Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, zamia said:

Ιοιο σ'ευχαριστω!ηδη καποιες φορες που χρειαστηκε να λειψω τον ταισε ο μπαμπας του με μπιμπερό...εκτός το οτι δεν ηξερε να το πιασει....μετα δάγκωνε και εμενα....

Οι τροφες 5,5 ξεκινανανε..σωστά;

Δηλαδη τι φαγητα της δινεις;

Πουλακι μου γλυκο!!!τι κανεις;;πως εισαι;;;;πως πανε οι κλωτσιές;;τι πητ εχεις;;

Εμεις ειμαστε λιγο ανησυχοι σήμερα...κάναμε εμβολιο χθες...

Κατα τα αλλα μεγαλώνουμε!!βγάζουμε κραυγουλες!!γελάμε οποίος μας μιλαει!!ερωτας όπως το είπες!!σε λιγο θα το δεις και εσυ...για την ωρα οσο μπορεις κοιμήσου!!!

Καλά είμαι Ζαμιάκι μου ;) ο μικρός κλωτσάει συνέχεια και όλες τις ώρες!!! έχω τρελαθεί από τώρα :):):) Κοιμάμαι συνέχεια και όπου μπορώ!!! Ευτυχώς δεν δυσκολεύομαι ιδιαίτερα ακόμα....!!! Φιλιά στον γλυκα σου ;)

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;;; εμενα η κοκκινομουρα δεν μου ηρθε ακομα αλλα δε πτωουμε...!!!! οταν τι θες δεν ερχετε και οταν δεν τι θες τσουπππππ να την....!!!!!! τονια μου σου ευχομαι να αναρρωσεις γρηγορα../!!!! μαιρουλι μπραβο που πηγαν ολα καλα με την αυχενικη το ιδιο καλο θα ειναι και το pap a..!!!!! μυρτουλα μπραβο που ειδατε σακο ολα καλα λοιπων.... πιστευω πως ξερεις οτι τα κρεατα πρεπει να ειναι καλα ψυμενα και τα λαχανικα και τα φρουτα πολυ καλα πλημενα και οχι ωμα φαγητα πχ μαγιονεζα  λογο της σαλμονελας και του τοξοπλασματος

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλά γεια σας!!!Από πού να ξεκινήσω;;;Λοιπόν,

Μυρτουλιτα είδατε τον σάκο ε;;;Τι όμορφα;;;΄Αντε με το καλό τώρα στις αρχές Απρίλι να δείτε και το σποράκι. Να προσέχεις πολύ όπως σου είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Μαιρούλι τι ωραία!!!Όλα καλά λοιπόν!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα και στις υπολοιπες εξετάσεις!!!Έγινε 5εκ το σποράκι σας ε;;;;

Τονάκι μου πώς είσαι;;;Δεν ξημερώθηκες πολύ καλά ε;;Ύπομονή και θα περάσει.

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια ζαμια, μουτζουρίτσα, εβελινάκι, ιοιο, χαρουμενη μανούλα, ρενάκι, πουλάκι.

Η μάρτη μας τι να κάνει;;Έίναι καλύτερα;;

Η Άμποτ ακόμη τίποτα...Ελπιζω να είναι καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!

35 σελιδες.....αααααααα δεν θα προλαβω ποτε ομως να της διαβασω.....

Τα νεα μου κοριτσια με το μπεμπακι ολα καλα προς το παρον αναγουλες που και που,και γενικα πολυ αηδια σε μυρωδιες!!!

20 του μηνα εχουμε το επομενο ραντεβου.

Κοριτσια ευχομαι ολες να εισαστε καλα!!!!!

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου καλά γεια σας!!!Από πού να ξεκινήσω;;;Λοιπόν,

Μυρτουλιτα είδατε τον σάκο ε;;;Τι όμορφα;;;΄Αντε με το καλό τώρα στις αρχές Απρίλι να δείτε και το σποράκι. Να προσέχεις πολύ όπως σου είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Μαιρούλι τι ωραία!!!Όλα καλά λοιπόν!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα και στις υπολοιπες εξετάσεις!!!Έγινε 5εκ το σποράκι σας ε;;;;

Τονάκι μου πώς είσαι;;;Δεν ξημερώθηκες πολύ καλά ε;;Ύπομονή και θα περάσει.

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια ζαμια, μουτζουρίτσα, εβελινάκι, ιοιο, χαρουμενη μανούλα, ρενάκι, πουλάκι.

Η μάρτη μας τι να κάνει;;Έίναι καλύτερα;;

Η Άμποτ ακόμη τίποτα...Ελπιζω να είναι καλα!!!

Ναι 5εκατοστα!!! Σαν χθες μου φαίνεται που ηταν 7mm... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου εμεις τρεχαμε δυο-τρεις μερες σε γιατρους!!!!!! μια η κορη.... εχτες οι μεσι.... σημερα εγω!!!!! πυρετους.... δεκατα.... ρηγη.... πονολαιμος.... πονοκεφαλος.... φλεγματα.... μπουκωμακαι πονος στα αυτια.... βηχας.... πονος στο καταπιμα.... πππππφφφφφφ!!!!! κουραση και εξαντληση.... θηλαζω συνεχεια γιατι απο τις βλεννεςμυξες και το βηχα δεν τρωνε.... και γιατι αναγοινει και η αναπνοη τους απο τον θηλασμο..... φυσιολογικουςορουςκαι θαλασσινο νερο της φριτζυντερμ.... κλαματα.... δακρυα.... παραπονα.... γκρινιες.... ουφ!!!! το μονο που με εσωσε ειναι τα πολλα ζεστα ροφηματα..... να τα συνεχισω ειπεο ορλ με διαγνωση οξεια φαρυγγιτιδα που ομως ειδε σημερα οτι υποχωρει!!!!! τιποτα σκευασμα (σιροπι) ουτε φυτικο!!!!!!!! ας οψεται ο θηλασμος!!!!! η κορη οπως σας εγραψα λαρυγγιτιδα και περνει αντιβιωση απο την τριτη το βραδυ γα δωδεκα μερες!!!!! οι μεσσοι αρχισαν τεταρτη ρωι μασκα με αερολιν 3φ/μερα και φλιξοταιτ 2φ/μερα.... κλαμαααααααααα..... πιανουμε χερια.... ακινητοποιουμε κεφαλι και παλευομε για να εισνευσουν 5-6 φορες..... ευτυχως δεν εχουν βροχιολιτδα γιατι θα επρεπε να νοσηλευτουμε!!!!!!! μονο οενας εχει ενα βρασιματακι στο βηχακαι ρεπει να τον ρσεχουμεπολυ!!!!! οπως καταλαβαινετε τις περισσοτερες ωρες ειμαστε καροτσι....αγκαλιες.....υπνο..... εγω δεν πρεπει μου ειπε να παθω υπερκοπωση και να ξεκουραζομαι καλα και να κοιμαμαι.... ετσι ξαπλωνω διπλα τους συνεχεα.... με τα ζεστα μου τις σουπες μου και τα ντεπον!!!!!! αυτα!!!!!!

τωρα.......

τονακι μου ευχομαι να βρες την καταλληλη μαια με πειρα εννοειται..... και να ζεισεις αυτο που επιθυμις!!!!! τωρα  για την αντιβιωση τα ντεπον και την ορλ....γνωμη μου ειναι να σε δει το γρηγοροτερο... για να σου πει εαν χρειαζεσαι κατι..... για να ειναι ασφαλη η μπεμπα!!!!! εαν χρειαστεις αντιβιωση ρωτα ταυτοχρονα τον γυναικολογο ακομα και απο το ιατρειο της!!!!!! σε φιλω ευχομαι γρηγορα περδικι!!!!!!

μουτζουριτσα μου μπραβο..... που βρηκες γατρο να σε ηρεμει.... που βρηκε λαθακια...... και καλη εμμηνη ρηση με ενα ομορφο γερο ωαριο που θα γονιμοποιηθει σου ευχομαι!!!!!!!

ζαμιακουλι μου προχωρα ακαθεκτη.... το βυζι λειτουργει οσο το χρησιμοποιεις!!!! δλδ οση η ζητηση τοοση και η πρσφορα!!!!!! επειδη αντλεις για την τραπεζα.....θα κατεβαζει τρελα τωρα....θα τα καταφερεις!!!! συμφωνω μετην ιοιο μας γα την συγχυση θηλων.... προσοχη.... εχει εδραιωθει ο θηλασμος αλλα να τον θηλαζεις και να αντλεις οχι να αντλεις και να του ελατωσεις το ζιζι..... καλυτερα να ταιζεις και να πεταγεσαι γρηγορα γα δουλιτσες μεχρι να ξααπεινασει....ειναι μικρος ακομα για να ξεχωρισει το μπιμπερο απο το βυζι.... λιγες βδομαδες ακομα!!!!! ζαμιακι μου κπ ντοκ αρχιζουν κρεμουλες απο τον τεταρτο αλλα κυριως γιαελλειποβαρη βρεφη που γα σας δεν παιζει αυτο!!!!! και ο δικος μου παιδιατρ μου εδωσε στερρες με την σειρα της ιοιο!!!!

πουλακι μου χαιρομαι που οοολα πανε καλα...... μεχρι ποτε θα δουλευεις????? χαιρομαι που κρατας ακομα και δεν εχες βαρυνει... εννοειται οτι εχει παρει λιγα κιλα ε???? μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!! μπραβο!!!!!

χαρουμ μανουλα που θα αει θα ερθει.... και θα ξεφουσκωσεις κοριτσι μου!!!! υπομονη!!!!!!

μαιρουλι συγχαρητηρια για την αυχενικη!!!!!! με το καλο και το παπ-α

μυρτουλιτα μου ειδατε σπορακι!!!!!!!!! τι καλα!!!!  οαντρουλης ξετρελαθηκε???? καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη κουκλαμου ...να προσεχεις!!!!!!!εγω δεν ειχα συμπτωματα εως  που φουσκωσε η κοιλιτσα μου!!!!!!

κερασακι συλληπητηρα!!! ζωη σε σας!!!!!!
νινακι μου γλυκο εσυ!!!!!!!!

εβελινακι μου..... που σε τρεχει η μικρουλα..... να προσεχεις και το σπορακι!!!!!! φιλησε την μου!!!! ο αντρουλης φοβαται ε????? ε ανοιξε κουβεντα με τον τροπο σου στον ντοκ για να σας οδηγησει!!!!!

σαμμερακι ο εμινεμ ειναι αγοραρος!!!! θελει κινηση.... αιχνιδι... και φυσικα με την μαμα!!!!!

ρενιω μου να φυγουν οι ιωσεις και να ερθες λαχταρω!!!!!!!! χμ.... φευγει και η ακατανομαστη ε???? φυσικα το καλυτερο σπορακι του μαρτη σε εριμενει με λακιαδα η με βροχη!!!ever!!!!!!

σορρυ κοριτσια βικυ.... ειρηνακι..... και οποια ξεχνω....μου ξερυθμιστηκε το βαιμπερ

  • Μου αρέσει 5

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mairouli2807 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΟ ΞΕΡΩ!! ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ! Αλλα με εριξε στο κρεβάτι μια ίωση... Καταρροή, κρυάδες, πονος στα κόκαλα και στο κεφάλι και φυσικα δέκατα!

Την τετάρτη είχα αυχενική διαφάνεια! Όπως σας είχα πει, μου την έκανε ο γιατρός μου... το μωρακι κοιμοταν οποτε δεν ειδαμε και πολλα! η μετρηση του υγρού στο αυχένα πολύ καλό (1,2) το μωράκι μας 5cm και το ρινικο οστο ορατο! ειδαμε χερακια ποδαρακια και ακουσαμε την καρδια!!! όλα μια χαρα ειπε ο ντοκτορ... μετα πηγα και έδωσα αιμα για την papp-a!!! ΣΗΜΕΡΑ το απογευμα θα εχω τα αποτελεσματα!!! ευχομαι να ειναι όλα καλα!!!!!

Μαιρουλι μου χαιρομαι που εχεις ηδη αναρρωσει!!!υπεροχα νεακια απο την αυχενικη και καλα αποτελεσματα της εξετασης που περιμενεις!γινεται παιδακι σιγα σιγα!!!

2 hours ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου καλά γεια σας!!!Από πού να ξεκινήσω;;;Λοιπόν,

Μυρτουλιτα είδατε τον σάκο ε;;;Τι όμορφα;;;΄Αντε με το καλό τώρα στις αρχές Απρίλι να δείτε και το σποράκι. Να προσέχεις πολύ όπως σου είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Μαιρούλι τι ωραία!!!Όλα καλά λοιπόν!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα και στις υπολοιπες εξετάσεις!!!Έγινε 5εκ το σποράκι σας ε;;;;

Τονάκι μου πώς είσαι;;;Δεν ξημερώθηκες πολύ καλά ε;;Ύπομονή και θα περάσει.

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια ζαμια, μουτζουρίτσα, εβελινάκι, ιοιο, χαρουμενη μανούλα, ρενάκι, πουλάκι.

Η μάρτη μας τι να κάνει;;Έίναι καλύτερα;;

Η Άμποτ ακόμη τίποτα...Ελπιζω να είναι καλα!!!

φιλια πολλα γλυκο μου Νινακι?πως εισαι που φτανει η δευτερα?

1 hour ago, Mammy2 είπε:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!

35 σελιδες.....αααααααα δεν θα προλαβω ποτε ομως να της διαβασω.....

Τα νεα μου κοριτσια με το μπεμπακι ολα καλα προς το παρον αναγουλες που και που,και γενικα πολυ αηδια σε μυρωδιες!!!

20 του μηνα εχουμε το επομενο ραντεβου.

Κοριτσια ευχομαι ολες να εισαστε καλα!!!!!

Μαμμυ μου χαιρομαι που ειστε καλα!να μπεις να μας πεις νεακια απο το ραντεβουδακι σας!!!

49 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

κοριτσαρες μου εμεις τρεχαμε δυο-τρεις μερες σε γιατρους!!!!!! μια η κορη.... εχτες οι μεσι.... σημερα εγω!!!!! πυρετους.... δεκατα.... ρηγη.... πονολαιμος.... πονοκεφαλος.... φλεγματα.... μπουκωμακαι πονος στα αυτια.... βηχας.... πονος στο καταπιμα.... πππππφφφφφφ!!!!! κουραση και εξαντληση.... θηλαζω συνεχεια γιατι απο τις βλεννεςμυξες και το βηχα δεν τρωνε.... και γιατι αναγοινει και η αναπνοη τους απο τον θηλασμο..... φυσιολογικουςορουςκαι θαλασσινο νερο της φριτζυντερμ.... κλαματα.... δακρυα.... παραπονα.... γκρινιες.... ουφ!!!! το μονο που με εσωσε ειναι τα πολλα ζεστα ροφηματα..... να τα συνεχισω ειπεο ορλ με διαγνωση οξεια φαρυγγιτιδα που ομως ειδε σημερα οτι υποχωρει!!!!! τιποτα σκευασμα (σιροπι) ουτε φυτικο!!!!!!!! ας οψεται ο θηλασμος!!!!! η κορη οπως σας εγραψα λαρυγγιτιδα και περνει αντιβιωση απο την τριτη το βραδυ γα δωδεκα μερες!!!!! οι μεσσοι αρχισαν τεταρτη ρωι μασκα με αερολιν 3φ/μερα και φλιξοταιτ 2φ/μερα.... κλαμαααααααααα..... πιανουμε χερια.... ακινητοποιουμε κεφαλι και παλευομε για να εισνευσουν 5-6 φορες..... ευτυχως δεν εχουν βροχιολιτδα γιατι θα επρεπε να νοσηλευτουμε!!!!!!! μονο οενας εχει ενα βρασιματακι στο βηχακαι ρεπει να τον ρσεχουμεπολυ!!!!! οπως καταλαβαινετε τις περισσοτερες ωρες ειμαστε καροτσι....αγκαλιες.....υπνο..... εγω δεν πρεπει μου ειπε να παθω υπερκοπωση και να ξεκουραζομαι καλα και να κοιμαμαι.... ετσι ξαπλωνω διπλα τους συνεχεα.... με τα ζεστα μου τις σουπες μου και τα ντεπον!!!!!! αυτα!!!!!!

τωρα.......

τονακι μου ευχομαι να βρες την καταλληλη μαια με πειρα εννοειται..... και να ζεισεις αυτο που επιθυμις!!!!! τωρα  για την αντιβιωση τα ντεπον και την ορλ....γνωμη μου ειναι να σε δει το γρηγοροτερο... για να σου πει εαν χρειαζεσαι κατι..... για να ειναι ασφαλη η μπεμπα!!!!! εαν χρειαστεις αντιβιωση ρωτα ταυτοχρονα τον γυναικολογο ακομα και απο το ιατρειο της!!!!!! σε φιλω ευχομαι γρηγορα περδικι!!!!!!

μουτζουριτσα μου μπραβο..... που βρηκες γατρο να σε ηρεμει.... που βρηκε λαθακια...... και καλη εμμηνη ρηση με ενα ομορφο γερο ωαριο που θα γονιμοποιηθει σου ευχομαι!!!!!!!

ζαμιακουλι μου προχωρα ακαθεκτη.... το βυζι λειτουργει οσο το χρησιμοποιεις!!!! δλδ οση η ζητηση τοοση και η πρσφορα!!!!!! επειδη αντλεις για την τραπεζα.....θα κατεβαζει τρελα τωρα....θα τα καταφερεις!!!! συμφωνω μετην ιοιο μας γα την συγχυση θηλων.... προσοχη.... εχει εδραιωθει ο θηλασμος αλλα να τον θηλαζεις και να αντλεις οχι να αντλεις και να του ελατωσεις το ζιζι..... καλυτερα να ταιζεις και να πεταγεσαι γρηγορα γα δουλιτσες μεχρι να ξααπεινασει....ειναι μικρος ακομα για να ξεχωρισει το μπιμπερο απο το βυζι.... λιγες βδομαδες ακομα!!!!! ζαμιακι μου κπ ντοκ αρχιζουν κρεμουλες απο τον τεταρτο αλλα κυριως γιαελλειποβαρη βρεφη που γα σας δεν παιζει αυτο!!!!! και ο δικος μου παιδιατρ μου εδωσε στερρες με την σειρα της ιοιο!!!!

πουλακι μου χαιρομαι που οοολα πανε καλα...... μεχρι ποτε θα δουλευεις????? χαιρομαι που κρατας ακομα και δεν εχες βαρυνει... εννοειται οτι εχει παρει λιγα κιλα ε???? μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!! μπραβο!!!!!

χαρουμ μανουλα που θα αει θα ερθει.... και θα ξεφουσκωσεις κοριτσι μου!!!! υπομονη!!!!!!

μαιρουλι συγχαρητηρια για την αυχενικη!!!!!! με το καλο και το παπ-α

μυρτουλιτα μου ειδατε σπορακι!!!!!!!!! τι καλα!!!!  οαντρουλης ξετρελαθηκε???? καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη κουκλαμου ...να προσεχεις!!!!!!!εγω δεν ειχα συμπτωματα εως  που φουσκωσε η κοιλιτσα μου!!!!!!

κερασακι συλληπητηρα!!! ζωη σε σας!!!!!!
νινακι μου γλυκο εσυ!!!!!!!!

εβελινακι μου..... που σε τρεχει η μικρουλα..... να προσεχεις και το σπορακι!!!!!! φιλησε την μου!!!! ο αντρουλης φοβαται ε????? ε ανοιξε κουβεντα με τον τροπο σου στον ντοκ για να σας οδηγησει!!!!!

σαμμερακι ο εμινεμ ειναι αγοραρος!!!! θελει κινηση.... αιχνιδι... και φυσικα με την μαμα!!!!!

ρενιω μου να φυγουν οι ιωσεις και να ερθες λαχταρω!!!!!!!! χμ.... φευγει και η ακατανομαστη ε???? φυσικα το καλυτερο σπορακι του μαρτη σε εριμενει με λακιαδα η με βροχη!!!ever!!!!!!

σορρυ κοριτσια βικυ.... ειρηνακι..... και οποια ξεχνω....μου ξερυθμιστηκε το βαιμπερ

αχ βρε Μαρτακο...βασανιζεστε!!!περαστικα σας!ειχαμε ανησυχησει στο βαιμπερ!οταν με το καλο ηρεμησετε θα τα ρυθμισουμε ξανα ολα!σας φιλω ολους γλυκα!

3 hours ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;;; εμενα η κοκκινομουρα δεν μου ηρθε ακομα αλλα δε πτωουμε...!!!! οταν τι θες δεν ερχετε και οταν δεν τι θες τσουπππππ να την....!!!!!! τονια μου σου ευχομαι να αναρρωσεις γρηγορα../!!!! μαιρουλι μπραβο που πηγαν ολα καλα με την αυχενικη το ιδιο καλο θα ειναι και το pap a..!!!!! μυρτουλα μπραβο που ειδατε σακο ολα καλα λοιπων.... πιστευω πως ξερεις οτι τα κρεατα πρεπει να ειναι καλα ψυμενα και τα λαχανικα και τα φρουτα πολυ καλα πλημενα και οχι ωμα φαγητα πχ μαγιονεζα  λογο της σαλμονελας και του τοξοπλασματος

χαρουμενομανουλα μου κοιτα την ατιμη σε βασανιζει!χαιρομαι που δεν πτοεισαι!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου εύχομαι περαστικά σας και γρήγορα!!! Ταλαιπωρείσαι πολύ!! Υπομονή!!!Εγώ είμαι πολύ καλά. Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα για να τελειώνει και αυτό και να δούμε μετά πώς θα προχωρήουμε.

Μουτζουρίτσα μου όπως έγραψα και παραπάνω ανυπομονώ. Έχω περιέργεια και αγωνία να δω τι γίνεται εκεί μέσα με την ενδομητρίωση. Την Τρίτη το απόγευμα πήγα στη γυναικολόγο μου για να την ενημερώσω ότι τη Δευτέρα θα κάνω την λαπαρ και εντυπωσιάστηκε . Θετικά βεβαια. Για το γεγονός ότι πήρα ΄σύντομα την απόφαση να προχωεήσω,. Είδε και τις αιματολογικλες που ειχα κάνει στη θεσσνικη και ειπε πολύ καλά. Για το χασιμοτο είπε ότι δεν ε΄χω αλλά φαίνεται ότι υπάρχει προδιαθεση γιατί υπάρχουν λιγα αντισώματα και αν μείνω εγκυος θα το παρακολουθούμε μηπωσ χρειαστεί να πάρω χαπακι. Είπε επισης ότι πιστεύει πως πιστεύει οτι θα χρειαστεί να κανω διακοπη περιοδου αλλά μάλλον όχι για πολλους μήνες. Αλλά θα φανεί αυτό από την λαπαρ και το βαθμό της ενδομητρ.

2 hours ago, Mammy2 said:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!

35 σελιδες.....αααααααα δεν θα προλαβω ποτε ομως να της διαβασω.....

Τα νεα μου κοριτσια με το μπεμπακι ολα καλα προς το παρον αναγουλες που και που,και γενικα πολυ αηδια σε μυρωδιες!!!

20 του μηνα εχουμε το επομενο ραντεβου.

Κοριτσια ευχομαι ολες να εισαστε καλα!!!!!

Μαμμυ θα περιμενουμε νεα απο τον γιατρο. Ευχομαι κι εγώ όλα να είναι τέλεια. Υπομονή με τις αναγούλες. Θα περάσουν κάποια στιγμη.

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, nini84 είπε:

Μάρτη μου εύχομαι περαστικά σας και γρήγορα!!! Ταλαιπωρείσαι πολύ!! Υπομονή!!!Εγώ είμαι πολύ καλά. Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα για να τελειώνει και αυτό και να δούμε μετά πώς θα προχωρήουμε.

Μουτζουρίτσα μου όπως έγραψα και παραπάνω ανυπομονώ. Έχω περιέργεια και αγωνία να δω τι γίνεται εκεί μέσα με την ενδομητρίωση. Την Τρίτη το απόγευμα πήγα στη γυναικολόγο μου για να την ενημερώσω ότι τη Δευτέρα θα κάνω την λαπαρ και εντυπωσιάστηκε . Θετικά βεβαια. Για το γεγονός ότι πήρα ΄σύντομα την απόφαση να προχωεήσω,. Είδε και τις αιματολογικλες που ειχα κάνει στη θεσσνικη και ειπε πολύ καλά. Για το χασιμοτο είπε ότι δεν ε΄χω αλλά φαίνεται ότι υπάρχει προδιαθεση γιατί υπάρχουν λιγα αντισώματα και αν μείνω εγκυος θα το παρακολουθούμε μηπωσ χρειαστεί να πάρω χαπακι. Είπε επισης ότι πιστεύει πως πιστεύει οτι θα χρειαστεί να κανω διακοπη περιοδου αλλά μάλλον όχι για πολλους μήνες. Αλλά θα φανεί αυτό από την λαπαρ και το βαθμό της ενδομητρ.

 

ναι ομορφια μου..νομιζω εχεις την σωστοτερη αντιμετωπιση!αν χρειαστει να κανεις διακοπη, να ξερεις μετα πιανεις για πλακα!ετσι μια φιλη μου!!!ολα θα πανε μια χαρα!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ολα τελεια θα πανε νινι μου!!! θα δεις οτι πολυ συντομα θα περασει ολο αυτο κ θα εχεις το σπορακι στην κοιλιτσα σου κ ολο αυτο θα σου φαινεται ενα μακρινο ονειρο που περασε!!!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου...!!!! μαρτη μου πιστευω να αναρρωσετε γρηγορα για να ηρεμησεις και εσυ προσπαθησε να ξεκουραζεσε οσο μπορει υπερκοπωση μακρυα απο εμας....!!!!!!! τονια εισαι καλυτερα;;;; νινι σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να γινει συντομα το ονειρο σου πραγματικοτητα..... και εγω αδιαθετησα πριν λιγοο ουφφφ.....!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τη συμπαράσταση!!!Να είστε όλες καλά!!!

ΧΑρούμενη μανούλα γιούπι!!!Επιτέλους!!!Άντε καλή αρχή στις νέες προσπάθειες και σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...