

Νινι βγηκαν τα αποτελεσματα σου;; 

Μαρτη μου τι ωραια!! Οικογενειακα!! Με τα γλυκακια σου τα μικρα και το λουλουδακι σου την κορακλα!!

Τονια μου μπραβο που χαλαρωσες!! Ηρθε γαλατακι;;  Παντως μην ανυσηχεις ειναι συνηθες

Θα δεις το μωρακι σου σημερα!! Θα μαθουμε και φυλλο!!

Νωρις παντως καταλαβαινεις που γυρναει εγω δεν καταλαβα τοσο νωρις!!

Φιλακια σε ολες!

  • Μου αρέσει 2

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mammy2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου πηγα γιατρο ολα καλα ακουσαμε καρδουλα!!!!

Τι χαραααααα!!!!

Επομενο ραντεβου σε δυο  λοιπον!!!!

Κοριτσάκι μου όμορφο! ! Τι χαρά! ! Από εδώ και πέρα κάθε υπέρηχος θα είναι και μια έκπληξη!  Απόλαυσε το ταξίδι.  Και όχι άγχος. 

9 minutes ago, mama82 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Τι κανετε;;

χαιρομαι που χαλαρωσατε το τριημερο!!

Μαμυ μπραβο!! Ειδες που αγχωθηκες;; 

Ολα καλα πανε!!

Πουλακι μου νιτζα? Χαχα τελειο ακουγεται!!

Μυρτω καλως ηρθες! Ευχομαι να ναι ο τυχερος σας μηνας!!

Εγω ειχα αναγουλα δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και κατι σςν τσιμπημα στην μητρα!

Νινι βγηκαν τα αποτελεσματα σου;; 

Μαρτη μου τι ωραια!! Οικογενειακα!! Με τα γλυκακια σου τα μικρα και το λουλουδακι σου την κορακλα!!

Τονια μου μπραβο που χαλαρωσες!! Ηρθε γαλατακι;;  Παντως μην ανυσηχεις ειναι συνηθες

Θα δεις το μωρακι σου σημερα!! Θα μαθουμε και φυλλο!!

Νωρις παντως καταλαβαινεις που γυρναει εγω δεν καταλαβα τοσο νωρις!!

Φιλακια σε ολες!

Μαμα αύριο είναι το ραντεβού μου.  Σου έγραψα πάλι αλλά σβήστηκε.  Κι εγώ νομίζω ότι το κατάλαβα νωρίς αλλά είναι πολύ ξεκάθαρες οι κινήσεις του. Και να μην δω φύλο δεν με νοιάζει και πολύ.  Έχω τόσο καιρό να το δω που θέλω να δω πόσο έχει μεγαλώσει. 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mammy2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου πηγα γιατρο ολα καλα ακουσαμε καρδουλα!!!!

Τι χαραααααα!!!!

Επομενο ραντεβου σε δυο  λοιπον!!!!

Κοριτσια στην αρχη δεν κοιτουσα το μονιτορ.Μου λεει ο γιατρος...οκ δεν θες να το δεις...να το ακουσεις θελεις;;;;

Τον κοιταω και λεω ναι!!!!

Σπασαν τα ηχεια!!!!χαχαχαχα τερμα τα εβαλε.

7+4 με εβγαλε!

ΤΕΛΕΙΑ Ε?????? μπραβο μαμυ μου!!!!!! απολαυσε το ταξιδι!!!!!!!!

 

18 minutes ago, mama82 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Τι κανετε;;

χαιρομαι που χαλαρωσατε το τριημερο!!

Μαμυ μπραβο!! Ειδες που αγχωθηκες;; 

Ολα καλα πανε!!

Πουλακι μου νιτζα? Χαχα τελειο ακουγεται!!

Μυρτω καλως ηρθες! Ευχομαι να ναι ο τυχερος σας μηνας!!

Εγω ειχα αναγουλα δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και κατι σςν τσιμπημα στην μητρα!

Νινι βγηκαν τα αποτελεσματα σου;; 

Μαρτη μου τι ωραια!! Οικογενειακα!! Με τα γλυκακια σου τα μικρα και το λουλουδακι σου την κορακλα!!

Τονια μου μπραβο που χαλαρωσες!! Ηρθε γαλατακι;;  Παντως μην ανυσηχεις ειναι συνηθες

Θα δεις το μωρακι σου σημερα!! Θα μαθουμε και φυλλο!!

Νωρις παντως καταλαβαινεις που γυρναει εγω δεν καταλαβα τοσο νωρις!!

Φιλακια σε ολες!

μαμα πες μας..... τι κανει το μελινακι?????

9 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κοριτσάκι μου όμορφο! ! Τι χαρά! ! Από εδώ και πέρα κάθε υπέρηχος θα είναι και μια έκπληξη!  Απόλαυσε το ταξίδι.  Και όχι άγχος. 

Μαμα αύριο είναι το ραντεβού μου.  Σου έγραψα πάλι αλλά σβήστηκε.  Κι εγώ νομίζω ότι το κατάλαβα νωρίς αλλά είναι πολύ ξεκάθαρες οι κινήσεις του. Και να μην δω φύλο δεν με νοιάζει και πολύ.  Έχω τόσο καιρό να το δω που θέλω να δω πόσο έχει μεγαλώσει. 

ναι τονια μου συμφωνω..... μονο να το δεις κι ολα θα ανατειλουν!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, 17μαρτη2015 είπε:

ΤΕΛΕΙΑ Ε?????? μπραβο μαμυ μου!!!!!! απολαυσε το ταξιδι!!!!!!!!

 

μαμα πες μας..... τι κανει το μελινακι?????

ναι τονια μου συμφωνω..... μονο να το δεις κι ολα θα ανατειλουν!!!!!!!!!!

Αχ Μάρτη μου ναι! !! Και λογικά θα κανονίσουμε και.πότε θα κάνουμε Β επιπέδου. Άντε να δούμε τι θα δούμε! ! Ξέρετε κλασσικά θα πάω 9 η ώρα γιατί δουλεύω οπότε θα σας ενημερώσω αργά.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τόνια μου θα περιμενουμε τα δικα σου νεα αυριο λοιπον!!!!

Εμε΄να κορίτσια ακομη τα αποτελεσματα. Καποιο μπερδεμα πρεπει να εγινε γιατι το πρωι που πηρα μου ειπε η κοπελα οτι επρεπε να εχουν βγει. Περίμενε λεει κουριερ κατα τις 3 και αν ηταν μεσα τα αποτελεσματα μου θα με επαιρνε. Αλλά δεν με πηρανε.

Κατι εχει γινει αλλά τι;;;Ελπιζωνα μην χαθηκαν...Μα τι γκαντεμια... και οχι τιποτα 70 ευρω τις πληρωαμε αυτες τις αιματολογικες.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nini84 είπε:

Τόνια μου θα περιμενουμε τα δικα σου νεα αυριο λοιπον!!!!

Εμε΄να κορίτσια ακομη τα αποτελεσματα. Καποιο μπερδεμα πρεπει να εγινε γιατι το πρωι που πηρα μου ειπε η κοπελα οτι επρεπε να εχουν βγει. Περίμενε λεει κουριερ κατα τις 3 και αν ηταν μεσα τα αποτελεσματα μου θα με επαιρνε. Αλλά δεν με πηρανε.

Κατι εχει γινει αλλά τι;;;Ελπιζωνα μην χαθηκαν...Μα τι γκαντεμια... και οχι τιποτα 70 ευρω τις πληρωαμε αυτες τις αιματολογικες.

Νινι μου το θέμα είναι όταν σου τις δώσουν να είναι οι σωστές.  Και εννοείται ότι αν χρειαστεί να τις ξανακάνεις δεν θα πληρώσεις τίποτα.  Δικό τους λάθος είναι. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαμμυ μπραβο...ολα τελεια κοριτσακι μου...τονια αυριο περιμενω με αγωνια....νινακι ειναι δυνατον???εννοειται οτι αν χρειαστει θα τα πληρωσουν αυτοι.δικο τους το λαθος.εγω βαραω βαραω....αντε να δουμε.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μαμυ μου γλυκια υπεροχος ηχος εεε?????????απολαυσε τις στιγμες!δυο καρδιες σε ενα σωμα!ποσο μαγικο!!!

Τονακι μου γλυκο περιμενω πως κ πως αυριο και τα δικα σου νεακια!!!!θα περιμενουμε ως αργα μην αγχωνεσαι γι αυτο!!αχ ραντεβουδαρα με το ζουζουνιαρικο σου που εχει αρχισει το κολυμπι!!!

Νινακι μου μα ποσο απαραδεκτοι!!!τοσες μερες ελεος πια!παρε ξανα!πες τι γινεται ρε παιδια!!!!

Μαρτακο μουυυυ ποτε θα βαλετε το βαιμπερ στο ταμπλετ?οεο?

τα υπολοιπα κοριτσακια?

χαρουμενομανουλα επιστροφη στην καθημερινοτητα?

Πουλακι μου γλυκο...νιντζαααα!!!ωραιοοοο!χαιρομαι που περασες καλα!

Μαρακι,Σιτακι,Εβελινακι,Τζοοοοοο που χανεστε?

Αμποτ μου ολα καλα?

εγω στη φαση που ψαχνω την ωορηξια μου!που να ειναι αραγε?κοντευει η αργει???ενας θεος ξερει!αλλα βαραμε φουλ!!!

με τις αλλες τα λεμε βαιμπερ!λυσσαμε δλδ!αχαχαχα!

φιλια σε ολες αγαπες!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια μου!!!! χαθηκα αλλα ειμαι παλι εδω δυνατα...

απ'οταν αρχισα τις βιταμινες εχω πεθανει απ τις ναυτιες....δεν αντεχα καθολου το λαπτοπ....απο χτες ειμαι λιγο καλυτερα ομως και σκεφτηκα να σας γραψω τα νεα μου!

σημερα εκανα την εξεταση για το στιγμα στο λαικο που εχει ειδικο τμημα, το πιο εξειδικευμενο στην Ελλαδα..

με τοσο αιμα που δινω θα μεινω χωρις τελικα!χεχε

εσεις τι κανετε? εγω περα απ τις τρομερες ναυτιες ειχα και πολύ κουραση....ελπίζω να βελτιωθουν τα πραγματα!

χαιρομαι να διαβαζω τα νεοτερα σας <3

  • Μου αρέσει 3

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουρα μου μου έλειψες! ! Εγώ δεν μπαίνω viber  γιατί θα είμαι συνέχεια εκεί και θα τα παρατήσω τελείως όλα.  Έχω θέμα με το viber.  Μην τρελαίνεσαι με την ωορηξια.  Αφού ξέρεις ότι κάθε μήνα αργεί.  Ευχαριστησου τον άντρα σου και θα έρθει.  Εγώ είδα και γάλα σήμερα.  

Τζέιν μου υπομονή.  Και κυρίως προσοχή με τις ζαλάδες.  Μην οδηγείς αν ζαλίζεσαι πολύ.  Και να ξεκουραζεσαι.  Το χρειάζεστε και οι δύο.  

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε νινι πως εγινε αυτο μακαρι να μην χαθηκαν και αυριο να εχεις τα αποτελεσματα..!!!!!!σαμμερ ετσι βαρα βαρα.... μουτζουρα μου μη ψαχνεις για ωοριξια απλα απολαυσε τον αντρα σου οσο περισσοτερο μπορεις και θα ερθει το σπορακι σας.....!!!! jane  σε λιγες εβδομαδες θα περασουν και τα συμπτωματα και θα εισαι μια χαραα..εξεταση για στιγμα εκανε και ο αντρας σου;;; στιγμα εχω εγω συνηθως αν εχεις στιγμας φενετε και απο τις αιματολογικες εξετασεις απλα οι γυναικολογοι βαζουν τις κοπελες να το κανουν για να το συγουρεψουν οταν εκανα εξετασεις αιματος στον μικρο οταν τις ειδε η παιδιατρος με ρωτησε ποιος εχει στιγμα απο εσας;;; το εχει και ο μικρος ..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Τονι@ είπε:

Μουτζουρα μου μου έλειψες! ! Εγώ δεν μπαίνω viber  γιατί θα είμαι συνέχεια εκεί και θα τα παρατήσω τελείως όλα.  Έχω θέμα με το viber.  Μην τρελαίνεσαι με την ωορηξια.  Αφού ξέρεις ότι κάθε μήνα αργεί.  Ευχαριστησου τον άντρα σου και θα έρθει.  Εγώ είδα και γάλα σήμερα.  

Τζέιν μου υπομονή.  Και κυρίως προσοχή με τις ζαλάδες.  Μην οδηγείς αν ζαλίζεσαι πολύ.  Και να ξεκουραζεσαι.  Το χρειάζεστε και οι δύο.  

Καρδουλα μουυυυ κ μένα μου ελειψες.... Ηταν το 3ημερο και δεν μπήκα καθόλου! Αχ αύριο θα δεις το μωρακι σου!!!!❤❤

Αχ αγάπη γαλατάκι!!!πω πω ετοιμάζεται το σωμα σου!μαγικό!!!❤

Ααα καθόλου δεν αγχωνομαι...απλα σας έγραψα την φαση μου...ειδικα αυτό το μήνα τελείως αλλη ψυχολογία!

Το. Viber ειναι όντως κόλλημα αλλά το.team  εκεί...βοήθεια μεγάλη!!!

 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...