Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

κοριτσια εγκυουλες περναει γρηγορα ο καιρος;;; τι λετε;;; γιατι εγω το ξερω 1 εβδομαδα τωρα και μου φαινεται οτι δεν περναει ο καιρος!!! κι επισης ηθελα να ρωτησω απο ποτε αρχιζει να φουσκωνει η κοιλιτσα;;; αχ τρελαινομαι για τις κοιλιτσες κι ανυπομονω να φουσκωσει και η δικια μου!!!!!

  • Μου αρέσει 4

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

27 minutes ago, Myrtoulita είπε:

κοριτσια εγκυουλες περναει γρηγορα ο καιρος;;; τι λετε;;; γιατι εγω το ξερω 1 εβδομαδα τωρα και μου φαινεται οτι δεν περναει ο καιρος!!! κι επισης ηθελα να ρωτησω απο ποτε αρχιζει να φουσκωνει η κοιλιτσα;;; αχ τρελαινομαι για τις κοιλιτσες κι ανυπομονω να φουσκωσει και η δικια μου!!!!!

Είναι υποκειμενικό το θέμα του χρόνου.  Για εμένα κυλάει αργά και το απολαμβάνω.  Ξέρω κοπέλες που λένε ότι πέρασε πολύ γρήγορα.  Επίσης η κοιλιά εμφανίζεται ανάλογα με το σωματοτυπο σε άλλες νωρίτερα και σε άλλες αργότερα.  Για τα πάντα όμως εγώ θα σου έλεγα να τα απολαμβάνεις γιατί είναι μοναδικές στιγμές που δεν γυρνάνε και θα τις θυμάσαι με νοσταλγία σε όλη σου τη ζωή.  Μην βιάζεσαι.  Όλα θα έρθουν.  Απόλαυσε το.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσιααα μου!!!τι κανετε?εγω δεν ειμαι στα καλα μου σημερα... :(

Μουτζουρα μου μπραβο κοριτσαρα μου που ολα ειναι τελεια!!!μακαρι να σας προλαβει ενα νινακι αλλιως οπως σου ειπε κι ο γιατρος..τζαμπα αγχωνεσαι! :)

Τονακι μου ποσο ομορφη η σκεψη σου!!ψαξτο οσο μπορεις γτ ειναι πανεμορφο αυτο που θελεις!!!

Ioio μου ευχαριστω πολυ!ιστορια και αρχαιολογια σπουδαζω..!

Σας φιλω ολες γλυκα γλυκα!!!!

  • Μου αρέσει 3

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kerasaki10 said:

Γεια σας κοριτσιααα μου!!!τι κανετε?εγω δεν ειμαι στα καλα μου σημερα... :(

Μουτζουρα μου μπραβο κοριτσαρα μου που ολα ειναι τελεια!!!μακαρι να σας προλαβει ενα νινακι αλλιως οπως σου ειπε κι ο γιατρος..τζαμπα αγχωνεσαι! :)

Τονακι μου ποσο ομορφη η σκεψη σου!!ψαξτο οσο μπορεις γτ ειναι πανεμορφο αυτο που θελεις!!!

Ioio μου ευχαριστω πολυ!ιστορια και αρχαιολογια σπουδαζω..!

Σας φιλω ολες γλυκα γλυκα!!!!

Τι έχεις κερασάκι;;;;Γιατί δεν εισαι καλά;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nini84 είπε:

Τι έχεις κερασάκι;;;;Γιατί δεν εισαι καλά;;

Νινι μου ειχαμε μια απωλεια...αυριο ειναι ηστον κηδεια..!ενταξει ηταν μεγαλη αλλα οσο να ναι παντα μια απωλεια ποναει..!

Τελοσπαντων...εσυ πως εισαι αγαπη μ?


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 minutes ago, nini84 είπε:

Τα συλλυπητήριά μου Κερασάκι. Ο Θεός να την αναπαύσει εύχομαι.

Εγώ είμαι καλά. Σε λίγο θα φύγω για τη δουλειά.

Ευχαριστω πολυ νινι μου!!!

Τι δουλεια κανεις?δεν νομιζω να σε εχω ρωτησει..


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;;; εποιασε και εδω πριν κανενα μισαωρο μια μπορα... πολυ σκοτεινη μερα σημερα αλα δε πειραζει.... κερασακι συλλυπητηρια ζωη σε εσας να της θυμαστε....

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαρουμενη μαμα σε ευχαριστω πολυ!!!πως ειστε?κι εδω μουντος ο καιρος τελειως..

Μυρτουλιτα μου μπραβο κοριτσαρα μου!!!να μας πεις αυριο τι σας ειπε ο γιατρος και συναισθηματα...πανεμορφα συναισθηματα! :)

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια εγώ έφτασα 38.1 και πήρα ντεπον τελικά.  

Ωω περαστικα κοριτσι μου!!!!αχ αυτη η ιωση...κραταει καπου 3 μερες αλλα σε ριχνει πολυ...καλα εκανες και πηρες για να μην ανεβασεις πολυ πυρετο...!την ενιωσες την μπουμπου σου?ειναι ζωηρουλα?


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kerasaki10 είπε:

Ωω περαστικα κοριτσι μου!!!!αχ αυτη η ιωση...κραταει καπου 3 μερες αλλα σε ριχνει πολυ...καλα εκανες και πηρες για να μην ανεβασεις πολυ πυρετο...!την ενιωσες την μπουμπου σου?ειναι ζωηρουλα?

Ναι ευτυχώς είναι γιατί θα ανησυχούσα και για αυτήν.  Το κακό είναι ότι η γυναικολόγος μου είπε πως αν συνεχίσει και χειροτερεψει θα πρέπει να δω ΏΡΛ  και ίσως χρειαστεί αντιβίωση. Δεν θέλω με ΤΊΠΟΤΑ να πάρω αντιβίωση.  Ελπίζω με τα ντεπον να το παλέψω 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...